Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā lai saņemas?

 
Reitings 138
Reģ: 10.05.2018
Ilgus gadus jau esmu vēlējusies pārvākties uz Rīgu, jo mana pilsēta mani smacē nost. Nav ne draugu, ne attiecību. Vienīgais kas mani šeit tur ir mana mamma, esam ļoti tuvas.
Man ir ļoti grūti izkāpt no savas komforta zonas. Man ir iekrājumi, lai pārceltos. Taču man ir ļoti bail, ka nevarēšu uzturēt sevi viena. Labi, esmu domājusi, ka varētu īrēt dzīvokli kopā ar jauniešiem.
Vēl plānā ir jāmācās, kas ir papildus izmaksas.
Cik reāli var nopelnīt Rīgā? Varētu strādāt par bārmeni.
Man vajadzētu aptuveni 700 eiro vienai, lai varētu tur dzīvot. Vislielākā problēma ir tā, ka es nevaru saņemties, jo ir bail, ka netikšu galā. No vienas puses varu izmācīties savā pilsētā un tad pārvākties, jo varēšu pievērsties darbam. Tikai nezinu vai varēšu tik ilgi izturēt šeit.
Tās, kuras ir pārvākušās uz Rīgu, kā tikāt galā? Ar ko sākāt? Gribētu dzirdēt pieredzes stāstus.
14.05.2018 18:11 |
 
Reitings 2056
Reģ: 31.07.2010
Sāku ar to, ka sūtīju CV un braucu uz intervijām, kad darbs bija, ievācos pie draudzenes uz pāris mēnešiem. Bet Tavā variantā iespējams meklētu kādas kopmītnes un tad ar laiku dzīvokli.
14.05.2018 18:14 |
 
Reitings 790
Reģ: 05.01.2016
Pieņēmu lēmumu pārcelties uz Rīgu. Trīs nedēļu laikā atradu darbu un ievācos kojās, nekādi iekrājumi man īsti nebija. Pēc mēneša sāku īrēt dzīvokli un sākotnēji ar 500 eur algu dzīvoju no algas līdz algai. Nu jau pagājuši 3,5 gadi. Lēmums pārcelties uz Rīgu bija viens no labākajiem lēmumiem dzīvē:-)
14.05.2018 19:00 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
Nu, ar 700 eur Rīgā tāda knapa dzīvošana sanāk, bet sanāk.
Vairākās reizes esmu pārvākusies turpu - šurpu no Rīgas. Kādreiz likās, ka tas ir zemes centrs, bet, nu, tagad, bez bēdu dzīvojot vienā no lielākajām Kurzemes pilsētām, tas šķiet drusku smieklīgs uzskats, bet tas offtopic.
Pirmkārt, iesaku vismaz sākumā atrast istabiņu. Komunālie dzīvokļi tiešām nav tas sliktākais variants sievietei bez bērniem un attiecībām, pie tam tā ir arī iespēja uzreiz iepazīt cilvēkus. Ja vēlies mācīties, vislabāk derētu darbs maiņās - viesmīļi, pārdevēji utt. Viesmīļiem vispār tyagad tieši ir naudas sezona - tos darbus var dabūt ātri un pie tam vēl izvēlēties vietu pēc sidrs patikas, jo šajā jomā vienmēr darbinieku trūkst. Meklē darbu pie mājām vai mājas pie darba - transports šajā pilsētā izmaksā neadekvāti dārgi, manuprāt. Ja nav slinkums paiet 2-3 pieturas, var ērti dzīvot kādā klusā centra komunālajā dzīvoklī un strādāt Vecrīgā, piemēram. Lai veicas. :)
14.05.2018 19:28 |
 
Reitings 138
Reģ: 10.05.2018
Pārsliņa , dzīvoju Liepājā un šeit jau nu tiešām nav ko darīt. :-D
14.05.2018 19:33 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
Nu, tas atkarīgs no kuras perspektīvas skaties, bet, hey - karogs rokās un uz Rīgu! Tur ir interesanti, jautri un daudz cilvēku. :)
P.S. Es no Rīgas uz Liepāju pārvācos pirms pusotra gada. Ne uz dzīvi, neesmu tik naiva, jo man visur apnīk. Bet šeit man ir pagaidām interesanti un atrodas arī, ko darīt. :-) Bet arī liepājniekus zinot nedaudz redzu, ka tiem, kuri šeit ir auguši, apnīk un ir par mazu pilsēta, bet tas, manuprāt, ir diezgan loģiski.
14.05.2018 19:45 |
 
Reitings 138
Reģ: 10.05.2018
Paceļu |-)
14.05.2018 22:16 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nu pilnigi iespejams un 90% nebus tev alga ta sakuma un ilgi meklesi tos 700 uz rokas.Tacu...izire istabu un nem darbu kas kaut cik patik. Un uz prieksu. Nem labak kada kafuzi vai ka taaa, lielakoties vismaz busi paedusi. Sauukam gan vajag kadu naudinu , bet uz prieksu.
14.05.2018 23:13 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
https://www.ss.com/lv/work/are-required/waiter/filter/ mekle ur nem ( visur gandriz ) bes pieredzes)
ja tagad gribiCV Sutit saki ka dzivo Rigas centra...un rekinies ja uz sitiena tad naudai lai brauktu uz darba interviju turp atpakal jabut.
14.05.2018 23:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)