Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ES VAIRS NEVARU

 
Reitings 277
Reģ: 20.02.2015
Sveikas! Varbūt varēsiet izpalīdzēt ar viedokli (godīgi sakot, no visiem 18393 viedokļiem es jau vienkārši ķeros pie pēdējiem salmiem, lai saprastu, ko vēl darīt).
Situācija šāda: pēc patiešām aktīvas un intensīvas dzimumdzīves uzsākšanas, 1.janvārī pēc seksa parādījās dīvainas sajūtas tur lejā. Tāda kā kaitinoša, nepabeigtas urinēšanas sajūta (es nezinu, kā vēl labāk izskaidrot, tāpēc varbūt izklausās smieklīgi). Vēlāk kreisās olnīcas apvidū tā kā sāpēja, bet izturami, mierīgi gāju uz darbu. Tad nu biju par to visu sastresojusies, aizveda uz slimnīcu, neko sliktu neatrada (veica asins, urīna analīzes, USG un ginekoloģisko USG), līdz ar to norādīja, ka varētu būt stress vainīgs..
Ok, pēc nedēļas viss tas pats, devos pie ģimenes ārsta, kura lūdza uztaisīt analīzes uz ureaplazmu. Uzrādīja pozitīvu, tātad jāarstē 10 dienas ar antibiotikām. Ok, kā sacīts, jādara, gribēju no tā visa tikt vaļā.
Pēc 10 dienu AB kursa dabūju piena sēnīti, ārstēju ar svecītēm, vēlāk (pēc 1ned) pēc seksa maksts tā kā uzpampa jeb bija sāpīga tūska. Turpināju ar tām svecītēm, ķip viss ok.
Vēlāk (martā) atkal jau dīvaina sajūta urinējot, joprojām jocīgas sajūtas tur lejā. Uztaisīju analīzes uz ureaplazmu - atkal pozitīvs. Aizgāju pie ginekoloģes, izmeklēja ar USG, neko neatrada, značit viss no ureaplazmas. Atkal 10 dienas AB + draugam arī (iespējams tāpēc neizārstējos ar pirmo reizi). Par to jau paspēju ar instancēm pastrīdēties, kā gan var izrakstīt AB vīrietim, kam nav veiktas analīzes, BET NE PAR ŠO ŠOREIZ STĀSTS.
Ok, 10 dienas abi cītīgi ievērojām AB kursu, pēc AB atkal piena sēnīte klāt. Nu ok, visu daru kā vienmēr - vaginālās svecītes, pēc laika pāriet.
Tagad situācija tāda - pēc seksa dažreiz rodas maksts tūska (nieze, nekas tāds nav), kā arī pēctam (visbiežāk pēc orgasma) rodas kaitinoša sajūta tur lejā, atkal jau pieminētā nepabeigtās urinēšanas sajūta.
Ea vairs nesaprotu, ko iesākt, kur doties, esmu tik daudz nervus un naudu iztērējusi par visu šito 3 mēnešu murgu (pie 600€ jau būs), bet joprojām kkādas problēmas. Draugs jau sāk uzskatīt, ka varbūt mūsu ķermeņi vienkārši viens otru nepieņem (lai gan pirmstam problēmū nebija), līdz ar to loģiski tiek ietekmētas attiecības, jo stresa dēļ par veselību esmu kā nervu kamols un visu laiku tik ārsti un zāles. Es vairs nevaru!!!! Nu kur vērsties?? Kā saprast, kas pie velna man kaiš???? Tiešām vnk ar draugu nesaderība seksuāli???????? Ahhhhh, tik daudz asaru un nervu par šito.
06.04.2018 16:07 |
 
Reitings 277
Reģ: 20.02.2015
Lieki piebilst, ka pa galvu visādas stulbas un negatīvas domas par audzējiem, kurus grūti atrast......
06.04.2018 16:08 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Cik sripri un ilgstoši tev ir tā kairinošā sajūta?
Man šad tad arī pēc seksa ir kairinoša sajūta uz pāris minūtēm, bet es principā uzreiz pēc seksa eju uz tualeti pačurāt un viss kārtībā. Arī mazliet vairāk satūcis, bet pāriet principā uzreiz.
Man tas vispār pārgāja, kad sākām lietot lubrikantu.
Varbūt saberzējat? Par sausu?
06.04.2018 16:13 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Un kādas izsargāšanās metodes lietojiet?
Abi esiet pārbaudījušies pirms dzimumdzīves uzsākšanas?
06.04.2018 16:14 |
 
Reitings 277
Reģ: 20.02.2015
Nu uzpampums kādu stundu toč ir, bet pēctam 2 dienas jocīga sajūta urinējot, vai arī es tam vnk pastiprināti pievēršu uzmanību. Tagad vispār jau ievēroju, ka draugs vairs nemēģina vilkt uz intīmām attiecībām, ja nu man atkal sāpēs, pašai ar man bail. Nu es atsakos ticēt, ka 3x ureaplazma, tak tas nebūtu loģiski. Diez no "sausuma" tā var uzpampt? Iepriekš, pirms šī visa, tā nebija.
06.04.2018 16:16 |
 
Reitings 277
Reģ: 20.02.2015
Neizsargājamies (tikai bez lekcijām par šo, tas ir mūsu apzināts lēmums) un jā, esam pārbaudījušies.
06.04.2018 16:16 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Netaisos lekcijas lasīt ;)
Protams, ka sausums un saberzēšana var radīt tādu sajūtu un pat vēl nepatīkamāku, ka surst viss.
Iesaku sākt ar vienkāršākām metodēm - to pašu lubrikantu iemēģiniet, cita lieta.
Man pašai ir ureaplazma un kādu laiku pastiprināti pievērsu tam uzmanību un likās, ka nav pārgājusi. Iespējams, ka tiešām pārāk pievērs uzmanību.
Runājot par piena sēni - man ginekoloģe teica, ka tas var rasties pat no pārlieku liela stresa un antibiotiku lietošanas, tā kā tas varētu būt viss saistīts.
06.04.2018 16:20 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
ir ureaplazma
bija ureaplazma vienu reizi
06.04.2018 16:20 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Uz cistītu nav pārbaudīts? Tas parasti ir biežākais iemesls nepatīkamām sajūtām urinējot, un intensīva dzimumdzīve tā rašanos var veicināt.
06.04.2018 16:53 |
 
Reitings 277
Reģ: 20.02.2015
Urīnanalīzes uz CRO ir taisītas 3x? 4x asinsanalīzes uz iekausuma marķieri un daudzām citām lietām. Janvārī bija cistīts, bet uzreiz pēctam uzzināju par ureaplazmu un abus ārstēju.
06.04.2018 17:34 |
 
10 gadi
Reitings 212
Reģ: 14.05.2011
Nezinu vai būs saistīts, bet varbūt vienkārši katru reizi pēc seksa uzreiz vajag aiziet urinēt, jo ja to nedara, tad ir lielāka iespēja vienkārši saķert iekaisumu kas arī izraisītu nepatīkamas sajūtas vēlāk urinējot. Drusku arī varbūt tas ir galvā, kur nu vel ja visu šo laiku tev tā ir.
Par skādi domāju ka nenāktu arī vienkārši izmēģināt padzert FITOLIZYN pastu kad sākas nepatīkamās sajūtas urinējot. Ja tas palīdzēs, tad iespējams tas ir vienkārši urīnceļa iekaisums. Ja tas tā būs, tad ātri varēsi just atšķirību sajūtā (pēc pirmajām dzeršanas reizēm ir jūtams uzlabojums). Pašai man rudenī tā bija, kad vienkārši pēc seksa dažas reizes atkārtojās viens un tas pats scenārījs ar iekaisumu.
06.04.2018 17:47 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Jūs uz STS esat abi pārbaudīti?
06.04.2018 17:50 |
 
Reitings 277
Reģ: 20.02.2015
Ir pārbaudīts.
06.04.2018 18:59 |
 
Reitings 277
Reģ: 20.02.2015
Cik man ir teikts, ureaplazma tieši izraisa tos urīnceļu iekaisumus un rada dedzinošu sajūtu, but really dzert trešo reizi 3 menešu laikā 10 dienaa antibiotikas?? Es tak tā drīz katus atstiepšu, pat baik atkal iet pie ārsta un lūgt nosūtījumu. Nemaz nerunājot par visiem pēc-antubiotiku efektiem.
06.04.2018 19:13 |
 
Reitings 1517
Reģ: 12.09.2010
Jaa, izklausaas peec UTI, nezinu, kaa latviski sauc. Taapeec ir loti svariigi peec akta aiziet urineet veelams 1h laikaa. :-/
06.04.2018 20:15 |
 
Reitings 277
Reģ: 20.02.2015
Tas izskaidrotu arī tūsku pēc dzimumattiecībām? Vienmēr uz beigām jau paliek tā, ka man TIK traki sāp, viss ir taaaaa sapampis.. eh
06.04.2018 20:41 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Kaut kā urīnceļu imunitāti esi mēģinājusi stiprināt? Kā ar laktobaktērijām antibiotiku dzeršanas laikā vai pēc? Manuprāt, arī šādu infekciju laikā tomēr būtu vēlams no seksa atturēties. Daudz dzert obligāti vajag, kaut ko urīndzenošu.
Ļoti bieži pati cīnos ar urīnpūšļa iekaisumu, reizēm pat pietiek basām kājām 5min pastaigāt pa istabu, tāpēc mājās vienmēr turu vairākas Urinal Akut tabletes. Dzērveņu kapsulas profilaksei noteikti nenāks par ļaunu. Nav jau vienmēr jārij antibiotikas iekšā, bet jāsaprot, kas tam visam par cēloni.
06.04.2018 20:55 |
 
10 gadi
Reitings 822
Reģ: 17.03.2013
Vienmēr uz beigām jau paliek tā, ka man TIK traki sāp, viss ir taaaaa sapampis.

Šis 100% izklausās tā pat, kad vnk sausums un ir nepieciešams labs lubrikants. Un no sauruma-berzes tad tālāk protams iekaisums un viss pārējais.
06.04.2018 21:16 |
 
10 gadi
Reitings 212
Reģ: 14.05.2011
Tas izskaidrotu arī tūsku pēc dzimumattiecībām? Vienmēr uz beigām jau paliek tā, ka man TIK traki sāp, viss ir taaaaa sapampis.. eh

Nāk prātā tikai daži varianti - vienkārši kairinājums pārāk liels vai iespējams tā ir alerģiska reakcija varbūt? Varbūt ir kāds lubrikants, smēre, kaut vai jauna dušas želeja kuru iespējams lieto tu vai tavs draugs (principā drīzāk draugam būtu jālieto).
Saprotu, ka nauda daudz ir iztērēta, bet varbūt ir jēga meklēt citu ārstu?
06.04.2018 21:52 |
 
Reitings 277
Reģ: 20.02.2015
No worries, vienmèr, kad lietoju antibiotikas - uzturā daudz ūdens, jogurta kapsulas vēderam un pievēršu tam uzmanību. Protams, AB lietošanas laikā ureaplazmai, no seksa atturējāmies pavisam.
Paldies Jums liels par ieteikumiem. Pamēģināšu pasekot līdzi mitrumam dzimumattiecību laikā, kā arī profilaktiski tagad padzeršu urīnceļu infekcijām aptiekā pieejamo. Ko jūs ieteiktu? Jau lasīju te pāris ieteikumus, bet tā kā zāļu skapītis jau ir knapi aizverams šo 3mēn dēļ, vēlos dzirdēt jūsu pieredzi.
Vēlreiz super liels paldies!
06.04.2018 22:07 |
 
Reitings 408
Reģ: 21.12.2017
Cistītam : dzer fitolizīna pastu ( pretīga ), bet ļoti iedarbīga, daudz, daudz ūdens + dzērvenes tīrā veidā, kā arī ir furamags (antibiotikas), paredzētas tieši cistīta ārstēšanai + vienmēr, siltas kājas, nesamērcē pa āru staigājot, jo tas ietekmē apsaldēšanos ( lai gan domas par cistīta izcelsmi dalās).
06.04.2018 22:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits