Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sapņi par citiem vīriešiem

 
Reitings 7
Reģ: 30.05.2018
Sveiki visiem! Esmu 'jauniņā' šajā portālā, īsti nezinu, kā te viss notiek, bet griežos pie jums pēc padoma.
Ir sākusies vasaras sezona, gribās jaukus, romantiskus vakarus ar mīļoto un veidot jaunas, labas atmiņas.
Problēma ir sekojoša... Esmu kopā ar savu vīrieti jau gandrīz 4 gadus, citiem varētu likties, ka tas nav daudz, bet man tā ir vesela mūžība jau. :-D Kā jau visās attiecībās, sākumā bija skaisti, rozā brilles, romantika, komplimenti, mīļi skūpsti un sekss, uh kāds bija sekss. Vienmēr esmu bijis tas cilvēks, ka nav ticējis rutīnai. Ja redzu kaut mazākās rutīnas pazīmes vienmēr izvairos no tās ar jaunām idejām un nodarbēm ko kopā padarīt, bet šoreiz ir kaut kas mainījies... Draugs man nav romantiķis, agrāk bija kaut drusciņ, bet tagad vispār nekā, ne komplimentu, ne mīļuma izpausmes, nekā. No rīta pieceļas, dodas uz darbu, vakarā mājās, paēdam vakariņas, es gaidu kaut ko no viņa, bet tā arī nesagaidu ne ko jauku. Brīvdienās arī tas pats, viņš viens ar draugiem kaut kur brauc (man ir konflikts ar vienu no viņa draugiem, tādēļ neņem mani līdzi lai man nav jāstrīdas, jo raksturi mums galīgi atšķirīgi), vai arī pavada visu dienu mājās pie datora vai tv, jo ārā esot pārāk karsti. (t) Esmu lasijusi daudz par attiecību rutīnām, un zinu, ka sievietei pašai vajagot skaidri un gaiši pateikt vīrietim ko viņa vēlās, 'caur puķītēm' vīrietis nesapratīs, nu tad ņemu es drosmi rokās un eju viņam teikt, ka gribās man mīlestību, ka giribu justies mīlēta, dzīrdēt kaut vienu komplimentu no viņa, vai vienalga ko. Viņš kā vienmēr atbild at to ka viņš esot jauks tikai es to nepamanot... tā nav, es pamanu katru izmaiņu mūsu attiecībās.
Vakar devos gulēt diezgan noskumusi, jo kārtējo reizi gājām gulēt pat neapskāvušies un nesamīļojušies, jo ir pārāk KARSTI VIŅAM (e)Sapnī redzeju sevi flirtējot ar citu vīrieti, izgaju cauri 'tauriņiem vēderā' un lieliskam seksam. (Sapnī redzēto vīrieti nepazinu). Pamodos un jutos stulbi, tā it kā būtu viņu krāpusi, bet tad paliku nikna uz viņu par to, ka viņš man liek tā justies, ka nekas cits neatliek kā sapņot par citiem vīriešiem. Pateicu viņam (varbūt tā bija kļūda), ka redzēju sapni par citu, viņš teica, ka pati esot pie tā vainīga, ka sapņoju par citiem, teica, ka uzticoties man un, ka tas bija tikai sapnis, pajautāja vai esmu godīga un atklāta, teicu , ka jā, nekad nekrāptu viņu un viss bija ok. Bet vēl jo projām, nevaru aizmirst to sapni, pareizāk sakot, kā es jutos, mīlēta, novērtēta, īpaša. Esmu ļoti noskumusi, jo mīlu savu draugu no visas sirds, bet es nevaru izjust tās emocijas, tās sajūtas. Ja kādam ir kādi ieteikumi, ko darīt lai viņš man sāktu pievērsties mazliet vairāk un ieklausītos manī vairāk, būšu ļoti pateicīga.
p.s - sekss mums ir labi ja 1x nedēļā, dažreiz 1x 2 nedēļās, tā jau arī pārtop par problēmu, bet to atstāšu citai reizei.
30.05.2018 20:17 |
 
Reitings 1180
Reģ: 03.06.2017
Cosmo consilium ir spriedis,ka tev ir seksa trūkums.Izrunā to ar savu vīrieti:-D
30.05.2018 20:21 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Nu ir jau karsts gulēt, tas tiesa. :D Bet kā viņš citādāk izpauž savas jūtas un kāpēc seksa vairs nav tik daudz kā bija?
30.05.2018 20:26 |
 
Reitings 7
Reģ: 30.05.2018
Nu ir jau karsts gulēt, tas tiesa. Bet kā viņš citādāk izpauž savas jūtas un kāpēc seksa vairs nav tik daudz kā bija?

Īsti nezinu par seksu, bieži esmu jautājusi, viņš sakot, ka esot pārāk noguris vai arī, ka viņam tagad negriboties iet mazgāties. (Esmu ļoti tīrīga seksa ziņā:-D) Nebūs seksa, kamēr neesi kārtīgi savu locekli nomazgājis. Bet viņš ir tāds pats tīrības ziņā, tāpec to neuzskatu par īsto problemu, pārsvarā vai nu viņš ir noguris, vai nu skatas tv vai pie datora ir aizņemts un tad jau nāk vakars un nāk miegs un grib gulēt.
Vienīgi brīvdienu rītos viņš cenšas mani pavilt uz seksu, bet man personīgi no rītiem šausmīgi riebjās, esmu samiegojusies, rīta elpa, nemazgāti zobi, izspūruši mati... nav kā filmās tomēr. :-D
30.05.2018 20:33 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
Vienīgi brīvdienu rītos viņš cenšas mani pavilt uz seksu, bet man personīgi no rītiem šausmīgi riebjās, esmu samiegojusies, rīta elpa, nemazgāti zobi, izspūruši mati... nav kā filmās tomēr.

Tātad, viņš tomēr dara, bet tas neatbilst taviem standartiem. Hm...
Ko Tu pati dari, lai ieviestu mīļumu attiecībās? Cik bieži pieej klāt samīļot, cik bieži pavelc uz to pašu seksuu? Jo no manas pieredzes un Tevis teikā, pagaidām šis izskatās pēc gadījuma, kad no vīrieša tiek gaidīts, bet aizmirsts, ka sieviete jau arī var to samīļošanos uzsākt un uzmanību izrādīt. Kā savādāk attiecībās - strīdaties daudz, nestrīdaties vispār, mājās palīdz kko vai neko? Tu pati strādā?
30.05.2018 20:44 |
 
Reitings 17
Reģ: 23.05.2018
Es domāju, ka drusku jāsaprot arī otra puse. Darbā tomēr nogurst un ne vienmēr gribās uķināties un iet romantiskās pastaigās gar jūru, bet gan saritināties uz dīvāna pie televizora. Brīvdienās, kad viņš nav bijis darbā taču viņš izrāda vēlmi un ir gatavs mazgāties un nodarboties ar visu :-D Protams, jāparrunā arī ir un jāatrod kāds kompromiss, tā, lai neviens nav apbižots (l)
30.05.2018 20:51 |
 
Reitings 232
Reģ: 08.04.2018
Tā liekas, ka viņš nemaz tev negrib nākt pretī un kaut ko mainīt. Mums ar draugu bieži mīļuma momenti rodas brīžos, kad esam visu dienu kopā pavadījuši, patīkami noguruši vai tieši otrādi, kad uzkāpinātas pozitīvas emocijas, tas vienalga no kā. Es neesmu romantiska, bet ja tev tādas lietas interesē, tad uztaisi kādu romantisku pasēdēšanu ar draugu ar mūziku, svecēm, vīnu, sarunu tēmām. Sper pirmos soļus pati attiecībā uz visu un skaties vai draugs cenšas piedalīties. Ja viņš vispār neko negrib mainīt vai pavadīt laiku ar tevi, tad gan tā būs diagnoze :-D:-D
30.05.2018 20:53 |
 
Reitings 7
Reģ: 30.05.2018
Tātad, viņš tomēr dara, bet tas neatbilst taviem standartiem. Hm...
Ko Tu pati dari, lai ieviestu mīļumu attiecībās? Cik bieži pieej klāt samīļot, cik bieži pavelc uz to pašu seksuu? Jo no manas pieredzes un Tevis teikā, pagaidām šis izskatās pēc gadījuma, kad no vīrieša tiek gaidīts, bet aizmirsts, ka sieviete jau arī var to samīļošanos uzsākt un uzmanību izrādīt. Kā savādāk attiecībās - strīdaties daudz, nestrīdaties vispār, mājās palīdz kko vai neko? Tu pati strādā?

1.Viņš to dara, jā. Bet ne jau katru brīvdienu rītu, tas ir aptuveni reizi mēnesī. Viņš zin, ka man no rītiem nepatīk.
2. Esmu viņu pierunājusi ar riteņiem izbraukt vakarā gar Daugavu, esmu piedāvāju braukt uz filmām, piedāvāju iet pastaigās, ļoti daudz ko iesaku, bet lielākoties atbilde ko sagaidu ir 'rīt, jo esmu noguris', pienāk rītdiena un atliek vēl uz citiem datumiem, protams reizi mēnesī sanāk kaut kur netālu aizbraukt un kaut ko padarīt, bet tas ir LABI JA reizi mēnesī.
3. KATRU DIENU, PIEEJU KLĀT UN SAMĪĻOJU, bet atbilde parasti ir, ka viņam tagad, vasaras periodā ir karsti, vai arī, ka viņš ir aizņemts pie tv vai datora un nav īsti laika apskauties, vai arī esmu pārāk uzbāzīga.
4. Es viņam sniedzu ļoti daudz uzmanības, katru dienu uzrakstu mīļu sms kāmēr viņš ir darbā, pat šodien nopirku viņa mīļāko alu, ieliku leduskapī lai ir auksts, jo zinu kā gribas atslābināties, ka esi mājās pēc garas darbadienas.
5. Strīdamies par sīkumiem reizēm, bet atrī salīgstam mieru, jo nespējam ilgi dusmoties viens uz otru, vismaz es nē.
6. Mājās palīdz tiakai brīvdienās (reizēm) pārsvarā ar āras darbiem, NEKAD DZĪVĒ NEESMU REDZĒJUSI VIŅU SAKLĀJOT GULU VAI NOMAZGĀJOT SAVU KAFIJAS KRŪZI, NEKAD NEESMU REDZĒJUSI KA VIŅŠ SAKĀRTOTU ISTABU. (e) (Dēļ šiem sīkumiem pārsvarā arī ir kašķi).
7. Man ir 20 gadi šis ir pēdējais mēnesis kad mācos, taisu diplomdarbu skolai pašlaik, pa dienu esmu vai nu skolā vai mājās taisot darbu, nu jau daudz nav palicis drīz pabeigšu un meklēšu darbiņu.
30.05.2018 20:56 |
 
Reitings 232
Reģ: 08.04.2018
Ja kas, es zinu to foršo sajūtu no sapņiem, man tā arī ir bijis esot attiecībās, tas vienkārši tev atgādina kā dzīvē pietrūkst. Iedvesmojies no sajūtas bet neļauj tai sagrozīt tavas smadzenes. Un tā nav krāpšana, bet nevajag arī draugam par stāstīt ka esi romantiski kopā ar citiem vīriešiem savos sapņos :-D Vajag censties uzburt to pašu dzīvē (l)
30.05.2018 20:57 |
 
Reitings 68
Reģ: 21.05.2018
Neredzu uztraukumam pamata. Jā, es arī bieži sevi redzu sapņos ar citiem vīriešiem. Ir daudzi aspekti, kas man visu laiku mazliet liek padomāt "vai mans vīrietis ir īstais", "vai viņš mani pietiekami mīl" utt., kā arī man šķiet, ka no viņa puses saņemu par maz jūtu un uzmanību. To es arī varētu skaidrot, kādēļ sapnī diezgan bieži redzu sevi flirtējot/priekšspēlē ar kādu savu kursabiedru/paziņu/puiša draugu. :D
Bet, lai cik labi man tajā sapnī viss ietu, nekad līdz seksam neeju. :D
30.05.2018 21:04 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Bet pagaģi! Sanāk ka daudz ko viņš nekad nav darījis. Bet tagad esi šo pamanījusi un sācis riktīgi griezties acīs, jo tomēr ilgak jau kopā. Viņš diez vai sapratīs, ja nekad dzīvē šīs lietas viņam nav bijušas aktuālas. Tā arī darīsi visu viņa vietā, mudināsi labākā gadījumā, nu tikmēr kamēr apniks.
30.05.2018 21:16 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Vakar devos gulēt diezgan noskumusi, jo kārtējo reizi gājām gulēt pat neapskāvušies un nesamīļojušies, jo ir pārāk KARSTI VIŅAM

Omg, kā es saprotu Tavu puisi. :-/
Sapnī redzēto vīrieti nepazinu

Viņam bija maiss uz galvas ka nepazini?
Vienīgi brīvdienu rītos viņš cenšas mani pavilt uz seksu, bet man personīgi no rītiem šausmīgi riebjās, esmu samiegojusies, rīta elpa, nemazgāti zobi, izspūruši mati... nav kā filmās tomēr.

Domāju ka tu skaties nepareizās filmas. 8-)
30.05.2018 21:21 |
 
Reitings 7
Reģ: 30.05.2018
Bet pagaģi! Sanāk ka daudz ko viņš nekad nav darījis. Bet tagad esi šo pamanījusi un sācis riktīgi griezties acīs, jo tomēr ilgak jau kopā. Viņš diez vai sapratīs, ja nekad dzīvē šīs lietas viņam nav bijušas aktuālas. Tā arī darīsi visu viņa vietā, mudināsi labākā gadījumā, nu tikmēr kamēr apniks.

Ir tā, ka viņš uzauga ar savu vecmammu, jo māte pameta un tēvs strādāja ārzemēm lai varētu uzturēt savu dēlu. Vecmamma vienmēr viņa vietā visu darīja, taisija ēst, mazgāja drēbes, kārtoja visu aiz viņa, es domāju, ka viņš ir pieradis pie tādas dzīves, jo tagad es visu daru viņa vietā. Viņam šausmīgi nepatīk, ka par šo tēmu runāju ar viņu, viņš ļoti ātri aizsviļās un strīds pārtop par histēriju, tādēļ es vispār nepieminu šo temu viņam, bet nepārprotiet es viņu ļoti mīlu un zinu ka viņš mani arī, tikai nemāk to izrādītit un dažreiz liek man šaubīties par to, bet beigās saprotu, ka viņš tik tiešām mīl, tikai jāmācas to parādīt un izpaust. Šis ir viens no mīnusiem viņā kuram arī meklēju risināumu, gribētos lai iemācās būt mazliet patstāvīgāks.
30.05.2018 21:27 |
 
Reitings 7
Reģ: 30.05.2018
xana
Ja nevari neko labu pateikt, nesaki labāk neko, prasīju padomu, ja nevari tādu sniegt tad neraksti savas pretenzījas un dodies komentēt zem kāda cita raksta.
30.05.2018 21:29 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
Baigi negribas te savu privāto dzīvi ķidāt, to arī nedarīšu. Teikšu tikai, ka ne visi var un ne visiem vajag konstanti apliecināt savu mīlestību. Man bija nedaudz līdzīga situācija iepriekšējās attiecībās, līdz mēs izšķīrāmies. Zini, šobrīd, kad viņa man blakus nav vispār, es ieraugu tik daudz lietas, tik daudz veidus, kā viņš man ir atzinies mīlestībā. Jā, viņš to nedarīja tā, kā man to gribējās, bet viņš to darīja. Tu vēl esi jauna un Tev ir nedaudz idealizēts skats uz to, kādām attiecībām būtu jābūt. Tā nav pastaiga pa pļavu saulainā dienā. Šobrīd, esot viena, es atdotu tik daudz, lai būtu kopā ar to cilvēku tādu, kāds viņš ir, bet tas nav iespējams.
Par to sapni runājot - Tu jau pati šobrīd tam piešķir nozīmi. Ja Tu par to nedomātu, tam nebūtu pilnīgi nekādas nozīmes. Brain trick. Ja starp Tevi un Tavu puisi tiešām ir mīlestība, šīs lietas ir risināmas, bet ne jau tikai "viņam mainoties". Nevajag sevi upura lomā nostādīt, ja nejūties laimīga - ej, visa pasaule Tev pie kājām šajā vecumā. Bet bar sanākt arī kost pirkstos. Man grūti izteikt kaut kādus korektus pieņēmumus, jo šis viss ir vienas puses viedoklis un kā tas jums ir sadzīvē, to zināt tikai jūs paši. Man liekas, ka Tu nedaudz pārspīlē. Protams, nav vīrietim jāizlaižas kā sivēnam, bet neizskatās, ka viņš pret Tevi slikti izturas. Ja saprotu pareizi, viņš Tevi arī uztur?
30.05.2018 21:54 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Sāc ar to, ka beidz ucināties gar viņu, liec viņam pilnīgāko mieru, ievēro distanci.
.
Ievērojot šo distanci, pievērsies sev, saviem darbiem, ej pastaigās, skaties filmas, vietvārdsakot, aizmirsti par savu draugu!
.
Mirklī, kad viņš “atgriezīsies” pie tevis esi jauka un saprotoša. Kad redzi, ka viņš ir gatavs uz saturīgu dialogu saki “es tevi mīlu, mīļais, bet pēdējā laikā man ļoti trūkst mīlestība no tavas puses”, ļauj viņam atbildēt un uzklausi viņa sakāmo. Svarīgi, lai tu pēdējo frāzi saki no sirds, nevis ar pārmetuma izteiksmi.
.
Un nepērc viņam aliņu strīdu situācijās...tādā veidā Tu viņu “apbalvo” par viņa rīcību (kas šajā gadījumā neizskatās īpaši laba). Apbalvot ar aliņu vari tad, kad viņš tev beidzot liks sajusties īpašai un novērtētai. Vīrieši patiesībā ir ļoti vienkārši un, ja ir kāda sapratne par to kā viņi “strādā” ļoooooti paredzami.
30.05.2018 21:55 |
 
Reitings 224
Reģ: 04.05.2018
Bet pagaģi! Sanāk ka daudz ko viņš nekad nav darījis. Bet tagad esi šo pamanījusi un sācis riktīgi griezties acīs, jo tomēr ilgak jau kopā. Viņš diez vai sapratīs, ja nekad dzīvē šīs lietas viņam nav bijušas aktuālas. Tā arī darīsi visu viņa vietā, mudināsi labākā gadījumā, nu tikmēr kamēr apniks.

Tieši to pašu gribēju rakstīt!
Autore pati raksta, ka puisis nekad nav radināts pie tā, ka kafijas krūze pašam jānomazgā, gulta pašam jāsaklāj, līdz ar to, ja reiz agrāk to visu viņa vietā darījusi vecmamma, bet tagad dara draudzene, viņš tāds ir bijis jau no sākta gala. Gan jau arī mīļuma izpausmes sākumā bija vairāk tikai tāpēc, ka tas bija sākums, bet tagad, kad attiecībās rit jau 4 gads, tie taureņi vairs nelido tā kā agrāk, vai nu arī autorei beidzot nokritušas rozā brilles. Jo, manuprāt, tā vienkārši notiek, ka mirklī, kad sāc uz notiekošo skatīties kritiskāk, beidzot pamani visu to, ko iepriekš neesi manījusi. Tāpēc arī ir tādi sapņi, kuros izsapņo attiecības tādas, kādas nevari gūt ikdienā.
Ko darīt? Ja godīgi, varētu būt grūti, ja reiz ir par šo visu runāts, teikts, stāstīts. Un īpaši ja vēl pati esi viņu izlutinājusi, pārņemdama viņa vecmammas pienākumus.
30.05.2018 21:56 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
Un nepērc viņam aliņu strīdu situācijās...tādā veidā Tu viņu “apbalvo” par viņa rīcību (kas šajā gadījumā neizskatās īpaši laba). Apbalvot ar aliņu vari tad, kad viņš tev beidzot liks sajusties īpašai un novērtētai. Vīrieši patiesībā ir ļoti vienkārši un, ja ir kāda sapratne par to kā viņi “strādā” ļoooooti paredzami.

Nu, c'mon, vīrietis nav suns. :-D Šis izklausās no kaut kāda sieviešu žurnāla parauts ieteikums. Apbalvo savu vīrieti par labu uzvedību, lol.
"Mīļais, šonedēļ Tu iznesi miskasti bez teikšanas, aliņš Tev par to. "
Es nezinu kā citas, bet es dzīvoju pēc principa - dari otram to, ko gribi, lai otrs dara Tev. Visiem sanāk sačakarēties, ne vīrieši ne sievietes nav ideāli. Ja iejūdzies laba darīšanā tik tālu, ka nav nekādas atdeves no otra vairs - met mieru. Bet, nu, nevajag vīriešus audzināt. Tas ir pieaudzis cilvēks.
30.05.2018 22:01 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Pārsliņ, lai cik stulbi izklausītos, ir viņi tādi mazlietiņ :-D
30.05.2018 22:04 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Un mans piemērs nebija par miskastes iznešanu, bet gan saistībā ar izturēšanos, attieksmi pret tevi. Ja vīrietis tevi lutina, mīl un dara tavā labā to vislabāko, viņš jāapgalvo par centieniem :-P
30.05.2018 22:07 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
Nu, es nepiekrītu pilnībā, so let's agree to disgree.
30.05.2018 22:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!