Nedienas ar Facebook

 
Reitings 111
Reģ: 29.05.2018
Hey:-) Ceru ļoti uz to, ka kāds vai kāda varēs palīdzēt, jo esmu izmisumā un nezinu ko darīt.:'-( Vakar notikusi neliela ķibele auto stāvvietā un notikusi diezgan skarba vārdu apmaiņa. otrs vīrietis skaļi bļaustījies un apsaukājies, lai gan nenotika nekas tāds. Es nevarēju vienkārši klusēt un sāku skaidrot situāciju...Viss atrisinājās, bet šodien paziņa parādija, ka to esot nofilmējis kaut kāds svešs cilvēks no malas un vienkārši sēdējis mašīnā un rēcis, ielicis to Facebook. Lai vai kā , bet es ļoti to gribu izņemt vai kaut kā to izdzēst, jo tiek pārkāptas visas robežas, es pati personīgu nesaprotu to stulbumu, ka kaut kas jānofilmē un tad jāliek FB un par to jārēc. Labāk cilvēks būtu nācis un palīdzējis, jo tas vīrietis bija ļoti agresīvs. :-|(t) Vienu vārdu sakot, tā vīrieša postam es klāt nevaru tikt, jo iz uzlicis, ka to redz tikai draugi-es draugs neesmu un līdz ar to arī nevaru reportot to video. Ko man darīt? Negribu, lai tas aiziet tālāk. Esmu gan dusmīga ,gan izmisusi, un nobesījusies. Rakstīt personīgi arī av vērts, vēl nepietiktu tas, ka arī saraksti saglabātu un tur pat iebāztu.(e)Vīrietis ,kas to filmēja ir apsargs un pat nenāca palīgā,lai kaut vai palīdzētu(t) Kā man izņemt to video vai likt tam pazust ? Ir kāds FB admistrators vai epasts ,kam varu rakstīt personīgi?
Ja kaut zinat, lūdzu palīdziet, jo tiešām esmu izmisumā.:'-(:'-(:'-(
01.07.2018 21:03 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Tas ir vienas puses stāsts. Iespējams, ka no otras puses izskatās tā: vīrietis mierīgi stāv rindā (iespējams, minūtes 20, kas nebūt nav retums tajās mazgātuvēs). Kad pienāk viņa laiks, piebrauc kaut kāda čiksīte un aizņem vietu. Viņš šokā un uz emocijām pasaka, ka jau ilgi gaida un ir viņa kārta. Čiksīte viņu nolamā un parāda vidējo pirkstu.
Es nezinu kas tur īsti notika, bet, kā jau minēju, stāstam ir otra puse. Ja jau kāds izdomāja filmēt, acīmredzot viss nebija tik vienkārši. Tu viņu pirms tam neredzēji, bet tas jau nenozīmē, ka viņš no zila gaisa nokrita, vai nē?
Gadās visādi dzīvē.
02.07.2018 09:27 |
 
Reitings 1055
Reģ: 04.07.2012
. Tas ir vienas puses stāsts. Iespējams, ka no otras puses izskatās tā:

Vai arī viņš gaidīja, kad atbrīvosies konkrēts box, tā vietā izlaižot citus, kas atbrīvojās.. protams, tas neattaisno izteiktās rupjības..
Ikdienā jau visādi kašķi sanāk, bet kurš gan iedomātos to nofilmēt? tas tiešām liek domāt, ka tas nebija vis tik vienkārši..
02.07.2018 10:25 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
A kapēc jālien kaut kādās svešās razborkās? Gan jau ka tas viss no malas tiešām izskatījās rēcīgi:-)
02.07.2018 11:04 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Nu.. es nezinu, kā ir ar citām pašapkalpošanas mazgātavām, bet manā pilsētā tur ir tik šaurs, ka otrā mašīna fiziski nevarēs ielīst bez rindas.. Un ko nozīmē, gaidīja konkrētu boxu? Sakot godīgi, zinot, cik daudz ir agresīvi noskaņotu cilvēku uz ceļiem, nemaz nebrīnos par autores stāstu.. pašai vienreiz smieklīgi sanāca.. man parādīja, ka esmu prātā vāja (respektīvi ar visu žestu, pagrozot pirkstu pie deniņiem), kad pirmā paspēju iebraukt t/c autostāvvietas noskatītajā vietā. Lieki piebilst, ka tās mebija sacensības, braucu, ieraudzīju vietu un iebraucu, un tad man purnā čut neiebrauca tā mamzele, kas laikam no dusmām, ka kāds aizņēmis viņas noskatīto vietu, neizdomāja neko labāku, ka pagrozīt pirkstu pie deniņiem.. Nu pretī dabūja vidējo pirkstu.. Nelepojos, bet arī negraužu sevi, jo tādiem cilvēkiem nav vērts neko teikt.. Un galu galā, ja jau jutusies tik kruta, tad izkāpjot no mašīnas, kuru noparkoja blakus un man lienot ārā no mašīnas, vnk aizlaidusies ātri uz t/c, nevis vēlreiz pateica (tikai vārdiem), cik es prātā vāja
02.07.2018 11:54 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
Kāda starpība kas tur notika vai nenotika - autorei ir iebildumi pret video izvietošanu fb, kur redzama viņa. Un viņai ir tiesības pret to iebilst, savukārt kungam (apsargam) nav tiesību šādu video izvietot.
02.07.2018 12:07 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Kāda starpība kas tur notika vai nenotika - autorei ir iebildumi pret video izvietošanu fb, kur redzama viņa. Un viņai ir tiesības pret to iebilst, savukārt kungam (apsargam) nav tiesību šādu video izvietot.

++
Nav būtiski kāds ir video saturs. Gluži kā iepriekš meitenes ieteica - vērsies policijā. Tādi cilvēki kā video autors ir pelnījuši sodu. Mērkaķis ar spridzekli rokā - tehnoloģiju apsēstie sensāciju mednieki pat nesaprot kā viņu rīcība var ietekmēt cita cilvēka tagadni un nākotni.
02.07.2018 12:18 |
 
Reitings 111
Reģ: 29.05.2018
Tur tā lieta, ka gaidot uz brīvu box tas vīrietis to būtu redzējis, akls vai pa gaisiem lidinājās ? Tas būtu kā veikalā teikt, ka es te kaut kur un kaut ko gaidīju... Ko tad viņš neko neteica, jo redzēja, ka stāvu jau gandrīz pašā boxā un saprata ,ka braukšu tur iekšā. Preškam tad es tur stāvēju ? Skaistumam ?:-D
02.07.2018 12:20 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Pro čom te tas, ka tas ir apsargs? Cik es sapratu, tad nejau tās mazgātuves apsargs (tādi vispār ir?), bet vienkārši apsargs. Tikpat labi var apelēt, ka esi, piemēram, bērnudārza audzinātāja, bet rādi vidējo pirkstu
02.07.2018 12:30 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Tādu reklāmu uztaisīji, ka gribas redzēt to video. Kur izsekošanas troļļi? :D
02.07.2018 12:32 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Vēl jāņem vērā, ka video nav publisks, bet redzams tikai tā vīrieša draugiem. Policijā situācijas apraksts varētu izskatīties nepārliecinošs.
02.07.2018 12:33 |
 
Reitings 613
Reģ: 20.11.2017
Man gan šķiet ne jau cilvēka kā apsarga rīcība, bet vispār cilvēcīgais faktors. Tagad mēs staigāsim pa ielām, transportiem, visām publiskajām vietām un uzņemsim bildes un video un publiskosim, kur tik tas ienāks prātā?
Ne jau velti jaunā regula nosaka, ka publicējot informāciju, fotogrāfijas, video, ir jābūt personu piekrišanai, ka tas tālāk tiks publiskots, kādiem mērķiem tas tiks darīts un kur tas būs redzams. Ja, piemēram, notiek pasākums, tur cilvēki tiek informēti, ka notiks bildēšana pasākuma publicitātes nodrošināšanai.
Kāds pamatojums ievietot FB šādu video? Lai parēktu kopā ar draugiem. Tiesiskais pamatojums - nav tāda.
02.07.2018 12:41 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
Vēl jāņem vērā, ka video nav publisks, bet redzams tikai tā vīrieša draugiem.]
publisks tas nebūtu tad, ja to redzētu tikai viņš pats, bet šajā gadījumā video ir publisks, jo to redz visi viņa draugi (un ja viņam ir 10 000 draugu?).
02.07.2018 12:44 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
Tieši tāpēc jau tā regula tika ieviesta, lai aizsargātu personu privātos datus (arī foto, video, kurā persona uzņemta) un visiem pēc kārtas nenāktu prātā likt kur un ko grib.
02.07.2018 12:47 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
Vai kāda te tiešām ir lasījusi to datu regulu, ko te visas piesauc? Jo es nēesmu, tikai pāskrēju pāri tai daļai, kas attiecas uz mani, bet, ja es pareizi saprotu no internetā paķertās informācijas, un privātpersonām un privātajiem kontiem šis vispār nerullē. Man, piemēram, patīk fotografēt, un reiz autoostā no rīta noķēru interesantu kadru - cilvēki ļoti simetriski bija nostājušies rindā pie kases. Tad vēl tā regula nemaz nebija stājusies spēkā, es es joka pēc uzjautāju vienam paziņam, kas no šī te saprot vairāk, vai man tagad katram cilvēkam, kuru tur pat individuāli saskatīt nevar,m jāiet klāt un jājautā, vai tā bilde var nonākt manā instagram, un viņš teica nē. Tā piesauktā regula neko jaunu, būtībā, nenozīmējot, atskaitot tos reālos sodus, ko vbar uzlikt juridiskām personām, un te ne tik daudz par bildēm ir runa, kā par epastiem, telefona numuriem, vārdu uzvārdu un tā tālāk, kuru uzglabāšanai jābūt pamatojumam.
Man tiešām liekas, dīvaini, ka te par policiju tiek runāts, tik neviennozīmīgā situācijā, pie tam, ja to saturu redz tikai ievietotāja draugi, bet visas kā viena noraksta cilvēku un neuzraksta vienkāršāi ar lūgumu video izņemt. Autore pati, atvainojos, tagad izpildās, saucot svešu cilvēku par mudaku.
02.07.2018 12:52 |
 
Reitings 111
Reģ: 29.05.2018
Manā gadījumā es personīgi nevēlētos ,ka tas aiziet tālāk, jo cilvēki redz tikai fragmentu no tā visa.
**
Nedomāju, ka Pārsliņai būtu baigi forši, ja kaut vai par kādu sīkumu, kur notiek skaidrošanās, tevis nodiršana par stulbu kazu un tad ieliek FB cilvēks no malas un rēc. Būtu jauki ne ?
**
Iešu tagad un filmēšu visus un kas tas par stulbumu-kaut ko filmēt un likt FB . :-/
02.07.2018 13:04 |
 
Reitings 111
Reģ: 29.05.2018
Dārta video ir publiks, jo viņa draugi ar to dalījās un tad tas kļūst par publisku. (t)
02.07.2018 13:05 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
kāda te tiešām ir lasījusi to datu regulu, ko te visas piesauc?

Esmu ne tikai lasījusi, bet arī noklausījusies lekciju.
Man, piemēram, patīk fotografēt, un reiz autoostā no rīta noķēru interesantu kadru
Fotografēt tu drīksti, bet nedrīksti izvietot publiski, it sevišķi, ja rindā stāvošie ir identificējami - ja sejas nav redzamas, tad drīksti izvietot kur gribi.
piesauktā regula neko jaunu, būtībā, nenozīmējot, atskaitot tos reālos sodus, ko vbar uzlikt juridiskām personām
sodi ir arī privātpersonām, tikai ne tik lieli kā juridiskām.
ja to saturu redz tikai ievietotāja draugi,]

Nav nozīmes cik to redz (5, 10, 15 vai 1000), ja to redz ne tikai autors, tad tas ir publiski pieejams.
02.07.2018 13:07 |
 
Reitings 544
Reģ: 22.04.2016
Dārta video ir publiks, jo viņa draugi ar to dalījās un tad tas kļūst par publisku.

Iemet šeit linku. ;-)
02.07.2018 13:11 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
saulainaaaa, jo vairāk Tavu tēmu lasu, jo vairāk pārliecinos, ka te darbiņš ir policijai.
.
Idiots numur1 agresīvi gribēja atņemt Tavu vietu Box - ok, Tu to atrisināji, visa cita vidū parādot arī vidējo pirkstu. Manuprāt, pelnīti - ir brīži, kad dzīvē nākas pielietot arī kādu rupjību (žestus vai 'mātes vārdus').
.
Idiots numur2 to nofilmēja un iepostoja FB sev un saviem draugiem par uzjautrinājumu, nu jau tas pieejams publiski - pat tad, ja nebūtu personas datu aizsardzības regulas, arī tad būtu vērts griezties policijā kaut ko darīt lietas labā.
.
Tev nav jājūtas slikti un vainīgai, ka aizstāvēji sevi situācijā ar idiotu numur1, nav jājūtas briesmīgi, ja idiotam numur2 nav jēdzīgāku izklaižu par stulbu video filmēšanu un postošanu - celies un ej, sieviete, lai arī idiots numur2 dabū trūkties par savu neadektvāto uzvedību un turpmāk labāk apdomā savas rīcības sekas.
02.07.2018 13:21 |
 
Reitings 111
Reģ: 29.05.2018
tiešām domā, ka papildus paplašinātu to video ? Kam man tas vajadzīgs, ja gribu to aizvākt.
**
nerātnā
pēc dabas neesmu tā, kas pirmā uzsāks konfliktu +sabiedriskā vietā nekad. Bet laikam tā arī darīšu.:-|
02.07.2018 13:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits