Gadījuma dzimumakti jeb casual sex

 
Reitings 470
Reģ: 26.10.2017
Nu ko, būtu laiks vēlvienai filozofiskai diskusijai?
Iespaidojos šādu tēmu izveidot no izlasītā raksta par sievietes atskatu uz jaunības gaitām.
https://nypost.com/2018/06/02/dating-columnist-reveals-how-sex-and-the-city-ruined-her-life/
>>
Kādas ir Jūsu domas par pēdējos ~20 gados publikai sēdināto variantu, ka gadījuma dzimumakti ir jaunais trends, atrast partneri vienam vakaram ir normāli pavadīts vakars, cilvēkam otra puse nav vajadzīga, jaunības dienās vajag iztrakoties. Rupjāk sakot sabiedrībai tiek teikts, ka "pa*išanās apkārt" ir normāla parādība. :-D
>>
Cik, Jūsuprāt, liela nozīme ir nopietnām attiecībām salīdzinoši jaunā vecumā (20-30)? Domāju, ka lielākai daļai mūsu vecāku, pirmie bērni jau pieteicās pirms 25, bet mūsdienās šajā vecumā par to neviens nedomā, lai arī bioloģiskais pulkstenis savu laika zonu nav mainījis jau vairākus gadu tūkstošus. Kā poligāmijas sociālā atbalstīšana ietekmē sabiedrības labklājības līmeni? Pētījumi un aptaujas par sieviešu laimes līmeni salīdzinot ar 60.-70. gadu pētījumiem ir skaidras - sievietes mūsdienās ir nelaimīgākas. Kāpēc? (pievienošu linku, savādāk daļa foruma dalībnieču netic nevienam teikumam, ja nav pētījums veikts par to) http://www.nber.org/papers/w14969.pdf
04.06.2018 16:24 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
Tradīcijas un vērtības mainās. To tā kā jebkuram domājošam cilvēkam vajadzētu saprast. Mūsdienās apprecēties ar nepazīstamu cilvēku, jo tā vēlas abu pušu ģimenes nu dien nebūs nekāda vērtība un tradīcija, tāpat, kā dzemdēt uzreiz pēc 3 mēnešreizēm....
04.06.2018 22:37 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Varbūt tad nedebīlais Fiestar var paskaidrot, kā tieši brīvība ir jāierobežo, lai nodrošinātu sabiedrības drošību (drošību no kā? - es atļaušos būt debîliķe un uzdot šo jautājumu)? (t)
04.06.2018 22:39 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Kāpēc gan nodarboties ar seksu pa labi un pa kreisi būtu mūsdienās baigā vērtība un tradīcija un tas nekas, jo normāli, bet redz kaut kas cits nevar tāds būt? :D
04.06.2018 22:40 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Kāpēc gan nodarboties ar seksu pa labi un pa kreisi būtu mūsdienās baigā vērtība un tradīcija un tas nekas, jo normāli, bet redz kaut kas cits nevar tāds būt?

Tad var arī jautāt, vai visam, ko cilvēks dara ir jāpiemīt kaut kādi īpašai vērtībai un jābūt balstītam uz tradīciju?
04.06.2018 22:43 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Tad var arī jautāt, vai visam, ko cilvēks dara ir jāpiemīt kaut kādi īpašai vērtībai un jābūt balstītam uz tradīciju?

Nu vērtība ir gan. Un ne jau pēc tradīcijas klasiskā nozīmē, bet beznormu stāvoklis, bezgarīguma apvārsnis degradē cilvēci, tas skaidrs.
04.06.2018 22:56 |
 
Reitings 286
Reģ: 15.12.2016
125 no 147 valstīm bija līdzīgā statusā ar ASV pētīto.

Jā, bez šaubām. To preview our findings, section II shows that women in the United States have become less happy, both absolutely and relative to men. Using data from the Eurobarometer we find across the EU happiness has risen for both men and women, however happiness increases have been greater for men relative to women leading to a decline in European women’s happiness relative to that of European men. Ir bezjēdzīgi jautāt, kādēļ ''sievietes ir kļuvušas nelaimīgākas'', ja viņas ir kļuvušas nelaimīgākas ASV, taču ne EU, bet par Latviju nekas nav zināms. Ņemot vērā LPSR represijas, totalitārismu un nabadzību, ir pat ļoti ticams, ka arī Latvijā sievietes ir kļuvušas laimīgākas.
Un nē, apgalvojums nav no pirksta izzīsts, jo cilvēki stingri turējās pie veco laiku tradīcijām vēl netālajos 50. gados pirms seksuālās revolūcijas.

50. gadu laimes līmeni ASV adekvāti neizmērīsi. Skaidrs, ka cilvēki bija laimīgi - beidzās ieildzis karš, sākās straujš ekonomisks uzplaukums, daudzi beidzot realizēja idillisku fantāziju (kāda imho varētu būt raksturīga arī tev) par ģimenes dzīvi. Par to, cik ''laimīgas'' tas padarīja sievietes-mājsaimnieces 50'o gadu ASV vari izlasīt Frīdenas ''The feminine mystique''. Starp citu, darbs arī pieder klasikai. Droši vien aiz pārliekas sieviešu laimes šī grāmata kļuva par pamatu 2. feminisma vilnim.
04.06.2018 23:04 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Nu, tas ir Tavs viedoklis. No savas puses varu tikai piebilst, ja apkārt tiks dotas petīcijas, ka cilvékiem būtu jāaizliedz gadījuma dzimumakti vai jāuzstāda obligāta prasība “stāties attiecībās”, es personīgi to neparakstīšu.
04.06.2018 23:05 |
 
Reitings 491
Reģ: 15.04.2017
Tādā gadījumā cilvēkam nepaveicās un viņam ir patiešām sūdīgi draugi. Visdrīzāk pat ne draugi, bet paziņas, kas izlikās par draugu, kamēr cilvēks bija veiksmīgs.

Tam nav nekāda sakara ar veiksmi. Kamēr cilvēks bija jaunāks un veselāks, viņš varēja daudz ko darīt arī, būdams viens pats un par to nedomāja. Kolīdz sāk nākt pusmūža gadi un, nedod dies, sāk klibot arī veselība un ar darbu čābīgi un nav neviena atbalsta punkta, tikai tad viņš saprot, ka savos labākajos gados nav paveicis "mājasdarbu" un kaut ko darījis, lai vecumdienas nebūtu jāpavada tik nožēlojamā veidā. Un draugi nav sūdīgi, parasti draugi, taču viņiem ir savas dzīves, ģimenes, sievas, draudzenes un viņi nevar katru dienu ar to vientuļo auklēties. Tāpēc es uzsvēru, ka svarīgi ir, ka arī draugi atrodas līdzīgā situācijā.
lielaks sviests nav vispar lasits. Vientulais runas par izklaidem un tadam lietam. Kamer gimenes cilveki par zemenu cenu tirgu, un ja kads bus laiks brivdiena jo bernus javed uz zooo piemeram.

Tev vispār ar teksta jēgas uztveršanu ir pamatīgas problēmas. Nekomentēšu.
Ō! Tev pazīstami daudzi zinātnieki! Man gan viņi personīgi gluži pazīstami nav, taču gan pēc nostāstiem, gan oficiālām publikācijām (ja ir runa par slaveniem zinātniekiem) ir zināms, ka viņi pārsvarā ir (vai ir bijuši) nelaimīgi.

Nav pazīstami, bet esmu daudz lasījis par viņiem. Par to nelaimīgumu var pastrīdēties, jo patiesi nelaimīgs cilvēks nekādus atklājumus neveiks, viņam būs pie d.., kas notiks rīt, kā arī viņš neradīs sev iedvesmu stipri iespringt uz kaut ko. Attiecīgi, vai nu viņš nav tik šausmīgi nelaimīgs un pētot fizikas sakarības aizmirstas pilnībā, vai viņam ir savādāk veidota smadzeņu uzbūve nekā vidējajam Džo, kurš ir prasts kā ābece vēlmju un sajūtu izzināšanā.
04.06.2018 23:09 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Apbrīnojami, ka vienā postā var uzrakstīt gan "debīls" un "huiņa", gan piesaukt Jungu:-D
Fanošana par tūkstošiem gadu senām tradīcijām neko labu par cilvēku neliecina:-) Pirms tūkstošiem gadu bija arī bērnu upurēšana, saules pielūgšana un nāve pirms 30. jubilejas.
Nav īsti saprotams, ko autors ar šo diskusiju cenšas panākt - izmainīt mūsdienu izlaidīgo sieviešu domas? Iztēloties sevi kā pagrimušās sabiedrības cerību staru? Te jau vairākkārt minēja, ka sabiedrība presingo darīt tieši to, kas uztrauc Fiestar - noformēt attiecības un pēc iespējas ātrāk ieviest sīkos. No worries, Latvija pagaidām puslīdz atbilst Fiestar slapjajiem un arhaiskajiem sapņiem, diemžēl:-)
04.06.2018 23:10 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Estupendo tev ir smagi ar domsanu, gvelz aplamibas nonstopa un neki nejedz.
ja tev nav gimene, bernu un seksa ta ir tikai tava luzera problema, zb tava naudesana:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
04.06.2018 23:15 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
un atkartoju te viss slikti tikai tam, kam nav seksa, nav drauga, nav gimenes, neprec kuras vai nav bernu lai ari pasas grib.
parejas bauda dzivi. Tads interesants fakts iznak lasot komentarus...(l)(l)(l)(l)
04.06.2018 23:18 |
 
Reitings 286
Reģ: 15.12.2016
Nav īsti saprotams, ko autors ar šo diskusiju cenšas panākt - izmainīt mūsdienu izlaidīgo sieviešu domas? Iztēloties sevi kā pagrimušās sabiedrības cerību staru?

Manuprāt, autors ir noskatījies dažus Youtube video, kuru saturu līdz galam nav sapratis, un tagad sludina ''jauno ticību'' pasaulei, kā to dara jebkurš, kuram Dievs tikko ''atvēris acis'' :-D
04.06.2018 23:19 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
autoram sekss nepsid vot sis i trako...:-D
04.06.2018 23:20 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
sekss nespid...nedod neviena...:-D
04.06.2018 23:21 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
https://www.youtube.com/watch?v=on4WHtntvQ0
Viena no mūsu kopējām problēmām kā Dzimtenē tā arī šeit,
zemais dzimstības procents. Pirmais solis problēmas
atrisināšanā būtu mācīt dziesmas un rotaļas, kā šo
nākošo, latviešu skolās.
Sekss ir labs, sekss ir labs pareizi ja darīt māk,
Sekss ir labs, sekss ir labs visi tagad agri sāk.
Skudras mīlējas uz sūnām, zivīm patīkas pa dūņām,
Žirafes to stāvus dara, nilzirgi tik dubļos dara.
Gliemēži ir pacietīgi, eži dara uzmanīgi,
Vāveres uz katra zara, Dievs zin kā to čūskas dara.
Sekss ir labs, sekss ir labs visi tagad grābj un ķer,
Tomēr uzmanīties der!
Nedrīkst staigāt tik pa svešiem parkiem,
Pa svešiem parkiem , cauri tumšiem bāriem.
Ja kādu atrod neved tūliņ mājās,
Ar svešiem ļaudīm nevar nekad zināt.
Ja zinās tad pēc deviņiem mēnešiem,
Jazinās tad pēc deviņiem mēnešiem.
Sekss ir labs, sekss ir labs, ja vien kontrolēt to var,
Sekss ir labs, sekss ir labs, tā kā paps un mamma dar.
04.06.2018 23:28 |
 
Reitings 491
Reģ: 15.04.2017
Estupendo tev ir smagi ar domsanu, gvelz aplamibas nonstopa un neki nejedz.
ja tev nav gimene, bernu un seksa ta ir tikai tava luzera problema, zb tava naudesana

Kurā brīdī es teicu, ka man nekā nav? Un tas vien, ka tu cilvēku, kuram varētu nebūt ģimenes, bērnu vai seksa nosauc par lūzeri, tikai parāda tavu līmeni. Tupi te gadu desmitiem forumā un savus bezsakarīgos tekstus ar linkiem tik mauc. Way to go.
04.06.2018 23:28 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
https://www.youtube.com/watch?v=AWfZVnA6WFwAldis Drēģeris - Mauku majā lukturs spīd
04.06.2018 23:29 |
 
Reitings 286
Reģ: 15.12.2016
Prostitūcija visdrīzāk ir par laulību ievērojami senāka tradīcija un atšķirībā no laulības - visās sabiedrībās pastāvējusi ļoti līdzīgās formās. Tā kā uz tradīcijas ''pareizību'' un ''derīgumu'' norāda tradīcijas senums un izplatība pasaulē, tad sekojoši: prostitūcija > laulība. Viss, varam tēmu slēgt :D
04.06.2018 23:33 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
04.06.2018 23:34 |
 
Reitings 470
Reģ: 26.10.2017
Pasadena Tiesības uz brīvību, kas sevī ietver plašu tiesību klāstu, piemēram, tiesības izvēlēties dzīvesvietu, nodarbošanos, tiesība netikt ieslodzītam bez pamatojuma utt. Tās ir cilvēka pamattiesības nodibinātas Satversmē. Ierobežošana ir iespējama, ja ierobežojums ir likumīgs, tam ir leģitīms mērķis un tas ir nepieciešams demokrātiskas sabiedrības drošībai, piemēram, var cilvēku aizturēt, ja valstij ir aizdomas, ka viņš ir veicis slepkavību, jo viens no valsts pamatmērķiem ir sabiedrības drošības nodrošināšana. Tāpēc ir izveidoti likumi, kas nosaka precīzas situācijas un nosacījumus pie kuriem cilvēka brīvību var ierobežot.
>>
probability Piedod, bet pat ja tas būtu vienīgais, ko esmu lasījis, nenozīmē, ka tas kaut kādā veidā pasaka kaut ko par manu personību un spēju nonākt pie saviem secinājumiem par vēlamo kārtību pasaulē. Sekoju līdzi pārsvarā dažādiem podcastiem, jo ikdienā darbojoties caur austiņām klausos. Man nav laika (kā Tev) nodarboties ar klasiķu, teologu un filozofu milzīgā literatūras izklāsta iegaumēšanu, nedz arī tā ir mana nodarbošanās. Tāpēc izmantoju samērā vienkāršotākā formātā pieejamus avotus, lai iemācītos kaut ko par sevi, pasauli un cilvēka psiholoģiju. Tas cik mani dzejojumi ir citēti, izvērsti un perspektīvām bagāti ir jau mana problēma un nepilnība.
Ja Tu vari nākt klajā ar citu autoru citētu perspektīvu, es ar prieku tādu uzklausīšu, jo man interesē kā pasaule mainās attiecīgos laika periodos. Bet manas pašreizējās domas par tematu ir šādas un tas, vai tu pasmejies par manis piedāvātā pētījuma aktualitāti vai literatūras plašumu, manu perspektīvu neietekmē.
Es nācu klajā ar diskutablu un filozofisku tematu, bet Tu pretī nostājies ar "aj tas jau nav labs pētījums", "aj tas jau nav labs autors", "aj tu galīgi nepareizi domā". Tāda sajūta, ka visu laiku jāaizstāv sava pozīcija kaut kādā hiēnu barā. Varbūt sāc diskusiju ar "Es par šo tēmu domāju X, jo lasīju Y un pētīju Z". Tā vismaz es centos darīt. Piedod, ja nebija pa Tavam klasiķu, filozofu un ētikas ekspertu standartam atbilstoši.
Ja Tu esi šo lielisko autoru ideju pārzinātāja, tad noteikti, ka būsi arī dzirdējusi principu, ka otras puses pārliecināšana sākas ar labāka argumenta izteikšanu, ne viņa argumenta noraidīšanu.
04.06.2018 23:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits