Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai pamats būt greizsirdīgai?

 
Reitings 59
Reģ: 13.02.2013
Sveikas!
Apzinos, ka mans jautājums nebūt neliecinās par manu briedumu, bet, vai Jums šķiet aizdomīgas Jūsu vīriešu daudzības FB ?
Skan diezgan naivi, un, stulbi, bet, mani, mulsina, ja manam draugam parādās jaunas meitene FB, kuras pēc tam "ielaiko" viņu, viņš pretī. Jā, tagad esmu nonākusi līdz tādai stadijai, ka jau sāku čekot, vai parādās jaunas draudzības, tad, paskatos Instagram, arī, tās pašas meitenes.
Pašai kauns lašit, ko esamu sarakstījusi, ka esmu tik zemu nonākusi, ka čekoju savu dzīvesbideru, un, vēl piedevām, komentārus prasu publiskā forumā.
Prasīt padomu kādai draudzenei- kauns. Domās, ka galīgi nolaidusies esmu.
27.04.2018 14:57 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Ne par tēmu... Esmu ievērojusi, ka bieži vien, izveidojot jaunu diskusiju, foruma lietotāji (autori) jau pašā sākumā tā kā attaisnojas, lai nesaņemtu norejošus komentārus un uzbraucienus.
Ar to gribēju teikt, ka tas ir normāli, ja kaut ko gribi zināt un kaut kas Tev šķiet aizdomīgs, nepatīkams, u.t.t. Un vienalga, cik gadu - Tu esi cilvēks, sieviete... Neklausies tajā, ko varbūt kāda teiks par Tevi (negatīvu). :)
27.04.2018 15:03 |
 
Reitings 59
Reģ: 13.02.2013
Nezinu kā šeit var atbildēt konkrētam cilvēkam.
Bet, Milla, paldies par atbildi.
Tā ir, klejojot pa insterneta dzīlēm, jau kā norma veidojās, ka uz jebkuru diskusiju būs pārmetumi.
Bet, pats interesantākais, izveidoju šo diskusiju, nolēmu paskatīties, ko esmu rakstījusi forumā kādreiz. Un, redzu, ka pirms X gadiem, man bijusi praktiski tāda pati diskusija par šo pašu cilvēku.
Un, pati sev - dabūju spērienu pa pakaļu. Nemainīsies, un nekļūs nekad šis cilvēks tāds, kādu es viņu gribu redzēt. Kad man tas beidzot pieleks? Pati sevi dzenu kompleksos, ar visām tām meitenēm no nezin kurienes u.t.t Pietiek.
27.04.2018 15:08 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Nu, tā ir... Vienmēr kāds pārmetīs, ka Tu stalkere un vēl nez kas. Nez, man arī būtu nepatīkami, ja mana otra pusīte darītu tā, kā Tu tagad raksti... Un vienalga, cik gadu - tas nav patīkami. Pat, ja kāda tagad pateiks "Aik, tie ir tikai laiki" u.t.t. Kamōōn...
Ja Tevi tas neapmierina, un turklāt, kā tagad atklājas, jau ilgstoši, tad tiešām jāizdara attiecīgie secinājumi. Nav jākaunās no tā, ka Tev kaut kas liek justies pazemojoši un sāpina. :)
Un ko draugs pats par šo visu saka? Esat par to runājuši?
27.04.2018 15:13 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Ja manam draugam fb uzrastos kkādas nezināmas čikses kuras viņam laikotu bildes, es arī uz to skatītos aizdomīgi. Bet tikai tāpēc, ka draugs apstiprina zināmos un protams, ka svešu dūdiņu parādīšanās būtu aizdomīga. :-D
_
Man draudzenei bija ļoti līdzīgi. Ievēroja, ka viņas draugs (kuram fb konts tikai eksistēja) pēkšņi ir kļuvis aktīvs fb, tur onlainā bija gandrīz 24/7. Laikoja visādu meiteņu bildes, šīs viņam pretīm. Kādu dienu paņēma viņa telefonu un atkāja, ka šis jau labu laiku ar šim meitenēm čatojas. Ne vienmēr tā laikošana ir tik nevainīga. ;-)
27.04.2018 15:16 |
 
Reitings 59
Reģ: 13.02.2013
Milla
Man šādas sajūtas uznāk periodiski, ir periodi, kad vispār nepamanu ne šādas jaunās "draudzenes", ne vēl kaut ko. Bet, tad, laikam, ir kādi impulsi, kas liek pievērst uzmanību, un, tad atliek tik pamanīt kādu "asnu", kas paver stalkošanas slūžas... Un, tad jā, tad jūto slikti. Pirms kāda laika runājām apr šo, jo biju pamanījusi meiteni, par kuru neko nebiju zinājusi un dzirdējusi. Joka pēc, pajautāju, kas tad X meitene? Atbilde, bija, ka pirms kāda laika atradusi FB un uzaicinājusi, jo kādreiz esot vienā bārā iepazinušies.
Man bija mute vaļā, es prasīju, un, ko viņa gribēja? Esot jgribējusi uzzināt, viņš bŗivs vai aizņemts, esot pateicis, ka aizņemts, nedaudz pačatojuši un viss.
Es esot vislabākā, skaistākā, un, man ne par ko neesot jāuztraucās.
Toreiz arī īsti neuztraucos. Ja man tagad būtu tāda atbilde, laikam, būtu cita reakcija.
Par savām tagadējām emocijām, neesmu vēl runājusi.
27.04.2018 15:22 |
 
Reitings 59
Reģ: 13.02.2013
Sisiii
Par ko tādu es arī biju iedomājusies, nav gan viņš tik sociāli ak'tivs, es domāju online uzturēšanās daudzumā. Bet, ko lai zinu.
Ja runājam par telefonu, to no manis neslēpj. Ja prašitu, lai parāda, domāju, ka rā'ditu .
27.04.2018 15:25 |
 
10 gadi
Reitings 2539
Reģ: 29.01.2009
Droši vien gandrīz visas teiks, ka tas ir normāli, ka vīrietim ir daudz draudzeņu sieviešu, kuru bildes viņš regulāri laiko un ka tev ir zems pašvērtējums, ja tu par to uztraucies, bet es gan tā neuzskatu. Ja manam vīram katru dienu feisbukā būtu jauna draudzene un viņš laikotu svešu sieviešu bildes, man tas nebūtu pieņemami. Ja tu esi attiecībās, tad tāda rīcība ir necieņa pret otru.
Lai gan ir tādi cilvēki, kas ir ļoti sabiedriski, kam ir ļoti daudz draugu un kuriem vienkārši patīk komunicēt ar citiem, arī pretējā dzimuma pārstāvjiem bez kaut kāda seksuāla zemteksta. Tādā gadījumā tiešām visticamāk nav iemesla greizsirdībai.
27.04.2018 15:34 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Acīmredzot tu neuzticies savam vīrietim.
Tu atsaucies uz savu iepriekšējo diskusiju, apskatījos un redzu, ka tā tapusi četrus gadus atpakaļ. Vēljoprojām tā pati situācija. Varbūt tiešām ir vērts izvērtēt attiecības? Vai arī uzlabot savu pašvērtējumu?
.
Jums šķiet aizdomīgas Jūsu vīriešu daudzības FB ?

Savu vīrieti nestalkoju, jo viņam uzticos, un nepētu viņa draugus un draudzības. Savu laiku izmantoju lietderīgāk :-D
27.04.2018 15:54 |
 
Reitings 59
Reģ: 13.02.2013
Mischa
Paldies par viedokli. Bet, uz jautājumu jau Tu neatbildēji, vai tev tas šķistu aizdomīgi?
27.04.2018 16:23 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
vai tev tas šķistu aizdomīgi?

Nav jau starpības, kas man liktos aizdomīgi vai nē. Es neesmu tavā situācijā. Ja būtu, visticamāk šķistu aizdomīgi, bet visticamāk tos gadus atpakaļ, es būtu apdomājusi vai vēlos būt kopā ar vīrieti, kuram neuzticos.
27.04.2018 17:14 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Pilnībā piekrītu Lovisa rakstītajam.
27.04.2018 17:18 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10567
Reģ: 29.01.2009
Viss atkarīgs no attiecībām, cik droši tajās jūties. Atmet stalkošanu un pati jutīsies labāk. Jo nu godīgi - ne jau nu laikošana un draudzību apstiprināšana FB ļaus saprast, vai viņam patīk cita. Protams, ka, ja ir kādas aizdomas par konkrētu meiteni, tad tieši viņai adresēti laiki tiks īpaši pamanīti, lai arī tik pat daudz laikus puisis liek arī savai neglītajai kursabiedrenei, kurai foršas bildes no akvārija.
Kasīšanās par laikiem, kā tas ir Tavā gadījumā, vairāk nozīmē - "Heeey, man trūkst Tava uzmanība" un tādēļ greizsiržojies.
Iepriekšējās attiecībās esmu darījusi līdzīgi kā Tu, patreizējās ne, jo man jau apnika, ka paņemot drauga planšeti draudzības aicinājumi no smukām beibītēm, laikā kamēr skatos seriālu, bira kā no pārpilnības raga (invitationi ilzeca uz ekrāna). Dažreiz kādu pačekoju tīri intereses pēc.. patīk papētīt cilvēkus, bet ne, lai uztvertu aizdomīgi, jo viņam darbs tāds (ar cilvēkiem). Kaut kad bija viena beibe uzradusies ar īpašākiem nodomiem, tad gan pastalkoju un nodevu draugam brāzienu.
27.04.2018 17:57 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Man tas normāli neliekas. Ar ex bija līdzigi, draudzenes viņam bija daudz, šad tad uzradās kāda jauna...ai gari var stāstīt, bet visko interesantu arī atklāju un paldies dievam ar tādu cilvēku vairs neesmu kopā. Cik maniju...nav viņš mainījies un viņa tagadējā draudzene ar nav baigi laimīga :D
27.04.2018 18:07 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Mani neuztrauktu FB meitenes ik like kā tādi - es meklētu no kurienes šim visam “kājas aug”. Citiem vārdiem sakot - iemeslus, kāpēc pēkšņi saradušās jaunas meitenes un puisis sēž FB daudz un dikti, ja iepriekš to nav darījis. Tātad kaut kas ir mainījies..
27.04.2018 19:06 |
 
Reitings 68
Reģ: 18.03.2018
Es domāju, ka tas ir pavisam normāli, ka neesi vienaldzīga un Tevi uztrauc Tava vīrieša aktivitātes internetā kuras saistītas ar citām sievietēm. (t) Ja manējais sāktu "laikot" svešu meiteņu bildes tad es noteikti arī sāktu domāt, ar kādu mērķi, kāpēc viņš to dara.. bet cik man sanāk redzēt, viņš lielākoties ielaiko savu čomu bildes, kkādi auto utt., tikai pazīstamo cilvēku bildes.
27.04.2018 19:59 |
 
Reitings 227
Reģ: 26.09.2011
Man no šī visa visvairāk nepatiktu atbilde, ka kādreiz bārā iepazinušies. Ko tad tur darīja ? ja saka, ka iepazinušies, tad jau nu vajadzēja likt meičai noprast, ka ir aizņemts. Un ko nozīmē "kādreiz"? Ja līdzīga diskusija Tev ir bijusi pirms četriem gadiem un tagad atkal.... kāds ir Jūsu attiecību statuss? Izskatās, ka viņš meklē ko labāku/citu saglabājot esošo. Vai šādas attiecības Tev ir vajadzīgas? Es saprastu, ja viņš tās draudzības apstiprinātu ar jaunām kolēģēm, kopīgiem draugiem, bet no bāra meičām.(t)
27.04.2018 22:40 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
Ja manam vīram katru dienu feisbukā būtu jauna draudzene un viņš laikotu svešu sieviešu bildes, man tas nebūtu pieņemami. Ja tu esi attiecībās, tad tāda rīcība ir necieņa pret otru.

Lovisa - piekrītu pilnīgi
27.04.2018 23:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits