Kaimiņš. Konspirācijas.

 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Tās, kas vēl nav kursā, informēju - KNAB ir aizturējis Artusu Kaimiņu un nu jau viņš no KNAB telpām ir nogādāts Čiekurkalnā - īslaicīgās aizturēšanas izolatorā. Pamatojums - mīklains stāsts par nelikumīgu partijas finansēšanu.
Jūsu viedokļi - ir vainīgs, nav vainīgs? Kāpēc? Tēma atvērta arī dažādām konspirāciju teorijām par to, kurš varētu būt to pasūtījis, ja uzskatāt, ka Kaimiņš nav vainīgs.
21.06.2018 00:13 |
 
Reitings 1267
Reģ: 30.08.2013
“Ja KNAB līdz piektdienai nespēj uzrādīt publiski ar visu saturu apsūdzību, tad KNAB ir jālikvidē kā organizācija, kas pilda pasūtījumu un kas iejaucas politiskajā procesā! KNAB ir jāskaidro, kāpēc tieši tagad, kāpēc par partijas nelikumīgu sponsorēšanu tiek uzskatīts laiks, kad partijas nebija. KNAB ir jāskaidro, kāpēc KNAB darbinieki nekad līdz vakardienas jautājumiem par playstation nav uzdevuši ne Artusam, ne Atim nevienu jautājumu par partijas nelikumīgu finansēšanu. Ja KNAB to nespēj, tad paši saprotiet.” Gobzems.
Tik tiešām Kaimiņš noziedzies tik ļoti, ka pat KNABs nezin, kur piesieties. :D
21.06.2018 12:02 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
Jāpiekrīt, ka Artusam ir nedaudz zems intelekts, baura līmenis, bet....
....Ko dara tie intelektuāli, kas ir augstāki prātā par Kaimiņu? Viņi automātiski sāk shēmot valsti. Latviju zog dienas gaismā un uzliek mīksto visiem, kas iepīkstas, jo mums tāda daba, ciest un paciest.
Es personīgi vispār neredzu par ko balsot, jo politikā iet tie, kam in savas intereses, vai bauri, kuriem apkārt būs atkal cilvēki ar savām interesēm.
Šajos gados politikā ir tāds valstiski domājošu un tai pat laikā rīcībspējošu cilvēku vakums, kāds nav bijis nekad.
PS. Es tā domāt, ja jau valstiskā zagšana uzņem apgriezinus, vai tik nākamā zoņtjiku revolūcija ar neuzņems lielākus apgriezienus? Un tas folklorista akmens tāds ziediņš vien būs.
21.06.2018 12:07 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Daina 30 laikam dzīvo pagātnē. Šlesers uz šodienu nav Saeimā. Kāda jēga bija tavam komentāram?
21.06.2018 12:08 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Viedā Minka +
21.06.2018 12:09 |
 
Reitings 482
Reģ: 22.09.2013
Dārta. es runāju vispār, cik ilgi viņš bija saeimā, un tad viss bija kārtībā -šāds intelektuālis mums derēja -bez izglītības :D. Turklāt oligarhu sarunās atklājās tas, ka viņš turpina shēmot caur tiem, kuri sēž saeimā. Ja, protams, lasīji oligarhu sarunas.. kā Šlesers pilda Putina (jā jā Krievijas) pavēles Latvijā, kas kur jāizdara Latvijas nozīmīgajos objektos....
21.06.2018 12:16 |
 
Moderators
Reitings 3702
Reģ: 13.11.2016
Te https://twitter.com/jemberga/status/1009517176775217155 par tām DB publikācijām, uz kuru te dažas atsaucas.
21.06.2018 13:08 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ja kas , saprotu ka tautai isa atmina-par Kiamina partiajs divaino finansejumu runaja jau bezmaz kpps tas dibinasanas prese un mediji.
Tagad vares samais telot tauats glabeju un mocekli, smieklgi.:-D:-D:-D:-D
http://nra.lv/latvija/133359-kaimina-zini-kas-es-esmu-kandide-uz-gada-sparnota-teiciena-titulu.htm ir ari video, slinkums meklet. Pirmais ko samais ka deputats izdarija piedzeras un kroga uz Policiju balustijas -TU ZINI KAS ES ESMU!!!!!!!!:-D:-D:-D
21.06.2018 13:13 |
 
Moderators
Reitings 3702
Reģ: 13.11.2016
Te https://twitter.com/JanisTeresko/status/1009512778267230209 vēl par DB publikācijām.
Varbūt šo publikāciju cienītājām ērtāk būtu "pa taisno" atsaukties uz "sociāldemokrātu" partijas un KPV partijas mājaslapām ?
21.06.2018 13:24 |
 
Reitings 1317
Reģ: 30.06.2013
Manuprāt lieka spriedelēšana pirms nav sniegti pierādījumi no KNAB puses. Bet ja tas augstais līmenis ir klaigāt “ka ir pelnījis būt tur, kur nonāca” bez pierādījumiem, tad līmenis nav augstāks par kaimiņa līmeni. Būs pierādījumi - tad arī var spriest ko kurš pelnījis.
21.06.2018 13:31 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Kads pateiks par kuru konkreti KNAB PUBLISKI izlika visus pieradijumus? Faktus, dokumentus un etc.? Pat ar Lembergu tadu publiski nebija, un isteniba it neviena kriminallieta tadu PUBLISKI nav bijis...JEZIN...stulba tauta ar isu atminu un bez logikas:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
21.06.2018 13:51 |
 
Reitings 1317
Reģ: 30.06.2013
Nekas nav pierādīts. Kad būs pierādīts (ja būs), tad arī ķerc, Rīdziniece. Kaimiņam nav izvirzitas apsūdzības un viņa politiskā darbība netiks ierobežota. Bet dažas te jau cietumā šo liek :D
21.06.2018 14:04 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
KNAB par lembergu pieradija , notiesaja?:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
21.06.2018 14:06 |
 
Reitings 1317
Reģ: 30.06.2013
Nesalīdzini Kaimiņu ar Lembergu. Kaimiņš blakus Lembergam ir sīks pirdiens bez naudas un varas.
21.06.2018 14:12 |
 
10 gadi
Reitings 77
Reģ: 29.01.2009
Kaimiņš ir atbrīvots, laikam ar atrasto playstation bija par maz, lai paturētu ilgāk.Es ja godīgi esmu šokā par mūsu korumpēto valsti.Protams, ka skaidrs ir, ka visi, pilnīgi viss ir korumpēts, nopirkts, uzpirkts.Gan KNAB,drošības policija,gan televīzija, tiesa utt, utt.Viss ir pasūtīts, tā ir politiskā izrēķināšanās un nekas vairāk.Es zināju,zināju.. bet te jau mūs uzskata par totāliem muļķiem gaišā dienas laikā.Tas, ka Kaimiņš viņiem ir neērts, kā skabarga dirsā ir skaidrs un Kaimiņš ir jānovāc malā.Es nebrīnos, ka kāds drīz arī lodi viņam pierē ielaidīs, jo izrēķināšanās jau notiek kā 90. gados. Un nevienam par to nekas nebūs, jo nav varas, ir tikai politiskas mafijas.Es šoreiz, beidzot ticu kādam.un tas ir Kaimiņš un viņa partija.
21.06.2018 14:25 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Protams, ka skaidrs ir, ka visi, pilnīgi viss ir korumpēts, nopirkts, uzpirkts.Gan KNAB,drošības policija,gan televīzija, tiesa utt, utt.Viss ir pasūtīts, tā
TIKAI KAIMINS STERILS...
jezin es gar zemi no smiekliem....:-D:-D
21.06.2018 14:56 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Vēlētājiem ir ļoti īsa atmiņa. Pietiktu atsaukt atmiņā iepriekšējo gadu Saeimas vēlēšanas.
2002. gads. 8. Saeimas vēlēšanas. Uz politiskās skatuves uznāk Einārs Repše ar partiju "Jaunais laiks". Sola cīnīties ar pastāvošo iekārtu, atgriezt varu tautai, cīnīties pret birokrātiju, palielināt pabalstus, labu izglītību ikvienam, kā arī piena upes ķīseļa krastos. Izvilkums no priekšvēlēšanu programmas:
Vara Latvijā beidzot piederēs tautai.

Valsts pārvaldē tiks izskausta korupcija un nodrošināta pilnīga atklātība. Ministru kabineta sēdes būs atklātas. Ierēdņi Tev palīdzēs un izturēsies laipni, jo viņiem par savu darbu būs jāatbild

Jaunais laiks divkāršos veselības aprūpes budžetu, un šī nauda nepazudīs birokrātu kabinetos. Veselības aprūpe būs pieejama ikvienam, un lielāks cilvēku skaits saņems zāles par brīvu. Valsts Tavu veselību apdrošinās bez maksas,

Tavi bērni iegūs labu izglītību neatkarīgi no Taviem ienākumiem.

Tev vairs netiks atteikta sociālā palīdzība. Jaunais laiks maksimāli atbalstīs Tavu ģimeni un pabalsti bērniem regulāri tiks paaugstināti. Budžeta apjoma pieaugums sekmēs taisnīgas pensiju sistēmas izveidi. Mazās pensijas tiks palielinātas, lai nodrošinātu iztikas līmeni.

Tas viss, ņemot vērā arī šo:
Nodokļu politika tiks vienkāršota. Mēs samazināsim nodokļu slogu

Rezumē: līdz šim pie varas bijuši negodīgi, korumpētii zagļi, mēs jau nu gan visu atmaskosim, atgriezīsim varu tautai, samazināsim nodokļus, visi dzīvos labi. Kaut kur dzirdēts, ne?
Vēlētāji nobalsoja. Jaunais laiks uzvarēja. Kas tālāk?
21.06.2018 14:57 |
 
Reitings 85
Reģ: 24.02.2015
Es arī esmu par Kaimiņu. Bļauris vai sazin kas, bet manāms, ka parasts cilvēks, nevis neaizskarama autoritāte, kura var ūjināt uz pensionāriem un pirksti gaisā!
"Saiemas Juridiskais birojs jautājuma formulējumu par Kaimiņa aizturēšanu skaidro kā pārpratumu." Tas arī daudz izsaka. :-)
21.06.2018 15:04 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
2010. gada Saeimas vēlēšanas. Pie varas nāk jaunais politiskais spēks "Vienotība" , kas radies, apvienojoties jau iepriekš minētajiem tautas glābējiem "Jaunais laiks", kā arī Pilsoniskajai savienībai un - "Sabiedrība citai politikai". Sarakstam pievienojās arī pirms vairākiem gadiem norisinājušās lietussargu revolūcijas pārstāvji,
Taisnības cīnītāja Ēlerte par savu lietussargu grupu saka :
"Lietussargu grupas" vērtības ir pašcieņa un cieņa indivīda un nācijas līmenī, godīgums un atbildīgums, pilsoniskais ideālisms.

Pēc vēlēšanām mediju raksti ziņo šādi:
Latvijā notikušas 10. Saeimas vēlēšanas. Šis patiešām bija atbildīgs brīdis. Lai arī cik lielas dusmas dažkārt pārņēm, domājot par politiķiem, 2. oktobrī bija iespēja izdarīt izvēli un pateikt ardievas tiem tautas kalpiem, kuru dēļ, jūsuprāt, krīze Latvijā ir daudz dziļāka un mokošāka nekā citās valstīs. Šis bija brīdis, kad varēja sodīt tās partijas un deputātus, kuri vairāk domājuši par savām, ne valsts un tautas interesēm. Viņu mantrausībai un bezatbildībai bija jāpieliek punkts. Tik izšķirošu vēlēšanu mūsu valstī sen nebija bijis.

Vai punkts tika pielikts?
21.06.2018 15:05 |
 
Reitings 1317
Reģ: 30.06.2013
Ja visi ir nesterili, kādēļ tieši Kaimiņam jāsēž nevis visiem shēmotājiem? :D tāpēc ka Jums viņš kā cilvēks nepatīk? :D
Salīdzinot ar korupciju pārējās partijās un to kādi tur cipari grozas, Kaimiņš tiešām ir salīdzinoši sterils.
Ja KNAB nevar viena pirdiena Kaimiņa vainu pierādīt, tad ko viņi vispār var? Domāju, ka var daudz vairāk, vienkārši pierādît nav ko. Izlaidīs un tā arī viss beigsies. Būs pa viss pavecam
21.06.2018 15:06 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
21.06.2018 15:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits