Stambulas konvencija

 
Reitings 228
Reģ: 14.12.2017
Šķiet ļoti interesanti dzirdēt cosmo.lv portālā esošo sieviešu viedokli par Stambulas konvenciju. Nebiju redzējis diskusiju par šo tēmu, bet pat tik īsā brīdī sāku manīt jaunu trendu "vardarbība" un "emocionālā vardarbība".
27.04.2018 12:26 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Fiestar
Nudien nezinu, vai tik slikti savas domas izsaku savā dzimtajā valodā, vai arī Tev galīgi bēdīgi iet ar lasīšanu, ka Tu manu viedokli 'par 50shades jūsmo meitenes un sievietes ar upura sindromu' pārvērti par 'populārs tāpēc, ka tās sievietes, kas to skatās, ir ar upura sindromu' - starp abiem teikumiem un tajos ietverto nozīmi ir pietiekami liela atšķirība, lai man tā paskrietu garām neievērota.
Pie visa cita - ir liela atšķirība starp vārdiem un to nozīmēm 'skatās' un 'jūsmo', turklāt verī spešl for jū uzrakstīju, ka
tas, ka noskatās vai izlasa Greju, nenozīmē, ka par to ir lielajā sajūsmā
.
Nevaru Tev citu vietā atbildēt par to, ko tie ir rakstījuši un ko Tu rakstītajā esi izlasījis.
Diskusiju kultūra Latvijā ļoti klibo - pārāk reti uzduros viedokļrakstam, pat it kā ļoti augsti skolotu cilvēku sacerētu, kurš kādu nepamatoti neaizvainotu.
Jēdzīgu viedokli ir iespējams uzrakstīt, vajag tikai mazliet pamācīties, pacensties un patrenēties.
Bet pietiks man te sapņot - retais normāli izteiktu viedokli pamanīs, un būt caurspīdīgi spokainam pirmsvēlēšanu laika biezumos un brikšņos, ja draud izkrišana no simts gudro galvu saimes, ir riskanti.
.
Jā, labs veids kā runāt par sabiedrības problēmām. Skaidrojumi kā rīkojas sabiedrības vairums (vidējais cilvēks) nekur nav noderīgi 
Jo jebkuri vispārinājumi ir aizvainojoši. Tev pašam arī nepatīk, ja kāda 4.viļņa feministe vispārinoši uzraksta 'vīrieši ir dzimuši izvarotāji'.
.
cilvēki kā Tu sauc mūs par rasistiem, jo mēs pasakam, ka varbūt pret musulmaņiem vajadzētu nedaudz striktāku imigrācijas politiku
Jo tā ir vispārināšana, kas ir aizvainojoša jebkuram - Tev, man, musulmaņiem, kristiešiem, sievietēm, vīriešiem utt.. Ja tiešām ir vēlme risināt un atrisināt imigrācijas politikas problēmas, tad sāc ar sevi un beidz aizvainot cilvēkus viņu ticības izvēlē.
.
apsveicu ar to, ka tik ilgi noturējies nelietot bezjēdzīgus uzdirsienus
Fiestar, man vnk apnika gaidīt, kad Tu nolaidīsies no saviem akadēmiskajiem augstumiem uz zemes un pats no sevis izdomāsi iemācīties lasīt manu (un citu) rakstīto. Vismaz par uzdirsieniem saprati, ka tie ir uzdirsieni. Ar latviešu valodu ikdienišķo un garlaicīgo Tev iet gaužām bēdīgi.
04.05.2018 03:27 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Mūsdienās arvien populāraks paliek bērndārznieka arguments, kas der visam - Tu esi pret imigrāciju - rasists. Tu nevēlies, ka Tev un Taviem bērniem mācās geji un lezbietes - homofobs. Kritiski apstrīdi feministu ideoloģiju - droši vien sit un izvaro sievietes. Smadzenes gan mazakas par bērndārznieku - bērndārznieks vismaz uzdod jautājumus.
Diemžēl ar šādu loģiku paspīd pat visnotaļ inteliģenti cilvēki. Vairumam cilvēku svarīgi ir vārdi; doma paliek otrajā plānā, jo tās bieži vien nav.
04.05.2018 04:06 |
 
Reitings 228
Reģ: 14.12.2017
Rudens, vai tad pirmā reize, kad esi sastapusies ar Balto bruņinieku, kas operējās pēc šāda principa? :-D
04.05.2018 11:12 |
 
Reitings 289
Reģ: 14.08.2017
MarioGetYour, savā dzīvē tādus esmu vienu vai divus sastapusi un gadi man jau sen vairs nav 20:-D. Bet nu es jau pati neesmu bijusi no tām pieticīgākajām, līdz ar to šādi tipāži visdrīzāk nenonāca manā redzes lokā, bet, ja viņi nonāktu un mēģinātu izteikt savu viedokli, es drošivien ļautu viņiem runāt...(t)
14.05.2018 00:39 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Fiestar
"Tu gribi, lai likums atļauj laulību? Dažās valstīs šis tikai ir apsvērts plāns, kur nu vēl valstī, kas pirms 30 gadiem bija zem krieviem. Ne tikai zinātne nav nostiprināta šajā jautājumā, bet arī sabiedrības paražas."
Cik zinu, neatkarību Igaunijā atguva aptuveni tai pašā laikā, kad Latvijā, bet Igaunijā kopdzīves likums stājas spēkā 2016.g.
Re,palasi https://www.satori.lv/article/igaunijas-pieredze-kopdzives-likuma-pienemsana
14.05.2018 08:48 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
"Tas, ka bļauri iet par tālu (daudzās jomās, kur notiek piketi), tas skaidrs. Atstāj tieši pretēju iespaidu, ne cienīšanas, kuru viņi uzskata, ka tagad bez speciālām privilēģijām neciena un tad nu baigi visi domās citādāk."
Cik Dūja ir moderna un PAR dažādiem cilvēkiem un klukstošiem frīkiem Eirovīzijas diskusijā, tik ļoti konservatīva šajā diskusijā.
Haha.
14.05.2018 09:01 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Ja Jolly-Roger tiešām ir vīrietis, attēls augstāk.

Ko es tadu izdariju? Skiet kads ir apvainojies...Nav saprotams, vai iemesls tam ir mans vards, kurs nav ieklauts starp tiem, kas tevi nem prieksa, vai pats fakts, ka tevi nem prieksa divi vai tris vienlaicigi. Sakot jau ar pirmo viriesa un sievietes iepazisanas minuti, neskatoties uz to, ko virietis stasta, vai virietis sai sievietei stasta par kvantu mehaniku, vai lasa vinai Cellini sonetus, tulkojuma tas nozime - velc nost biksites. Sis zemteksts nav nekads noslepums, vai ne, pensionare, Rudens? :) Un vel, vai tu viriesus sauc par "stipro dzimumu", lai varetu vieglak kadu nomedit?
14.05.2018 12:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits