Ieeja tikai brīvajām!

 
Reitings 199
Reģ: 24.12.2017
Šajā diskusijā ierakstās tikai lietotājas kuras ir brīvas. :-) Paskatīsimies cik daudz te tādu ir. :-D
19.06.2018 19:12 |
 
Reitings 368
Reģ: 31.12.2017
Spried pēc sevis? :D
19.06.2018 20:54 |
 
Reitings 368
Reģ: 31.12.2017
Ja meitene ir atvērta, ir brīvs laiks un puisis simpatizē, tad viņa iepazīsies arī uz ielas vai rindā uz toleti...
19.06.2018 20:57 |
 
Reitings 491
Reģ: 15.04.2017
Ja tas bija domāts man, tad ne tikai pēc sevis.
19.06.2018 20:59 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Ja meitene ir atvērta, ir brīvs laiks un puisis simpatizē, tad viņa iepazīsies arī uz ielas vai rindā uz toleti...
Tas ir, ja... Un cik liela varbūtība tam ja...?
intelekts kā tāds nav ne tuvu tik augstā vērtē, cik par to var lasīt kā par vienu no galvenajiem vīrieša kvalitātes rādītājiem

Tas atkarīgs no meitenes intelekta. Neintelektuālo cilvēku ir vairāk, tādēļ viņiem vieglāk vienam otru atrast. Man, būtībā, nav aizspriedumu pret neintelektuālu meiteni, tikai tas var būtiski traucēt elementārās lietās ikdienā. Bet, par laimi, intelekts cieši saistīts ar dzīvesveidu, kuram noteikti būtu jāsakrīt ar manējo.
19.06.2018 21:07 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
uzrunātāju uzskata par jefiņu, kurš uzrunā visas pēc kārtas.

Es arī esmu ievērojusi, ka daudzas forumā tā izteikušās. Bet man tas vienmēr licies dīvaini. Viens uz ielas visas uzrunā, otrs svaipo visas tinderī - nu, un kāda starpība? Ea pat laikam to, kurš visas dzīvē turpina uzrunāt pat pēc neskaitāmajiem atteikumiem uzskatītu par nedaudz drosmīgāku, jo internetā jau visi tādi drosmi sarijušies.
Ja man cilvēks nepatiks, tad nepatiks neatkargi no iepazīšanās vietas un veida. Ja patiks, tad nu tiešām nav starpība kur un kā uzsākam sarunu.
19.06.2018 21:11 |
 
Reitings 368
Reģ: 31.12.2017
Ja nav laika, iedos savus kontaktus. Ja Tu neinteresēsi tad atšūs. Tā ir visur, nav starpība vai uz ielas vai internetā vai kur citur. Tā pat arī vīriešiem.
19.06.2018 21:14 |
 
Reitings 491
Reģ: 15.04.2017
Iepazīties labāk ir dzīvē, bet ar iemeslu, piemēram, apmeklējot muzeju, ejot uz kino, nu vai ballēs kādās, ja kāds pasauc. Uz ielas tas tomēr ir spriedums.
19.06.2018 21:18 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Mēs visas esam brīvas. (l)(l)(l)
19.06.2018 21:33 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Iepazīties labāk ir dzīvē, bet ar iemeslu, piemēram, apmeklējot muzeju, ejot uz kino, nu vai ballēs kādās, ja kāds pasauc. Uz ielas tas tomēr ir spriedums.
Cik liela varbūtība tur kaut ko atrast?
19.06.2018 21:52 |
 
Reitings 491
Reģ: 15.04.2017
Cik liela varbūtība tur kaut ko atrast?

Muzejā tu ieej, un ja kāda būtne tev tur iepatīkas, tad vari vienkārši pateikt: "vai šis nav lielisks muzejs?" Un tad jau aizietu saruna. Ballēs tur vari pajautāt organizētājam vai kādam savam draugam, lai uzzinātu sīkāku informāciju. Varbūt stulbi, bet vismaz labāk nekā pilnīgi uz ielas bezsakarā.
19.06.2018 22:13 |
 
Reitings 138
Reģ: 10.05.2018
Me
19.06.2018 22:17 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Cik liela varbūtība tur kaut ko atrast?

Muzejā tu ieej, un ja kāda būtne tev tur iepatīkas, tad vari vienkārši pateikt: "vai šis nav lielisks muzejs?"
Es pajautāšu kādai skulptūrai. :D
Ballēs tur vari pajautāt organizētājam vai kādam savam draugam, lai uzzinātu sīkāku informāciju. Varbūt stulbi, bet vismaz labāk nekā pilnīgi uz ielas bezsakarā.
Informāciju pirmajā tuvinājumā var nolasīt arī tāpat. Bet varbūtība visos Tevis pieminētajos gadījumos tuva nullei.
19.06.2018 23:46 |
 
Reitings 491
Reģ: 15.04.2017
Informāciju pirmajā tuvinājumā var nolasīt arī tāpat. Bet varbūtība visos Tevis pieminētajos gadījumos tuva nullei.

Tāpēc visefektīvāk ir savu prātu nodarbināt ar ko citu un šādas lietas atstāt tiem, kuriem tas padodas, kuri ir ģenētiski ar kaut ko īpašu apdāvināti, bagāti utt. Neesam jau ne ar ko sliktāki, ka esam bez kāda cita blakus.
19.06.2018 23:56 |
 
Reitings 368
Reģ: 31.12.2017
Informāciju pirmajā tuvinājumā var nolasīt arī tāpat

Tieši tā. Izskats, apģērbs, kosmētika, aksesuāri, suns, došanās virziens.... Kaut stockmann maisiņš. Tik daudz info, lai atrastu ar ko uzsākt sarunu. Pēc tam jau atkarīgs no tā vai interesēsi viņu un viss. Protams nestādināsi pretī braucošu meiteni un neprasīsi- Vai šis nav tas pats ričuks, kas bija Selēnas Gomezas jaunajā mūzikas video... Bet Ja stāvat abi pie sarkanā tad izdomā kaut ko... izvelc no kabatas WD40 un ieeļļo ķēdi :D
19.06.2018 23:57 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Izskats, apģērbs, kosmētika, aksesuāri, suns, došanās virziens.... Kaut stockmann maisiņš. Tik daudz info, lai atrastu ar ko uzsākt sarunu.
Vo! Es turpmāk meiteni novērtēšu pēc viņas suņa! :D Sākumā tieši tā arī sapratu, jo bija runa par informāciju par meiteni, nevis par iemeslu, lai uzsāktu sarunu. Bet Tavu domu sapratu. Tikai šī doma ir strādātspējīga tikai dažas minūtes līdz meitenes jautājumam: "Kāpēc man par to visu jārunā ar nepazīstamu cilvēku?"
Protams nestādināsi pretī braucošu meiteni un neprasīsi
Tie ir visriebīgākie gadījumi, ja pats nebrauc ar riteni.
Bet Ja stāvat abi pie sarkanā tad izdomā kaut ko... izvelc no kabatas WD40 un ieeļļo ķēdi
Ja es vēl to riteni izjaukšu un sākšu ielas vidū labot, tad varbūt meitenes pirmās mani uzrunās. :D
20.06.2018 00:07 |
 
Reitings 368
Reģ: 31.12.2017
Jā, es domāju informāciju, pēc kā var uzsākts sarunu.
Tikai šī doma ir strādātspējīga tikai dažas minūtes līdz meitenes jautājumam: "Kāpēc man par to visu jārunā ar nepazīstamu cilvēku?"

Ja meitene būs atvērta iepazīties un simpatizēsi tad neprasīs. Ja prasa, tad visdrīzāk neinteresē viņu. Nu atkarīgs kā prasa, bet ok... pārāk filozofisks noskaņojums :D Nepazīstams cilvēks Tu viņai būsi tikpat labi uz ielas kā iepriekš minētajā muzejā :)
20.06.2018 00:17 |
 
Reitings 491
Reģ: 15.04.2017
Atsevišķās reizēs vēl var nostrādāt, ja ej ar draugu un draugs tevi iepazīstina. Kā zināms, tad iepazīstināt trešo personu ar citu trešo personu ir vienkāršāk nekā iet pašam riskēt. Daudzām tas šķitīs nožēlojami, bet būs arī kādas, kurām tas šķitīs mīļi.
20.06.2018 00:20 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
uzrunātāju uzskata par jefiņu, kurš uzrunā visas pēc kārtas.

Tāpēc vajag pajautāt normālu jautājumu, tādu ikdienišķu, piemēram - sāli
20.06.2018 08:26 |
 
Reitings 96
Reģ: 14.11.2017
Uzskatu, ka pasakuma kada, vai, piemeram, muzeja var uzsakt ar cilvekiem sarunu. Es citreiz ari saku ar kadu uz ielas, vai kada cita vieta sarunaties ar cilvekiem, lai gan bez merka iepazities. Parasti, tadejadi uzzinu sev velamo informaciju. Vuspar seit brivie puisi vareja apmeklet kadas nevalstiskas organizacijas vai seminarus, kaut vai facebook paskatities. Parasti pasakumos ir daudz sievietes un biezi ari brivas, ipasi Latvija sievietes ir loti aktivas, un vieglak vinas satikt pasakumos, kaut vai biznesa forumos. Kad eju uz kadu pasakumu, tad sajuta, ka sievietes ir vairak, to pat uz sejieni atbraukusie arzemju viesi ievero, lai gan pec statistikas lidz gadiem 30 viriesu ir vairak, bet sievietes seit vienkarsi apgrozas sabiedriba, un aktivi piedalas socialaja dzive, tapec tie viriesi, kuro velas iepazities, vienkarsi var vairak apgrozities sabiedriba, tad ari atradis sev piemerotu sievieti, jo tur ir pietiekami daudz brivu sieviesu.
20.06.2018 09:28 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
uzrunātāju uzskata par jefiņu, kurš uzrunā visas pēc kārtas.

Cerams, ka mani" nenoēdīs bez sāls",jo te tik brīvās var rakstīt, bet tomēr atļaušos izteikties:-).
Par uzrunāšanu, cik nu mani ir uzrunājusi, nekad neesmu nodomājusi ,ka kautkads jefins , esmu mierīgi atbildējusi uz jautājumu,ko man cilvēks ir prasījis un ja kur aicināja tā teikt uz randiņu, tad laipni pasaku, paldies, bet diemžēl esmu aizņemta. Atvainojas,un pasaka žēl , lielāko tiesu. Tādēļ nesaprotu kāpēc kas tāds jādomā, manuprāt tā domā pusaudzes. Jā cilvēks ir simpātisks(ne tieši izskata ziņā) bet pieklājīgs, tik pienāk aprunāties, izsaka kādu komplimentu, mani tas pat mulsina mazliet.
Tā labi, visu pateicu, ceru, ka autors mani "nesabārs":-D:-)
20.06.2018 09:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits