Sveikas, dāmas! Gribam ar draugu izrauties un aizbraukt kaut kur izbaudīt SPA procedūras, tādēļ radās jautājums par kādām labām vietām LV. Pagājušogad bijām Igaunijā ļoti jaukā viesnīcā ar visādām procedūrām, bet šogad vēlētos tepat Latvijā, vēlams ārpus Rīgas, jo paši esam no Rīgas un gluži blakus ielā palikt negribētos
vai mazāk masāžas un ņemt kādu special programmu ar nakšņošanu
Nu, es nešauboties ņemtu šo variantu. ;-) Grūti iedomāties izbaudīt tikai spa procedūras un vakarā jau mājās. Tā ar draudzenēm varētu, bet ja kopā ar otro pusīt -i tad ja atpūšas, tad par pilnu programmu :-)
āra džakuzi ūdens bija remdens. Es kaut kā biju pieradusi,ka forši pasēdēt siltā/karstā džakuzi,kad ārā auksts.
:-O kad biju pirms gada, temperatūra āra džakuzī bija ļoti laba, nemaz negribējās iet prom, jo tas skats bija ļoti labs un silti, patīkami. Jā, patīk arī tas, ka bija kluss. Bijām darba dienā, tāpēc cilvēki bez mums bija ļoti maz, vienīgi tur tās ūdens nodarbības mēdz notikt. Man `Ezeri` patika, bet jā, varēja būt vairāk vietas, lielāki baseini..