Puiša atbilde

 
Reitings 56
Reģ: 10.01.2018
Čau!
Šodien ar puisi runājām par dažādām tēmām, un nolēmu viņam pajautāt - ka tad, kad es dzemdēšu bērniņu, vai viņš būs klāt šajā notikumā.
Un viņš atbildēja ka nē, jo nevarēs skatīties, kā caur to vietu (piii...) nāk kaut kas ārā. (t)
Kā jūs uz to reaģētu? Uzskatu, ka šajā notikumā jābūt ir abiem bērniņa vecākiem. :-|
25.04.2018 21:46 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Parastsdzeks
Uzmanies, ka Tavas drēbes nejauši nenomazgājas. :D
28.04.2018 22:14 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Parasts, arī ja vīrietis baigi grib, sieviete nē, tad tiek meklēts kompromiss, visticamāk, ka beigās vien visu laiku paliktu iekšā palātā. Tāda sajūta, ka uzskati, ka tas ir kā pašam atgriezt cilvēkam vēderu un rakāties pa iekšām kailām rokām, uzsverot pretīgo dzemdēšanu. Ieteikums tad būtu neradīt bērnu vispār, ja dabiska lieta šķiet tik nenormāli pretīga un atbalsts vienam no otra ir nulles vērtē.
28.04.2018 22:17 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Un nebūtu jārespektē tikai vīrieša domas, ka ej un dari savas pretīgās lietas viena pati (dzemdē), pēc tam atlidošu atpakaļ. Tā, manuprāt, nav īsti normāla vīrieša reakcija. Totāli pārspīlēta pat tad, ja viņam nepatīk asinis un ģībst no domas par sava bērna piedzimšanu (nobriedis vīrietis neviens tāds man nav zināms, arī tie, kuriem slimnīcu procesi dzen paniku, ir bijuši blakus, izdzīvojuši un priecīgi - arī eksemplārs, kurš pirms tam domāja, ka gaidīs ārā, bet nevarējis atstāt vienu un bijis reāli noderīgs, lai sieva justos labāk), kuras pat viņš neredzēs un nabas saiti var arī negriezt. Es nekur neesmu teikusi, ka obligāti visiem tā būtu jādara, bet, manuprāt, atrunas, kas vismaz tev un vēl dažas citas tiek minētas, liktu sievietei sajusties diezgan nevērtīgi, ja tādā veidā tas notiktu.
28.04.2018 22:25 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Pasadena- nu tas jā, šķiet pareizāk un mīļāk ja klāt ir gan vīrietis, gan sievietes māte, nevis tikai vīrietis. Abi svarīgākie cilvēki tā teikt, nevis tikai viens.
Iespējams. Ir jau arī tādas slimnīcas un dzemdību nami, kur atļauts ir tikai viens papildus cilvēks, tad vienalga jāizdara izvéle - vai nu, vai nu. Jebkurā gadījumā, manuprāt, pāris, kurš viens otru patiesi mīl un ciena, atradīs izvēli, kas apmierina abus.
28.04.2018 22:32 |
 
Reitings 199
Reģ: 24.12.2017
Duujaa-te pat vairākas lietotājas rakstīja ka tieši nevēlas vīrieti sev blakus dzemdību procesā, tātad ne visām tas ir tik svarīgi. Lielākā daļa tomēr tieši nevēlas vīrieti klāt dzemdību laikā.
Pasadena-Jebkurā gadījumā, manuprāt, pāris, kurš viens otru patiesi mīl un ciena, atradīs izvēli, kas apmierina abus.
Te gan nevar nepiekrist. Be tas ir iespējams tikai tad ja pāris ciena viens otra vēlmes, vājās vietas un izvēli un piemēram ja vīrietis negrib but blakus spiežsanas laikā tad ok, pilnīgi normāli, pagaidi ārā un esi blakus ja nu kas. Nevis kā pēc šeit dažu domām "Ak tu negribi būt man blakus,nu viss tu i neesi mužiks vairs, es sīko nedzemdēšu,abortu davaj" :-D:-D:-D
28.04.2018 22:50 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Uz kādas statistikas datiem tu tagad paziņo, ka lielākā daļa nevēlas? :D Visu Latviju vai vismaz radus apjautāji? Un kompromiss abiem joprojām tev ir tikai tavu vēlmju piepildījums.
28.04.2018 23:13 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Pēc komentāriem var redzēt, kuram ir un kuram nav bijusi dzemdību pieredze.
Spriežot pēc komentāriem, tām, kam nav dzemdību pieredzes, dzemdības iztēlojas kā 8-12h pliku sievieti, ieplestām kājām, no kurām ārā šļācas kakas, asinis, placentas, nabassaites un bērna galva :D Ja tā to iztēlojas, tad tiešām dzemdības liekas pretīgas :D
Atkārtošos vēlreiz- atbalsts dzemdībās no tuvinieka (vīrs, māte, māsa) vai draudzenes, dūlas ir nepieciešams (protams, ne visām) laikā līdz izspiešanai. Tās pirmajās dzemdībās ir vidēji 8-12h. Sieviete ir saģērbta, viņai sāp kontrakcijās (sākumā mazāk un retāk, beigās biežāk un stiprāk). Ir labi, ja kāds pasēž blakus, izklaidē parunājoties vai padod dzērienu, pasauc personālu, ja vajag, utt. Nekā pretīga tur nav, tik vien, ka sievietei sāp un dažām mēdz būt bail no tā, kas notiek. Izspiešana ir tik īss brīdis (15min-1h), ka par to var atsevišķi vienoties, vai būs tikai mediķi vai vajag tuvinieku.
Vēsturiski sievietes nekad nav dzemdējušas vienatnē. Cilvēks ir bara dzīvnieks. Agrāk sievietes dzemdēja pirtiņās, tur bija vecmāte un dzimtas sievietes- māte, māsas, vecāmamma. Visas atbalstīja dzemdētāju un vēlāk palīdzēja pēc dzemdībām.
Tas ir padomju laiku izgudrojums, ka dzemdības ir pretīga medicīniska manipulācija, ko veic tikai ārsti, citiem tur nav daļas. No tā arī ir radušās šausmas, kas jūsu un iepriekšējai paaudzei asociējas ar dzemdībām. Daudzām padomju sievietēm nebija nekādas informācijas par to, kas ir dzemdības- viņām sāpēja vēders un palātā bija kopā ar citām dzemdētājām. Uz izstumšanas fāzi bija jāiet uz dzemdību zāli (atsevišķu telpu). Sievietes bija bez emocionāla atbalsta.
29.04.2018 10:51 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Vīrietis nemaz nevar pateikt, ka viņš nebūs, kamēr tas brīdis nav pienācis. Fantazēt ir viegli, bet, kad nonāc reālajā situācijā un jūti līdzi mīļotajam cilvēkam un arī uztraucies un gaidi sava bērna piedzimšanu, tad domas var strauji mainīties.
29.04.2018 12:38 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Nerea
Uz šo gan labāk nepaļauties. Hormoni ietekmē sievieti, ne vīrieti. Ar zemu EQ līmeni, vīrietis nemainīsies ne par matu.
29.04.2018 21:30 |
 
Reitings 827
Reģ: 06.06.2013
Piekrītu Viedā minka komentāram. Daudz pārpratumu rodas aiz nezināšanas.
Mans vīrietis bija kategoriski pret būšanu klāt dzemdībās līdz viņš tika apgaismots par procesa stadijām, katrā stadijā notiekošo un būtību (principā lietām, kuras izskaidrojusi Viedā Minka savā komentārā). Kā arī palātā taču nevienu vīrieti neieslēdz - jebkurā brīdī vari iziet ārā, ja liekas par grūtu vai liekas, ka redzēts pārāk daudz (šeit domāju gan fizioloģiskos skatus, gan sievietes emocionālās izpausmes). Kad vīram viss šis bija skaidrs, pēkšņi arī izrādījās, ka vīrietim vairs nav iebildumu piedalīties dzemdībās.
Līdz ar to mans viedoklis ir tāds, ka kamēr nav aktuāla tēma, nevajag satraukties un kašķēties. Kad šī tēma kļūs aktuāla, ja vīrietis nevēlas piedalīties, informējiet viņu par visu procesu un tad pajautājiet vēlreiz.
29.04.2018 22:18 |
 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Tā ir katra paša izvēle. Es gribētu, lai bērniņa tēvs atrodas tuvumā, bet aiz durvīm.. izņemot, ja pats ļoti gribētu piedalīties dzemdību procesā.
Esmu dzirdējusi, ka vīrietis var iegūt sava veida "traumu" :-O redzot dzemdību procesu un varot zust seksuāla interese par sievieti, tas mani biedē. :-/
Lai gan, protams, neko nevar paredzēt un visi vīrieši nav vienādi!
30.04.2018 18:56 |
 
Reitings 237
Reģ: 17.03.2018
Hey_Lola, esi dzemdējusi? Un cik labi pārzini dzemdību norises procesu un etapus? Es saprotu tavu viedokli, bet es teiktu, ka viņš rodas no tavas neinformētības, kā, kas un kā notiek...
30.04.2018 19:28 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Kam tādu veci, kurš no nostāstiņiem baidās un uz tā balsta savu domu, un kuram vispār var ienākt prātā šāda nostāja? Drīzak sievietes, pašas daudz nezinot un baidoties, stāsta tālāk šausmu stāstiņus kā patiesību, radot tādu dīvainu uzskatu, ka pēc dzemdībām vairs vīrietis tevi negribēs. Tad arī pēc vīrieša kādas saslimšanas, manioulācijas arī var negribēt.
01.05.2018 14:53 |
 
10 gadi
Reitings 2230
Reģ: 11.03.2010
Hey_Lola, esi dzemdējusi? Un cik labi pārzini dzemdību norises procesu un etapus? Es saprotu tavu viedokli, bet es teiktu, ka viņš rodas no tavas neinformētības, kā, kas un kā notiek...

Hey_Lola neko nepareizi nepateica! Esmu arī to dzirdējusi no atzītiem ginekologiem Latvijā, kad ir tādas, kas pa varu savu dzīvesbiedru/vīru velk iekša, kaut viņš ir izteicies ,ka nevēlas to procesu visu redzēt. Pašsaprotami.
Izklausīsies skarbi, bet ja es būtu vīrietis , Es negribētu, ar to sievieti nodarboties ar seksu, pēc visa redzēta. Cits teiks , tas ir skaists moments un nozīmīgs, cits ko citu pateiks. Bet tāds ir mans viedoklis. Savu vīrieti/vīru nevilkšu pa varu iekšā, visdrizāk viņš sēdēs uz soliņa, kamēr man būs blakus mana mamma/vai arī drauga/vīra māte.
Un jā, esmu pietiekami bijusi dzemdībās, lai apzinātos ,ko es runāju :-D
01.05.2018 16:02 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Izklausīsies skarbi, bet ja es būtu vīrietis , Es negribētu, ar to sievieti nodarboties ar seksu, pēc visa redzēta.

Tieši pēc kā? Neliekas vairs pievilcīga sieviete, kura dzemdējusi tavu bērnu un kura, piemēram, ir bijusi bāla vai kliegusi? Kas īsti tev rādīsies seksa laikā, asinis, kas šķīst pa sienām? :D Tad jau jebkurš vīrietis, kurš pie saaukstēšanās uzvedas kā pusmiris, ir tāds pats gadījums.
01.05.2018 16:31 |
 
10 gadi
Reitings 2230
Reģ: 11.03.2010
Tieši pēc kā? Neliekas vairs pievilcīga sieviete, kura dzemdējusi tavu bērnu un kura, piemēram, ir bijusi bāla vai kliegusi? Kas īsti tev rādīsies seksa laikā, asinis, kas šķīst pa sienām? Tad jau jebkurš vīrietis, kurš pie saaukstēšanās uzvedas kā pusmiris, ir tāds pats gadījums.

Pēc visa piedzīvotā. Kliegšana, spriedze , utt. Un vēl daži, pati stirpākie vīrieši, kuri sevi dēvē tā , var noģībt ieraugot asinis un saožot to specifisko smaržu. Priekškam viņu tur vilkt iekšā? Viņš būs arī labs Tēvs , ja pasēdēs arā.
Vairākoties es sveros uz "psiholoģisku traumu" , ja sievietei būs radušies plīsumi , vai kas cits (kur nepieciešama ķirurģiska iejaukšānās. Es to ,kā vīrietis negribētu redzēt. Lai ,cik man būtu svarīgs/a manas atvases piedzimšana. Mans viedoklis.
01.05.2018 17:02 |
 
Reitings 1267
Reģ: 30.08.2013
Burgundya, Tu runā tā, itkā pie pirmajām sievietes kontrakcijām vīrieti ieslēdz zālē un laukā nelaiž ne pa kam līdz nav pārgriezis nabassaiti.
01.05.2018 17:10 |
 
10 gadi
Reitings 2230
Reģ: 11.03.2010
Luī manis pēc :-D. Esmu bijusi vienās dzemdībās, kur vīrietis noģība,pēc redzētā.
Viņš pēc ožāmā atžirga un tā sieviete kliedza viņam virsū, lai nedoma viņš pat iet arā. Arī viņa bērns dzimstot.
Cilvēki dažādi, arī to pieredzes :-D
01.05.2018 17:14 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Šī, manuprāt, ir viena no tām lietām, kur jāļauj izlemt vīrietim un ar sievietes gribēšanu vien nepietiks, lai vīrietis ar prieku piedalītos dzemdībās.
Draugu lokā ir pāris, kur pieaugušam spēcīgam vīrietim arī pēc 10 gadiem joprojām ir trauma pēc sievas dzemdībās piedzīvotā, kas arī kalpo par iemeslu tam, kāpēc vīrietis negrib otru bērnu, kaut sieva to ļoti vēlas un sākumā bija vienojušies par vairākiem bērniem. Ja vīrietis to nevēlas, tad noteikti nevajag uzspiest.
01.05.2018 17:24 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Nu bet stress taču sievietei ir. Un ja rodas komplikācijas, kad tiešām jāgriež utt., tad var izlemt, ko darīt. Ne jau ''ieraudzīju sievieti mokās, negribu vairs seksu'', tad kas tas vispār par ''vīrieti'' ar tādu domāšanu, lai pati tiek galā un iedod man rozā sedziņā rezultātu. Vīrietim rota vīruss, fuij, kā ar tādu vispār var gulēt, saodu pa māju kaut ko nelabu - ceru, ka neviens neēd. :D
01.05.2018 17:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits