Tēta draudzene - gold digger

 
Reitings 133
Reģ: 04.10.2015
Kā lai tētim noņem tās rozā brilles ,lai viņš saprot,ka viņa draudzene no viņa "slauc" tikai naudu un izmanto viņu? Esmu meiģinājusi par to ar viņu runāt,bet viņam pa vienu ausi iekšā-pa otru ārā :(
28.02.2018 16:00 |
 
Reitings 289
Reģ: 14.08.2017
vienspats, neesmu sakarīga golddiggere, principā ne sakarīga, ne golddiggere, bet savs auto ir:-P Tā uzreiz nevienam pavizināties nedošu, bet nu vari iesniegt argumentus, kāpēc man tas būtu jādara... Saku uzreiz, ja stāžs mazāk kā 10, tad nav pat jēga argumentiem8-)8-)
01.03.2018 22:27 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Aizbrauca abi ciemos,abi iedzēra,abi brauca mājās,dzēruši(jā,kur prāts dzērušiem sēsties pie stūres. BET NE PAR TO TAGAD) ..noķēra policija,tēvs visu paņēma uz sevi,visas tiesības viņam nost (darbs tiks pazaudēts,līdz sāksies sezonas darbs,jo tiesības bija viņa darbs) . Viņam liegums tiesībām uz 2gadiem un jāatstrādā 80 h sabiedriskais darbs. Tajā naktī,kad noķēra mašīnu(viņas) aizvilka prom..bla bla bla... Par mašīnas izpirkšanu 260eiro.
Uzminiet kurš maksās?

Nu šitas vispār- TĒVS bija pie stūres- par savu rīcību jāuznjemas sekas! Tikai un vienīgi pats vainīgs, nedomāju, ka sieviete turēja pistoli pie deninjiem vinjam.
A tev izskatās ka ir greizsirdība uz tēta draudzeni, un viss.
01.03.2018 20:43 |
 
10 gadi
Reitings 212
Reģ: 14.05.2011
Lai tas vīrietis pats domā kā tērē savu naudu un laiku. Tā ir viņa dzīve un Tu vari tikai viņam ieteikt kodarīt, bet dienas beigās tā tomēr būs viņa dzīve un izvēle.
01.03.2018 15:08 |
 
Reitings 544
Reģ: 22.04.2016
Varbūt ir šeit vēl kāda sakarīga golddiggere ar savu auto, kura man iedotu pavizināties? (l)
01.03.2018 14:53 |
 
10 gadi
Reitings 554
Reģ: 30.08.2010
Zemākajā sociālajā slānī darbojas citi likumi. Aptuvens piemērs -Jānis un Pēteris šmigā sataisa ziepes, Jāni noķer. Tā vietā, lai uzņemtos atbildību par sadarīto viņā mostas patiess aizvainojums par netaisnību -dzērām taču kopā, bet noķēra mani vienu pašu. Respektīvi, Pēteris pie visa vainīgs. Šis izklausās tāds gadījums.
01.03.2018 14:37 |
 
Reitings 267
Reģ: 05.02.2018
DieKleineHexe Tu naivā aitiņa, Tev ir tiesību mani tā saukt? Manliekas ka es beigās uzrakstīju, ja vien vīrietis pats sevi tā atdod, pārlasi manis rakstīto un tad izsaki savas domas uz mani. Tavs uzbrauciens šeit ir nevietā. Un kāds loceklis? Ar Tevi viss ir kārtībā ka Tu kautko šādu raksti ?
28.02.2018 21:43 |
 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
Manis aprakstītajā gadījumā, kad naudiņa bija iztērēta, tad sievietei pēkšņi tas un šitas nepatika, aizbrauca mājās līdz nākamajai algai. Vīrietis šausmīgi katru reizi par to pārdzīvoja, dzēra. Viegli jau pateikt, ka tā ir viņu daļa. Bet ja no malas ir skaidri redzams, ka tās attiecības ir toksiskas un grauj cilvēka dzīves kvalitāti?
28.02.2018 21:35 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Vēl ir tādi vīrieši, kuri sievietes pie sevis sauc ciemos tikai tad, kad ir alga. Uz to brīdi mētājas ar naudu, izliekoties turīgāki, nekā viņi ir un, kad jūt, ka vairāk nepavilks līdz nākamajai algai, tad sāk aizbildināties ar savu slimošanu, radu slimošanu, lielu darba apjomu un visu citu. Līdz nākamajai algai. Viņi no brīva prāta pērk sievietēm tās kleitas un telefonus, jo viņiem vajag pašapliecināties. Sievietes tur ne pie kā nav vainīgas, viņas neslauc neko. Tas, ka pieņem - kāpēc nepieņemt, ja vīrietis no brīvas gribas dod? Vai sievietei, kas vēl pat īsti nav attiecībās, kopā nedzīvo, būtu jāsatraucās par to, vai vīrietis tiek galā ar savām finansēm?
No malas jau mūsdienās vainīga ir sieviete - diņģē sev telefoniņus, to un šito, bet to, ka, iespējams, vīrietis izvēlas to darīt, jo tā viņš sev jūtas vērtīgāks kā vīrietis, izslēdzam vispār. Viņš automātiski ir upuris un viņa maita.
Mēs nekad neuzzināsim, kā ir šajā gadījumā, vai, kā patiesībā bija Salomejas aprakstītajā gadījumā, kurš tur un kādu apsvērumu dēļ ko darīja. To zina tikai viņi paši. Mēs te no malas varam mest akmeņus viena vai otra dārziņā, bet patiesība ir tāda, ka mēs neko nezinām, lai varētu spriest, mums nav pat vienas puses viedokļa, ir tikai skats no malas.
28.02.2018 20:59 |
 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
Neredzu neko smieklīgu šajā situācijā, jo pazīstu vīrieti, kam bija līdzīgi. Domājat, ka goldigeres piemetas tikai bagātajiem? Tas vīrietis ne tuvu nebija miljonārs, strādāja celtniecībā. Līdz ko šim alga, tā sieviete klāt. Lauciniece, bet ''dāma'' ne pa jokam. Tad viņai restorāns vajag, tad jauna kleita, tad telefons un vēl kas. Kādam 200-300 eiro ir sīkums, bet viņa strādāja kaut kādā zivju fabrikā, nu neko sev papildus naudiņa. Vīrietis ļāvās, jo labāk kaut kas, nevis vientulība.
Vienīgais ko tev varu ieteikt - mēģini viņam piespēlēt citu sievieti. Nedomāju, ka kādas sarunas var risināt situāciju, jo tēvs tāpat neklausīsies.
28.02.2018 20:45 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Ej, beerns, labaak izpildi maajasdarbus skolai, nevis vazaa savas gjimenes netiiro velju.
Traktorists, kursh miil dzeerumaa braukt pie stuures - pilniigi taads zelta gabals, peec kura rindaa staav.
Viena naivaa aitinja Issey 3.lapaa piikst, kaa vinja necieshot sievietes, kuras viirieshiem naudu slaucot. Beerninj, pachuksteeshu Tev nosleepumu, vinji labpraatiigi un ar prieku ljauj sevi slaukt, neviens vinjiem ieroci pie galvas netur. Kad pieaugsi, tad sapratiisi. Bet varbuut nesapratiisi, vareesi sev pieshuut kaajstarpee locekli un sist kaafuuzii duuri galdaa, ka PATI par savu kappppijas tasiiti veelies maksaat, plus pilniigai vienliidziibai vareesi iemaaciities staavus churaat.
Ja autore ir taadaa vecumaa, kuraa pienaakas vecaaku atbalsts, tad vienojies ar teevu par konkreetu summu, ko Tev dod. Citos gadiijumos nebaaz savu degunu, kur Tevi neprasa.
28.02.2018 18:50 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Neko tā arī golddiggeres cienīgu neieraudzīju. Tikai kaut kādu mistiku par to, kurš brauca un kuram vajadzēja pūst trubiņā.
28.02.2018 18:44 |
 
Reitings 17
Reģ: 11.11.2017
Ja cilveks saka ka tevi mīl tapēc jau tas cilvēks taa arī domā.. .. .. |-)
28.02.2018 18:27 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Vispār + Rīdziniecei :-D
28.02.2018 18:25 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Dzerajs traktorists ar gadijuma sezonaliem darbiem atradis GOLDIGERI kurai ir savs auto...bet vecim nav, kurs tur kuru izmanto?:-D:-D
28.02.2018 18:15 |
 
Reitings 790
Reģ: 05.01.2016
Situāciju daudz nekomentēsu, tik piebildīšu, ka labs traktorists tādā kārtīgā saimniecībā sezonā saņem 1000+ eur uz rokas. Mazā lauku pilsētiņā tā nav maza alga. Un ja tā "slaucēja" ir blakus ciema Anniņa, tad no tiem pašiem 1000 eur var uzdzīvot.;-) Nu ne visi traktoristi laukos strādā pa šņabja pudeli un neko nenopelna
28.02.2018 18:14 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Es tavā vietā uztrauktos nevis par to, ka tēva draudzene ir golddigere, bet par to, ka tavs tēvs brauc dzērumā

+++
Vispār tā visa gudrā spriešana no malas- visi vienmēr visu zina labāk nekā tie, kas reāli ir attiecībās. Nekad neviens nevar zināt visu un vēl no abām pusēm, es toč zinu, cik smieklīgi tas ir, arī es kādreiz esmu bijusi tā draudzene, par kuru domā, ka nu tikai nauda interesē :D Žēl tikai, ka tam čalim naudas nemaz nebija. Nu vismaz ne tik daudz, lai viņš man varētu atļauties kaut ko, ko es pati nevaru, lai būtu vērts tās naudas dēļ paciest tās attiecības, jo paralēli darbā man pievērsa uzmanību un dāvināja dārgas dāvanas vīrieši, kas pelna nu... vismaz 3x vairāk, varēju aizskriet prom pie pirmā sauciena. Jā, tāpat jau mana attieksme pret viņu nebija ļoti laba, bet nu nelepojos ar savu attieksmi tad, vispār ar viņu kopā sagājos savas muļķības pēc, bet nu noteikti iemesls nebija nauda, bet jā, visi apkārt bija nu tik gudri, savu nabaga čomu par miljonāru savās galvās laikam taisīja :D lai gan nevienam nebija ne jausmas, cik grūti bija ar to cilvēku sadzīvot attiecībās un tā nauda vispār nekas nebija, mana attieksme radās nevis no tā, ka man tikai naudu vajadzēja un ka esmu baigā maita, bet gan no tā, ka cilvēks pats pa lielam neko vairāk par naudu attiecībās neieguldīja. Nevarēja vai negribēja- nezinu un neinteresē, ne es varēju uz viņu paļauties, ne uzticēties, ne sajust kko- emocionāli vnk sauss, nekad nekādas problēmas nevarēja izrunāt, atrisināt, neko negribēja klausīties, darīt, ai, negribu nemaz atcerēties, bet no malas jā, pirka viņš man ik pa laikam kko, nodrošināja dzīvošanu, kompānijās mācēja paskraidīt priekšā pakaļā, visi viņu pazina kā baltu un pūkainu un es biju tā ļaunā un briesmīgā, kaut gan nevienam nebija ne jausmas par to, kas notika aiz aizslēgtām durvīm, cik viņš bija vienaldzīgs pret mani un mūsu attiecībām realitātē, tieši nevis materiālā, bet cilvēciskā ziņā un cik ļoti man beigās tas sāpēja, līdz saņēmos izšķirties, ko arī tikai sava stulbuma pēc neizdarīju vēl ātrāk, redz, cerēju, ka kkas mainīsies. Eh, aizrāvos, bet nu šī man sāpīga tēma, īsāk sakot gribēju pateikt, ka nu var būt visādi un pat savus ģimenes locekļus mēs nekad nevarēsim iepazīt no tādas puses, kādi viņi ir divatā ar savu partneri, bet visiem jau gribas domāt, ka savējie ir tie ideālie un tā otra puse ir tā ļaunā. Vienkārši nevajag bāzties ar savām gudrībām svešās attiecībās, var būt visādi.
28.02.2018 18:03 |
 
Reitings 129
Reģ: 04.11.2014
vienā brīdī tu zināji, kas sēdēja pie stūres, bet tagad jau raksti, ka īsti nezini:-D
Un jā, no traktorista var daudz ,,noslaukt,, naudu[:Qcool1
28.02.2018 18:02 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Manuprāt, tikai runājot un liekot priekšā sakarīgus argumentus, var mēģināt atvērt acis, nevis vienkārši sakot "tēt, viņu interesē tikai nauda". Ja tā tiešām ir, es arī nevarētu nosēdēt malā un neuztraukties. Cita lieta, ja cilvēks vienkārši bauda dzīvi, un grib blakus kādu dāmu, uz kuru to naudu patērēt. Tad gan tā ir viņa izvēle, un nekas, ko Tu teikti, viņu nepārliecinās par pretējo.
Es tavā vietā uztrauktos nevis par to, ka tēva draudzene ir golddigere, bet par to, ka tavs tēvs brauc dzērumā, kur prāts vispār.

+
28.02.2018 18:02 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Nē, nu ir jau arī tādas digeres (negribas likt priekšā gold), kurām dzērājs/sezonas darbinieks ir jau augsta līmeņa slaucamais.
28.02.2018 17:28 |
 
Reitings 47
Reģ: 12.02.2018
Pie tam, pieļauju, golddigeres meklē ko naudīgāku par traktoristu :-/
28.02.2018 17:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!