Vai ietektu iegādāties iPhone?

 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
Man lūdzu intresē plusi un mīnusi iPhone kādi tie būtu?
Kapēc ieteiktu vai neieteiktu pirkt iPhone?
Esmu dzirdējusi ka nevar uzlikt jebkuru zvana melodiju, tikai orģinālas. Ja nelagāli kaut kādas app novelk tad var uzlikt kādu neorģinālo zvana melodiju.
Pie datora nevar vienkārši pieslēgt ar usb vadu. Kas vel tāds būtu?
Sagribējās kaut ko savādāk, tapēc jautāju jūsu iespaidus par Iphoniem!
23.03.2018 22:59 |
 
Reitings 1317
Reģ: 30.06.2013
Esmu skatījusies daudz video,kuros salīdzina Dārgā gala Samsungus ar Iphone, cenu kategorija viena. Varu droši teikt, ka dažās jomās Samsung izgriež pogas Iphone, dažās Iphone Samsungam. Tas ir tīri gaumes un katra paša vajadzību un prioritāšu jautājums. Bet nodrāztais teiciens par Iphone statusu sabiedrībā un ''pārāk augsta cena priekš telefona'' gan jau pāris gadus ir stipri noriebies. Samsung sen vairs nav lēts prieks. Ja es staigāju ar S9+, sanāk, ka arī gribu izrādīt savu statusu, jo visi tak zin, ka tas maksā smuku piķi.
Esmu Iphone pusē, operētājsistēma man personīgi ir daudz parocīgāka kā Android.
25.03.2018 14:51 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Pirms gada pārgāju uz iphone SE 64gb. No visiem telefoniem, šis bija vienīgais, kurš vizuāli uzrunāja (man patīk, ja man patīk lieta, uz kuru katru dienu ir jāskatās (t) ) un tīri izmēra dēļ šis bija vienīgais parocīgais priekš manis. NEVIENS telefons, kas man ir bijis pirms tam, nespēja normāli funkcionēt ar maniem ikdienas apmēriem šādai ierīcei un tas principā ir vienīgais iemesls, kādēļ es nevēlos vairs pāriet atpakaļ uz androīdu.
Iphone ir elementārs un klasisks, darbojas ātri. Ja jārunā par mīnusiem, tad, atkarībā no atjauninājuma un bug fixes, dažreiz mēdz baterija lādēties ātrāk un lēnāk ārā. Aukstumā arī izslēdzas, bet principā tad jānes uz garantiju..
Ļoti daudzos iekšējo bojājumu gadījumos, ja ir no LMT, mēdz iedot vienkārši jaunu telefonu vietā. Tā gadījās arī man un tas ir vienīgais, ko esmu dzirdējusi no draugiem.
Kamera samsungiem ir krieeeetni labāka par iphone, tur pat nav ko diskutēt. Bet pārējo telefonu izmēri un dizaini man ļoti, ļoti nepatīk. Un mans ilgi gaidītais blackberry keyOne arī neizskatās fantastiski :D
Pēc gada iphone nav apnicis, kas ir lieliski, vienīgi sāku apsvērt nedaudz lielāku. SE pāris lietās ir labāks par 6, tad nu ar to arī nāksies pāris gadus dzīvot, jo nepatīk X, un 7 ar savu vienu caurumu neapmierinās manas ikdienas vajadzības un maksāt tik daudz par bluetooth austiņām arī nevēlos (būs jāizlasa šis komentārs pēc pāris gadiem, lai redzētu, vai tā tiešām būs :D )
Un vēl cits mīnuss ir fakts, ka oriģinālie vadi utt maksā super dārgi. Pluss - visos veikalos var atrast jebko priekš iphone, kaut vāciņi - 1001 dažāds.
25.03.2018 16:54 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Vienīgā fīča, kuru nav izdevies atrast bez maksas, ir sarunu ieraksts.

Tu runā par ko tādu kā Voice Memos? Ja tā, tad iPhone tas jau ir iekšā.
Personīgi, vēl nekad nav nācies maksāt par aplikācijām, viss man nepieciešamais ir par brīvu. Mūziku var par brīvu ielikt telefonā, nevajag jaukt galvu citiem.
25.03.2018 16:56 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Voice Memos? - kas tas ir?
Es runāju par to, ka, piemēram, es kādam piezvanu, uzspiežu, lai saruna ierakstās un tā ierakstās. Pēc tam es varu savos telefona failos atrast audiofailu un konkrēto sarunu no A līdz Z noklausīties.
25.03.2018 16:58 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Kuma, vai tu pati šobrīd salīdzini savu Samsung ar iPhone8 vai kādu vecāku modeli?
Man ir 6., vīram - 7., viņa brālim - 8. Protams, ka 8. ir krietni labāks visādu parametru ziņā, kvalitatīvāka bilde, izšķirtspēja. Tieši tāpat kā salīdzinot jaunāko ar vecāku Samsung modeli.
25.03.2018 17:00 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Sū uz kociņa.
25.03.2018 17:01 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Daenerys1, tas ir sarunas ieraksts, tikai ne iekš zvanīšanas, kas jau atrodas iPhone.
Pameklējot tikko App Store, atradu vairākus Call Recorder, nezinu gan kā viņi strādā.
25.03.2018 17:05 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Vienīgā fīča, kuru nav izdevies atrast bez maksas, ir sarunu ieraksts.

Padalies!!! ;-)
25.03.2018 17:06 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Nu tad pameklēšu vēlreiz, zinu, ka pirms kāda pusgada meklēju, visi bija par maksu. Bet tik ļoti, lai par to maksātu, man to nevajag. Varbūt kaut kas ir mainījies, nečekoju katru dienu aplikācijas.
25.03.2018 17:06 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Neons, ar ko? :-D
25.03.2018 17:07 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Dar, aaa, es sapratu, ka tev jau ir tā programma... :-D Es vnk arī gribētu tādu, lai var tieši zvanu sarunas ierakstīt...
25.03.2018 17:09 |
 
Reitings 786
Reģ: 18.05.2014
Esmu iPhone lietotāja jau ceturto gadu un nespēju sevi iedomāties ar android telefoniem vai jebkuru citu. Galvenais jau, ka iPhone nebremzē. Nu nevienu brīdi pat pēc pusotra, diviem gadiem un noteikti droši vien arī vairāk. Esmu dikti nepacietīgs cilvēks, tādēļ jebkura bremzēšana uzreiz uzdot pa nerviem :-D ir daudz aplikāciju, neviena nav par maksu. Mūziku klausos SoundCloud/Spotify. Mīnuss varētu būt tā baterija, bet tas ir salīdzinoši sīkums, jo šī problēma tiek risināta ar powerbanku, ja tā baterija būs nepieciešma ilgāk par kādām 8-10h. Nezinu kā citām, bet man 1% turas dikti ilgi. Nezinu kādēļ, bet vairākas stundas varu "novilkt" ar 1% SOS gadījumos. Varēju arī atbildēt uz sms. Un tā, līdz tieku pie lādētāja.
25.03.2018 17:11 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Ups, sorry, kļūdījos - Dae.
25.03.2018 17:12 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Dūja, tas ka visticamāk tev vienreiz draudzene ir iedevusi paspaidīt savu telefonu, nepataisa tevi par eksperti arī šajā jomā. Viss ar ko tavs "personīgais" viedoklis aprobežojas ir precīzi tās lietas, par kurām kādu laiku atpakaļ gāja runa kādā citā diskusijā un uz kurām tu tā arī uzsēdies.
25.03.2018 17:14 |
 
Reitings 109
Reģ: 29.10.2017
Wallee, protams, es salīdzinu jaunākos viedtālruņus, kas ir pieejami ar dažu mēnešu starpību. Nav jēgas salīdzināt vecus modeļus. Loģiski, ka labāks būs tas, kurš izlaists pēdējais.
25.03.2018 17:14 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Kuma, ok, es tikai pajautāju, lai saprastu līdz galam tavu domu. Tieši šīs kategorijas Samsung man pašai ļoti patīk un ja kādreiz tomēr es mainīšu iPhone, tad tas būs šīs kategorijas Samsung.
25.03.2018 17:17 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
dažās jomās Samsung izgriež pogas Iphone, dažās Iphone Samsungam. Tas ir tīri gaumes un katra paša vajadzību un prioritāšu jautājums. Bet nodrāztais teiciens par Iphone statusu sabiedrībā un ''pārāk augsta cena priekš telefona'' gan jau pāris gadus ir stipri noriebies.

+1
25.03.2018 17:21 |
 
Reitings 109
Reģ: 29.10.2017
Bet nodrāztais teiciens par Iphone statusu sabiedrībā un ''pārāk augsta cena priekš telefona'' gan jau pāris gadus ir stipri noriebies.
Ažiotāža par katru jauno Apple izlaisto telefonu ir milzīga. Kādēļ cilvēki primāri izvēlas stāvēt milzīgu rindu, nakšņot uz ielas, lai tikai būtu viens no pirmajiem, kurš nopērk jauno iPhone, tā vietā, lai pagaidītu pāris dienas/nedēļas līdz tas parādās veikalos pieejams ikvienam? Kādēļ cilvēkam ir tik būtiski izcelties uz apkārtējo fona ar savu jauno telefonu? Nekad neesmu redzējusi, ka cilvēki tā juktu prātā, kad ir iznācis jaunais Samsung Galaxy. Vai tas jau nav lielisks piemērs tam, ka iPhone daļēji tiek uztverts kā ierīce, ar kuru zīmēties un izrādīties?
Un nē, es neuzskatu, ka cena šiem tālruņiem ir liela. Maksā un pērk tas, kurš var atļauties un vēlas saņemt arī attiecīgo kvalitāti un ērtības.
25.03.2018 17:32 |
 
Reitings 1317
Reģ: 30.06.2013
Un cik tad to rindā stāvētāju ir uz divsimts miljoniem pārdotu Iphona tālruņu gadā? Ir cilvēki kuriem širmis iet ciet, un ne tikai uz Iphone Vajag sročna un viss. Gan jau kādām arī statusa dēļ vajag tagad un tulit, bet tās ir atsevišķas vienības.
25.03.2018 17:43 |
 
Reitings 109
Reģ: 29.10.2017
Es tikai vēlos uzsvērt, ka uzņēmuma labo un slikto slavu veido tā lietotāji. Pēc vairāk nekā 9 gadu iPhone lietošanas esmu sapratusi, ka jādod iespēja arī citiem - labiem - telefoniem sevi pierādīt, nevis jādzīvo ar domu, ka visi Samsung ir pēdējie mēsli. Konkrēti šī Samsung sērija sevi pierādīja labāk nekā to bija darījis iPhone visus šos gadus, tādēļ atļaujos dalīties ar savu viedokli.
Starp citu, Galaxy es beidzot pamanīju izmaiņas telefona darbības ilgumā, ieslēdzot enerģijas taupīšanas režīmu, savādāk iPhone izmaiņas bija tikai tajā, ka baterija no baltas pārvērtās par dzeltenu. :-D
25.03.2018 18:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits