Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā tur īsti ir?

 
Reitings 2329
Reģ: 25.02.2011
Vakar piefiksēju nepareizi noliktu mašīnu,kas būtiski ietekmē satiksmi un var izraisīt avāriju.
Nofočēju to un nosūtīju uz savas pilsētas aplikāciju,kur var ziņot par visādām problēmām/pārkāpumiem pilsētā.
Atsūtīja man atbildi-ka policija bija izbraukusi uz attiecīgo vietu,bet mašīnas vairs tur nav bijis. Lai uzsāktu administratīvā pārkāpuma lietvedību,man jāiet uz policiju, jāraksta iesniegums un jāpievieno bilde. Sanāk,ka man vēl dpsciāli foto no telefona jāizdrukā.
Foto bija skaidri redzama auto marka, reģistrācijas numurs.
Vai tiešām policija uz tā pamata pati nevar atrast to saimnieku un uzsākt to pārkāpuma lietvedību? Rakstisks un vizuāls pierādījums ir no manis.
Kāda ir tur tā kārtība?
Elektroniski tas iesniegums nav uzrakstāms?
02.07.2018 14:39 |
 
Reitings 206
Reģ: 16.06.2011
Un kā tad tā mašīna bija novietota, ka var izraisīt avāriju??! Krustojuma vidū?!! Varbūt cilvēkam kāda nelaime un nebija brīvas vietas, bija ļoti jāsteidzas un nometa pa roku galam, cerot ka menti neuzraus! Bet nē!!! Vienmèr atrodas kàds stukačs, kam savs deguns jàbàž visur. Labi, vel uzziņoji mentiem, bet tak nevari rimties, tev obligāti vajag, lai soda to cilvēku!!! Kā man besī šitie delfu aculiecinieki!!!
02.07.2018 14:52 |
 
Reitings 1877
Reģ: 21.05.2011
Almudena, noteikumi ir domāti visiem. Bet nē, ir tādi, kuri domā, ka ir īpašāki par citiem. Man varbūt katru dienu nelaime, nometīšu savu auto kur pagadās.
Autorei- es gan neķēpātos ar to, ja auto tiešām pēc laiciņa tur vairs nebija.
02.07.2018 14:59 |
 
Reitings 2329
Reģ: 25.02.2011
Protams,ka steidzas,attaisnosim tagad vidus sadus CSN parkapejus,jo drosi esi viena no tiem!!!
Tur attiecigi ir ari zime,ka masinu tur novietot ir AIZLIEGTS! Kas tur vel ko nesaprast? Ne velti tur tada zime,jo, ja novieto, veidojas avarijas situacijas.
02.07.2018 15:01 |
 
Reitings 2329
Reģ: 25.02.2011
koijots,es tikai nesaptotu-ja ir visi pieradijumi no manas puses, PV tiesam bez mana iesnieguma klatiene neko nevar izdarit?
Almudena, ja reiz butu tads sikums, tad policija neteretu savus resursus un nebrauktu skatities! Cerams, ka tu neesi autovaditaja!
02.07.2018 15:04 |
 
Reitings 544
Reģ: 22.04.2016
Varbūt cilvēkam kāda nelaime un nebija brīvas vietas, bija ļoti jāsteidzas un nometa pa roku galam, cerot ka menti neuzraus!

Problēma jau nav tajā vai menti uzraus, bet tajā, ka arī citiem ir nelaimes un arī citiem ir jāsteidzas. Kādēļ citiem būtu jāstāv sastrēgumos un jāapbrauc šī automašīna?
Parasti gan visa šī nelaime tāda veida stāvētājiem ir tāda, ka vajag ieskriet kādā iestādē, bet negrib likt maksas stāvvietā, vai noiet 400m ar kājām.
Tādēļ jau liek šādi, ka policija izkontrolēt nevar/negrib, bet sabiedrība neiesaistās.
02.07.2018 15:06 |
 
Reitings 1877
Reģ: 21.05.2011
Es tiešām nezinu, neesmu nekāds jurists. Gan jau kāds info tālrunis attiecīgajā iestādē varēs palīdzēt.
02.07.2018 15:19 |
 
Reitings 206
Reģ: 16.06.2011
Varbūt arī netērēja policija tos resursus un nebrauca skatīties, atšuva tevi un pateica, ka mašīnas tur nav. Bet nee, stukačam tak stukača daba. Tu ne tikai tērē laiku, lai fočētu, sūdzētos, bet vēl peries kā vista, lai to cilvēku soda.
Es nesaku, ka ir forši parkoties kur nedrīkst! Es saku, ka galīgi nav forši būt stukačam beztēmā.
02.07.2018 15:32 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Tev tiešām savā dzīvē nepietiek lietu, ko darīt?
02.07.2018 15:39 |
 
Reitings 2329
Reģ: 25.02.2011
Stukača ne stukača, uzskati kā tev ērtāk! Bet CSN ir domāti visiem šoferiem. Zīmes ir jāpzīst un jāievēro.
Ar saviem pienemumiem un aizstavesanu vari te nemaz neatzimeties.
02.07.2018 15:52 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Jāraksta iesniegums, lai apliecinātu to, ka tās bildes reālas, ka kāds viņas ir taisījis. Ne vienkārši no bildēm, kas pieejamas jebkur, kaut ko ierosinātu.
02.07.2018 16:27 |
 
Reitings 491
Reģ: 15.04.2017
Nav jau brīnums, ka Latvija ir tur, kur ir. Cilvēks veic savu pilsoņa pienākumu un vēlas ziņot par acīmredzamu pārkāpumu, bet viņu nosauc par stukaču. Mēģināšu rīt nokārtoties ielas vidū, jo varbūt būs jāsteidzas, tuvumā wc nebūs un, galu galā, tos sūdus uz ietves kaut kad jau saslaucīs sētnieks. Bet viss atkarīgs, vai būs jāsteidzas, vai tomēr nē.
02.07.2018 17:15 |
 
Reitings 245
Reģ: 29.05.2018
Nav jau brīnums, ka Latvija ir tur, kur ir. Cilvēks veic savu pilsoņa pienākumu un vēlas ziņot par acīmredzamu pārkāpumu, bet viņu nosauc par stukaču
šim ļoti piekrītu
02.07.2018 17:41 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Cik lielas pūles cilvēks ir gatavs pielikt, lai otram ieriebtu, no tā negūstot nekādu labumu ne sev, ne sabiedrībai!
02.07.2018 17:45 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nav jau brīnums, ka Latvija ir tur, kur ir. Cilvēks veic savu pilsoņa pienākumu un vēlas ziņot par acīmredzamu pārkāpumu, bet viņu nosauc par stukaču
klauy abas atbraucite ludzu uz Rigu, centraltirgus apkaime, Pj ku bus daudz darba varesiet filmet, fotografet un rakstit iesniegumus diennaktim, un par visadazadakiem parkapumiem.Sarunats?
A un vel lidostas apkaime ari...tur gan vairak par auto tikai.
02.07.2018 17:49 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
A vel ludzi aizbrauciet uz Liepaju laumas, tad uz karostas rajoniem. Jekabpili Kiegelu iela, tad pils rajons. Sr bus k focet un filmet. Lidzi nemiet iepakojumu ar A4 formata lapam iesniegumiem sudziabm lai pietiktu policijai.
Paldies jums pateiksim pec tam, busiet milie Latvijas likuma sanitari, uraaa tavarišči!(l)
02.07.2018 17:53 |
 
Reitings 111
Reģ: 29.05.2018
Vēl viena, kas kaut ko ierauga, fotogrāfē, filmē ,gatava jau kaut kur iebāzt un padalīties.
**
Diev's pasarg, ka tev dzīvē tā nenotiek, ka ,iespējams, savas neuzmanības dēļ vai kāda cita iemesla dēļ atstāji auto zem zīmes, skaties, ka pašai nav kādreiz, kad kādu ķibeli kāds nenofilmē vai nenofotogrāfē....(t)(t)(t)
**
02.07.2018 17:56 |
 
Reitings 491
Reģ: 15.04.2017
Cik lielas pūles cilvēks ir gatavs pielikt, lai otram ieriebtu, no tā negūstot nekādu labumu ne sev, ne sabiedrībai!

Ar strausa sindromu neviena sabiedrība vēl nekad nav panākusi nekādu revolūciju. Ja esi šīs dzīves uztveres piekritējs, tad nebrīnies, ka nekad nekas nemainīsies un lietas paliks, kādas tās ir. Būs tie, kas mēslos, kur gribēs, būs tie, kas spļaudīsies uz ielām un būs tie, kas liks hammerus uz veloceliņiem, bet tev nāksies tos pastāvīgi apbraukt, līdz beigu beigās varbūt kāds noparkos savu lielo džipu pie tava dzīvokļa kāpņutelpas durvīm.
02.07.2018 17:56 |
 
Reitings 111
Reģ: 29.05.2018
Rīdziniecei piekrītu.:-D Liepājā Laumas rajonu vari apmeklēt. Paņem A4 bloku ar papīru arī. :-D:-D
02.07.2018 17:57 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ar strausa sindromu neviena sabiedrība vēl nekad nav panākusi nekādu revolūciju. Ja
Tiesi ta! Skaļi applausi tev.
klau abas atbrauciet ludzu uz Rigu, centraltirgus apkaime,oj ku bus daudz darba varesiet filmet, fotografet un rakstit iesniegumus diennaktim, un par visadazadakiem parkapumiem.Sarunats?
A un vel lidostas apkaime ari...tur gan vairak par auto tik

A vel ludzi aizbrauciet uz Liepaju laumas, tad uz karostas rajoniem. Jekabpili Kiegelu iela, tad pils rajons. Sr bus k focet un filmet. Lidzi nemiet iepakojumu ar A4 formata lapam iesniegumiem sudziabm lai pietiktu policijai.
Paldies jums pateiksim pec tam, busiet milie Latvijas likuma sanitari, uraaa tavarišči!

ludzu rādiet mums parejiem piemeru, esiet atbildigi par svaiem vardiem un paradiet darbos savu nostaju!!!!!!!!!!!(l)(l)(l)(l)(l)(l)(l)
02.07.2018 18:02 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Varbūt cilvēkam kāda nelaime un nebija brīvas vietas, bija ļoti jāsteidzas un nometa pa roku galam, cerot ka menti neuzraus!

Kamēr būs tādi cilvēki, kas ērtības dēļ tā dara, kaut kādu empātiju pret šo varat negaidīt, nebūs. Zini, cik nelaimīgu cilvēku ikdienā nomet savas mašīnas uz Brīvības ielas pirmās un nereti pat otrās joslas, taisot korķi pa pus pilsētu, jo viņiem jāsteidzas uz ... Hartvika desu veikalu? Pilnīgs dārgo mašīnu bermudu trijstūris. Ļoti bieži ne tikai tur var redzēt, kā šoferis atstāj auto un bezrūpīgi aiziet. Ja nav ieslēgtas avārijas gaismas un izlikts trijstūris (Abi šie, nevis pa fikso ieslēgtas avārijas gaismas), ir uzskatāms, ka mašīna ir novietota stāvēšanai neatļautā vietā. Ja bija kādi dzīvības un nāves jauājumi, tos atrisinātu zvans attiecīgajiem dienestiem, nevis sava auto novietošana tā, lai citiem arī rodas dzīvības un nāves jautājumi, bet, ja glābšanas dienesti šo jautājumu atrisināt nevar, tas var pagaidīt minūti vai divas, līdz auto būs novietots tur, kur tas nevienam netraucē.
02.07.2018 18:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!