Šķiršanās

 
Reitings 30
Reģ: 10.05.2018
Sveikas! Centos iziet cauri jau šeit eksistējošem topikiem par tematu škiršanās, bet mieru nerodu. Situācija tāda, ka ar draugu kādu nedēķu bija tāda kā jocīga atmosfēra mājās (baigi daudz nerunājām, vienkārši katrs kko pa savam darījām), lai gan nedēlu pirms tam vēl tik laimīgi baudījām kopā laiku, pastaigājāmies, uzņēmām mīļas un foršas bildes, vienvārdskot - bija super! Patika man jau viņš dikti sen, sagājām kopā pirms gada, nu tiešām sapņu piepildījums, abi nekad nebijām neki tādu izjutuši, es vienkārši jutu, ka ir mans cilvēciņš un viņš to arī teica. Dzīvojam kopā. Tagad ar to visu dīvaino atmosfēru es uzprasīju, vai viņam neliekas, ka esam tādi vēsi utt. Teica, ka jā un tas esot manas attieksmes dēļ, ez uzvedoties kā karaliene, ar snīpi gaisā. Nu labi, viņš uzvedās identiski, laikam abi ietiepāmies. Tad centos par to runāt, saruna bija apmēram tāda, ka viņš skatās telefonā, knapi kko atbild, kas, protams, mani noveda līdz asarām. Viņš teica, lai mainu savu attieksmi, lai uzvedoties kā iepriekš. Tā arī darīju, samīļoju, sabučoju, uzvedos kā vienmēr. No rīta atkal viņš ierāvies sevī, it kā es nēeksistētu. Pateicu, ka es nevaru vienīgā mēģināt, censties. Un raudāju. Kad prasīju, vai viņš mani joprojām mīl, atbilde bija "šajā momentā nē". Uz to es reaģēju un teicu "nu, tad jau nav jēgas, es izvācos". Vēl brīdi vēlāk viņš teica, ka varbūt viņam vnk pāris dienas jāpabūt vienam. Nu ok, mantas tad tagad nevākšu. Labi, aizbraucu pie mammas, tad tur vēl šādas tādas sarunas pa vidu. Tagad ir tā, ka es prasīju tomēr kkādu situācijas atrisinājumu, esmu gatava censties visu labot utt. Uz to viņš atbild, ka viņš nezin vai ir gatavs. Vakar meloja, ka pa nakti nebūs mājās, kip kkur dosies. Braucot no darba redzēju, ka šamējais mājās (jau no sākuma neticēju, ka kkur aizdevies, jo viņam ir tikai darbs un es), šodien kko runājot, viņš pateica, lai padodu ziņu, kad ņemu daļu vai visas mantas (jo pagaidām pie mammas dzīvojos), teicu, ka vēl neesmu izlēmusi un viņš arī teica, ka nezin. Tad vēl pa vārdam, vārdam, viņš rīt man dos ziņu, vai šķiramies vai nē. Tad teica 'es tagad līdz 1dienai braucu prom, nebūšu Rīgā' (muļķības, viņš ir mājās) Un kā uzsvēra, ja nepadod ziņu, tad lēmums skaidrs. Tagad neko nesaprotu, iekšas šķiet jau esmu izraudājusi, mamma pat vairs nav spējīga uz to noskatīties. Viņam tūlīt komandējums uz 3 dienām, gan jau super laimīgs tiks visam pāri, es te kā tāda nelaimes čupiņa knapi eksistēju normāli. Viņš zin, ka esmu gatava censties, bet pats man cenšas 'parādīt' ka baigi brauc atpūsties, viņš nezin, vai šo labot. Viņam ir uzskats, ka visam attiecībās jābūt perfekti, nav jābūt kkādām "izrunāšanās darbībām". Es goda vārds jūtos kā pazaudējusi daļu sevis, tāda tukšuma sajūta. Vai vēl cerēt?
12.05.2018 18:40 |
 
Reitings 30
Reģ: 10.05.2018
It kā gaidu to viņa lēmumu, bet gribas arī, ja nu tomēr viss cauri, parādīt, ka man tomēr ir kaut kāds self respect, protu aiziet paceltu galvu, bet nu nespēju uzrakstīt galējos vārdus ''atā, es šo izbeidzu'', jo tad domātu, kā būtu ja būtu.
12.05.2018 20:06 |
 
Reitings 30
Reģ: 10.05.2018
Par citas parādīšanos - nez, baigi neticu. Viņš tic ļoti karmai, nekad nespētu krāpt utt. Arī viņš ārpus darba nav nekāds super sociālais, tikai ar mani pavadīja laiku, bet man gan universitāte, draugi un viss cits ir.
12.05.2018 20:07 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Skaties kā ir tagad. Ja viņš tev jautā, kad savāksi mantas..nu, kāda jēga kaut ko censties labot?! Kā arī, neticu, ka viss ir izmainījies tikai nedēļas laikā, gan jau viņam iepriekš bijuši līdzīgi izgājieni.
12.05.2018 20:07 |
 
Reitings 586
Reģ: 03.04.2018
Puisis galīgi nesaprot, ko darīt - tas nu redzams. Nešķiet, ka viņš ir īsti sapratis, ko grib, kā grib, jo citādi nebūtu vienu brīdi atbilde 1, pēc tam jau cita atbilde 2. Lai paiet tās trīs dienas, varbūt iesaki tikmēr nekomunicēt ar tām ziņām un kaut ko bezjēdzīgi neskaidroties, jo tāpat tādā veidā jūs diez vai atradīsiet risinājumu.
12.05.2018 20:11 |
 
Reitings 408
Reģ: 21.12.2017
Vismaz kā teica, viņam ir uzskats, ka attiecībās vispār nevajadzētu būt problēmām un pēctam tās jārisina.

Rēganam ir viena ļoti laba runa par šo, ka vienīgā simtprocentīgā iespēja uz tūlītēju mieru ir pilnīga padošanās. Tikai tādās attiecībās, kurās viens simtprocentīgi pakļaujas otram ir iespējams panākt "bezproblēmu" situāciju un tādā gadījumā, tik tiešām, nekas nav jārisina. Vai tu to vēlies?
12.05.2018 20:13 |
 
Reitings 30
Reģ: 10.05.2018
Nu tagad nesazinamies, viss ir palicis tā, kā viņš teica - rīt dos ziņu, ko izlēmis. Ja nedod ziņu - l
lēmums ir skaidrs. Nu tā arī tiešā tekstā. Par tām mantām - to spiešanu man izlemt es saskatīju kā to, ka viņš liek man izlemt, turklāt tagad un uz vietas, ķipa ''viņam jāzinot tur tā komandējuma dēļ'', lai gan zinu, ka tas neko neietekmē, tak brauc prom tikai uz 3 dienām.
12.05.2018 20:14 |
 
Reitings 30
Reģ: 10.05.2018
Teikšu atklāti - protams, ka es gribu visu labot, man šausmīgi grūti padoties, cīnos līdz pēdējam. Bet nu jā, te balansēju ar to saucamo ''self respect'' un attiecību saglabāšanu.
12.05.2018 20:15 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Dažreiz tiešām lepnumam nav vietas, bet dažreiz vajag cienīt sevi un nelolot veltas cerības, ar šķiršanos jau viss nebeidzas, man arī kādreiz likās, ka tik daudz laika pavadīts ar čali un jūtas un kas tik vēl ne, bet tās domas tev liek tikai iztērēt vēl vairāk laika un nedot iespēju kaut kam labākam. Un jā, nesaku, ka tavs gadījums, bet no manas pieredzes ar kolēģiem- tas, ka čalis ir tikai darbā un mājās, nenozīmē, ka viņam nav jūtas pret kādu no kolēģēm.
12.05.2018 20:16 |
 
Reitings 30
Reģ: 10.05.2018
Nuuuu mēs strādājam vienā uzņēmumā, tur viss ātri izplatītos, ja tā būtu, turklāt, nekad neesmu ievērojsui kkādu čatošanu telefonā, mistiskas prombūtnes un ko vēl ne. Nu nez, es jau, protams, to patiesību nezinu, bet es maz sliecos uz to,ka ir cita.
12.05.2018 20:22 |
 
Reitings 304
Reģ: 09.01.2018
Es arī kaut kā neticu, ka viņš pēkšņi nemīl utt, tad vienkārši pateiktu čau un viss

Nu vispār čau un viss būtu pat labāka rīcība nekā tagadējā. Tas būtu skaidrs lēmums un atklātība. Nevis raustīšana šurpu turpu - "rīt pateikšu, vai būsim kopā".
12.05.2018 20:26 |
 
Reitings 586
Reģ: 03.04.2018
Lai nu kā būtu, kas pa iemesliem - to varbūt būs jums iespējams izrunāt pēc tam, bet neko diži mainīt jau nevarēsi šajā gadījumā, ja izlems, ka viss. Vismaz es to tā redzu. Ko darīt, lai saprastu, kas notiek, ja viņam pilnīga putra šobrīd galvā (nezināmu mums iemeslu dēļ), nav ne jausmas, jo diez vai pats zina. Puisi nenoliktu gan kā te dažas atļāvās, jo nu spriest pēc kāmja - kur noteikti apakšā bija cits domu gājiens, ko ar to sarunu panākt - šķiet nekorekti.
12.05.2018 20:28 |
 
Reitings 586
Reģ: 03.04.2018
Ar sasteigtību var nošaut ļoti greizi, tāpat nekādi solījumi nav izteikti. Nevazā jau pus gadu aiz deguna.
12.05.2018 20:29 |
 
Reitings 30
Reģ: 10.05.2018
Par to kāmi - tur totāli iemesls bija ne tas, ka kāmis rūpētu vairāk, vienkārši absurds teksts, ka man jāizlemj drīz, jo viņam jāsaprot, kas pabaros kāmi (iepriekš, kad kkur devāmies uz ilgāku laiku, pats uzsvēra, ka kāmis tak 4 dienas izdzīvos, ja vienkārši atstāj ēst + tam kāmim tur daudz visādi saldumi būrī)
12.05.2018 20:30 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Kāpēc Tu ļauj sevi tā pazemot?
12.05.2018 20:34 |
 
Reitings 586
Reģ: 03.04.2018
Un tu gribi teikt, ka tiešām saruna bija par kāmi? Viņš taču kaut ko citu gribēja panākt, manuprāt.
12.05.2018 20:35 |
 
Reitings 30
Reģ: 10.05.2018
Skaidrs, ka gribēja ko citu panākt, saruna nebija par kāmi.
Es nezinu, kādēļ ļauju sevi tā pazemot. Vienkārši negribu pazaudēt viņu, gribu saglābt attiecības, tāpēc arī neesmu pati pacēlusi galvu un aizgājusi, lai gan pašapziņa kliedz, ka to vajadzētu.
12.05.2018 20:37 |
 
Reitings 586
Reģ: 03.04.2018
Bet kur tur pazemošana?
12.05.2018 20:38 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Manuprāt, puiša attieksme ir visai pazemojoša pret meiteni.. bet varbūt citam tas šķiet Ok :)
12.05.2018 20:43 |
 
Reitings 304
Reģ: 09.01.2018
kalivtabriba, nopietni? (t)
12.05.2018 20:44 |
 
Reitings 586
Reģ: 03.04.2018
Neredzu, ka viņš izturētos reāli briesmīgi. Nu saķērās abi divi, abi labi. Nu viņa izvācās, lai var izdomāt, kas viņiem notiek tālāk vai nenotiek. Kaut ko stulbi abi runājās caur ziņām. Un viss.
12.05.2018 20:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits