Iedomas vai patiesas vēlmes pēc pašapliecināšanās?

 
Reitings 9
Reģ: 08.04.2018
Jau 2 gadus esmu pasīva lasītāja šajā forumā, jo gribu zināt kā dāmam iet Latvijā. Tādēļ brīdinu uzreiz neesmu nekāds trollis, bet uznāca vēlme padiskutēt par šo jautājumu, diemžēl draudzenes man nav liela palīdzība, jo esam ļoti līdzīgās situācijās.
Esam kopā 6 gadus, šobrīd esam Ķīnā jau 4 gadus. Viņa darba specifikas dēļ oil industry Latvijā vai pat Eiropā nav daudz darba piedāvājumi, īpaši tik augstu atalgotu. Šeit viņš saņem 5x vairāk kā mēs saņemtu Eiropā strādājot kopā. Bet ir un paliek viens bet, es nejūtos pašrealizējusies. Man trūkst sajūtas, ka varu iet uz veikalu un galvu nelauzot sev nopirkt visu ko vēlos zinot, ka esmu to nopelnījusi un vēljovairāk biedē, ka ja nu es viņam apnikšu. Jautājumu sev daudz un nekādas izrunāšanās pat īsti nedod atbildes, jo viņs protams saka, ka mums šeit abiem izdevīgāk būt un protams, ka viņam es neapnikšot. Bet īsti jau tam garantijas nav.
Laikam jau tikai kratu sirdi un ceru ka kāda ir līdzīgā situācijā un zinās teikt kā ir pareizāk.. Parasti mēdzu sev pārmest ja gribas nopirkt ko dārgāku, ko gan viņš dara diezgan regulāri. Tāpat nākas aizdomāties kur es būšu pēc 5 vai 10 gadiem? Es protams laiku izmantoju lietderīgi un mācos valodas un dažādi pilnveidoju sevi, bet brīžiem zūd motivācija, jo neredzu kur pielietošu, nav skaidru mērķu. Jāpiebilst, ka plānojam te palikt vēl gadus 5 un tad pārcelsimies kaut kur citur, bet tad man būs jau 36.
10.04.2018 10:14 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Izvēloties dzīvot ar cilvēku, kurš tevi uztur, vienmēr pastāv risks, ka viņš kaut kad kādu iemeslu dēļ var pārtraukt to darīt, it īpaši, ja jūs esat tikai "draugu" statusā. Es teiktu, ka atkāpšanās ceļš ir jāpatur vienmēr... Par pašrealizēšanos runājot - ja ir labas valodu zināšanas, vienmēr var meklēt iespēju tulkot - tas ir darbs, kas darāms attālināti no jebkuras vietas. Un arī žurnālists var strādāt attālināti - ne obligāti jāraksta kaut kas Ķīnas medijiem. Nu, kaut vai uzsāc savu blogu - ja viss aizies veiksmīgi, var pat gadīties, ka pēc tam darbs pats tevi atrod. Jādomā plašāk - it īpaši, ja jums ir kosmopolītisks dzīvesveids. :)
10.04.2018 10:43 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Man paziņu lokā vairāki latvieši strādā Ķīnā. Acīmredzot ir iespējams.
10.04.2018 10:42 |
 
Reitings 9
Reģ: 08.04.2018
Ķīnā lielākajos uzņēmumos latvieši nemaz nevar strādāt, jo Latvija atzīst Tibetu un tādējādi Ķīna izrāda savas antipātijas pret mums. Otrkārt bez vietējās valodas zināšanām praktiski neiespējami dabūt darbu, ja arī dabūtu savā jomā(žurnālistikā) kaut ko tad pelnītu labi ja 1/15 daļu ko pelna draugs un tad par tādu naudu to darīt nav īsti vērts, ja pat atvaļinājumos nevarēsim kopīgi izbraukt no šejienes. Viņš no Austrijas ja kas, tādēļ viņš var strādāt te.
10.04.2018 10:28 |
 
Reitings 206
Reģ: 16.06.2011
Strādāt neesi mēģinājusi?
10.04.2018 10:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits