Forums vairs nav tik populārs kā agrāk

 
Patīk
Reitings 3008
Reģ: 09.08.2016
Kā jūs domājat, kāpēc tā?
Agrāk beztēmas tika ceptas 6os no rīta un bija padsmit lpp garas, šobrīd ir labi,ja 2-3 lapas.
Šobrīd online ir 14 lietotājas, agrāk bija tuvu simtam. Arī sarunas maz. Citreiz darba laikā ienāku, bet neviena tēma saistoša, pa vidu lietussandales un kaut kādi čaļi. :-P
24.05.2018 20:12 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Vai feisītī ir arī kaut kas līdzīgs forumam? Nē, nu ja es zinu, ka gribu parunāt par ceļojumiem, tad attiecīgi meklēšu grupas, bet ja vēlos tādu "kompotu" kā šeit, cosmo, tad tomēr laikam nav tādu grupu...???
***
Pati esmu te no 2012. gada un jā, man šķiet, ka forums izmirst.. ne pavisam, bet uz to pusi. Un nesaistu to ar vasaru vai siltu laiku. Liekas, ka agrāk bija vairāk lietotāju, jautrāk bija, plašāks tēmu loks u.c. Vienīgais pozitīvais, ko redzu, tagad ir mazāk agresijas (kašķi ir un būs, ne par to) un troļļu, kā arī krānu virinātāju..
***
Par beztēmām runājot.. tās man patika lasīt pusdienlaikā, dzerot kafiju.. Tagad ir knapas 2 lpp., bieži vien pat viena :-/ Savukārt, par palagiem pagātnē.. nu, tas arī itr tricky... parasti savācās 3-4 meitenes un sarīkoja čatu.. beztēmu gaisotnes burvība ir tajā, ka daudz lietotāju raksta par savām dienas gaitām, dalās plānos, prasa padomus, varēja īstenībā sarunu vidū izlobīt kādu sev svarīgu informāciju..
25.05.2018 11:01 |
 
Reitings 663
Reģ: 01.08.2011
Arī esmu jau te sen, kopš pusaudžu vecuma. Atceros gan kādreizējās meitenes, gan arī dažas smieklīgākās tēmas. Atceros vienu brīdi katru dienu tika veidota diskusija par strap on (vai kā viņus tur sauca) :D kā tam cilvēkam tas neapnika :-D
Ir palicis tukšāk, tas gan. Bet nu var iztikt :-D
25.05.2018 11:19 |
 
Patīk
Reitings 3008
Reģ: 09.08.2016
Es tikko sāku aizdomāties cik ilgi lasu cosmo... Šķiet,ka visi savi 10 gadi būs.
Atceros pat pieminēto Nazi, Hellish, Dominika. Ja atgādinātu pārējās lietotājas, tad jau arī pēc nikiem atcerētos, tā uzreiz nosaukt nevaru. :)
25.05.2018 11:29 |
 
Reitings 463
Reģ: 25.10.2012
beztēmu gaisotnes burvība ir tajā, ka daudz lietotāju raksta par savām dienas gaitām, dalās plānos, prasa padomus, varēja īstenībā sarunu vidū izlobīt kādu sev svarīgu informāciju..

+++
Tieši tā, no beztēmām ir forši uzzināt par kādu foršu pasākumu, labu filmu jaunu kafejnīcu u.t.t. Tādus ikdienišķus sīkumus.
Bet vispār vasarā forums vienmēr tomēr ir bijis nekaktīvāks.
25.05.2018 12:14 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Moonlady, jā!!!
25.05.2018 12:50 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Meitenes, ja tiktu izveidots jauns forums citā platformā, jūs pārietu uz to? Ja būtu gan normāla normāla JŪTAMA administrācija, gan mobilā versija?

Man atkal nav īsti skaidrs, ko jūs visi gribat no tās administrācijas? Nu ko? Vienīgais, lai izdzēš reklāmistus un rosina tehniskai daļai, lai veido aplikāciju, un viss. Kāpēc pāriet kaut kur citur, kur būs administrācija un viņai pietuvināti divdesmit lietotāji pa visu forumu? Ar ko tādu cits forums atšķirtos? Manuprāt, ne ar ko. Tāpat būtu dažādi cilvēki, kurus daļa lietotāju noliktu. Tāpat būtu tādas pašas tēmas, jo mēs jau viņas veidojam un komentējam. Tāpat varētu sūdzēties par visu, par ko sūdzas tagad.
25.05.2018 12:56 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Un lai kā nepatiktu, nu kāds pamats izmest tupeļbildes? Nu kāds? Absolūti nekāds, jūs pašas - pat skaidri un gaiši redzot diskusijas nosaukumu, kur nekas nav apslēpts zem ''kā audzēt rozes'' un tad priekšā tupeles - verat vaļā, komentējat, šasminaties un tā tālāk. Nu tā strādā sabiedrībā un kopiena.
25.05.2018 12:59 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
Un lai kā nepatiktu, nu kāds pamats izmest tupeļbildes? Nu kāds? Absolūti nekāds, jūs pašas - pat skaidri un gaiši redzot diskusijas nosaukumu, kur nekas nav apslēpts zem ''kā audzēt rozes'' un tad priekšā tupeles - verat vaļā, komentējat, šasminaties un tā tālāk. Nu tā strādā sabiedrībā un kopiena.

Vārds vietā. Konkrētā lietotāja komentārus nobloķēju tiklīdz parādījās tāda iespēja - dzīvoju laimīga un sausām kājām. :-D:-D
25.05.2018 13:06 |
 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
Vienīgais kas man šeit neapmirina ir tas, ka nav funkcijas - izdzēst savu diskusiju.
25.05.2018 13:09 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Tā kā labajā pusē ir tikai dažas pēdējās diskusijas, tad žēl, ka viens tupeļonānists tur "paceļ" savu atbaidošo bilžu galeriju. Te ir DISKUSIJU forums nevis vanabī fotopulciņš. Ja vēl būtu kāds saturs, ideja vai jēga, bet kaut kāda tante pakritusi (?) neveiklās pozās ar apaviem jūrā.
Admini varētu ieviest tēmu vērtēšanu (+ vai -) un ja tēma saņem x skaitu -, to dzēst.
25.05.2018 13:12 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Tā kā labajā pusē ir tikai dažas pēdējās diskusijas, tad žēl, ka viens tupeļonānists tur "paceļ" savu atbaidošo bilžu galeriju. Te ir DISKUSIJU forums nevis vanabī fotopulciņš. Ja vēl būtu kāds saturs, ideja vai jēga, bet kaut kāda tante pakritusi (?) neveiklās pozās ar apaviem jūrā.
Admini varētu ieviest tēmu vērtēšanu (+ vai -) un ja tēma saņem x skaitu -, to dzēst.

:D
Galīgi jau? :D
Pasaulē pastāv vārda brīvība - nu un ko viņš/viņa dara, kāpēc liek, meklē tādus pašus, grib uzsākt komunikāciju vai ko, nu un? Šis ir forums, ne tava privātās dienasgrāmatas lapa! Viņam pat ir tikai viena diskusija, neko viņš te neaizēno, es pat to nemanu un visu mierīgi varu redzēt aiz viņa diskusijas. Ja tas tā griežas acīs, tad varbūt tomēr vaina kaut kur sevī. Salikt mīnusus var arī pie kāda, kas vienkārši ir bijis pretējā viedoklī, pie kāda, kura jautājums kādā brīdī šķiet stulbs, pie kāda, kurš ir jauns lietotājs un visām pēkšņi rādās, ka viņš troļļo utt., un tā ir cilvēka tieša izpausmes apspiešana. Tādi cilvēki, kas tikai bāžas kaut kur iekšā, lai pašausminātos.
25.05.2018 13:18 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Pasaulē pastāv vārda brīvība - nu un ko viņš/viņa dara, kāpēc liek, meklē tādus pašus, grib uzsākt komunikāciju vai ko, nu un? Šis ir forums, ne tava privātās dienasgrāmatas lapa! Viņam pat ir tikai viena diskusija, neko viņš te neaizēno, es pat to nemanu un visu mierīgi varu redzēt aiz viņa diskusijas. Ja tas tā griežas acīs, tad varbūt tomēr vaina kaut kur sevī.
++++
es nelasu to kas neinterese, ta drikst darit ticiet man. (l)
25.05.2018 13:26 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Un lai kā nepatiktu, nu kāds pamats izmest tupeļbildes? Nu kāds? Absolūti nekāds, jūs pašas - pat skaidri un gaiši redzot diskusijas nosaukumu, kur nekas nav apslēpts zem ''kā audzēt rozes'' un tad priekšā tupeles - verat vaļā, komentējat, šasminaties un tā tālāk. Nu tā strādā sabiedrībā un kopiena.

Sakot godīgi, es arī piekrītu.. Ja netīšām sanāk atvērt, paskatos, ka tas ir tās cilvēks un eju ārā.. bet visbiežāk par to sūdzas cilvēki, kas paši arī komentē, turklāt komentāru skaits bieži vien divciparu skaitļos mērams. Mani tiešām neinteresē viņa tēmas, savu pliko krānu citās diskusijās nevirina (kā to darīja viens konkrēts ķertais), tāpēc man netraucē. Ir lieliska funkcija bloķēt - lūdzu, vai arī nelasīt! Bet nē... un administrācijas piesaukšanu toč nesaprotu.. kam tā ir tik vitāli nepieciešama? Labi, kad ķertais Ģirts gānījās, tas ir viens, bet tagad?
25.05.2018 13:39 |
 
Reitings 477
Reģ: 03.09.2016
Pirmo reizi šo forumu atvēru laikam 5 gadus atpakaļ un tad man likās vienkārši briesmīgs, tēmas kā pusaudžiem, apsaukāšanās un apvainojumi gandrīz katrā tēmā. Respektīvi, šķita tāda neaudzināta un prasta publika. Tad atveru kādus divus gadus atpakaļ un jau likās daudz saistošāks. Tagad esmu arī pie reģistrējusies un man forums patīk.
P.S. Par troļļiem- es tēmas vienkārši nelasu un nekomentēju. Man absolūti dzivot netraucē.
25.05.2018 14:14 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Troļļus (sandeļu fetišu, reklamētājus) varētu beidzot nobloķēt.
Bieži piekrītu Tavam viedoklim, taču ir gadījumi, kad galīgi nepiekrītu. Kas kādam var aizliegt rakstīt savas domas, ja vien viņš nevienu neapvaino un neaicina uz vardarbību? Te kārtējo reizi visa pasaule tiek iedalīta "pareizajā" un "nepareizajā".
Un vēl- agrāk te bija mazie puikas, kas cepa stulbas tēmas, tagad ir sajūta, ka puikas ir izauguši un atklāj savu dzimumu publiski. Daļēji tas izskaidro, kāpēc viņiem neveicas privātajā dzīvē.
Otrādi. Viņiem neveicas, tāpēc viņi ir šeit. Bet tas uzreiz nenozīmē, ka viņi būtu slikti cilvēki.
25.05.2018 14:34 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Meitenes, ja tiktu izveidots jauns forums citā platformā, jūs pārietu uz to? Ja būtu gan normāla normāla JŪTAMA administrācija, gan mobilā versija?

Ar atribūtiem varbūt varētu kādu piesaistīt. Taču tēmu saturs paliktu precīzi tāds pats. Publika jau nemainītos.
25.05.2018 14:36 |
 
Reitings 802
Reģ: 15.12.2015
Forumu sāku lasīt kādus 9 gadus atpakaļ, kad vēl bija vecais dizains, tad biju reģistrējusies, reti kko rakstīju, tagad esmu šeit ar citu nickname. Senāk bija vairāk dzīvības, jautrāki lietotāji, tagad daudz izdzēsušies... no nesenākajiem ievēroju, ka Daenerys vairs nav, zinu, ka citiem viņa riebās, bet man gan patika. :D kopumā jā.. varbūt šis forums mirst lēnā nāvē
25.05.2018 14:36 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Vai jādzēš laukā reklāmas? Sākumā gribas domāt, ka jā, taču tas tikai var izprovocēt pretdarbību un vairot reklāmu nesapratni publikai. Tieši nokomentējot reklāmas, daudziem lasītājiem top skaidrs, ka tur patiesībā slēpjas. Vienīgi tās kilometrīgās viltus dokumentu reklāmas piesārņo forumu. Un par tām visiem tāpat viss ir skaidrs.
25.05.2018 14:40 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
te vairs nav nekā jēdzīga. mega daudz troļļu, mega daudz pārgudrās. uzdod kādu jautājumu , atbildi saņem ir taču google, ko tu te jautā?!?!?! utt. kam tad tas forums domāts (t)
25.05.2018 16:33 |
 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Es arī esmu diezgan sen šajā forumā.
Šķiet, ka jauni lietotāji te neparādās tāpēc forums pieaug kopā ar mums. Līdz ar to no tēmām "vai var palikt stāvoklī norijot spermu" tagad aktuālāk ir īpašuma iegāde utt.
Principā, man tagad laikam patīk labāk, kaut gan tēmu tiešām ir mazāk un tādas nopietnākas.
Agrāk patika dzīvoties attiecību sadaļā, lai saprastu cik man tomēr labi iet. Ļauni, bet jā. :-D
25.05.2018 19:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits