Esmu stāvoklī no vīrieša ko nemīlu..

 
Reitings 8
Reģ: 07.05.2018
Sveiki, man ir radusies situācija kurā esmu ļoti nelaimīga! Vēlētos uzklausīt svešu cilvēku viedokli. Esmu kopā ar vīrieti 4 mēnešus bet esmu palikusi stāvoklī 9 nedēļā. Atrodos Uk, pirms divām nedēļām biju aizbraukusi uz Lv un satiku savu bijušo ar kuru kopā bijām 6 gadus, diemžēl pie bērniņa netikām, bija mums daudz nesaprašanās, taču beidzot visu izrunājām. Atbraucot atpakaļ Saprotu cik bijušo puisi ļoti mīlu, un esošo nekādi nespēju mīlēt. Esot stāvoklī neesmu laimīga, vēlos veikt abortu, pat tik daudz interneta lasijusi esmu par spontāna aborta izsaukšanu mājas apstākļos. Nevēlos atgriezties lv bet vēlos atjaunot attiecības ar bijušo, nevēlos bērnu no cilvēka kuru nemīlu..zinu kad pareizāk būtu palikt kopā ar esošo- viņš ir tik labs cilvēks,
07.05.2018 16:03 |
 
Reitings 8
Reģ: 07.05.2018
esmu tik apjukusi, es zinu kas butu pareizak un labak man, bet tai visa nebusu laimiga.. gruti ir sakartot galvu, katru dienu ir 100 domas...
07.05.2018 17:14 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Nevienu labu vārdu par ex vēl neesmu lasījusi.
.
Ar nepacietību gaidu ekša labo darbu uzskaitījumu, kaut dažus no tās lielās čupas.
07.05.2018 17:17 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Ja tev problēmas ar auglību, tad abortu neieteiktu, jo otra iespēja var arī nebūt - pat ar mākslīgo apaugļošanu
07.05.2018 17:23 |
 
10 gadi
Reitings 981
Reģ: 29.01.2009
Blin,kur var buut tik stulbas sievietes.Jau tapat ir probleemas ar veseliibu un kad esi brinumaina karta palikusi staavoklii,gribi taisiit abortu.Kur praats?Ja neveeleejies beernus vareeji labaak izsargaaties,nevis tagad raudaat-miilu bijusho,gribu taisiit abortu.Un ja nu bijushais peec tam sagrib beernu un tu vairs nevareesi palikt staavoklii,un vinjs taadu pametiis?Ko tad?Atkal buusi nelaimiiga un raudaasi,cik viss slikti?Izveertee visu kaartiigi,un padomaa par savu naakotni.Vai tieshaam tagad viss ir tik slikti...
07.05.2018 17:27 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
nevēlos bērnu no cilvēka kuru nemīlu

Kāds sakars bērnam ar viņa tēvu? Viņi ir savstarpēji neatkarīgi cilvēki šai pasalē. Un, ja izrādītos, ka Tu nemīli to savu kavalieri tad, kad bērns jau ir piedzimis, tad ko Tu darītu? Bērnu noslaktētu?
07.05.2018 17:28 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Nevarētu būt,ka,tas ir vienkārši mirkļa vājums, atmiņas,nu uztaisīsi abortu, pametīsi esošo un pēc dažiem mēnešiem sapratīsi,ka ex nav mainījies un paliksi pie sasistas siles;-)
07.05.2018 17:36 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
domāt vajag pirms, nevis pēc.
07.05.2018 17:41 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Nevarētu būt,ka,tas ir vienkārši mirkļa vājums, atmiņas,nu uztaisīsi abortu, pametīsi esošo un pēc dažiem mēnešiem sapratīsi,ka ex nav mainījies un paliksi pie sasistas siles

+1
vai arī ex sapratīs, ka nav tas ko gribējis un pasūtīs tevi 3 mājas tālāk ar visu bērnu
07.05.2018 17:46 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
vai arī ex sapratīs, ka nav tas ko gribējis un pasūtīs tevi 3 mājas tālāk ar visu bērnu

Mhm... ++
Un kas tad viņam? Bērns jau nav viņa.
07.05.2018 17:55 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Izklausās haotiski un parasti šāds gadījumos būtu labi nesasteigt lēmumu, tomēr, tajā pašā laikā, ja esi stāvoklī, kaut kāds laika limits jau arī jāuztsāda, īpaši jau, ja domā par abortu. Varbūt pamēģini nefokusēties uz vīriešiem kādu laiciņu, bet uz lēmumu par to, vai veiksi abortu vai nē, jo šis ir lēmums, kura sekas (abos gadījumos) uzņemsies Tu, neviens cits? Tas, ka apsver pati veikt abortu mājās, man personīgi izklausās galīgi, maigi sakot, nestabili, līdz ar to gribas atgādināt, ka, ja Tu bērnu saglabāsi, atceries, ka viņš pie Tavām mīlas peripētijām vainīgs nebūs un ir pelnījis kārtīgu, atbildīgu un mīlošu audzināšanu. Iespējams, Tu vienkārši īslaicīgi dramatizē situāciju, un man no malas izklausās trakāk nekā ir. Jebkurā gadījumā, abortu var veikt pie ārsta.
07.05.2018 17:57 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Santa Santa Santa, kur ekša labo mīlas darbu saraksts? Kaut niecīga daļa no tā, kas iekrājušies pa 6 gadiem.
.
Līdz šim te tikai bērniņa tēvam ir čupa ar mīlestības pilniem labajiem darbiem - un tie paši tikai 4 mēnešu laikā.
07.05.2018 18:00 |
 
10 gadi
Reitings 2326
Reģ: 14.07.2011
Kas vainas abortam? Mūsdienās jau nav tākā padomju laikos, viss notiek profesionāli un droši.
07.05.2018 18:03 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Man vienīgais visneloģiskāk šajā stāstā liekas tas, ka autore ļoti centās tikt pie bērniņa, ārsti dod vājas izredzes palikt stāvoklī, bet tagad kad beidzot ir iestājusies grūtniecība, tad jau skriešus pēc aborta... Nu ok, nav tavs sapņu princis tomēr, bet nu kā ir tā ir.
07.05.2018 18:10 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Par mīlas lietām vienalga, bet pakomentēšu medicīniski.
Ir tāds neauglības veids kā pāra neauglība. Ir pāri, kuri nevar radīt kopējus pēcnācējus. Ir dažādi skaidrojumi, viens no tiem, ka sievietes imūnsistēma reaģē uz konkrētā vīrieša spermu. Ja 6 gadu laikā ar vienu partneri nav iestājusies grūtniecība un ar citu- 2 mēnešu laikā, es teiktu, ka ir ārkārtīgi liela varbūtība, ka tev ar bijušo ir pāra nesaderība. Tas nozīmē, ka atjaunojot attiecības, ir liela varbūtība, ka bērnu jums nebūs. Vismaz ne dabiskā ceļā.
Otra lieta-praktiskā dzīve. Ja jūs 6 (!) gadu laikā, būdami bez bērniem, plēsāties kā suns ar kaķi, bērns jūsu savienību izjauks, jo klāt nāks nogurums, negulētas naktis, finanšu samazinājums, vēlāk- bērna niķi, utt. Viņš apsolīja mainīties, jo mīl tevi. Bet ar mīlestību ir par maz, lai mainītos. Ja jūs aizietu pie psihoterapeita uz pāru konsultāciju, jums pastāstītu, ka jūsu jūtas balstās uz atkarību no drāmas, t.i., konflikta gadījumā izdalās adrenalīns. Adrenalīns izraisa atkarību- bet smadzenes ir slinkas- zinot, kur to var dabūt (konfliktā), tās dara visu, lai to dabūtu (provocē konfliktu). Tāpēc ideālais bērna tev tev nerauj jumtu nost.
Ņemot vērā iepriekš minēto, ja bērna tēvs ir nopietns, atbildīgs tevi precēt gribošs cilvēks, izvēlies viņu un atrodi hobiju vai nodarbi, kur gūt adrenalīnu. Ilgtermiņā tev būs žēl pazaudēt tagadējo draugu, ne bijušo.
07.05.2018 18:25 |
 
10 gadi
Reitings 4047
Reģ: 02.01.2011
olvadu necaurlaidība, operācija... cik gadus neesi varējusi palikt stāvoklī? tie vīrieši var pazust tikpat ātri kā uzrasties, bet apdomā labi- ja nu šis mazulis ir vienīgais, pie kura tev ir dota iespēja tikt?
07.05.2018 18:34 |
 
Reitings 267
Reģ: 05.02.2018
Es pareizi sapratu, Tu bērnu par “kurkuli” sauc ? :-|
07.05.2018 19:05 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Es tikai par to abortu taisīšanu mājas apstākļos pakomentēšu. Aborta izsaukšana mājas apstākļos, tas ir izsaukt sev stipru noasiņošanu, stiprāku, kā mēnešreizes. No tā mirušo skaits ir gana liels, lai ideju atmestu jau saknē, neatkarīgi no tā, kāda metode ir ienākusi prātā tās asiņošanas izsaukšanai.
07.05.2018 19:17 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Santa, ja Tev ir konstatēta neauglība (necaurlaidīgi olvadi), tad tas, ka esi palikusi stāvoklī, ir liels brīnums! To taču Tu apzinies, vai ne? Ja tagad uztaisīsi abortu, otra iespēja var tā arī nekad nepienākt. Tam, protams, nav jābūt kā izšķirošajam argumentam PAR/PRET aborta izvēli, taču ir vērts to kārtīgi apdomāt.
07.05.2018 19:40 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
bet tā - bērni, protams, ir rotaļļietas. tiek radīta persona, kam būs jādzīvo šai pasaulē, nevis kaut kāda bezpersoniska atvase, kas padsmit gadus iejūsminās vecākus/māti vienu.
07.05.2018 20:01 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Neesi neapdomīga. Esošais vīrietis ir labs kā partneris un kā tēvs būtu. Patiesībā nekādu iepriekšējo vīrieti tu nemīli, tev izliekas, jo ekšens un baltie solījumi, kas tici vai nē, tā arī izplēnēs, jo netika realizēti jau tad, kad bijāt kopā iepriekš. Vienreiz izšķirties jums jau nebija problēmu. Strīdēties arī nē. Cilvēks vienkārši izmisis un kad viņam pāries gribēšana, tā arī paliksi jebkurā gadījumā zaudētājos: Ar bērnu uz rokām vai bez bērna un bez spējas jebkad tikt pie bērniņa, vai bez bērna, jo ar viņu nesanāks vai šis pārdomās utt. Neizdari lielāko kļūdu, tā laime tikt pie bērna ar tavām veselības likstām vairs var arī nekad dzīvē nebūt. Kas zina, vai vispār mākslīgi pat būtu iespējams. Un ja mājās kaut ko stulbu sāksi darīt, jo domāsi, ka sanāks aborts, tad pati vari aiziet bojā, un ja vēl ar ātriem aizraut paspēs uz slimnīcu un nekādas vēl briesmīgākas sekas uz tavu jau ne visai labo ginekoloģisko stāvokli nepaliks, tad paveiksies.
07.05.2018 20:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits