Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mistika un viss pārējais

 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
Sveiki.
Man kā interesē tā arī vēlētos parunāt šodien par tēmu -mistika.
Vai kāda/s ir saskāries ar ko mistisku?. Redzējis ko tādu ko nevar izskaidrot, kas šķiet reāli nepastāv, vai to visu uztveriet kā vienkārši prāta apmānu?
Sapņos kādu nozīmi saskatāt vai tikai jums tie liekas parasti sapņi un sapņos nekas vairāk nav?
Pastāstīšu sapni par kuru vēlāk ļoti aizdomājos ...
Tā tad sapnī redzēju savu mirušo vecmāmiņu pie kuras es biju aizbraukusi ciemos uz viņas māju. Sapnī sapratu, ka viņa ir mirusi un sākām sarunu. Jautāju vai viņa nebaidijās no nāves , uz ko viņa man atbildēja ko Dievs bija lēmis tā arī notika. Pēdejos 15 savus dzīves gadus viņa bija ļoti apaļīga , bet sapnī viņa bija jauna ar tumši dzirdu matu krāsu. Jautāju kā tas var būt, tagad Tu esi jauna un pilna ar enerģiju uz ko viņa man atbildēja , ka tur augšā mēs izvēlamies kādi vēlamies būt. Un tā mūsu saruna vēl ilgi turpinājas. Viņa atbildēja uz visiem maniem jautājumiem.
Arī citā sapnī viņa man ir teikusi cik man būs bērnu, cik māsai un brālim.
Vai jūs saskatāt šajos sapņos kaut ko nozīmīgu? Es kā mistikai ticu, esmu pārliecināta, ka viņa pie manīm atnākusii tā teikt ciemos parunāties.
26.04.2018 19:38 |
 
Reitings 1180
Reģ: 03.06.2017
Redzējis ko tādu ko nevar izskaidrot

Redzēju.Piemēram,es katru reizi nevaru saprast,kur iztērējas pazūd nauda no mana maka:-D
26.04.2018 19:43 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Ir lielas aizdomas, ka reālā pasaule drīzāk nepastāv nekā ka pastāv. Tātad, katrs dzīvo savā pasaulē. Un, ja pieņem, ka tomēr pastāv, visādas burvestības ir izskaidrojamas ar visvienkāršāko psiholoģisko ietekmi, telepātija, visticamāk, varētu būt saistīta ar radioviļņu pārraidīšanu. Nav skaidrs, ar ko saistīta pareģošana bez otras personas psiholoģiskas ietekmēšanas.
26.04.2018 19:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits