Atteikšanās no kosmētikas

 
Reitings 178
Reģ: 31.01.2018
Sveikas!:-)
Šodien sāku domāt, kā būtu ja varētu atteikties no kosmētikas un lietot to tikai uz svētkiem. Vai kādai ir bijusi tāda pati pieredze? Un kādus produktus ,jūs lietojāt/lietojat sejas kopšanai? :-)
29.05.2018 16:59 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
akjelcikvar, es vienkārši zinu, ka mans organisms tā reaģē un viss. Vīram tas pats. Un es zinu, ka neesam tādi vienīgie.
29.05.2018 21:59 |
 
Reitings 210
Reģ: 11.06.2017
Dekoratīvo kosmētiku ikdienā nelietoju, iemesls tam - nemāku, liekas, ka nesmuki. :-D uz svētkiem vai kad sagribās iekrāsoju mazliet uzacis, skropstu tušu uzlieku un reizēm lūpu krâsu un tas arī viss. :-D:-D Un, lai ikdienā kaut cik normāli izskatītos, man ir permanentās(vai kā viņas sauc :-D) uzacis, bez tām izskatītos drausmīgi. :-D Tā kā, droši vari to darīt, ja esi pieradusi daudz un bieži krāsoties, būs grūti sākumā.
30.05.2018 02:06 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Laika trūkums ikdienā daudz ko atvieglo. Man patīk krāsoties, varu pat stundu pirms kāda pasākuma sēdēt pie spoguļa un ar 100 otiņām kaut ko sev uz sejas špaktelēt. Es tiešām to procesu izbaudu. Bet ikdienā dodu priekšroku nedaudz ilgāk no rīta pagulēt. Es gan iekrāsoju nedaudz uzacis, aši tušu, un ļoti plānu bb krēma kārtu (šo gan lieku spf dēļ, jo nekādu sejas toni diži neizlīdzina). Bet ja atvēlētu reizi 2 nedēļās laiku, lai nokrāsotu uzacis un skropstas un iegādātos beidzot dienas krēmu ar spf, tad mierīgi varētu ikdienā iztikt bez kosmētikas. Lai gan reizēm pat ar visu to, ka skropstas ir krāsotas, prasās uzlikt tušu, jo šķiet, ka aiz brillēm acis izskatās daudz mazākas. Tad nu tušu laikam kosmētikas maciņā paturēšu.
Kopjošās kosmētikas produktu skaitu arī esmu samazinājusi. No kādreizējā korejiešu cienīgā sejas kopšana rituāla ar n-tajiem produktiem, tagad ikdienā iztieku ar sejas ziepēm un mitrinošiem krēmiem.
30.05.2018 02:29 |
 
Reitings 932
Reģ: 25.09.2017
Ikdienā nelietoju. It īpaši šajā laikā, kad ir karsti. Uz svētkiem arī tikai skropstu tuša, konsīleris, pūderis un uzacis nedaudz iekrāsoju. Bet ikdienā ir liels slinkums no rīta ņemties ar to visu, pa dienu jādomā, vai kaut kur neizsmērē, it īpaši, skropstu tušu. Vai, ja ir karsts, kā tagad, tad viss vienkārši notek no sejas. :-D
30.05.2018 08:24 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Tādas domas nebija, bet kosmētiku lietoju ļoti minimāli - skropstu tušu un pūderi, šonedēļ tikai skropstu tušu, jo pūderis jānopērk, beidzies. Attiecīgi tāpēc neuzskatu, ka principā būtu par to jādomā.. bet jā, ir dienas, kad mierīgi uz darbu varu aiziet bez kosmētikas, brīvdienās gandrīz nekad nekrāsojos (pat pieminēto skropstu tušu un pūderi, īpaši vasarā). Ja kaut kur dodos, tad uzlieku daudz kosmētikas, savā ziņā pat izbaudu tās retās krāsošanas reizes, izmantojot daudz kosmētikas...
***
Bet tā ikdienā es vairāk piedomāju par sejas ādas kopšanu - mitrināšanu, reizēm pabarošanu, sejas tīrīšanu pie kosmetologa, attīrīšanu (nekad neeju gulēt ar kosmētiku, un kārtīgi attīru, smērēju krēmu u.c.)
30.05.2018 08:38 |
 
Reitings 102
Reģ: 10.03.2016
Pirms pāris gadiem tiku pie tetovētām uzacīm un acu līnijas. Kopš tā laika dekoratīvo kosmētiku uzlieku tikai pa svētkiem un kad vajag spēcīgāku devu pašapziņai.
Paveicās ar karjeras maiņu un vairs nestrādāju ar klientiem, tāpēc varu atļauties būt dabiskāka :-)
30.05.2018 09:15 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Man ir pieaudzētās skropstas un ikdienā neko citu nelieku. Vienreiz nedēļā krāsoju uzacis mājas apstākļos. Nekādus tonālos nelietoju. Dekoratīvā kosmētika tikai uz svarīgiem svētkiem. Neteiktu, ka taupu ādu vai kas tāds, bet slinkums un besī satraukties, ka tik kaut ko neesmu nosmērējusi vai ka tika kaut kas nav izplūdis utt. :-P ilgu laiku jau domāju par permanentajām uzacīm ;-)
30.05.2018 10:21 |
 
Reitings 610
Reģ: 04.03.2017
Dekoratīvo kosmētiku es nelietoju, jo nekad neesmu mācējusi to darīt:-D Neprotu skaisti uzkrāsoties, neprotu noteikt, kas man piestāv un kas nē, un tādā gadījumā labāk neko nekrāsot nekā izskatīties pēc putnubiedēkļa.
Taču ikdienā lietoju mitrinošu sejas krēmu un lūpu balzāmu.
30.05.2018 10:37 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
Jo mazāk kosmētikas lietoju, jo vairāk izsitumu uz sejas rodas, pumpas un viss tāds.
Ikdienā uzlieku konsīleri, lai zem acīm ir tāds kā svaigums un tušu. Viss.
Agrāk liku laineri, konsīleri, tušu, ēnas, pūderus, tonālos, visu ko vien var uzmālēt. :D Tad nebija tik traka sejas āda, laikam esmu kārtīgi sabojājusi, ja jau kādu gadu nevar atiet.
30.05.2018 10:49 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Krāsojos ikdienā, lai gan, ja uztetovētu uzacis, droši vien varētu arī vispār nekrāsoties :D Bet tā man patīk uzlikt tonālo, lai gan lietoju ļoti vieglu, vēl obligāti uzacis ir jāiekrāso, skropstas man ir pieaudzētas un acu ēnas uzlieku ik pa laikam, nu ja gribas dabiskāku skatu, tad jau nē, bet tad parasti izceļu lūpas :D Bet jā, ādu ļoti kopju, ko tik es nelietoju... un ja lietoju kosmētiku, tad tikai kvalitatīvu un jā, es redzu starpību, man ir ļoti laba āda palikusi, agrāk bija sliktāka, kad krāmēju virsū Drogu tonālos un kopjošo kosmētiku praktiski nelietoju. Un priekš sevis neredzu arī jēgu nelietot kosmētiku vispār, ja man tas neaizņem daudz laika no rīta un ar ādu viss super, tomēr uzkrāsojusies jūtos labāk :D
30.05.2018 11:17 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Patik kosmetika un atteikties neplanoju. Es censos izskatities dabiski, nelietoju parak daudz produktus (ipasi tagad, kad seja ir iesaulota), bet bez lupu krasas nekad nedotos uz darbu, kadu restoranu, izklaides pasakumu vai pat shoppingu. Es varu iziet no majas bez kosmetikas uz sporta zali, uz vietejo veikalu vai bankomatu, bet man patik puceties un reti ir tadas dienas, kad nosezu visu dienu majas.
Un ja, kops esmu beigusi lietot dekorativo kosmetiku no drogu klasta, ada ir ieverojami uzlabojusies.
30.05.2018 11:31 |
 
Reitings 84
Reģ: 22.11.2017
Man arī seja bez tonālā sliktāka.. Darbadienās krāsojos vienmēr, nepatīk sejas āda. Brīvdienās nekrāsojos, bet tiešām, nekrāsojoties āda paliek taukaina un sametas pumpas. It kā gribās ādu atpūtināt, bet..
.
Lietoju tonālo, tušu, un uzacu tušu. Stāv arī laineris mājās, bet par tām slinkums. Nemāku krāsot acu ēnas vai bronzeri, bet arī neesmu pārāk centusies, slinkums.
30.05.2018 11:36 |
 
Reitings 86
Reģ: 16.08.2017
Pirms kāda pusotra mēneša atteicos no kosmētikas ikdienā gandrīz pavisam. Vienīgie izņēmumi ir skropstu tuša un uzacu ietonēšana. Arī tos krāsoju tikai ļoti nedaudz un tikai, ja kaut kur jāiet (darbs vai skola). Brīvdienās nelietoju nekādu dekoratīvo kosmētiku. Pēdējās dienās ievēroju, ka seja ir nedaudz iesauļojusies un tāpēc labi izskatās arī tikai ietonētas uzacis. Uz svētkiem gan uzkrāsojos pa vecam, to, ko kādreiz (patiesībā pirms tā paša pusotra mēneša) liku ikdienā, tagad uzlieku īpašākās reizēs.
Vakarā kosmētiku noņemu ar micelāro ūdeni, bet tas iet uz beigām un vēlos atrast kādu dabisku alternatīvu, pagaidām domāju par kokosriekstu eļļu, bet šis jāpapēta sīkāk, kas labāk derētu manai ādai. Ikdienā no kopjošās kosmētikas lietoju tikai vieglu mitrinātāju no rītiem (būtībā tikai SPF dēļ, jo patiesībā neko neprasās). Reizi 2 nedēļās palietoju arī skrubi (lietošu kamēr beigsies, tad domāju pāriet uz kafijas biezumu alternatīvu).
Šobrīd esmu posmā, kad ļoti gribas pietuvoties minimumam dekoratīvās kosmētikas lietošanā un pāriet uz pilnīgi dabisku kopjošo kosmētiku.
30.05.2018 12:22 |
 
Reitings 188
Reģ: 29.01.2009
Var darīt, ja skropstas ir normālā krāsā. Ja bezkrāsainas, tad tomēr kādā iziešanā prasās kko uzlikt.
30.05.2018 12:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits