Viņš apprecējās.

 
Reitings 25
Reģ: 27.02.2018
Sveikas!
Gribēju uzzināt Jūsu domas par sekojošu situāciju. Līdz šim regulāri tikos ar vīrieti, kurš jau pāris gadus ir ilglaicīgās attiecībās. Viņš vienmēr sazinājās ar mani pirmais, tikšanās, randiņi utt, kamēr draudzene darbā vai jebkur citur. Viņš pats godīgi atzina jau no sākta gala, ka ir attiecībās, taču vairs īsti nejūtas laimīgs un nekas nav kā bijis attiecības uzsākot. Tā nu mēs tikāmies 2 gadus, viņš pat nepieprasīja no manis intīma rakstura saistības, protams, kā jau vīrietis atzina ka iekāro mani arī fiziski, taču vienmēr bija un IR džentlmenis attiecībā uz šo jautājumu un neko man neuzspiež. Kad tiekamies laiku pavadam kvalitatīvi restorāni, staigāšana pa veikaliem, parkiem utt. Taču nesen viņš ar šo sievieti ar kuru ir attiecībās jau pāris gadus apprecējās, par ko viņš man absolūti nebija bildis ne vārda. Šis fakts viņam netraucē joprojām ar mani sazināties un tikties, kopā pavadīt laiku. Biju tieša, pajautāju uz aci kam bija nepieciešamas kāzas, atbildēja, ka vispār nevēlas par to runāt un iedziļināties šajā tematā.. Tā nu joprojām tiekamies, saņemu no viņa ziņas un telefona zvanus gan viņam skaidrā esot, gan tad kad viņš izklaidējas ar draugiem. Ir pat aicinājis pie sevis ciemos uz mājām, kur dzīvo nu jau kopā ar šo sievieti.
Jautājums, kā Jūs vērtētu šo situāciju? Vai turpinātu tikties? Kādas jūsu domas par negaidītajām kāzām, un kāpēc šāds solis tika vispār sperts ņemot vērā, ka puisis atzinis ne reizi vien, ka īsti laimīgs nejūtas?;-)
04.04.2018 01:11 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Pēc tik skopas informācijas, grūti spriest par motivāciju. Te būs daži varianti:
1. Ja tiekaties darba laikā un brīžos, kad sieva aizņemta, iespējams viņam vienkārši ir garlaicīgi (ļoti ekstraverts cilvēks). Viņam ir pāris cilvēki, ar ko tikties. Viena no tām esi tu. Tāpēc tevi "respektē", kad esi aizņemta, t.i., aicina citu. Sekss ar Tevi neinteresē, jo sieva vai kāda cita ir tik laba, ka apmierina visas viņa vēlmes. Mūsdienās vīrieši neprecas bērna dēļ- ir daudz ārlaulības bērnu, kopdzīves bez laulībām. Ja apprecēja, tātad mīl sievu, jo viņa ir sasodīti laba. Prom no sievas neies- ja uzstāsi, izsvītros tevi no saraksta un ieliks citu. Tos pekstiņus tev stāsta, lai izraisītu žēlumu un tu turētu mēli aiz zobiem. Brunču mednieki ir labi psihologi, māk apstrādāt sievietes. Man draugu lokā ir pāris tādu eksemplāru- dažreiz grūti noturēties un nesmieties, kad tie karina makaronus savām mīļākajām.
2. Ir psihiska novirze- donžuānisms. Te jau tika pieminēti- ir vīrieši, kuriem nekad nav gana. Viņiem ir sieva, vairākas mīļākās, bet vajag vēl un vēl. Tie ir cilvēki ar zemu pašvērtējumu, nereti finansiāli labi situēti. Arī tādu personīgi pazīstu, uzķēros ļoti agrā vecumā, bet jau otrajā randiņā sapratu, kas tas par putnu. Pretīgi atcerēties.
Nežēlo sievu. Viņa ir laimīgi precējusies sieviete (ko acis neredz, par to sirds nesāp). Vienīgā, kuru vajadzētu žēlot, esi tu- tu izšķied savu laiku un jaunību cilvēkam, kam tevi nevajag. Pareizi meitenes raksta- attapsies, kad viņam būs bērni, bet tev pirmās grumbas un vientulība. Jaunība ir jāizmanto, lai atrastu cilvēku ar ko veidot ģimeni, nosirmot nevis maisīties pa vidu svešai ģimenei. Ja randiņu vietā viena dotos uz parku, restorānu, veikalu- tavas izredzes satikt īsto, vienīgo būtu lielākas nekā staigājot sveša laulātā sabiedrībā. Tu pat iedomāties nespēj, cik reizēm jocīgi un dīvaini mēdz būt iepazīšanās stāsti ikdienišķās vietās un situācijās, kas nereti :-Orezultējas kāzās, bērnos. Novēlu tev sastapt to īsto vīrieti, kuram tu būsi Nr.1, nevis laika kavēklis.
04.04.2018 17:22 |
 
Reitings 25
Reģ: 27.02.2018
Viedā Minka Paldies, izlasīju Tavu viedokli no A-Z, un godīgi sakot no visiem 100+ komentāriem zem manas diskusijas Tavējais man patika vislabāk, laikam jau tāpēc, ka tas ir loģisks un argumentēts, atšķirībā no "Tu esi mauka.". ;-)
Vīrietis zin, ka nesēžu rokas klēpī salikusi un negaidu kad tad nu nākamreiz tiksimies, randiņoju un tiekos arī ar brīviem, neprecētiem man simpātiskiem puišiem, taču to īsto vēl nav gadījies sastapt. Jāatzīst, ka jā, neesmu piecirtusi kāju un pacēlusi balto karogu šim pašam, taču uzskatu, ka laiks pats visu saliks pa plauktiem, nenoliegšu, ka mums ir abpusējas simpātijas un dzirkstelīte, taču ar sirdi un prātu saprotu, ka tas ir kā salīdzināt brīnumsvecīti ar veselu uguņošanu, tik traki arī nav, lai es par katru cenu mēģinātu viņu nocelt, izjaukt laulību utt. ;-)
04.04.2018 17:43 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
back2black iedomājies situāciju no otras puses, ,ja tu būtu precēta un tavs vīrs tiktos ar citu! Kā tu šo sievieti dēvētu???
04.04.2018 18:02 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Man vienreiz bija tāds gadījums, ka iepazinos ar vīrieti, vakaru pavadījām kopā (bez tuvības), pēc tam viņš man raksta sociālos tīklos, bet tur - viņam pašam profilā (un arī jaunajai sievai) kāzu bildes pirms divām nedēļām ieliktas un apsveikumi, un sievas mīlestības apliecinājumi. :D Vīrietis normāli rakstīja it kā viņam nekas netraucētu, aicināja tikties vēl, komunikācija bija ar komplimentiem, aicinājumiem braukt ekskursijā utml. Ja godīgi, tad nobrīnījos par nekaunību, bet no otras puses - vismaz nemaldina topošo mīļāko, ka ir brīvs. Es, protams, vairs nekomunicēju un nesaprotu tevi, kas komunicē ar aizņemtu.
Domāju, ka vīrieši tā dara, jo konkrētiem eksemplāriem maukas daba.
04.04.2018 18:05 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Paldies!
Ja no visiem, ar ko tiecies, tevi visvairāk saista aizņemtais, iesaku aiziet pie psihologa (kaut vai Liinā, nekas šausmīgi dārgs tas nav). Ir tāds personības traucējums, kad gribas būt kopā ar aizņemtu vīrieti (ja viņš būs brīvs, dzirkstelīte pazudīs). Tas sakņojas parasti bērnības pieredzē- kaut kas ģimenē nav bijis kā vajag. Ja tas ir tavs gadījums, psihologs var palīdzēt paskatīties uz sevi, savu dzīvi citā gaismā. Jo šis personības traucējums citiem netraucē- bet tas var sabojāt tev dzīvi. Tu taču negribi būt brīvas sievietes statusā visu mūžu, vai ne?
04.04.2018 18:05 |
 
Reitings 25
Reģ: 27.02.2018
Dārta. Šis gadījums ir uz mata identisks Tavējam. Arī es uz foto un komentāriem zem tiem noskatījos ar smaidu.:-)
04.04.2018 18:11 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Ā, un tāpēc man nemaz nešķiet nekas slikts, ja zina viens otra paroles (tas attiecībā uz citu diskusiju, bet domāju, ka manā stāstā sieva bija pārliecināta, ka viņai ir uzticamākais vīrs pasaulē, 50 kāzu bildes, statuss, mīļi teksti publiski.
04.04.2018 18:11 |
 
Reitings 25
Reģ: 27.02.2018
Viedā Minka Šobrīd mani visvairāk saista viņš tikai viena iemesla pēc - šobrīd nemeklēju nopietnas attiecības, un man pat savā ziņā patīk apziņa, ka šīs nekad par tādām nekļūs, tajā pašā laikā nodrošina uzmanību un laba laika pavadīšanu kopā ar cilvēku, kurš lai arī nav un nekad nebūs mans, tomēr aizpilda šo sajūtu trūkumu reizēs, kad šādas sajūtas rodas. Nezinu, iespējams, jā, esmu visai egoistiska un maita, bet es ar varu viņu nespiežu un saitītē neturu, kaut gan es to varētu darīt, bet ne man tam ir laika, ne man tas ir vajadzīgs. Turklāt man no tā guvuma nebūtu nekāda, jo tādā gadījumā varētu par viņu aizmirst (tā vismaz es domāju). ;-)
04.04.2018 18:17 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Dārta
Nu, kas par sviestu - ja gribēs krāpt, nokrāps arī ar visu paroļu zināšanu. Un, ja arī sieva uzzinās, tāaaaaadus makaronus piekarinās, ka tik turies - tai skaitā 'viņa (mīļākā) pati uzmācās'.
.
back2black
Viedā Minka Tev ieteica psihologu - un pareizi dara, jo Tava pašapziņa ir zem nulles, ja to 'jāārstē' ar aizņemta vīrieša komplimentiem.
04.04.2018 18:21 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Žēl sievas, ka viņai tik dumjš vīrs, kurš bezjēdzīgi iztērē finanses.
04.04.2018 18:23 |
 
Reitings 25
Reģ: 27.02.2018
nerātnā
Man ar pašapziņu viss ir vairāk nekā kārtībā, bet paldies par rūpēm. ;-)
04.04.2018 18:29 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Man ar pašapziņu viss ir vairāk nekā kārtībā,
kuru Tu dakterē ar šīs diskusijas palīdzību, jo bezseksa mīļākais to sagrāva ar savu apprecēšanos. Beidz muldēt un čāpo pie psihologa (vai pāc citas palīdzības).
04.04.2018 18:37 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Tu neesi ne egoistiska, ne maita. Šajā stāstā ir tikai viens zaudētājs- tu. Laiks ir nepielūdzams- tas rit, viss mainās. Nebūs tev mūžam pielūdzēju bari- viņi atradīs ar ko veidot ģimenes, bet tu paliksi viena. Ja tu būtu egoistiska maita, tu tam aizņemtajam būtu pajautājusi- kā tā gadījās, ka gredzens tika sievai nevis tev? Un pēc tam pagrieztos un aizietu. Bet tu tāda neesi. Tu esi pieticīga par sevi nepārliecināta meitene, kas badīgi uzlasa drupačas (vīrieša uzmanību) no dzīru galda (laulības). Tas, ko tev mēģinu pateikt- tu esi vairāk vērta. Esošā situācija tevi pazemo gan sevis pašas, gan pielūdzēja acīs. Tu esi tā vērta, lai būtu kādam sieva nevis laika kavēklis, otrās šķiras cilvēks.
04.04.2018 18:39 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Nu, ja pilnīgi apzināti tikties ar vīrieti, kurš ir attiecībās, ir, Tavuprāt, normāli, tad kāpēc tagad traucē kāzas? ļoti šaubos, ka morāle ieskanējās, bet drīzāk tā "saitīte" kuru minēji, sāk nostiepties ciešāk un tomēr tā pavisam negribas dalīties ar citu sievieti, m?
Palasot komentārus, man rodas jautājums, kāpēc tu vispār šeit taisi diskusiju, ja, Tavuprāt, gulēt (vai arī negulēt, tikties un berzēties, vienalga kā saucam šo padarīšanu) ar aizņemtu vīrieti ir normāli, tad kāpēc lai tas nebūtu normāli ar aizņemtu-precētu vīrieti?
04.04.2018 19:39 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Sieviete ar augstu pašvērtējumu šādā situācijā nemaz nenonāktu. Jo būt par rezerves riteni ir zem viņas lepnuma.
04.04.2018 20:16 |
 
10 gadi
Reitings 214
Reģ: 13.05.2011
Man bija līdzīgs atgadījums pirms vairākiem gadiem, kad man bija kaut kādas dīvainas ne-attiecības ar vīrieti, kuram ir dzīvesbiedre un bērni, viņš arī bija teicis, ka pat mīl, taču fiziskās attiecībās negrib ielaisties utt. Tagad saprotu, ka tā bija vienkārši laika tērēšana, un gandrīz aiz sava stulbuma zaudēju cilvēku, kurš mani ļoti mīl. Tagad es skatos atpakaļ un nesaprotu, kas tik ļoti mani viņā piesaistīja. :)
Ko varu pateikt par vīrieti - nenobriedis tēviņš, kurš nezina, ko grib. Domāju, ka Tu tērē savu laiku tiekoties un domājot par viņu! Lai arī kā Tu teiktu, ka Tu neesi viņam kaut nedaudz pieķērusies, šī diskusija nebūtu, ja nebūtu kaut neliela pieķeršanās.
04.04.2018 20:50 |
 
Reitings 408
Reģ: 21.12.2017
Tu neesi ne egoistiska, ne maita. Šajā stāstā ir tikai viens zaudētājs- tu. Laiks ir nepielūdzams- tas rit, viss mainās. Nebūs tev mūžam pielūdzēju bari- viņi atradīs ar ko veidot ģimenes, bet tu paliksi viena. Ja tu būtu egoistiska maita, tu tam aizņemtajam būtu pajautājusi- kā tā gadījās, ka gredzens tika sievai nevis tev? Un pēc tam pagrieztos un aizietu. Bet tu tāda neesi. Tu esi pieticīga par sevi nepārliecināta meitene, kas badīgi uzlasa drupačas (vīrieša uzmanību) no dzīru galda (laulības). Tas, ko tev mēģinu pateikt- tu esi vairāk vērta. Esošā situācija tevi pazemo gan sevis pašas, gan pielūdzēja acīs. Tu esi tā vērta, lai būtu kādam sieva nevis laika kavēklis, otrās šķiras cilvēks.

Sieviete, ieklausies šajos vārdos! Precīzāk pateikt nevar.
04.04.2018 20:57 |
 
Reitings 1
Reģ: 04.04.2018
Ja randiņu vietā viena dotos uz parku, restorānu, veikalu- tavas izredzes satikt īsto, vienīgo būtu lielākas nekā staigājot sveša laulātā sabiedrībā. Tu pat iedomāties nespēj, cik reizēm jocīgi un dīvaini mēdz būt iepazīšanās stāsti ikdienišķās vietās un situācijās, kas nereti rezultējas kāzās, bērnos. Novēlu tev sastapt to īsto vīrieti, kuram tu būsi Nr.1, nevis laika kavēklis.

Nez, kapēc man personīgi, ir bijusi pieredze, es kā viens izeju no mājas, tā atpakaļ ceļu mēroju viens pats. Es nevēlos sēt kaut ko nevēlamu, taču manā pieredže tādi brīnumi, notiek tikai filmās.
04.04.2018 21:11 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
es kā viens izeju no mājas, tā atpakaļ ceļu mēroju viens pats
Nu, un?(t)
Kāds te sagribējis, lai meitenes tam pakaļ skrietu.
04.04.2018 22:02 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Elvis Pastars
Mājās nāc viens, jo "nekoļī" meitenes. Tie puiši, kas "koļī", ātri atrod sev draudzenes.
Bet tas nopietni bija domāts- vecumā līdz apmēram 25, puiši uzrunā meitenes visneiedomājamākās situācijās. Tas ir laiks, kad jaunieši visaktīvāk "meklējas". Nav vērts to šķērdēt ejot precētam pie sāniem. Ja esi brīva, ej viena vai ar draudzenēm.
05.04.2018 08:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits