"Sēdēšana uz vīrieša kakla"

 
Reitings 11
Reģ: 13.03.2018
Labvakar!
Sieviete rūpējas par mājām un vīrietis nes naudu mājās.
Kāds viedoklis Jums ir par šādu attiecību modeli?
13.03.2018 23:53 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Man sads modelis galigi nederetu.
Pirmkart, gruti iedomaties, kas virietim butu jadara, lai nopelnitu savu + manu algu un vel pari paliktu.. tada gadijuma man butu jamekle kads 50+ gadus vecs sugar daddy, jo no sava komforta limena neesmu gatava attekties.
Otkart, man neder vienmuls dzivesveids, man patik sakt dienu ar sporta zali vai kadu svarigu pasakumu darba, tad energija visai dienai pietiek, un ari pec darba gribas vel iet un darit, nevis iekrist divana un cikstet, cik loti esmu nogurusi. Butu no tam sievietem, kuras degradejas, jo ka jau mineju, energija rada energiju, vismaz man..
Nesaprotu sievietes bez berniem, kuras izvelas but majsaimnieces, ko taja dzivokli visu dienu var darit? Cita runa, ja ir hobiji un izglitojosi pasakumi, bet maju mazgak un pie plits stavet nav nekada maksla.
14.03.2018 13:30 |
 
Reitings 96
Reģ: 14.11.2017
Pec dabas esmu ambiciozs cilveks. Jau no apmeram 16, 17 gadu vecuma stradaju, lai gan ne vienmer regulari. Neciesu ofisa darba laiku no 8-17. Varu sadi izturet vien paris menesus. Tapec censos atrast darbus, kas ir ka projekti, vai vismaz no majam. Ienakumi, gan nav regulari, kas ir minuss sada veida darbiem. Vispar uzskatu, ja abi strada to ofisa darba laiku, no 8-17, tad abiem ari ir japilda kopigi majas darbi un jagatavo est abiem. Ir sastopami gimenes modeli, ka sieviete strada tik pat daudz, maksajumus dala uz pusem, bet virietis majas neko nedara, tad atkal sanak, ka virietis "sez uz kakla". Uz kakla sedesana neskaitas, ja sieviete pati gatavo un tiek gala ar visiem majas darbiem, rupejas par maju, bet virietis tikai nes majas naudu. Tad vismaz atnakot majas virietim viss jau ir gatavs, drebes izmazgatas, maja tira, ediens garsigs. Protams, ja sieviete majas neko nedara un atnakot virietim majas vina sagaida izstaipita treninterpa, netira maja ar kaudzi nemazgatiem traukiem, tad gan to var nosaukt par "sedesanu uz kakla". Var but dazadi attiecibu modeli, kamer abus tas apmierina. Bet, ja attiecibas otrs ir ka parazits, tad protams ta ir otra izmantosana.
14.03.2018 13:30 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
bet tu iedomajies kad bus berni, veci aks pofig tikai darbs..a sieva i darba syrada, i maja ka pavare,m i ka kalpone visu uzkopj..arprac. Nu i nafig vajag veci aks ir prasta mebele maja, uzturet nevar maz pelna, maja visu sieva tikai dara.
Dzivojot kopa ar virieti ir jabut labi, sudigi dziuvot sieviete avr ari viena pati. Zel tadu aks arlaiku sparatis ka ir nodziti darba zirgi. Nu domats ja maja kalpone.
14.03.2018 13:04 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Rīdziniece
vaine :D :D
14.03.2018 13:00 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
? Es strādāju, gatavoju, tīru un gabals nav nokritis
Drausmigi tragiska degradacija vel pie tam 21 gadsimta! Ta ka kalpne iznak. Bedigi tiesam.:-(
14.03.2018 12:59 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Mischa
To parasti kultivē universālie kareivji. :D ka tās,kas nestrādā, nu tik ļoti degradējas un tās,kas ir universālie kareivji ir tik ļoti attīstītas. eh, ja būtu tik vienkārši.
gribētos jau, lai visas sievietes, kas strādā, būtu ļoti attīstījušās :)
14.03.2018 12:57 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Man patīk tas viedoklis "ja jau sēž mājās, tātad degradējās", cik gan te daudzas kultivē savas smadzenītes strādājot par administratorēm, sekretārēm? Kultivēt smadzenes lilit portālā var gan sēžot administratorītes krēslā, gan sēžot mājās, bet tas tā :-D
Manuprāt, ja pārim der tāds modelis, viss kārtībā! Personīgi, es tomēr izvēlos pelnīt savu naudu, bet kādu laiku varētu arī mierīgi pavadīt mājās. Man ir ļoti daudz un dažādu interešu, tāpēc garlaicīgi nebūtu un smadzene nenodegradētos :-P
14.03.2018 12:54 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Ja tik ļoti neinteresē mans viedoklis, tad vari neatbildēt, ne? vai arī kas sāp? :D bet forumā tāpēc arī ir diskusijas.
tās kuras sēž uz kakla ātri vien degradējas
tikpat daudzas degradējas strādājot. Ja cilvēks neattīstās, viņš degradējas. Ir ļoti daudz darbu,kas nekādu attīstību neveicina. Ja cilvēks grib, viņam tieši ir vairāk brīva laika, lai sevi attīstītu, ja mazāk jāstrādā. Kad man bija darbs ar parasto darba laiku - es degradējos! Jo biju nogurusi ļoti un ļoti maz laika veltīju tik daudz lietām,kas man gan patīk, gan mani attīsta.
Tāpēc jau ir šīs diskusijas, lai aicinātu padomāt plašāk un diskutēt par to.
....
bet, protams, Tu drīksti gan strādāt, gan tīrīt māju, gan gatavot ēst.
mani un daudz citas tas vienkārši neapmierina, jo kāpēc sievietei jābūt universālajam kareivim, bet vīrietis var tikai strādāt?
tas tāds divu laiku apvienojums - tradicionālā saimniekošana - gan sieviete visu dara mājās un PLUSĀ mūsdienu vienlīdzība, kad arī sieviete strādā. tik te kaut kā tas viss komplektā apvienots, lai sieviete darītu VISU.
14.03.2018 12:52 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Kaķis, tas ir mans viedoklis ;-) kāds sakars tam ko jautā? Es strādāju, gatavoju, tīru un gabals nav nokritis ;-) tās kuras sēž uz kakla ātri vien degradējas, negribi nepiekrīti, tāpat neinteresē Tavs viedoklis ;-)
14.03.2018 12:37 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Šeit nu piekrītu KAĶIS viedoklim.
Man arī šobrīd ir tā, ka nesen ar draugu sākām dzīvot kopā un ir jau nelielas problēmas.
Strādājam abi, pelnam gandrīz līdzīgi, es pat mazliet vairāk. Bet mājas ko darīt sanāk man vienai. Tikai ar bakstīšanu un kašķiem var panākt, ka kaut ko dara. Vienmēr sūdzas, ka ir noguris pēc darba, kaut arī vienmēr kladzina, ka darbā lasa grāmatas, skatās youtube un tikai pāris stundas pastrādā. (t)
Man arī ir saspringts darbs un pat ļoti, bet es nesūdzos, pati izvēlējos un patīk.
Gribētos, lai kaut mazliet vairāk pakustina pirkstus arī mājās.
14.03.2018 12:37 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Ray
ar mietu nevajadzētu kaut kur aizdzīt arī tās, kuras gan strādā, gan vēl gatavo, tīra māju utt.? :D
un ar mietu nevajadzētu aizdzīt vīriešus, kas ģimenē, kur abi strādā, neko mājās nedara? :D
maigā dzinēja ar mietu :D :D
14.03.2018 12:32 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Ja sieviete ir BKA vai pat pēc tā, uzskatu, mājās ir jāpasēž-bērna dēļ. Bet tās, kuras nepārtraukti skatās seriālus, negatavo ēst un tik vīram skalo smadzenes, vajadzētu ar mietu aizdzīt strādāt. (t)
14.03.2018 12:30 |
 
Reitings 25
Reģ: 22.05.2017
Bijusī skolasbiedrene šādi dzīvoja kādu laiku. Aprecējās ar krievu, kuram ģimenē pieņemts, ka vīrietis strādā, sieviete rūpējas par māju. Pēc aptuveni 8 gadu laulības (precīzi nezinu) vīrs gāja bojā avārijā. Rezultātā biezie vecāki izlika no dzīvokļa (dzīvoklis izrādījās uz vecāku vārda), centās arī 2 bērnus atņemt, jo viņa viena nespējot nodrošināt. Pašai arī smagi gāja, jo nestrādājot tik ilgu laiku, atrast darbu bija ļoti grūti. Sen nav satikta, bet, cik dzirdēju, tad ģimene un tuvinieki ļoti palīdzēja un mazie ir pie viņas, dzīvo un strādā. Gadās arī tā.
14.03.2018 12:01 |
 
Reitings 477
Reģ: 03.09.2016
Tā ka man mājas darbi riebjas, noteikti negribētu būt mājsaimniece. Plus, zinot, ka esmu slinke pēc dabas, noteikti izlaistos un vispār neko nedarītu . Plus, man tas liekas ne reālākais risks būt atkarīgai no vīrieša. Cik nav stāstu dzirdēts, kur vecis laiž pa kreisi cepuri kuldams, bet sieva klusē, jo īsti izvēles jau nav.... 20 gadus mājas nosedēts, nekad nav strādāts, nu kur tu liksies, it sevišķi, ja esi pieradis pie labi nodrošinātas dzīves. Šobrīd man, piemēram, ir visas iespējas iet pilnīgi apmaksātā priekšlaicīga dekrēta, bet es negribu...Zinu, ka pēc tam tāpat dabūšu ar bērnu mājās nosēdēties..
14.03.2018 11:34 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Es nedaudz esmu aizsēdējusies mājās pēc bka un vēl kādu laiciņu neplānoju strādāt. Ar vīra naudu pilnīgi pietiek un mani arī neviens strādāt nedzen. Visu mūžu gan tā negibētu, kaut vai savam priekam gribu pastrādāt savā jomā.
Bet nav arī tā, ka es 24/7 sēžu mājās un degradējos :-D
14.03.2018 11:20 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Sievai mājās sēdētājai manuprāt šajā ziņā ir jābūt "ideālai" Jāgatavo gardas maltītes,mājai ir jāspīd un jālaistās un sexam jābūt vienreizējam,tad vīrietim iespējams neapniks.

ha..... naivās sievietes. manuprāt, tieši tad apniks. ja viņa būs nu tik ideāla :D
tak vīrieši paši nav ideāli. phe :D
bet jā, šādās diskusijās redzams, cik dažādas ir meiteņu pieredzes, uztveres gan par sevi, gan attiecībām kā tādām un vispār dzīvi kopumā. :)
14.03.2018 11:12 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
tēmas pieteikums jau izveidots apriori ar nepareizu nostāju. sēdēšana uz kakla. zinu daudz sieviešu,kas "nestrādājot" ir daudz vairāk nodarbinātas kā vīrieši, kas darbā sēž. baigā sēdēšana uz kakla sanāk :D
tagad esmu atsākusi strādāt, part time gan, bet iepriekš ilgāku laiku nestrādāju, bet viss bija labi. tie,kas domā, ka mājsaimniece tad tikai 4 sienās sēž - nu ir jau arī tādas, bet, manuprāt, cilvēks ir daudz neiebožotāks par opcijām būt tikai vai nu mājās vai darbā. ;)
man noteikti nebija garlaicīgi bez algota darba. ir taču tik daudz iespēju! :)
14.03.2018 11:09 |
 
Reitings 318
Reģ: 29.01.2009
No vienas puses gribētu sēdēt mājās, bet zinu, ka izlaistos, plus negribētu būt pilnībā atkarīga no vīrieša. Man patīk, ka ir sava nauda, pati regulēju savus tēriņus.
14.03.2018 11:07 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Tā kā es neķeru baigo kaifu no mājas uzkopšanas, gatavošanas, utt., tad nē, es negribētu!
Bet - ja tas apmierina abus cilvēkus, lai jau..
14.03.2018 11:00 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
No vienas puses skatoties es labpraat piekoptu shaadu dziivesveidu , man patiik saimniekot maajaas un gatavot . Buutu vairaak laiks sportam, ietu dzert skinny latte uz vieteejo kafuuzi :-D:-D Varetu vairaak pieveersties hobijiem , veidot blogus utt.
BET ! Man ljoti nepatiktu sajuuta, ka es esmu finansiaali atkariiga no kaada cita. Man riebtos prasiit naudu savam viirietim ikdienaa , zinot, ka pashai makaa nav nevienas kapeikas.
Nereti shiem turiigajiem viirieshiem ar laiku kaut kas attieciibaas saak apnikt un saak laist pa kreisi, vai paliek agresiivi pret sievieti utt. Un tad shiis maajsaimnieces nezin ko dariit, it kaa gribeetos iet prom , a nevar - jo nav par ko aiziet. Un turpina ciest visas'' samazgas'' no viiriesha.
Ir jaabuut kaut kaadam ienaakumu avotam, ir jaadomaa par savu karjeru . Dziive izspeelee visaadus jokus , var gadiities , ka miiljotais viirietis ciesh nelaimes gadiijumaa un viss.. Tad taas glamuuriigaas daamas kuraam nauda ieprieksh tika automaatiski kontaa ieskaitiita vairs nezin ko iesaakt, 35 gados jaasaak viss no nulles.
Labaakajaa gadiijumaa ir mantojums, bet tas jau arii nenodroshinaas uz ilgu laiku.
14.03.2018 10:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits