Redziet, ja uzņēmums ir balts, tīrs un pūkains, vinu nevar ne iegāzt, ne sabotēt, ne kā citādi nomelnot. Ja izmeklēšanas rezultātā izrādās, ka viss ir tīri un kārtīgi, kā godīgiem pilsoņiem uzņēmējiem pienākas, tad būs lielisks materiāls reklāmas kampaņai, kā arī iespēja piedzīt radītos zaudējumus.
Par čekiem saku vēlreiz, papīriņš, ko jūs saņemat rokās, un dati, kas ierakstās sistēmas atmiņā, nav obligāti viens un tas pats. Gan Bei un Tokyo jau pārāk brīvi uzvedās, čekus nenesot un veicot visvienkāršāko iespējamo shēmu. VS gadījumā drīzāk varētu būt arī zemā līmenī pārprogrammēti kases aparāti saņemti pa tiešo no izplatītāja, uz aci paskatoties neviens gailis pakaļ nedziedātu, bet pārbaudīt var relatīvi vienkārši.
Un tā ēdinātāju ņaudēšana... Beidziet. Visi grib naudu, visi grib lielo biznesu taisīt. Mazajam kafūzim, ja tam nepietiek peļņas, ir vai nu jādomā, kā celt apgrozījumu, vai legāli samazināt izdevumus, jo kurināt virtuvi pa tukšo, vietā, kur nenāk cilvēki, ir dārgi. Savukārt suši bodītes, čili picas, double coffe, vairāk saules un pārējie kantorīši par cilvēku plūsmu sūdzēties absolūti nevar.
Ja uzņēmums, kurš gadā strādā apgrozot miljonus, bet gada beigās tam ir 20+k zaudējumi, tas ir vai nu gaužām sūdīgs bizness, vai arī krāpšana.