Šķiršanās

 
Reitings 30
Reģ: 10.05.2018
Sveikas! Centos iziet cauri jau šeit eksistējošem topikiem par tematu škiršanās, bet mieru nerodu. Situācija tāda, ka ar draugu kādu nedēķu bija tāda kā jocīga atmosfēra mājās (baigi daudz nerunājām, vienkārši katrs kko pa savam darījām), lai gan nedēlu pirms tam vēl tik laimīgi baudījām kopā laiku, pastaigājāmies, uzņēmām mīļas un foršas bildes, vienvārdskot - bija super! Patika man jau viņš dikti sen, sagājām kopā pirms gada, nu tiešām sapņu piepildījums, abi nekad nebijām neki tādu izjutuši, es vienkārši jutu, ka ir mans cilvēciņš un viņš to arī teica. Dzīvojam kopā. Tagad ar to visu dīvaino atmosfēru es uzprasīju, vai viņam neliekas, ka esam tādi vēsi utt. Teica, ka jā un tas esot manas attieksmes dēļ, ez uzvedoties kā karaliene, ar snīpi gaisā. Nu labi, viņš uzvedās identiski, laikam abi ietiepāmies. Tad centos par to runāt, saruna bija apmēram tāda, ka viņš skatās telefonā, knapi kko atbild, kas, protams, mani noveda līdz asarām. Viņš teica, lai mainu savu attieksmi, lai uzvedoties kā iepriekš. Tā arī darīju, samīļoju, sabučoju, uzvedos kā vienmēr. No rīta atkal viņš ierāvies sevī, it kā es nēeksistētu. Pateicu, ka es nevaru vienīgā mēģināt, censties. Un raudāju. Kad prasīju, vai viņš mani joprojām mīl, atbilde bija "šajā momentā nē". Uz to es reaģēju un teicu "nu, tad jau nav jēgas, es izvācos". Vēl brīdi vēlāk viņš teica, ka varbūt viņam vnk pāris dienas jāpabūt vienam. Nu ok, mantas tad tagad nevākšu. Labi, aizbraucu pie mammas, tad tur vēl šādas tādas sarunas pa vidu. Tagad ir tā, ka es prasīju tomēr kkādu situācijas atrisinājumu, esmu gatava censties visu labot utt. Uz to viņš atbild, ka viņš nezin vai ir gatavs. Vakar meloja, ka pa nakti nebūs mājās, kip kkur dosies. Braucot no darba redzēju, ka šamējais mājās (jau no sākuma neticēju, ka kkur aizdevies, jo viņam ir tikai darbs un es), šodien kko runājot, viņš pateica, lai padodu ziņu, kad ņemu daļu vai visas mantas (jo pagaidām pie mammas dzīvojos), teicu, ka vēl neesmu izlēmusi un viņš arī teica, ka nezin. Tad vēl pa vārdam, vārdam, viņš rīt man dos ziņu, vai šķiramies vai nē. Tad teica 'es tagad līdz 1dienai braucu prom, nebūšu Rīgā' (muļķības, viņš ir mājās) Un kā uzsvēra, ja nepadod ziņu, tad lēmums skaidrs. Tagad neko nesaprotu, iekšas šķiet jau esmu izraudājusi, mamma pat vairs nav spējīga uz to noskatīties. Viņam tūlīt komandējums uz 3 dienām, gan jau super laimīgs tiks visam pāri, es te kā tāda nelaimes čupiņa knapi eksistēju normāli. Viņš zin, ka esmu gatava censties, bet pats man cenšas 'parādīt' ka baigi brauc atpūsties, viņš nezin, vai šo labot. Viņam ir uzskats, ka visam attiecībās jābūt perfekti, nav jābūt kkādām "izrunāšanās darbībām". Es goda vārds jūtos kā pazaudējusi daļu sevis, tāda tukšuma sajūta. Vai vēl cerēt?
12.05.2018 18:40 |
 
Reitings 304
Reģ: 09.01.2018
Kāpēc man ir sajūta, ka kalivtabriba ir tā pati tēmas autore? :-D Un caur citu profilu attaisno savu puisi? :-D
kalivtabriba:
Un tu gribi teikt, ka tiešām saruna bija par kāmi? Viņš taču kaut ko citu gribēja panākt, manuprāt.

manpatiikvas:
Skaidrs, ka gribēja ko citu panākt, saruna nebija par kāmi.

:-D (atvainojos, tik fantazēju aiz garlaicības)
12.05.2018 20:58 |
 
Reitings 30
Reģ: 10.05.2018
No worries, man nav cits profils, kur kko attaisnotu, tāpat te tak esmu anonīma un saku visu cik vien godīgi varu, lai smeltos padomus. :-D
12.05.2018 21:00 |
 
Reitings 30
Reģ: 10.05.2018
Paceļu. Vēl ceru rast kādu mierinājumu, nevaru nekādi šo pārdzīvot..
12.05.2018 23:59 |
 
Reitings 586
Reģ: 03.04.2018
Ieslēdz kādu seriālu, lai cik banāli tas nebūtu. Šobrīd tev nav tur ko pārdomāties.
13.05.2018 00:04 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Piedod atvaino, bet tavs vīrietis izskatās pēc sociopāta. Vienā dienā mīl, otrā pēkšņi ir tikai vienaldzība. Un ko autore tādu izdarīja? Attieksme nepareiza, sejas izteiksme ne tāda? Čāpstina zupu ēdot? Iemesls aiz matiem pievilkts. Un kāmja barošana vispār neiztur kritiku, nav jau suns, kuru obligāti jāved pastaigās vairākas reizes dienā. Ej prom un atrodi sev citu vīrieti, kas mīlēs tevi patiesi, pratīs izstrīdēties un salabt, kā to dara normāli cilvēki. Šis subjekts lai dzīvo ar savu kāmi, ja vien kāmis spēs viņu paciest...:-D
13.05.2018 08:54 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Tā ir pazemošana, jo meitene tiek raustīta kā zivs, kas uzķērusies uz āķa. Es autores vietā būtu jau izvākusies, lai izbeigtu to farsu.
13.05.2018 11:57 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Es šādu attieksmi “gaidi, kad es izlemšu, vai būsim kopā vai nē” vēl varētu saprast, ja meitene būtu krāpusi vai izdarījusi kaut ko tmldz., bet citādi tā ir tīša vai netīša ņirgāšanās. Pat, ja kundziņš izdomās, ka vēl aplaimos autori ar savu klātbūtni, cik ilgi? Kad büs nākamā reize, kad vińai büs jāizvācas un jāgaida uz viņa “lēmumu”? Es vienkārši nesaprotu kā var gribēt būt kopā ar cilvēku, kurš negrib būt kopā ar Tevi. Godīgi sakot, Manpatiikvas, man žēl, ka Tev sāp, bet varbūt šajā gadījumā šķiršanās ir labākais, kas var notikt, pat, ja tagad Tev tā neliekas...
13.05.2018 12:28 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Ai.. lasot šitādas diskusijas, atceros sevi kādreiz, arī likās ka ir taču jācīnas līdz pēdējam ja mīl. Kas tik nav piedzīvots...bet tagad saprotu, ka nav vērts sevi pazemot ne mazākajā mērā, izlabot attiecības var tikai tad ja to vēlas abi un ja abi pie tā strādā, ja tikai viens tad tā ir laika tērēšana un sevis pazemošana.
Es tavā vietā savāktu mantas kamēr viņš ir prom un ignorētu visas ziņas no viņa. Redzēsi ko tad viņš darīs. Ja viegli liksies mierā, tātad nav vērts un aizmirsti viņu.
13.05.2018 14:45 |
 
Reitings 623
Reģ: 16.10.2013
interesanti..šodien sekoja kāda ziņa no vīrieša?8-)
Man šķiet,ka vīrietis ir izlēmis izbeigt attiecības,tikai to nepaziņo tā "brutāli",pa tiešo,bet caur puķēm..
Es nekādas cerības nelolotu. Būs vēl sapīgāk, brīdī,kad sabruks iedomu pils,ne tikai līdzšinējā idille. Izvāktos un varbūt ejot prom,lieku reizi atgādinātu,ka šis ,tavuprāt,nav pareizais lēmums un labprāt būtu vēlējusies attiecības turpināt. Viss! Nekādas asaru jūras,aizvainojošas frāzes vai ko tādu.;-)
13.05.2018 17:57 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Tu jūties slikti, jo šķiršanās kopdzīves gadījumā psiholoģiski notiek tāpat kā sēras ar visām 4 fāzēm- noliegumu, dusmām, skumjām un samierināšanos. Šobrīd esi pirmajā fāze- gaidi ziņu, ka mirušais augšāmcēlies jeb ka viss vēl nav beidzies.
Tev jādomā nevis par viņu, bet egoistiski par savu komfortu. Tu jutīsies labāk, ja izvāksies šodien pat. Beigsies neziņa (kā tas ir, kad kāds pazūd bez vēsts), iestāsies ātrāk otrā fāze- dusmas. Ej katru vakaru skriet- tā izreaģēsi emocijas. Skumju fāzē ej sabiedrībā, tiecies ar draugiem- ātrāk sagaidīsi samierināšanās fāzi. Ar draugu nekontaktējies virtuāli. Ja viņam kas sakāms- tikai klātienē sabiedriskā vietā- parks, kafejnīca. Tu nevari viņu ņemt atpakaļ- viņam jāmainās. Vislabāk būtu, ja jums abiem būtu jaunas attiecības- tad ja būs liktenis jums lēmis būt kopā, jūsu attiecības būs pavisam citā kvalitātē.
13.05.2018 18:02 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Un ko autore tādu izdarīja? Attieksme nepareiza, sejas izteiksme ne tāda? Čāpstina zupu ēdot

7heaven
Vecītis ar večiņu ēd vakariņas. Pēkšni vecītis – tankš – ar koka karoti pa pieri večiņai.
– Par ko?
– Nečāpstini!
Ēd tālāk. Pēc kāda laika atkal večiņai – tankš – pa pieri ar to koka karoti.
– Nečāpstini!
Večiņa nu ēd cik vien klusi var. Tik un tā pēc kāda laika dabū atkal ar karoti pa pieri.
-Par ko?
:-D:-D:-D
-A es kā atceros, kā tu čāpstini, taisni traks palieku!
13.05.2018 19:03 |
 
Reitings 224
Reģ: 04.05.2018
Lai arī cik sāpīgi nebūtu, šķiršanās ar šādu vīrieti būtu labākā izvēle tavā dzīvē.

Pilnībā piekrītu!
Man tādā situācijā pietiktu kaut vai ar to vien, ka vīrietis, cilvēks ar kuru esmu kopā, ar kuru kopā dzīvoju, var vienā dienā pateikt, lai padodu ziņu, kad taisos ņemt daļu mantu vai izvākties pavisam. Plus vēl kaut kāda stulba izlepušas princeses tēlošana - vēl padomās ko darīt, ja nepados ziņu līdz tādai un tādai dienai, tad zini, ka viss beidzies utt.. Goda vārds, uzvedība nevis kā vīrietim, bet puišelim, kurš sev grib uzsist cenu.
Nepazemo sevi! Saglabā savu pašlepnumu un izvācies no turienes ārā pēc iespējas ātrāk! Nesagādā viņam to prieku vadīt sevi kā marioneti!
13.05.2018 23:56 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
Pārāk pazīstamas sajūtas, man ir bijis ļoti līdzīgi, tikai pēc laika sapratu, ka tas viss ir ļoti bērnišķīgi, ka viņš nav īsti izaudzis vēl. Vienīgi, ko varu pateikt - viss ir tavā ziņā, turies jebkurā gadījumā, tikai laiks dziedēs visas sāpes. Pats sarežģītākais jau ir tas, ka ir lielas jūtas, šobrīd tas ir kā uzmācīgs traucēklis, kad tās nomierināsies šajā emociju uzplūdā, būtu jābūt skaidram visam..
14.05.2018 10:53 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Cik Jums abiem gadu? Neredzēju, ka būtu minēts.
Es bez liekas domāšanas aizietu pēc šādas attieksmes. Vīrietis atklāti rāda, ka nevēlas tevi, vai arī gaida, kad tu lūgsies, lai risiniet attiecības.
Teikšu atklāti - protams, ka es gribu visu labot, man šausmīgi grūti padoties, cīnos līdz pēdējam.

Ja tu zinātu cik grūti ir attiecībās ar neizlēmīgu cilvēku (t) tad uzreiz padotos. Vilks tevi purvā līdzi un piedevām pie visām savām neveiksmēm vainos tevi.
Es nezinu, kādēļ ļauju sevi tā pazemot.

tāpēc, ka tev nav pašcieņas, lūk kāpēc.
Tā ir pazemošana, jo meitene tiek raustīta kā zivs, kas uzķērusies uz āķa. Es autores vietā būtu jau izvākusies, lai izbeigtu to farsu.

++++
14.05.2018 13:25 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
Tas, ka viņš tevi nemīl, bija skaidrs jau tad, kad tu viņam uzdevi jautājumu par to un viņš atbildēja šobrīd nē. Tā mīloši cilvēki nerunā, šajā momentā tiešām jāpadomā, vai tu gribi tādu cilvēku sev blakus. Bet man ir jautājums - kāda velna pēc uzreiz jārunā par šķiršanos, ja nedēļu "mājās ir jocīga atmosfēra"? Man te ož pēc frāzes- kāds jautājums, tāda atbilde. Atsvešināšanās-satuvināšanās periodi attiecībās nomaina viens otru un tas ir normāli. Vai tā arī turpināsi ieteikt šķirties katrreiz, kad darat savas lietas? Nav tak vienam otram jātur rociņa 24/7. Citreiz tiešām visupirms ir vērts uzdot sev jautājumu, kur es pats esmu pieļāvis kļūdu, ka ir izveidojusies tāda situācija, un tikai tad rakāties citu uzvedības motīvos.
14.05.2018 14:36 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Es nesaprotu. Iemesls, lai šķirtos ir, ka tu esi ar degunu gaisā, tjipa baigā princese utt? Tas ir viņa paskaidrojums? Un VISS? Tā taču nav pieaugušu cilvēku cienīga saruna. Nu var taču arī noskaidrot līdz galam. Varbūt vairs vienkārši nemīl. Nemīl un viss. Grozies kā gribi. Nu tad šajā gadījumā attiecības beidzas, puisis tā arī atzīstas, ka nemīl, viss skaidrs. Bet tagad... Kkāds sviests un bardaks. Neko nevar saprast. Čalis riktīgs mērglis. Ja grib izbeigt attiecības, tad jāizrunājas.
14.05.2018 22:56 |
 
Reitings 30
Reģ: 10.05.2018
Paldies visām par komentāriem! Tikām pie skaidrības, ļoti sapratu to viņa pusi un sapratu arī savas kļūdas. Nav jau viss balts vai melns. Mēģināsim, skatīsimies, vismaz beidzot beidzu stresot un izdarīju visu saistībā ar universitāti. Ir viņam savi dēmoni, varbūt pati to līdz šim nespēju pieņemt un pati cēlu arī degunu gaisā, ja nenotika viss pēc manas stabules, paliku vēsāka, gaidīju, kad pats līdīs klāt, bet tas tikai izprovucēja šo situāciju. Jā, viņš šajā visā uzvedās totāli bērnišķīgi, bet uz to es dabūju visas atbildes, kas priekš manis bija svarīgi. Daudz ar naudu un viņa nepašpārliecinātību saiatīti aspekti, līdz ar to sevi pilnībā emocionāli nobloķēja, lai būtu drusku vieglāk un baidījās, ka es vienkārši nespēšu pieņemt patiesību, tādēļ uzskatīja, ka man būs labak bez viņa. Iepriekš dzīvē viņu nenormāli nesmuki pameta līdz ar to tas ir veicinājis vairākas cilvēciskas uzticēšanās un saistību problēmas.
15.05.2018 11:18 |
 
Reitings 11
Reģ: 04.04.2018
Cik labi, ka viss nokārtojas!
Turpmāk tādas lietas iesaku apspriest tikai ar pašu draugu, nestāstīt apkārt citiem, jo tas automātiski nozīmē to, ka jūs abi atsvešināties.
Veiksmi! :)
16.05.2018 19:55 |
 
Reitings 88
Reģ: 20.08.2016
Es goda vārds jūtos kā pazaudējusi daļu sevis, tāda tukšuma sajūta. Vai vēl cerēt?

To sauc par pieradumu. Arī es savulaik, kad izvācos no kopmītnēm, jutos precīzi tāpat, attiecībā pret saviem bijušajiem istabas biedriem, reāli gandrīz 3 gadus nodzīvojām kopā, tik daudz pieredzēts, tik skaistas atmiņas. Kaut kā, ar laiku tiku tam pāri, dzīve iet uz priekšu. :-/ Es ceru, ka šim tiksi pāri arī tu :-) :-D
17.05.2018 19:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits