"Sēdēšana uz vīrieša kakla"

 
Reitings 11
Reģ: 13.03.2018
Labvakar!
Sieviete rūpējas par mājām un vīrietis nes naudu mājās.
Kāds viedoklis Jums ir par šādu attiecību modeli?
13.03.2018 23:53 |
 
Reitings 29
Reģ: 12.03.2018
Atkarīgs no tā vai Jums visam pietiek ar vīrieša sapelnīto naudu un,lai vīrietis par sevis sapelnīto naudu var arī sev atļauties ko grib.
Sievai mājās sēdētājai manuprāt šajā ziņā ir jābūt "ideālai" Jāgatavo gardas maltītes,mājai ir jāspīd un jālaistās un sexam jābūt vienreizējam,tad vīrietim iespējams neapniks.
Man arī patīk mājās "sēdēt" , bet ne uz ilgu laiku, tagad esmu dekrētē jau gandrīz , kā gadu ar visām slimības lapām utt, un es jau pēc pirmajiem 2.mēn gribēju strādāt, bet veselība neatļava.Un man tomēr vairāk patīk tērēt savus darba augļus.
Es tikai tad pamanīju,kā biju nolaidusies kad nestrādāju, jo man rokas necēlās pirkt sev kaut ko par vīrieša naudu, kaut gan viņš man vienmēr ir atļāvis ņemt cik man vajaga un tērēt kur vajaga, bet es vienkārši to nespēju.Sava nauda tomēr ceļ arī pašapziņu.Ja tu būtu tik pašpārliecināta par savu situāciju tad noteikti neprasītu anonīmā forumā citu anonīmo viedokli, tāpēc izvērtē pati , vai tevis tas līdz galam apmierina un tu ar to vari sadzīvot.
14.03.2018 09:41 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Manuprāt, ir jānošķir par kuru sabiedrības slāni ir runa-traktorista sievu Mašu vai Maligina sievu Elīnu. Pirmajā gadījumā degradēsies (jo nav nauda izaugsmei), otrajā- atkarīgs no sievietes vēlmēm. Ja vīrieti pelna 3000+ eur/mēn, tā vairs nav sēdēšana uz kakla, jo naudas pietiek abiem. Ir taču arī labi apmaksāti hobiji- šķirnes suņu audzēšana, utt.
14.03.2018 09:50 |
 
Reitings 408
Reģ: 29.09.2015
hmm mājsaimnieces un sēdētāja mājās nav vienā katlā liekams... :'-(
14.03.2018 09:51 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Ja ir darbs, tad dzīves nav, citu interešu nav, nu ja.
14.03.2018 09:51 |
 
Reitings 1082
Reģ: 13.06.2015
Manuprāt, šo tēmu nevar vilkt kopā ar degradēšanos vai pašizaugsmi, jo tas nav viennozīmīgi ne karjerā, ne mājsaimniecībā.
Tieši iedomājos par draudzeni, kurai tā ir iekārtojies, ka vīram patīk darbs, labi pelna, bet viņa nestrādā. Un tiešām, viņai diena bija piepildītāka ar jaunām zināšanām nekā man, kura strādā birojā, komunicē ar cilvēkiem, risina problēmas utt. Viņa pārzina aktuālo politikā, ekonomikā, kursos un semināros, kas saistīti ar prasmju pilnveidošanu, viņa arī ir ieguvusi manāmi daudz.
Tādēļ mana pieredze liecina, ka viss ir atkarīgs no tā, kā cilvēks izmanto laiku vidē, kurā viņš ir
14.03.2018 09:58 |
 
Reitings 11
Reģ: 13.03.2018
Ja tieši par mani tad jā aptuveni gadu "sēžu mājās". Lēmums, protams, bija kopīgs. Kāpēc? Tāpēc, ka darbs kurš sākumā tik ļoti patika tomēr sāka "lauzt kaulus". Lēnām kļuvu īgna vienkārši nelaimīga un vīrietis to visu redzot mudināja mani aiziet no darba, ko es arī izdarīju. Pirmie divi mēneši bija vienkārši superīgi, bet protams sāka arī apnikt. Atradu darbu tai pašā nozarē, tomēr sapratu, ka to vairs nevēlos darīt un atgriezos mājās. Un tagad es nesteidzīgi meklēju sevi, jeb savu jauno profesiju. Tas būtu tā īsumā
Es noteikti nevēlos visu mūžu sēdēt mājās (ko labprāt vēlētos vīrietis), bet esmu laimīga un pateicīga par esošo situāciju.
Un diskusiju uzsāku sievišķīgas ziņkārības pēc tā teikt vēlējos dzirdēt viedokli no malas.
Un protams visām veiksmīgu šo fantastisko dienu!:-)
14.03.2018 10:13 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
Es it kā varētu sēdēt mājās īzī, bet es zinu to, ka es nolaistu sevi līdz pēdejam, par tādu sliņķi kļūtu, ka ārprāts. Labāk tomēr darbam veltīt daļu dienas un par to saņemt naudu, nekā mājās skatīties sienās.
14.03.2018 10:15 |
 
Reitings 1716
Reģ: 27.07.2012
Ir arī tādi vīrieši, kas tieši paši grib un paši ierosina, lai mīļotā nestrādā. Diez vai tad to var nosaukt par sēdēšanu uz kakla.
Esmu pavadījusi laiku tikai mājās un esmu strādājusi 6 no 7 dienām visu dienu. Ne viens, ne otrs variants man nelikās ideāls. Pirmajā bija garlaicīgi, kaut arī man ir hobiji un intereses. Otrajā biju pārgurusi.
Secinājums, man ideāli der formēts darba laiks vai pusslodze. Tad pietiek laika un spēka gan mājai un hobijiem, gan ir iespēja izlikt sevi darbā un nopelnīt.
14.03.2018 10:55 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
No vienas puses skatoties es labpraat piekoptu shaadu dziivesveidu , man patiik saimniekot maajaas un gatavot . Buutu vairaak laiks sportam, ietu dzert skinny latte uz vieteejo kafuuzi :-D:-D Varetu vairaak pieveersties hobijiem , veidot blogus utt.
BET ! Man ljoti nepatiktu sajuuta, ka es esmu finansiaali atkariiga no kaada cita. Man riebtos prasiit naudu savam viirietim ikdienaa , zinot, ka pashai makaa nav nevienas kapeikas.
Nereti shiem turiigajiem viirieshiem ar laiku kaut kas attieciibaas saak apnikt un saak laist pa kreisi, vai paliek agresiivi pret sievieti utt. Un tad shiis maajsaimnieces nezin ko dariit, it kaa gribeetos iet prom , a nevar - jo nav par ko aiziet. Un turpina ciest visas'' samazgas'' no viiriesha.
Ir jaabuut kaut kaadam ienaakumu avotam, ir jaadomaa par savu karjeru . Dziive izspeelee visaadus jokus , var gadiities , ka miiljotais viirietis ciesh nelaimes gadiijumaa un viss.. Tad taas glamuuriigaas daamas kuraam nauda ieprieksh tika automaatiski kontaa ieskaitiita vairs nezin ko iesaakt, 35 gados jaasaak viss no nulles.
Labaakajaa gadiijumaa ir mantojums, bet tas jau arii nenodroshinaas uz ilgu laiku.
14.03.2018 10:57 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Tā kā es neķeru baigo kaifu no mājas uzkopšanas, gatavošanas, utt., tad nē, es negribētu!
Bet - ja tas apmierina abus cilvēkus, lai jau..
14.03.2018 11:00 |
 
Reitings 318
Reģ: 29.01.2009
No vienas puses gribētu sēdēt mājās, bet zinu, ka izlaistos, plus negribētu būt pilnībā atkarīga no vīrieša. Man patīk, ka ir sava nauda, pati regulēju savus tēriņus.
14.03.2018 11:07 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
tēmas pieteikums jau izveidots apriori ar nepareizu nostāju. sēdēšana uz kakla. zinu daudz sieviešu,kas "nestrādājot" ir daudz vairāk nodarbinātas kā vīrieši, kas darbā sēž. baigā sēdēšana uz kakla sanāk :D
tagad esmu atsākusi strādāt, part time gan, bet iepriekš ilgāku laiku nestrādāju, bet viss bija labi. tie,kas domā, ka mājsaimniece tad tikai 4 sienās sēž - nu ir jau arī tādas, bet, manuprāt, cilvēks ir daudz neiebožotāks par opcijām būt tikai vai nu mājās vai darbā. ;)
man noteikti nebija garlaicīgi bez algota darba. ir taču tik daudz iespēju! :)
14.03.2018 11:09 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Sievai mājās sēdētājai manuprāt šajā ziņā ir jābūt "ideālai" Jāgatavo gardas maltītes,mājai ir jāspīd un jālaistās un sexam jābūt vienreizējam,tad vīrietim iespējams neapniks.

ha..... naivās sievietes. manuprāt, tieši tad apniks. ja viņa būs nu tik ideāla :D
tak vīrieši paši nav ideāli. phe :D
bet jā, šādās diskusijās redzams, cik dažādas ir meiteņu pieredzes, uztveres gan par sevi, gan attiecībām kā tādām un vispār dzīvi kopumā. :)
14.03.2018 11:12 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Es nedaudz esmu aizsēdējusies mājās pēc bka un vēl kādu laiciņu neplānoju strādāt. Ar vīra naudu pilnīgi pietiek un mani arī neviens strādāt nedzen. Visu mūžu gan tā negibētu, kaut vai savam priekam gribu pastrādāt savā jomā.
Bet nav arī tā, ka es 24/7 sēžu mājās un degradējos :-D
14.03.2018 11:20 |
 
Reitings 477
Reģ: 03.09.2016
Tā ka man mājas darbi riebjas, noteikti negribētu būt mājsaimniece. Plus, zinot, ka esmu slinke pēc dabas, noteikti izlaistos un vispār neko nedarītu . Plus, man tas liekas ne reālākais risks būt atkarīgai no vīrieša. Cik nav stāstu dzirdēts, kur vecis laiž pa kreisi cepuri kuldams, bet sieva klusē, jo īsti izvēles jau nav.... 20 gadus mājas nosedēts, nekad nav strādāts, nu kur tu liksies, it sevišķi, ja esi pieradis pie labi nodrošinātas dzīves. Šobrīd man, piemēram, ir visas iespējas iet pilnīgi apmaksātā priekšlaicīga dekrēta, bet es negribu...Zinu, ka pēc tam tāpat dabūšu ar bērnu mājās nosēdēties..
14.03.2018 11:34 |
 
Reitings 25
Reģ: 22.05.2017
Bijusī skolasbiedrene šādi dzīvoja kādu laiku. Aprecējās ar krievu, kuram ģimenē pieņemts, ka vīrietis strādā, sieviete rūpējas par māju. Pēc aptuveni 8 gadu laulības (precīzi nezinu) vīrs gāja bojā avārijā. Rezultātā biezie vecāki izlika no dzīvokļa (dzīvoklis izrādījās uz vecāku vārda), centās arī 2 bērnus atņemt, jo viņa viena nespējot nodrošināt. Pašai arī smagi gāja, jo nestrādājot tik ilgu laiku, atrast darbu bija ļoti grūti. Sen nav satikta, bet, cik dzirdēju, tad ģimene un tuvinieki ļoti palīdzēja un mazie ir pie viņas, dzīvo un strādā. Gadās arī tā.
14.03.2018 12:01 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Ja sieviete ir BKA vai pat pēc tā, uzskatu, mājās ir jāpasēž-bērna dēļ. Bet tās, kuras nepārtraukti skatās seriālus, negatavo ēst un tik vīram skalo smadzenes, vajadzētu ar mietu aizdzīt strādāt. (t)
14.03.2018 12:30 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Ray
ar mietu nevajadzētu kaut kur aizdzīt arī tās, kuras gan strādā, gan vēl gatavo, tīra māju utt.? :D
un ar mietu nevajadzētu aizdzīt vīriešus, kas ģimenē, kur abi strādā, neko mājās nedara? :D
maigā dzinēja ar mietu :D :D
14.03.2018 12:32 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Šeit nu piekrītu KAĶIS viedoklim.
Man arī šobrīd ir tā, ka nesen ar draugu sākām dzīvot kopā un ir jau nelielas problēmas.
Strādājam abi, pelnam gandrīz līdzīgi, es pat mazliet vairāk. Bet mājas ko darīt sanāk man vienai. Tikai ar bakstīšanu un kašķiem var panākt, ka kaut ko dara. Vienmēr sūdzas, ka ir noguris pēc darba, kaut arī vienmēr kladzina, ka darbā lasa grāmatas, skatās youtube un tikai pāris stundas pastrādā. (t)
Man arī ir saspringts darbs un pat ļoti, bet es nesūdzos, pati izvēlējos un patīk.
Gribētos, lai kaut mazliet vairāk pakustina pirkstus arī mājās.
14.03.2018 12:37 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Kaķis, tas ir mans viedoklis ;-) kāds sakars tam ko jautā? Es strādāju, gatavoju, tīru un gabals nav nokritis ;-) tās kuras sēž uz kakla ātri vien degradējas, negribi nepiekrīti, tāpat neinteresē Tavs viedoklis ;-)
14.03.2018 12:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits