Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

gaļas gabals

 
Reitings 34
Reģ: 13.12.2017
Vīriešu uzmanība man nekad nav trūkusi, vienmēr kāds cenšas iepazīties esot ar draugiem, ballītēs vai darbā. Kontaktējos katru dienu virtuālajā vidē ar vīriešiem, jo kāds vienmēr uzraksta.
Ir viena problēma :-( Reti, kurš mani uztver nopietni. Lielākoties esmu kā tāds seksa objekts, jūtos kā gaļas gabals. Es neģērbjos vulgāri vai prasti, parasti ģērbjos klasiski vai kleitās, kuras nav īsas. Man ir diezgan liels dibens par ko es saņemu visvairāk komplimentu, kas mani pat sadusmo, jo liekas, ka nekam citam neesmu derīga. Kā lai es mainu to, lai mani uztver nopietni? Es jau kādu laiku vēlos nopietnas attiecības, gribu būt ar vienu vīrieti un viss.
Parasti ir tā, ka iepazīstos paiet kāds laiks un vai nu parādas tas, ka grib tikai seksu vai galīgi nepiemērots man.. Pēdējā laikā tiešām sāp sirds par to, ka kārtējo reizi aplaužos vai saņemu komplimentus par savu izskatu. :'-(
12.06.2018 15:21 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Normālie pašai liekas nepiemēroti - pašas vaina, uz ko krīt acs pagaidām.
12.06.2018 15:25 |
 
Reitings 138
Reģ: 10.05.2018
Varbūt šim periodam iziesi cauri un satiksi savu īsto! (l)
12.06.2018 16:11 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
Ir bijis līdzīgs periods dzīvē. Neesi satikusi vēl nevienu, ko saukt par "savējo". Pēc tam, kad satiksi, arī, pa lielam, nekas nemainīsies - būs, un kā vēl, veči, kam gribēsies ievilkt gultā un izčakarēt nervus, tikai tu viņus vairs nepamanīsi. Šobrīd Tev, vienkārši, varbūt ļoti, ļoti, ļoti gribas tās attiecības, tāpēc arī piesaisti katru dunduku, kas pa ceļam, pie tam vēl velti tādiem savu uzmanību. Tas nav tā vērts.
12.06.2018 16:23 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Varbūt centies būt selektīva? Ja sarakstoties sajūti, ka esi tikai "gaļas gabals" un saruna/sarakste ir tikai sarunas pēc, tad varbūt nemaz nevajag? Tieši tā.. jūtams, ka gribi būt attiecībās, bet varbūt distancējies no tā visa? Jo pēc izlasītā rodas iespaids, ka to vien dari, ka meklē kādu vīrieti un tad vīlies, jo normālu it kā nav.. Varbūt pati pārstāj atbildēt pēc pirmā svilpiena (nesaku, ka esi viegli pieejama vai ko tml), vnk rodas sajūta, ka Tavs galvenais mērķis ir atrast savu princi, un tāpēc īsā laika posmā esi gatava noskūpstīt simtiem krupju
12.06.2018 16:27 |
 
Reitings 34
Reģ: 13.12.2017
Nav tā, ka es atbildu visiem pēc kārtas vai skrienu ar kuru katru satikties. Esmu arī diezgan atturīga, bet pret tiem, kuriem atveros es esmu vīlusies, jo katru reizi viens un tas pats.
Cenšos distancēties un vispār nekontaktēties ar vīriešiem, bet tas ir īslaicīgi.
Es arī neesmu izmisusi. Esmu iemācījusies laiku pavadīt viena, tikai ar sevi. Lielākoties arī esmu viena, jo draugu ir ļoti maz un bieži nesanāk tikties. Ir apnicis laiku pavadīt vienatnē un gribas, lai kāds beidzot ir blakus :-/
12.06.2018 16:37 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Ir saprotams, ka tev tadi vardi ka krusu apkartmers, apkartmers zem krutim, gurnu apkartmers, vidukla apkartmers, kaju garums no gridas lidz viduklim, nav svesi. Ticiba, ka savu formu izmainisana izmainis pasauli tev apkart, ir mulkiga. Pastav tadas sieviesu un viriesu kategorijas, kuras savu laimi un pilnibu ir spiestas korelet ar gurnu apkartmeru, piena dziedzeru izmeru utt. Tas ir loti sapigi, jo, lai cik meitene butu gudra, tik un ta vina sevi pozicione saskana ar musu dzives biologiskajiem noteikumiem. Protams, ir ari iznemumi. Soreiz tas ir tikai viens un ari ne visai parliecinoss - Marija Skladovska-Kiri :)
12.06.2018 17:06 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Marija Skladovska-Kiri :)

:-)Marija Sklodovska-Kiri
12.06.2018 17:27 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Cik man komplimenti nav bijuši, nekad neesmu jutusies kā gaļas gabals. Jādomā, vaina ir tavā pašapziņā vai tajā, kā sevi pozicionē. Ja būsi interesanta personība, vīrieši redzēs arī tālāk par dibenu un uztvers tevi kā Dieva dāvanu. Galu galā pievilcība sieviete, kas pie tam interesanta, viņiem šķiet kā brīnums.
12.06.2018 17:34 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Nepareizais personu loks vai uzvedība/izskats. Ja internets ir tinder, kolektīvs- melnstrādnieki, draugi/ballītes-Vecrīgas klubi, tad daudz krupju būs jānobučo, līdz atradīsi princi.
Vēl ir teiciens- rindas veidojas pie lētām precēm. Kļūsti dārgāka un rindas būs īsas, bet kvalitatīvas.
12.06.2018 17:43 |
 
Reitings 470
Reģ: 26.10.2017
Vēl ir teiciens- rindas veidojas pie lētām precēm. Kļūsti dārgāka un rindas būs īsas, bet kvalitatīvas.
https://www.youtube.com/watch?v=X2ew_n-OBBQ
12.06.2018 18:12 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Ja būsi interesanta personība, vīrieši redzēs arī tālāk par dibenu un uztvers tevi kā Dieva dāvanu. Galu galā pievilcība sieviete, kas pie tam interesanta, viņiem šķiet kā brīnums.

Davana ir lieta, ko kads pasniedz bez atlidzibas kadam valdijuma. Ja tiek pieminets dievs, tas nozime tikai to, ka si "davana" tiks iekaustita, izmantota, apsaukata, ikgadeji padarita grusna. Vinas nosauksana par brinumu ir tikai kartejais atgadinajums par vinas paklautas lomu. Pastav noteikts skaits sieviesu, kuram vinu "istas vietas ieradisana" sagada baudu. Bet zinot to lidz kadai pakapei sieviete ir talantigaka, gudraka un specigaka, uzskatit vinu par "davanu", nosaukt par "brinumu"- ir nekauniba :)
12.06.2018 18:34 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Man kaut kā grūti saprast, tikkk daudz pielūdzēju, uz katra stùra, bet pilnīgi neviens nav piemērots....? Arī ir bijis daudz visādu komplimentu un sexa piedāvājumi, tieši un netieši, bet daudzi arī ir bijuši normāli cilvēki, ar kuriem izveidojas draudzība, vai ir bijis vismaz vērts mēģināt. Man vispār kaut kā sanācis ka no 17 gadu vecuma, kad sākās pirmās attiecības, single statusā esmu bijusi tik kādus pus gadu varbut mazliet ilgak. Un neesmu ar zemiem standartiem :D
Varbūt tu apgrozies kaut kādā jocīgā sabiedrībā, vai esi pārāk izvēlīga. Varbūt vienkārši neesi gana interesanta lai kādam būtu kaut mazliet vēlme tevi tuvāk iepazīt. Varbūt atstāj par sevi iedomīga cilvēka iespaidu. Varbūt vainas tev nav nekādas, vienkārši neveicas. Viss var būt, bet es vairāk sliecos domāt ka tev pašai ar attieksmi kaut kas nav, ja jau no daudzo pielūdzēju pulka pilnīgi neviens nav labs. Tad kadus jefiņus tu piesaisti? :D
12.06.2018 18:46 |
 
Reitings 304
Reģ: 09.01.2018
Priecājies, ka esi skaista. Lai atrastu īsto, jāpaiet laikam un jāpasaka nē daudziem nederīgiem variantiem. Citām tie ir dzērāji, citām lūzeri... Tev gluži vienkārši pagadās ārišķīgie džeki. Pieņem stingru nostāju, ko vēlies, un ļauj šādiem puišiem atbirt kā pelavām. Vienkārši pasmaidi par tiem cilvēkiem, kuri Tavu skaistumu uztver kā iespēju Tevi uztvert kā objektu, nevis cilvēku ar jūtām, jo tas jau raksturo viņus, nevis Tevi.
12.06.2018 19:00 |
 
Reitings 169
Reģ: 23.02.2018
Piekrītu aurum +++
12.06.2018 19:08 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Es arī neesmu izmisusi. Esmu iemācījusies laiku pavadīt viena, tikai ar sevi. Lielākoties arī esmu viena, jo draugu ir ļoti maz un bieži nesanāk tikties. Ir apnicis laiku pavadīt vienatnē un gribas, lai kāds beidzot ir blakus
Pretruna - 'esmu iemācījusies pavadīt laiku viena, tikai ar sevi' un 'ir apnicis pavadīt laiku vienatnē un gribas, lai kāds beidzot ir blakus' neiet kopā.
.
Kad beigsi sevi mānīt? Ar tādu haosu galvā ne vienam vien krupim uzdursies, kuriem ir nostādīts labs radars uz to.
.
Atrodi, no kurienes Tev piemeties tas 'attiecību gribulis', būs vieglāk krupjus atsijāt. ;)
12.06.2018 19:22 |
 
Reitings 111
Reģ: 29.05.2018
Varbūt paskaties tuvāk? Tie, kurus nemaz neuztver nopietni, ir tie paši labākie? ;-) Atnest kafiju, paturēt durvis vai vienkārši papļāpā ar Tevi ir tie , kas tevi pazīst kā personību nevis kā tu saki "gaļas gabalu":-/
12.06.2018 21:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)