Es rakstītu par to, cik daudz pasaulē cilvēki zaudē, uzskatot, ka tas, kas ir parasti, būs vienmēr. Daudzi cilvēki, piemēram, tikai divas vai trīs reizes gadā aizbrauc pie vecvecākiem un šādu tikšanās reizi izlaižot, nekad nepadomā, ka tā var būt arī pēdējā, jo tas tā var būt pēdējā. Jo parasti tā nav. Itkā ir apziņa, ka tas nebūs mūžīgi, bet zemapziņai liekas, ka, ja parasti ir, piemēram, Ziemassvētku galds ar vecmāmiņas pīrādziņiem, tad tā tas būs vienmēr.
Arī par cilvēkiem, kas neizmanto iespējas. Piemēram, tie, kas sabiedriskajā transportā parasti no rīta vai vakarā brauc kopā - tā mēdz būt ne tikai filmās. Parasti domā, ka rīt jau nu gan es piepiešu un iepazīšos, bet pienāk tāda diena, kad šis cilvēks pārstāj braukt ar šo autobusu. Bet lkās taču, ka tā būs vienmēr.
Cilvēki atliek ļoti daudzas sev svarīgas lietas uz nākamo, aiznākamo reizi. Viņiem liekas, ka, ja šodien ir tā iespēja un vakar tāda bija, un neviens nav nolicis konkrētu beigu termiņu, kad iespējas vairāk nebūs, tad tā iespēja būs vienmēr. Bet - var arī nebūt.