Viņš apprecējās.

 
Reitings 25
Reģ: 27.02.2018
Sveikas!
Gribēju uzzināt Jūsu domas par sekojošu situāciju. Līdz šim regulāri tikos ar vīrieti, kurš jau pāris gadus ir ilglaicīgās attiecībās. Viņš vienmēr sazinājās ar mani pirmais, tikšanās, randiņi utt, kamēr draudzene darbā vai jebkur citur. Viņš pats godīgi atzina jau no sākta gala, ka ir attiecībās, taču vairs īsti nejūtas laimīgs un nekas nav kā bijis attiecības uzsākot. Tā nu mēs tikāmies 2 gadus, viņš pat nepieprasīja no manis intīma rakstura saistības, protams, kā jau vīrietis atzina ka iekāro mani arī fiziski, taču vienmēr bija un IR džentlmenis attiecībā uz šo jautājumu un neko man neuzspiež. Kad tiekamies laiku pavadam kvalitatīvi restorāni, staigāšana pa veikaliem, parkiem utt. Taču nesen viņš ar šo sievieti ar kuru ir attiecībās jau pāris gadus apprecējās, par ko viņš man absolūti nebija bildis ne vārda. Šis fakts viņam netraucē joprojām ar mani sazināties un tikties, kopā pavadīt laiku. Biju tieša, pajautāju uz aci kam bija nepieciešamas kāzas, atbildēja, ka vispār nevēlas par to runāt un iedziļināties šajā tematā.. Tā nu joprojām tiekamies, saņemu no viņa ziņas un telefona zvanus gan viņam skaidrā esot, gan tad kad viņš izklaidējas ar draugiem. Ir pat aicinājis pie sevis ciemos uz mājām, kur dzīvo nu jau kopā ar šo sievieti.
Jautājums, kā Jūs vērtētu šo situāciju? Vai turpinātu tikties? Kādas jūsu domas par negaidītajām kāzām, un kāpēc šāds solis tika vispār sperts ņemot vērā, ka puisis atzinis ne reizi vien, ka īsti laimīgs nejūtas?;-)
04.04.2018 01:11 |
 
Reitings 408
Reģ: 29.09.2015
Tu varētu būt kādam vīrietim sieviete Nr.1 vienmēr, bet tā vietā izvēlies būt kādam Nr.2...:'-(
04.04.2018 11:51 |
 
Reitings 25
Reģ: 27.02.2018
Bērnu viņa negaida. Pa viesnīcām un hosteļiem arī nevazājos un ar viņu neguļu, vīrietis mani neslēpj no sabiedrības acīm, protams izņemot draudzenes/nu jau sievas.;-)
Un tām, kurām dikti patīk vārds "mauka, uz pirmo švilpienu nekad neskrienu un vīrietis vispār ļoti respektē mani un saprot, ka mana dzīve neriņķo tikai ap viņu, ja pasaku ka man viņam šodien nav laika, tas tiek respektēts. Nekāda uzbāzība. Tiesa gan apsveikta tieku visos svētkos, ne tikai man peronīgajos (dzimšanas diena utt.) bet arī Valentīndienā utt.
Jautājums bija par to, kā jūs domājat, kas darās šī vīrieša galvā, kur ir problēma, kapēc ar vienu ir par maz? Kam bija nepieciešams tāds cirks kā kāzas? Jo sekss nav tas, ko viņam no manis vajag.;-)
04.04.2018 11:55 |
 
Reitings 25
Reģ: 27.02.2018
Tām, kuras uzskata situāciju par izdomājumu, - tā nav. Tā ir realitāte.;-)
04.04.2018 12:00 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Un tām, kurām dikti patīk vārds "mauka, uz pirmo švilpienu nekad neskrienu un vīrietis vispār ļoti respektē mani un saprot, ka mana dzīve neriņķo tikai ap viņu, ja pasaku ka man viņam šodien nav laika, tas tiek respektēts.

Tas ka tu neskrien uz pirmo svilpienu ,nenozīmē kā esi svētā nevainība, tu ņēmi tā vai tā ielaidies attiecībās ar precētu vīrieti un tu to ļoti labi zināji! Ha respektēts!? Tu tak naiva esi! Viņš pazvana , aa tu nevari? Nekas! Tak noteikti aiz tevis ir rezerves varianti!(t)
Esi padomājusi,ka ja šis "vīrietis" krāpj savu sievu, tad domā ka tev ir bezgala uzticīgs? (t)
04.04.2018 12:07 |
 
Reitings 85
Reģ: 24.02.2015
Izklausaas smiekliigi :-D
Ko tad Tu no vina gaidi? Mistiski pametiis nu jau esoso sievu un ies pie Tevis? Es pat nesaprotu, kur Tavaa uztveree te ir probleema, ne vins ko soliijis, ne teicis, dziivo savu dziivi, precaas un viss. Ja saka, ka nelaimiigs attiecibas, tas tik pat labi nozimee, ka ar Tevi par to nevelas pat runaat. Nekad nesapratiisu taas sievietes, kas speej tikties ar aiznemtiem viiriesiem. It kaa nebuutu iespeejams atrast kaadu briivu, it iipasi, ja Tu ar vinu pat neguli. Murgs.
04.04.2018 12:10 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
un ja gredzens būtu piedāvāts Tev? Arī nicīgi sprauslātu par "tādu cirku kā kāzas"? :-D
atradusies nelaimīgā vīrieša dvēseles glābēja - pilna pasaule ar tādiem vientuļiem nabadziņiem, kurus sieva mājās nesaprot 8-)
04.04.2018 12:14 |
 
Reitings 25
Reģ: 27.02.2018
Sognare es nevienu brīdi neapgalvoju ka esmu svētā nevainība, es ar viņu tikos vēl pirms viņš apprecējās, kaklā nekad neesmu kārusies un ne reizi!! neesmu meklējusi ar viņu tikšanos, viņš vienmēr uzmeklē mani, viņam interesē kā jūtos, kas notiek manā dzīvē, un acīmredzot arī mans viedoklis par to, kas notiek viņa. Jo no manis nekas netiek slēpts izņemot laulību iemesls, par kuru viņš, kā jau minēju diskusijas pieteikumā nevēlas runāt. Aplūkojot soctīklos publicētos kāzu foto var redzēt ka laimīgs viņš nav, ne smaida, ne tā "laimīgā vīra" starojuma, ko gan nevarētu teikt par sievu.;-)
04.04.2018 12:15 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
back2black, nu tad taču viss forši, par ko diskusija? :)
.
Tiešām - tāds tādu atrod. Mani pat īsti diskusija nepārsteidz.. Bija man draudzene, kas arī tikās ar precētiem, un viņi jau arī skaisti ausis aizrunāja utt, un nejau tikai seksu vajadzēja. Kad teicu, lai iedomājas sevi sievas vietā, atbilde - viņam jau nevajag tikai seksu uc makaronrunas un sevis attaisnošana, un - ja nebūtu viņa, būtu kāda cita. Protams, būtu, bet.. ņemt to visu uz sevis ? (t) Es tiešām nesaprotu, kā var nejusties morāli kā pēdējā cūka.
04.04.2018 12:17 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Nu tāda izmeklētāja un patiesības zinātāja, ka vai nu. Smiekli nāk. :D
04.04.2018 12:17 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
iņš vienmēr uzmeklē mani, viņam interesē kā jūtos, kas notiek manā dzīvē, un acīmredzot arī mans viedoklis par to, kas notiek viņa. Jo no manis nekas netiek slēpts izņemot laulību

:-D:-D:-D
04.04.2018 12:18 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Nav teikts, ka būtu - pasūtītu viņu un ego sašķobās. To arī vīrieši ir teikuši. Tev maksā ar tām dāvaniņām, nu te tieši Sognares izmantotais vārds vien vietā. :D
04.04.2018 12:19 |
 
Reitings 85
Reģ: 24.02.2015
netiek sleepts nekas iznemot lauliibu :-D izlasi pati savu rakstiito veelreiz, vai veel 50x, kamer tas Tev ieseedisies smadzenees
04.04.2018 12:20 |
 
Reitings 25
Reģ: 27.02.2018
Jau veidojot diskusiju rēķinājos ar šādu reakciju. :-D
Nu teikšu tā, citu rezeves variantu šim cilvēkam nav pilnīgi noteikti. Ir arī iemesli kāpēc un viņš man tos godīgi ir atzinis. Un jā es tam ticu, jo tam atkal tālāk ir citi sekojoši, pamatojoši iemesli.
Esmu arī runājusi vienu reizi ar šo sievieti, taču viņa tobrīd nezināja ar ko runā un kas es esmu. Ļoti ceru, ka nekad arī nezinās.
Kopsavilkumā mans diskusijas mērķis bija, lai jūs dārgās dāmas dalītos pārdomās par šī vīrieša rīcības motīviem, reāli izskaidrojamiem pamatojumiem, ne pārmetumiem par to, ko daru nepareizi un kāda muļķe "itkā" esmu. Es pati zinu, ka tas ko daru nav pareizi, un man tas dzīvē pilnīgi iespējams atspēlēsies kaut kādā brīdī atpakaļ, bet tas jau būs cits stāsts un ne jau jums būs par to jāpārdzīvo. (l);-)
04.04.2018 12:27 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Haha, ja jau jūs tik tuvi, iemeslu iemesli viens pēc otra, kāpēc esi tik brīnumaina, tad arī visas atbildes būtu jāzina. Tā kā začuk, ne pusi no visa viņš tev nestāsta un savu fantāzijas lidojumu mierīgi vari nolikt malā. I hope karma hits you hard enough, lai uz visiem laikiem atceries savu idiotismu.
04.04.2018 12:33 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Sognare es nevienu brīdi neapgalvoju ka esmu svētā nevainība, es ar viņu tikos vēl pirms viņš apprecējās, kaklā nekad neesmu kārusies un ne reizi!! neesmu meklējusi ar viņu tikšanos, viņš vienmēr uzmeklē mani, viņam interesē kā jūtos, kas notiek manā dzīvē, un acīmredzot arī mans viedoklis par to, kas notiek viņa. Jo no manis nekas netiek slēpts izņemot laulību iemesls, par kuru viņš, kā jau minēju diskusijas pieteikumā nevēlas runāt. Aplūkojot soctīklos publicētos kāzu foto var redzēt ka laimīgs viņš nav, ne smaida, ne tā "laimīgā vīra" starojuma, ko gan nevarētu teikt par sievu

Redzams,ka tu pa visām varītēm centies sevi attaisnot! Nu i ka nebija precējies, viņš tā vai tā bija kopā ar citu un tas ka tu nemeklēji ar viņu tikšanos un kā te apgalvo ,ka nekāries kaklā tevi nekādi neattaisno! Tev bija iespēja pateikt viņam,ka ar aiznemtiem vīriešiem neielaidies jebkādā veida attiecībās,bet tu nē, viņa meklējumiem tu atsaucies!
Un spriest vai ir laimīgs vai nē dēļ fotogrāfijām sociālajos tīklos ir tak smieklīgi! Zini ka fotogrāfijas ir tikai spoguļa otrā puse? Acu apmans? Un vispār, ja jau tik nelaimīgs tad kādēļ vispār bija jāliek kāzu foto? Tikpat varēja būt noguris, uztraucies,bet tu jau uzreiz iztulko,ka nabadziņš nelaimīgs,jo fotogrāfijā nesmaida!?(t)
04.04.2018 12:36 |
 
Reitings 85
Reģ: 24.02.2015
Vina tachu redz, ko grib redzeet. Domaa, ko grib domat. Uztaisiija diskusiju, lai kaada attaisnotu vinas ceriibas :-D
04.04.2018 12:39 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Es arī bildēs pārsvarā nesmaidu, tas laikam tādēļ, ka esmu dziļi nelaimīga :-D
.
ak mēs - briesmones un norējējas. Un - nē, Tu galīgi neesi muļķe. ((t))
Tiesa gan, viss dzīvē nāk atpakaļ :)
04.04.2018 12:40 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Esmu arī runājusi vienu reizi ar šo sievieti, taču viņa tobrīd nezināja ar ko runā un kas es esmu. Ļoti ceru, ka nekad arī nezinās.
Kopsavilkumā mans diskusijas mērķis bija, lai jūs dārgās dāmas dalītos pārdomās par šī vīrieša rīcības motīviem, reāli izskaidrojamiem

Un tev pretīgi,kauns, neērti nebija skatieties tai sievietei acīs,zinot ka pinies ar viņas draugu? Mērķis? Nekāds mērķis viņam nav bijis un nebūs! Izklaide un vēlreiz izklaide tu esi viņam, kurai vēl var smuki piedziedāt ausis un kurā tajā klausās un teikšu ar DieKleineHexe vārdiem aiz laimes sit plaukstiņas un tic katram vārdam!
04.04.2018 12:50 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
Nu, mūsdienās Latvijā piespiedu laulības nenotiek. Džeks apprecējās brīvprātīgi. Kāpēc? Tāpēc, ka gribēja. Jo savādāk neapprecētos. Tieši kāds iemesls varētu būtu, lai kādēļ kāds apprecētos? Kā pati saki, bērnu negaida. Naudas dēļ, bagāta līgava? Pat ja vada šie iemesli, tā tomēr ir paša cilvēka izvēle- precēties. Un gan jau tik nelaimīgs tajās attiecības viņš nejūtas, jo tad vienkārši nekādu kāzu nebūtu, lai kā kāds spiestu.
04.04.2018 13:00 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
back2black, tu acīmredzot neesi tāda veida sieviete, ko viņš vēlētos publikai pasniegt kā savu sievu. Varbūt viņam būtu kauns tevi rādīt radiem / drugiem. Tā sieviete, ko viņš apprecēja, viņaprāt ir atbilstošāka šim statusam.
04.04.2018 13:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits