Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sejas āda un pleci

 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Kāda jums ir sejas āda? Nekrāsojoties, protams domāju... :D Kā bēbim/ kā lielākajam vidusmēra cilvēkam - ar dažām nepilnībām vai sevišķi problemātiska? Man ir starp otro un trešo variantu. Droši vien, drīzāk otrais, jo man jau likās, ka ar konsīleri, kuru ikdienā lietoju kā vienīgo kosmētikas līdzekli, neskaitot, ka uzacis uzkrāsoju tāpat var redzēt, ka nav ideāla āda, bet tad man paziņa pateica, ka brīnoties tieši "kā man tik laba sejas āda var būt..." :-D Viņa gan nezināja, ka konsīleri lietoju, bet bez konsīlera tik tiešām baigi ideālā viņa nav. Esmu izmēģinājusi visādus krēmus un visu ko, bet ne tējas koka eļļa, ne skābes, nekas tml. nemainīja to. Esmu domājusi par dermatalogu (nopietnāku), pie nenopietna jau reiz esmu bijusi. :D Tā kā bail arī izmest naudu par to... otra opcija bija alergēnu panelis. Tad atkal zinot, ka tas nav lēts prieks, dzirdēju, ka tie galīgi neatbilstot patiesībai. Ir vērts taisīt? Esmu mēģinājusi arī izslēgt šādus tādus produktus uz kādu laiku, bet tas neko baigi nav mainījis ādas stāvoklī. Pumpas ir tādas sīkas, rozīgi sarkanas, bet ne kā parastās. No attāluma vienkārši kad sarīvēta seja izskatās sarkana tajās vietās, kur tās sīkās pupiņas. Šobrīd vislabākais kā kondīciju nepadarīt sliktāku ir krāsoties minimāli, lai elpotu āda un lietot nomierinošu kosmētiku.
Otrs jautājums - vai jums (sevišķi vasarā) mēdz uzmesties pumpas uz dekoltē vai pleciem. Kā ar tādām tiekat galā? Man vienkārši ir periodi, kad sametās un ir, kad pazūd.
16.06.2018 00:15 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
up
16.06.2018 12:12 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Es esmu starp 2 un 3, teiktu, ka pat vairāk ar noslieci uz 3. Nu neko, dzīvoju, cenšos neiespringt un darīt visu, lai ir labāk :) (Man gan vairāk ir seja un mugura, nevis pleci)
16.06.2018 12:34 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
perfekta nav, bet neteiktu ka arī baigi problematiska. ir pa laikam poras dažās vietās, ir dažas pumpu rētas. bet palielam ir ok.
16.06.2018 13:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits