dzīve ar mani izspēlē ļaunu joku?

 
Reitings 17
Reģ: 27.02.2018
Ļoti muļķīgi. Nesen biju pie astroloģes, viņa teica,ka man ir vajadzīgs vīrietis, kurš ir auns. Viņš būšot stingra rakstura, vīrišķīga profesija, citas tautības un es viņu satikšu, kad beidzot iziešu ārā no mājas.
Atradu darbu un viens klients man ļoti iepatikās jau no pirmās dienas, kad viņu ieraudzīju. Varēja just arī interesi pret sevi no viņa puses. Ar laiku uzzināju, ka viņš ir auns, jūrnieks, 8 gadus vecāks. Pēc tautības viņš ir krievs, viņam ļoti stingra nostāja ir pret alkoholu, smēķēšanu, pīrsingiem. (nepatīk smēķētājas un nesaprot katru nedēļu dzīvojoties pa klubiem dzerot )
Nebiju satikusi viņu mēnesi un pirms pāris dienām viņš bija atnācis uz manu darba vietu. Pēc tam mēs norunājām aptuveni divas stundas. Uzaicināju viņu FB, divas reizes esam sarakstījušīes, taču viņš pirmdien brauks jūrā uz diviem mēnešiem.
Es nezinu ko domāt, vai tur būs kaut kāds turpinājums? Divas dienas nav neko rakstījis. Man viņš tiešām ļoti patīk, es vienmēr esmu tādu vīrieti vēlējusies. (izskats, raksturs, nodarbošanās) Esmu arī gatava gaidīt tos divus mēnešus mājas, taču nezinu vai viņš vispār dos par sevi kādu ziņu.
Nevar būt, ka astroloģes vārdi un tas vīrietis ir kāda sakritība? (viņa arī teica,ka man sāksies jauns dzīves posms februāra beigās/marta sākums).
Ko jūs pēc šī visa domātu? Mestu mieru, jo pirmdien aizbrauc vai tomēr censtos uzturēt kontaktu?
P.S. mana mamma bija arī pie tās pašas astroloģes un viņa teica, ka mana mamma ir izteikta vadītāja. Viņai būšot piedāvajums un uz vasaru/ pavasari jauns amats. Nedēļu pēc astroloģes apmeklējuma mammai piedāvaja vadītājas vietu, kad tiks atvērta jauna filiāle.
03.03.2018 18:29 |
 
Reitings 86
Reģ: 22.06.2017
Nu Duujaai ka tik kaut ko atkal uzdirst, laikam vieglāk paliek.
04.03.2018 19:43 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Es vēl pieklājīgi runāju un pat neko tādu (ko citas, ja jau gribas to ļauno) neesmu pateikusi. Ja gribētu visu, ko domāju, tad te nekas pāri nepaliktu. Un pēdējais vispār ir loģisks secinājums un novēlējums nesačakarēt visu, ja grūti ar redzi. :)
04.03.2018 20:05 |
 
Reitings 86
Reģ: 22.06.2017
Ir ļoti naivi domāt, ka tavi vārdi šeit anonīmā forumā spētu ietekmēt kādu :-D , tāpēc vari nebūt tik "saudzoša", lai kaut kas pāri paliktu
04.03.2018 20:37 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Pateica, ka auns, bet tu vienalga skrien virsū.
04.03.2018 20:39 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
NFS, nē, jāseko taču likumiem.
04.03.2018 20:41 |
 
Reitings 196
Reģ: 19.07.2009
nekas nav akmenī cirsts- man arī daudzkas ir teikts, bet cilvēkam ir brīvā griba.Var sanākt un var nesanākt-viņa nevar paredzēt.Tu pati izlem un nosaki gala rezultātu.Es Tev iesaku pārāk neiespringt ko astroloģe saka- ļauj lai viss dabiski plūst un vadies pēc iekšējām sajūtām.
26.03.2018 21:02 |
 
Reitings 196
Reģ: 19.07.2009
iešana pie astrologiem ir iejaukšanās lietu dabiskajā ritējumā
26.03.2018 21:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits