Ieberzusies līgava

 
Reitings 25
Reģ: 24.02.2017
Labdien, meitenes! :-D
Īpaši neesmu aktīva forumos, bet tā kā manas draudzenes neko normālu ieteikt nevar, tad vēršos pie jums ar pamatīgu problēmu!
Ar draugu esam kopā 3 gadus. Vasarā viņš mani bildināja un nu tagad ir palikuši divi mēneši līdz mūsu kāzām. 3 gadi pavadīti laimē un priekos. Protams, bija arî strīdi, bet par sīkumiem un jau pēc 5 minūtēm atkal bučojāmies un viss bija pa vecam.
Tagad strīdu ir vairāk. Nesaprotu kāpēc viņam parādījās agresija un runā vienmēr ar mani paaugstinātā tonī. Nesen bija gadījums, kad draugs bija iedzēris pa daudz alkohola un gājām gulēt - uzsitu viņam nedaudz pa plecu, lai pateiktu, ka būtu jāiet gulēt un tur nu sākās - pacēla pret mani roku, lidināja mani pa visu istabu un vēl atsita manu galvu pret gultas apmali. No rīta pamodos un, protams, tur jau ir zilumi pa visu roku un jāmelo visiem, ka esmu atsitusies pret durvīm. (t)
Ir vēl viņā, kas tāds, kas man nepatīk - gribam pārvākties drīz uz citu valsti un teicu, ka vajag veidot iekrājumus. Strādā viņš labi apmaksātā darbā, bet naudu tērē turp un šurp visādiem krāmiem un spēlītēm. Atbildības sajūta ir tikai kā aiziet uz darbu, bet par kaut ko citu - nav. Katrā strīdā apvaino mani kaut es nebiju tā, kura to strīdu iesāka. Skrien vienmēr prom pie draugiem vai jebkur citur un izvairās kaut ko sarunāt un problēmas izrisināt.
Tagad man nav ne jausmas ko domāt un ko darīt... :-|
Kāzas ir drīz un es to cilvēku ļoti stipri mīlu, bet es baidos no tā, kas varētu būt nākotnē. (t)
Ceru par saprati, jo šo rakstot biju emocionāla :-D
01.04.2018 17:48 |
 
Reitings 302
Reģ: 12.02.2016
Nu tādā gadījumā tiešām - varbūt viñš Tavu uzsitienu pa plecu uztvēra ká priekšspēli un pēc bildinājuma jūtu aizrautībā vēlėjàs spert nākamo soli tá teikt arī jūsu intīmajàs attiecībàs. Par to drošības vārdu Nerātnā labi pateica. Nu kā lai uztver Tevi nopietni! Ja tomer nopietni, tad viss te ir pateikts, un, piedod par tik tiešu skarbumu, īsti labu iespaidu pati arī neatstāj. Kaut kā loti bezatbildīga izklausies un nemaz neliekas, ka meklē palīdzību.
01.04.2018 21:30 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
brunettexx, tad jau zilumi tikai tagad sāk pāriet? Ko Tu esi izdarījusi pa šo nedēļu? Esi mēģinājusi runāt?Kāda tagad ir jūsu ikdienas komunikācija? Kā Tu pati pret viņu šobrīd izturies?
Esi apsvērusi domu aiziet pie laba psihologa?
01.04.2018 21:30 |
 
Reitings 25
Reģ: 24.02.2017
Profesore - Kopš tās dienas esam runājuši un visu ko viņš saka ir - piedod, tas vairāk nekad neatkārtosies.
Visu nedēļu jūtos ļoti sagrauta un visu laiku par to domāju. Tā kā es cilvēku mīlu, es nezinu ko man ar to visu darīt, jo domāju, ka viņš tiešām neko tādu vairs nedarīs.
Un par zilumiem - jā, viņi tikai tagad sāk pāriet. Ja nu gadījumā kāds netic man un domā, ka es šeit esmu lai izklaidētos, tad varu kaut vai atsūtīt bildi privāti ar maniem zilumiem.
01.04.2018 22:15 |
 
Reitings 790
Reģ: 05.01.2016
Saka, ka neatkārtosies...loģiski. Neticu, ka kāds tādā situācijā teiktu ko citu.
01.04.2018 22:27 |
 
Reitings 43
Reģ: 20.08.2014
Tu nevari rakstīt vienā teikumā, mani sit, bet mīl. Tā tas vienkārši nav. Un ir taisnība tajā, ka ja iesita vienreiz tad to var izdarīt arī otrreiz un trešo reiz utt.
Puisim acīmredzami ir problēmas un tu diemžēl viņam ar tām nepalīdzēsi. Viņam ir jāatzīstas pašam sev, ka ar emocionālo un mentālo pasauli kaut kas nav kārtībā un ar to ir jāstrādā un tas prasa laiku un ir grūti. Bet tas ir jādara viņam.
Un tu pati visu laiku skatīties atpakaļ uz labajiem laikiem arī nevari, jo tie ir pagājuši. Iedomājies, ja šādi būtu noticis pirmajos 3 attiecību mēnešos nevis pēc 3 gadiem... būtu taču aizgājusi uzreiz. Mīli un cieni pati sevi pirmām kārtām. Tu esi svarīgākais cilvēks tavā dzīvē. Parūpējies pati par sevi. Nevar dzīvi dzīvot pagātnē. Acīmredzot attiecības nav labas vairāk un kāzas rīkot tikai tāpēc jo 3 gadi pavadīti kopā ir vienkārši neiedomājami. :-/
01.04.2018 22:40 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
jo domāju, ka viņš tiešām neko tādu vairs nedarīs

Bet kas Tev liek tā domāt?
Vai citu sieviešu pieredze Tev neliek kaut vai nedaudz aizdomāties?
01.04.2018 22:43 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
varu kaut vai atsūtīt bildi privāti ar maniem zilumiem.
sūti.
01.04.2018 22:51 |
 
Reitings 43
Reģ: 20.08.2014
Ir saprotams, ka negribas laist vaļā, jo sagrūst visi nākotnes plāni un domās izdomātā dzīve, bet ir jāskatās uz realitāti kāda tā ir. Vismaz uz brīdi iedomājies, cik labi būtu būt brīvai no visām šīm problēmām, ko minēji. Cik labi būtu dzīvot drošībā, bez bailēm, ka kaut kas tāds varētu notikt atkal. Dzīvot ar pozitīvu skatu uz dzīvi nevis šaubām.
01.04.2018 22:53 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
jo domāju, ka viņš tiešām neko tādu vairs nedarīs

Dīvaina loģika. Ja viņš tevi nekad nebūtu sitis, tu domātu, ka nekad nesitīs. Ir sitis, tu vienalga domā, ka nekad nesitīs. Mosties! Izkāp no transa un nesabojā sev dzīvi.
Nevaru iedomāties, kā var smaidīt baltā kleitā un vilkt gredzenu pirkstā cilvēkam, kas man uztaisījis zilumus.
01.04.2018 23:14 |
 
Reitings 174
Reģ: 16.04.2016
Vardarbībai nekad NAV attaisnojums. Padomā pati, kas notiks tālāk, ja pacēla vienreiz roku, tad gan jau, ka tas atkārtosies, jo īpaši tādēļ, ja mīl arī iedzert vai ko citu lietot, tad sevi cilvēks daudz mazāk kontrolē. Un kas notiks tālāk, kad parādīsies bērni? (pieņemu, ka plānojat arī tos) sitīs arī bērnu? Vai arī priecāsies, ka sit tikai Tevi un bērnam pāri nedara, ar domu - bērnam taču tēvs ir vajadzīgs, es noteikti nešķiršos... Apzinies, cik ļoti tas bērna psihi uz visu mūžu vēl sagrauj? Kā arī Tev pašai līdzi vilksies gan emocionālā, gan fiziskā vardarbība. Jau tagad redzams, ka centies viņu attaisnot, vienīgais, kas iztrūka, ir tava vainas apziņa, ka to biji pelnījusi(jo nereti šāds efekts tiek panākts šāda veida attiecībās un tad rodas absurdais- ja sit, tad mīl...)... Pamet, kamēr vari...
02.04.2018 13:53 |
 
Reitings 267
Reģ: 05.02.2018
Saproti, ka viņš darīs to tik ilgi kamēr tevi nebūs pazaudējis? Tev laikam šī vardarbība patīk ka neko lietas labā nedari, jo Tu vairāk viņam pakļausies, jo vairāk viņš to visu arī darīs. Bet laikam ja jau vienreiz iesāk, tad vairs nevar beigt, vienīgi ja cilvēks pats grib mainīties no sirds nevis piespiešanas.
02.04.2018 14:21 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Es daudz ko varu saprast, bet -
pacēla pret mani roku, lidināja mani pa visu istabu un vēl atsita manu galvu pret gultas apmali. No rīta pamodos un, protams, tur jau ir zilumi pa visu roku un jāmelo visiem, ka esmu atsitusies pret durvīm.

BĒDZ, kamēr vēl nav par vēlu!!!!! Neizdari lielāko kļūdu savā dzīvē!
02.04.2018 14:25 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Stulbums ir viss šitas - vinjsh taču mani bildināja, mums viss gatavs kāzām, man nav kur iet, utt.... nu gribi vardarbīgas attiecības- dzīvo tālāk ar vinju, precies, dzemdē, lai bērni skatās kā tētis mamminju pa istabu lidina.
02.04.2018 14:38 |
 
Reitings 2715
Reģ: 13.12.2013
Es nesaprotu vienu, vai tev nemaz nav bailes par savu veselību, dzīvību un drošību? BĒDZ KAMĒR NAV PAR VĒLU! Tagad aiziet ir vieglāk nekā tad, kad būs saistības.
02.04.2018 14:41 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
BĒDZ KAMĒR NAV PAR VĒLU!

.
Tak jau par vēlu, visi radi uz kāzām uzaicināti, omei kleita jau nopirkta... Tagad jāprecas (lai nav kauns) un jāļauj bērniem skatīties, kā tētis ar mammu spēlē lidmašīnītes.
.
lai bērni skatās kā tētis mamminju pa istabu lidina

.
Ja bez stulbībām, tad gribas citēt Tīnu Tērneri: "Whats Love Got To Do With It?" Tas, ka tu viņu mīli, nav īsti arguments, jo tā vien šķiet, ka viņš tevi nemīl. Starp citu, ir filma, kas ir balstīta uz Tīnas Tērneres biogrāfiju, saucas tāpat, kā šī viņas slavenā dziesma. Noskaties! Tieši par tavu situāciju.
02.04.2018 15:07 |
 
10 gadi
Reitings 2501
Reģ: 29.01.2009
brunettexx, izskatās, ka diskusiju šeit izveidoji tādēļ, ka cerēji gūt apstiprinājumu tam, ka nekas traks jau tas nav, ka Tevi piekāva un, ja reiz saka, ka tas vairs neatkārtosies, tad arī neatkārtosies. Jo reālo patiesību - ka viņš tevi sitīs vēl un vēl (un tas ir 100%) - Tu dzirdēt negribi. Tu jau esi izlēmusi, ka no viņa prom neiesi, tāpēc nekādus citādus viedokļus nepieņem. Nu nekas, apprecēsies, izšķiedīsi veltīgi dažus savas jaunības gadus un tad sapratīsi, cik ļoti esi ieberzusies. Vienīgi tad Tu būsi nelaimīga šķirtene, kura regulāri tikusi sista un pazemota, iespējams, ar bērniem, tad būs daudz grūtāk atrast vīrieti skaistām, cieņpilnām attiecībām, tā vietā, lai darītu to jau tagad.
02.04.2018 15:29 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Autore mīl līgavaini vardarbības dēļ. Viņi, acīmredzot, ir saderīgi- autorei upura sindroms, līgavainim- varmākas. Ja autorei piedāvātu pieklājīgu, iejūtīgu līgavaini, viņa to atraidītu kā garlaicīgu, nepiesaistošu un neinteresantu cilvēku (nebūtu "dzirkstelīte", "tā īstā sajūta"). Ja man nebūtu taisnība, te tādas tēmas nebūtu. Autore ar prātu saprot, ka būt par boksa maisu nav ok, bet ar sirdi jūt, ka viņai tas patīk. No mums autore gaida apstiprinājumu, ka viņas jūtas ir akceptējamas un ka tas nav nekas slikts būt par boksa maisu.
Es iesaku atcelt kāzas, saviem radiem izsūtīt bildes ar zilumiem ar norādi, kur un kā to ieguvusi- nevienam vairs nekādu jautājumu vai komentāru ala "man jau nopirkta kleita" nebūs.
Pati aizej pie psihologa, lai tev palīdz atbrīvoties no upura sindroma. Ja to nedarīsi, nākamais līgavainis izrādīsies tāds pats. Ielāgo, ka tie, kas sit sievietes, sit arī bērnus.
02.04.2018 15:34 |
 
10 gadi
Reitings 2501
Reģ: 29.01.2009
Tevi nemīl ne viņš, ne arī Tu pati, tas ir skaidri redzams, nu kāda gan nākotne var būt tādām attiecībām? Tiešām it nemaz sevi necieni? Man būtu kauns pašai no sevis, ja es pieļautu kaut vienu pļauku no sava vīrieša, kur nu vēl precēties!
02.04.2018 15:40 |
 
Reitings 43
Reģ: 12.03.2018
Nesen bija gadījums, kad draugs bija iedzēris pa daudz alkohola un gājām gulēt - uzsitu viņam nedaudz pa plecu, lai pateiktu, ka būtu jāiet gulēt

Izskatās, ka jau tajā brīdī tevī gruzdēja nepatika pret viņa attieksmi pa dzīvi. Nevaino sevi par to, tev veicies, ka problēma nākusi gaismā.
02.04.2018 15:53 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Man atkal rodas iespaids,ka autore jūtas parādā tam savam "vīrietim",viņš tak mani bildināja,tad jau var ar mani visu ko darīt,tai skaitā arī lidināt pa istabu(t). Es nesaprotu,vai tiešām ir grūti ieklausīties ko te citas meitene raksta? Nu solīs viņš tev 1000 un 1reizi ka tas vairāk neatkārtosies,bet tas notiks vēl un vēl. Starpcitu man dabā tādi ;tas vairāk neatkārtosies" mēdz ārstēties-te vīrs pirkstus salauza sievai,te roku salauza, te piekāva. Gribi būt vēl viena sieva kas vīra vardarbības dēļ slimnīcā būs biežs pacients:-/
02.04.2018 16:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits