Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pašpārliecinātība

 
Reitings 131
Reģ: 06.01.2015
Sveikas. :)
Man ļoti nepieciešams padoms vai recepte kā cīnīties ar bailēm.
Es savos 26 gados joprojām nespēju sevi aizstāvēt pastāvēt. Jebkurā situācijā, kad man ar kādu nesakrīt viedoklis es tajā ātrumā nespēju pateikt savu un normāli neuztraucoties argumentēt. Kad esmu mierīga skaidri zinu , kas jāsaka, bet tajā strīda karstumā man sākas panika un vispār nezinu ko teikt. Un var labi redzēt, ka uztraucos. Pretī stāvošais to izmanto.
Kaut kā to neiteikti var izmainīt. Tikai, kā, nezinu.
Varbūt varat ko ieteikt??
Paldies :)
30.05.2018 19:54 |
 
Reitings 755
Reģ: 16.02.2016
Cosmo "dāmu" populārais teiciens - " Iemīli sevi!". Ja nav ko teikt strīda "karstumā" , tad arī nav vnk jāsaka ,varbūt, runājot vari ne to pateikt , ka pašai beigās sliktāk! :-D
30.05.2018 22:41 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Mikimause, Tu runā par situācijām darbā vai privātajā dzīvē?
30.05.2018 22:46 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Tā vispārīgi - tas, ka viedokļi nesakrīt, nenozīmē, ka ir jāstrīdas. Tas nenozīmē arī to, ka Tev jāklusē, jo pretēju viedokli var izteikt arī nestrīdoties. Protams, tas nav atkarīgs tikai no Tevis, bet arī no otra sarunu biedra, bet tad es ieteiktu pašai saprast, par ko reāli ir strïds - lai atrisinātu problēmu vai uzvarētu strīdā. Ja pirmais, tad ir vienkāršāk. Ja otrais, tad, manuprāt, Tev pašai jāsaprot vai ir vērts ieguldīt enerģiju un ‘nervus’, lai iesaistītos tādā “spēlē”.
30.05.2018 23:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits