Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nepatīkama pieredze

 
Reitings 17
Reģ: 23.05.2018
Sveikas! Šī tēma varbūt visai pasmaga, bet nezinu kā ar to tikt galā.
Kad man bija kādi 7 varbūt 8 gadi uz kādu nedēļu biju atstāta pie radiem. Tur bija arī mans attālais brālēns, kurš bija vecāks. Kaut kā bijām palikuši divatā un viņš izdomāja spēlēt "dakteros" un imitēt dzimumaktu ar mani. Nekas ļoti traks nebija, nu vismaz cik it kā atceros, bet tomēr palikušas ļoti nepatīkamas atmiņas. Tālāk dzīvē vairāk pusaudža gados un ap 20 gadu vecumu arī viņš ir centies uzmākties, vienmēr esmu atšuvusi un grūdusi nost, viņš lielākoties itkā mēģināja pārliecināt, ka nekas traks, bet nu galu galā meta mieru. Tagad viņam ir sieva un meita un sabiedrībā ir kā normāls cilvēks.
Bet te vasarā būs lielais radu saiets un arī viņš būtu tur ar savu ģimeni. Es, protams, izvairos socializēties ar viņu, bet te nebūtu izvēles, jo tā butu manu vecvecāku 50 gadu jubileja.
Kā tikt pāri? Iet/neiet?
Godīgi šo nevienam nekad neesmu stāstījusi :(
28.05.2018 15:36 |
 
Reitings 2031
Reģ: 21.02.2015
Protams, ka iet. Ne jau tev jājūtas neērti, bet viņam. (t) Kroplis. Es ik palaikam it kā netīšām izmestu kādas frāzes, tā lai viņš nosarkst radu un sievas priekšā. Ja jau viņam ir tādas dīvainības, tad varu derēt, ka ne tu vienīgā to esi pamanījusi.
28.05.2018 15:38 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Ne jau tev jājūtas neērti, bet viņam.

Trekns pluss.
28.05.2018 15:46 |
 
Reitings 17
Reģ: 23.05.2018
Es jau šobrīd satraucos, lai gan tas būs tikai jūlija vidū. Un būšu tur ar vīru un bērnu un vispār negribās, lai viņiem būtu tas briesmonis jāredz, bet, diemžēl, nav mana izvēle. Es esmu pieminējusi, ka viņš ir glumš un nepatīkams, bet nekad neesmu stāstījusi kāpēc.
28.05.2018 16:24 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Hannika, tiešām jūtu līdzi. Stulbi, ka Tev vispār ir jāatrod sevi šādā situācijā. Tavs vīrs zina par šo?
28.05.2018 16:32 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Godīgi šo nevienam nekad neesmu stāstījusi

Atvaino, nepamanīju šo. Varbūt esi apsvērusi kādam izstāstīt?
28.05.2018 16:34 |
 
Reitings 65
Reģ: 09.04.2018
Es jau šobrīd satraucos, lai gan tas būs tikai jūlija vidū. Un būšu tur ar vīru

te nav ko domāt, saruna ar vīru, tālāk lai vīrietis risina šo problēmu. Tā nav Tava problēma, kas jāatrisina, šeit nekāds diplomātiskais risinājums vairāk nesanāks.
28.05.2018 16:40 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
cik viņš ir vecāks?
28.05.2018 16:58 |
 
Reitings 17
Reģ: 23.05.2018
Gadi 3 vai 4 vecāks. Liekas, ka uz to laiku bija ne vairāk par 7,8 un viņam tad būtu 11 vai 12 kaut kā tā.
28.05.2018 17:11 |
 
Reitings 133
Reģ: 06.05.2018
Man stāsts varētu būt nedaudz līdzīgs. Ir kaut kādi atmiņu uzplaiksnijumi, tik seni un tik nesaprasti , šķiet no ļoti maza vecuma (4g?) , pa daļai ko atceros, ka bralēns veda uz vecu šķūni un tur kaut kas notika, kas īsti neatceros, bet atmiņā sēž ka tas bija uz intīmo. Tagad protams esam pieauguši un mums ir labas atiecības, pat nespēju iedomāties, ka tas vispār varēja būt un dažreiz pat liekas, ka to būtu es nezin kā patī izdomājusi, jo atmiņas ir tik neskaidras un nesaprotamas, biju bērns nezināju kas ir labi un kas slikti.
28.05.2018 17:27 |
 
Reitings 17
Reģ: 23.05.2018
Es it kā cenšos norakstīt uz bērnību un "interesi". Tā atmiņas ir, ka viņš mēģināja mani aiztikt un tad gultā ar mani imitēja seksu no aizmugures, tas ir viss ko es atceros. Bet vēlāk jau arī bija nepatīkami pieskārieni un uzmākšanās, bet tad jau pietika prāta pateikt nē un novāc rokas. Es jūtos ļoti dīvaini - itkā liekas, ka nu mazums bērni, bet no otras puses tomēr liekās, ka viņš ne vienu reizi vien centās un es tomēr biju maza un nesapratu, bet viņš laikam jau saprata gan. Atceros, ka vēl pēc gada vai 2 viņš centās pajautāt vai es atceros kā viņš mani aiztika, bet kaut kas pātrauca to sarunu.
28.05.2018 17:36 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Manā gadijumā tas bija brālis. Un ne tikkai centās,bet arī izdevās. Vairākkārt. Diemžēl. Biju tik sabijusies,ka gulēju kā stabs un neizelsu nevienu skaņu. Ir bijuši no viņa puses vel šādi,tādi pāridarījumi. Tikkai pagājušo gad sāku par to runāt ar kādu. Ir pagājuši jau 8 gadi kopš tās reizes. Un nu tikkai beidzot esmu sākusi saprast,ka ne man jājūtas slikti. Es gribu pati noteikt kā es šodien jutīšos,ne lai to zemapziņā dara kāds izdzimtenis.
Ar viņu vairs nekontaktējos. Jau gadiem. Viņš grib atjaunot kontaktu. Es ikreiz noraidu.
Es gan tomēr iesaku iet. Nostādi viņu neērtā situācijā. Parādi,ka esi sevis cienoša un nebaidies no viņa.
28.05.2018 17:38 |
 
Reitings 142
Reģ: 22.07.2013
Iespējams, ka viņu pašu bērnībā kāds intīmi aizskāra vai arī redzējis vecākiem ne tās veselīgākās attiecības, jo nu 11 gadus veciem bērniem vēlme seksuāli izmantot citus bērnus īsti pati no sevis nerodas. Es gan to noteikti nedomāju kā attaisnojumu viņa rīcībai un ka tev tagad jāpiedod un jāaizmirst.
Ieteiktu ar kādu par šo izrunāties - vīru, vai ideālā gadījumā, terapistu. Tavā vietā uz jubileju es ietu. Gan jau tur būs gana daudz cilvēku, lai no komunikacijas ar brālēnu varētu maksimāli izvairīties. Iepriekš vari ar vīru norunāt kādu signālu, lai, ja jūties parāk neomolīgi, varat ātri bez liekas skaidrošanās doties mājās.
28.05.2018 17:51 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
11 un 7 ir divi bērni... tur abiem toreiz vajadzēja palīdzību. izvarojis taču viņš nav. nez, monstra kategorijā šito arī uzreiz nevar norakstīt.
28.05.2018 18:12 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Manuprāt muļķīgi no tavas puses būtu to pieminēt, atgādināt. Abi bijāt bērni. Iespējams, viņam no tevis pat lielāks kauns nekā tev no viņa.
Saprastu, ja meitenei vienalga cik gadu, bet puisim 14+. Bet te vienam 7, otram 10. Visdrīzāk tādā vecumā viņš nemaz nebūtu pratis vai fiziski spējis tevi "paņemt", jo viņam visdrīzāk tur nekas vēl nebija attīstījies. Gan jau filmā redzēja ainu un gribēja atdarināt.
28.05.2018 18:40 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
nu, redz, bija arī (pārmērīga) uzmanība vēlāk. bet pieļauju, ka viņš bija varbūt, pēc savām domām, samīlējies. ai, nu nevar tak izķidāt viņa domas. tai pašā laikā ir stulbi čali uzreiz ierindpot kropļa lomā, kā te jau izdarīja, un par to user-i nesapratu - piedāvāja, lai vīrs taisa linča tiesu, vai pārpratu
28.05.2018 19:02 |
 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
Varbūt izstāstītu vīram, lai justos drošāk, bet tikai tad, ja zinātu, ka viņš nerīkotu nekādas scēnas. Nesaprotu tos ierosinājumus ''vīram visu nokārot, ne diplomātiski''. Nu ko, kausies lielā jubilejā? Autore pēc tam dabūs visiem radiem skaidrot, kāpēc... Saprotu, cik nepatīkami būtu viņu satikt, bet maksimāli izvairies no viņa un turies vīram pie sāniem.
28.05.2018 19:47 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Tas otrs vispār atceras šo vai ir cēlis galdā pēdējā laikā?
28.05.2018 20:18 |
 
Reitings 304
Reģ: 09.01.2018
Nav īsti jēgas šo lietu kārtot ar brālēnu, jo viņš bija tikai bērns. BET. Tas nenozīmē, ka tas mazina faktu, ka esi tikusi seksuāli izmantota. Varbūt Tev ir jāparunā ar psihoterapeitu, lai saprastu, vai šis gadījums Tevi neietekmē arī šodien? Un varbūt šī tikšanās ar brālēnu būs kā iespēja piedot un laist šo gadījumu prom no dzīves. Bet varbūt, ja jūti, Tev nemaz nevajag doties uz to pasākumu, kur viņu satiksi. Tas Tev pašai jājūt.
28.05.2018 21:00 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Kāds nafig bērns? (e) Jā, pirmo reizi imitējot, vinš un viņa bija bērni, bet šis ...
Tālāk dzīvē vairāk pusaudža gados un ap 20 gadu vecumu arī viņš ir centies uzmākties,

Wtf! Visu un ļoti labi apzinājies!!!
***
Kā rīkotos? Grūti pateikt. Ja nav bijis kontakts visus šos gadus (ar izņēmumiem), tad turētos vīram pie sāniem un klaji ignorētu brālēnu. Un vīram nekad nestāstītu (kā izņēmumu pieļauju, ja brālēns tagad mēģinātu kko bīdīt)
29.05.2018 16:49 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Ļoti ceru, ka brālēnam nav meita... Jo lietas, kas atkārtojas ar 6 gadu starpību, var atkārtoties atkal. Tā kā šī nav tēma, par ko runā rinķī apkārt, Tu nezini, kur, kas, kam vēl. Nezini, vai vispār kādreiz kas tāds ir atkārtojies. Varbūt ir, varbūt nav.
Vīram pastāstītu ( ja vien viņš nav no tiem, kas goda vārdā patīk izvicināt dūres, aizstāvot dāmu). Tas palīdzētu atbrīvoties no tās tabu sajūtas.
Ja būtu iespēja (un spēks iekšā), aci pret aci aprunātos arī ar brālēnu, pastāstot, kādu iespaidu, tas uz tevi ir atstājis, ja viņš nav galīgi slims cilvēks, varbūt aizdomāsies un atvainosies.
29.05.2018 16:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits