Foršie, brīvie vīrieši - kur?

 
Reitings 98
Reģ: 30.05.2013
Sveikas, meitenes un puiši! ;-)
Šī brīža aktuālais jautājums - kur lai Rīgā iepazīstas ar foršu, brīvu vīrieti ap 30 (bez bērniem :-D )? Kur viņi mēdz uzturēties un ko darīt?
15.03.2018 19:46 |
 
Reitings 1598
Reģ: 12.10.2010
Man tinder īpaši neuzrunāja, jo nu man arī likās, ka nu 95% toč tur nav, lai veidotu attiecības.
Bet es bez baigā mērķa, draugiem teicu pa labi un pa kreisi, ka iepazīšos tikai caur draugiem un tas nostrādāja. Beigās gan izrādījās, ka mums ir vairāki kopīgi draugi un vispār viens otram esam bijuši kaut kur fonā, bet nav sanācis tikties.
Lai gan viņš esot "turējis acis vaļā", tomēr viņš ļoti daudz strādā un viņam arī ir vairāki kolēģi, kas "meklējas", bet nu karjera ar svarīga.
16.03.2018 09:05 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Excite, personības tipi?!
Vīrieši ir visur! Iepazīties var pat ejot savās ierastajās gaitās - paskaties apkārt, uzsmaidi kādam :-)
Ja neder uz ielas, tad vēl varianti: sporta zālē, maratona sacensībās, klinšu kāpšanas nodarbībās, valodu kursos, bibliotēkā, koncertā, lielveikalā, izstādē, draugu ballītē.
16.03.2018 09:51 |
 
Reitings 649
Reģ: 06.11.2012
Ir gan personības tipi.. :P
16.03.2018 10:04 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
myth, jā, nopietns piedāvājums. ;-)
16.03.2018 11:43 |
 
Reitings 199
Reģ: 24.12.2017
nerātnā- Cerību ka tomēr parādīsies kāda, kas atškirsies no vairuma šejienes lietotāju :-P
Ja neder uz ielas, tad vēl varianti: sporta zālē,
Es nezinu kā citi, es nenoliegšu ka es personīgi esmu pārāk kautrīgs lai iepazītos ar kādu tāpat uz ielas, jo man liksies ka vina padomāš ka esmu kāds ar putniem ka mēģinu iepazīties ar vinu uz ielas. Runa iet par tāpat vien iepazīsanos, nevis ka piemēram vina iet, paslīd, nokrīt, tad tu pieskrien klāt, palīdzi piecelties utml amizantas situācijas.
Tāpat ar sportzāli- cilvēki tur iet trenēties nevis iepazīties. Man ne tikai liktos mulkīgi iet klāt kādai tur, bet pat nepieklājīgi, jo liktos ka traucēju vinai savā nodabā sportot, cita lieta, ja pati pieiet klāt un kaut ko jautā. Tas tomēr nav tas pats, kas iepazīties klubā vai ballītēs, kur meitenes parasti iet ar domu izklaidēties un iepazīties ar kādu. Bet tās tikai manas pārdomas, es šos personīgi neuzskatu par variantiem, bet nesaku ka tas ir neiespējami :-D8-)
16.03.2018 12:06 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
liktos ka traucēju vinai savā nodabā sportot, cita lieta, ja pati pieiet klāt un kaut ko jautā
Viņa varbūt domā tāpat. Bet, kas attiecas uz iepazīšanos uz ielas, tad tik tiešām vairums dažus vārdus pārmij, taču pēc tam novēršas ar pamatojumu, ka viņām ar svešiem cilvēkiem nav jārunā.
16.03.2018 12:37 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Parastsdzeks
Tavs apgalvojums, ka normālas meitenes ir
pilnigs pretstats tam kadas uzturas saja foruma,
noracis visas iespējas šeit normālu meiteni atrast.
16.03.2018 13:04 |
 
Reitings 235
Reģ: 18.01.2018
Man arī ir viens kandidāts labi zināms, kurś meklē sievu, ir bez bērniem un gandrīz 30gadīgs :D Varu piespēlēt 8-):D
16.03.2018 14:06 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Ja neder uz ielas, tad vēl varianti: sporta zālē,

kā man besī, kad ar mani mēģina iepazīties sporta zālē (t):-D nepietiek jau ar to, ka katra sievieškārtas apmeklētāja tiek nopētīta no galvas līdz kājām, kas ir jūtams un redzams visos spoguļos, vēl tik trūka lai katru reizi, kad eju sportot man nāktu klāt un piebrauktu.
Vienīgais, ja tas ir kāds oriģināls veids, kas nav pārāk uzmācīgs. Pagaidām līdz šim visi ir bijuši garlaicīgi un vienveidīgi :-)
16.03.2018 19:49 |
 
Reitings 335
Reģ: 05.01.2014
Viens variants - tos kurus esi "draugu zonā" pāragri iemetusi. :-D
Pārējie tajā vecumā liela daļa, ja brīvi vai nu ir pietiekami apdedzinājušies attiecībās un koncentrējas karjerai, sevis pilnveidošanai un hobijiem, vai otri vienkārši nevēlas neko nopietnu un turpina izbaudīt vairāku sieviešu kompāniju.
Pats ar nemaz necenšos iepazīties un koncentrējos sevis izaugsmei, jo apnicis tas bezsakars, kas mūsdienās valda. (t):-D
16.03.2018 20:15 |
 
Reitings 98
Reģ: 30.05.2013
Nedomāju, ka ir tik traki ar tiem brīvajiem ap 30. Var būt visdažādākie iemesli kādēļ cilvēks (abu dzimumu) ap 30 ir brīvs.
Par iepazīšanos zālē - neviens vēl nav mēģinājis ar mani tur iepazīties (trenerus neskaitam), droši vien tāpēc, ka es eju mērķtiecīgi sportot un uz čaļiem acis nemetu, neesmu no tām, kuras vīriešiem viegli uzrunāt. Varbūt jāsāk mainīt paradumi. :-D
16.03.2018 20:25 |
 
Reitings 228
Reģ: 14.12.2017
Viens variants - tos kurus esi "draugu zonā" pāragri iemetusi.
Pārējie tajā vecumā liela daļa, ja brīvi vai nu ir pietiekami apdedzinājušies attiecībās un koncentrējas karjerai, sevis pilnveidošanai un hobijiem, vai otri vienkārši nevēlas neko nopietnu un turpina izbaudīt vairāku sieviešu kompāniju.
Pats ar nemaz necenšos iepazīties un koncentrējos sevis izaugsmei, jo apnicis tas bezsakars, kas mūsdienās valda.

+++
Ieteiktu topika autorei padomāt ko viņa spējīga piedāvāt. Varbūt tur slēpjās tā risināmā problēma.
16.03.2018 20:29 |
 
Reitings 335
Reģ: 05.01.2014
droši vien tāpēc, ka es eju mērķtiecīgi sportot

Tas pašsaprotami. Es arī ejot uz sporta zāli sev esmu visu izplānojis pa minūtēm un tad dodos tālāk. Nepatīk, ka novērš lieki uzmanību, vienīgi, ja tiešām vajag ko palīdzēt. Tiesa, esmu iedevis numuru, lai vēlāk sazinātos, bet tas viens no 1000 gadījumiem. :-D
16.03.2018 20:38 |
 
Reitings 228
Reģ: 14.12.2017
Ir vēl interesants fakts, ka sievietēm labāk patīk vīrieši, kuri nav brīvi. Tā saucamais - "Pre-Selection" un "Social Proof" fenomens.
Varbūt tas ir iemesls, kāpēc foršs un brīvs Tavā gadījumā nav savienojama kombinācija.
16.03.2018 20:41 |
 
Reitings 98
Reģ: 30.05.2013
MarioGetYour, kas slēpjas zem "ko viņa spējīga piedāvāt"?
16.03.2018 21:15 |
 
Reitings 90
Reģ: 13.12.2017
No iherb sūtu bieži, 1-2 reizes mēnesī. Iekļaujos 22eur, ja nesanāk, sūtu divas paciņas. Reizēm sanāk uz 24/25eur, bet nodoklis nekad nav bijis.
Parasti man sanāk free shipping, jo ieliek paciņā kādu shipping saver tipa produktu. Tas samazina pasta izdevumus.
Kad dzīvoju Rīgā, paciņas atnāca 1 nedēļas laikā.
16.03.2018 21:16 |
 
Reitings 90
Reģ: 13.12.2017
nu wtf, kas man kaiš! Atvainojos!
16.03.2018 21:17 |
 
Reitings 120
Reģ: 27.02.2018
Pats ar nemaz necenšos iepazīties un koncentrējos sevis izaugsmei, jo apnicis tas bezsakars, kas mūsdienās valda.

+++
Man ir attiecības no attāluma, jo dzīvojam katrs savā valstī. Esmu nonākusi tajā vecuma posmā, kad iepazīšanās man nav primārā lieta. Vēl jo vairāk - esmu tik daudz sasniegusi, tik daudz darījusi, lai sasniegtu sev tik ļoti svarīgo brīvību un neatkarību, ka vairs nevēlos kuru katru ielaist savā dzīvē, savā privātajā telpā. Agrāk, gados 20, bija vienalga - varēju sākt dzīvot kopā ar mēnesi pazīstamu cilvēku, jo pati biju jauna, traka. Tagad, kad jau 30 gadi klauvē pie durvīm, esmu tik ļoti apmierināta ar savu brīvību un, to ka esmu neatkarīgs cilvēks, kurš vienā dienā var atrasties vienā valstī, bet otrā - jau citā, ka, lai tagad ielaistu savā dzīvē kādu cilvēku, mūsu starpā būtu jābūt teju vai pārcilvēciskām jūtām. Randiņi, iepazīšanās, centieni otram pieslīpēties... nē, tas vairs nav priekš manis, jo, ja citas sievietes ap 30 varbūt jūt sevī ieskanamies trauksmes zvanus, es, jo vecāka palieku, jo vairāk novērtēju to, ka esmu brīva, jo, kā man patīk teikt, es neesmu vientuļa, bet viena. Un tā patiešām ir milzīga atšķirība.
Tāpēc mani nemaz nepārsteidz tas, ka cilvēki vecumā 30+ nereti izvēlas būt vieni un necenšas iepazīties. Katrā ziņā, valstī, kur dzīvoju es, tas ir tikai normāli. Latvijā (un ne tikai, protams) gan joprojām nereti valda tie idiotiskie stereotipi par to, ka, ja tev ir pāri 30 un vēl esi viens, tad tur kaut kas kārtībā. Nebrīnos, ka ir cilvēki, kuri sabiedrības spiediena dēļ labāk dzīvo neveselīgās attiecībās, nekā šķiras, jo domā: kā tad es tā, tagad būšu viena/-s, ko par mani padomās... Tas ir šausmīgi.
17.03.2018 22:59 |
 
10 gadi
Reitings 893
Reģ: 29.01.2009
Oj. Es ar nezinu kur vinji ir. Pagaidām iztieku ar dažiem Tinder randinjiem. Un īsti neviens nesaista. Un baidos no tā, ka satikšu kādu, kas tiešām patīk, bet vinjš būs ilgi bijis viens, pieradis būs dzīvot viens, nemācēs dzīvot kopdzīvi, vienpatis utt. Tādu dramatisku ainu esmu uzbūrusi:-D
18.03.2018 10:23 |
 
Moderators
Reitings 3701
Reģ: 13.11.2016
hila
Zinu vairākus piemērus, kuros šāds šķietamais defekts realitātē ir izrādījies efekts. Meitenes tādus 30+ vīriešus, kas ilgi bijuši vieni, satika, kad pašām bija ap 30. Šobrīd tur ir veiksmīgi izveidotas ģimenes, vīrieši ir lieliski vīri un tēvi, ļoti novērtē ģimenes attiecības. Man zināmajos gadījumos - ļoti inteliģenti un solīdi vīrieši. Vieni, acīmredzami, bijuši, jo viņos nav nav ne smakas no brunču medniekiem.
18.03.2018 11:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits