Kāzas - 1 vai 2 dienu svinības

 
Reitings 1093
Reģ: 17.05.2013
Sveiki!
Pirms kāda laiciņa es esmu bildināta un nu plānojam ar draugu kāzas. Mēs gribam vienas dienas svinības, bez nakšņošanas, bet balli ar dejām līdz rītam (vismaz nakts vidum).
Protams, ideju gūšanai lasu dažādus materiālus, viedokļus, pieredzes. Un es skatos, ka lielākoties tomēr pāri organizē kāzas ar nakšņošanu (nezinu, vai vēlāk tas pāraug otrās dienas svinības vai vienkārši brokastošana un došanās mājās). Un, ja godīgi, es esmu izbrīnīta, ka lielākoties visiem ir kāzas ar nakšņošana. Pārsvarā kāzas, kurās es esmu bijusi, ir bijušas ar balli, svinībām, bet tā, kā viesi naktī vai no rīta dodas mājup. Bet kā es skatos, šis nav izplatītākais variants – tomēr lielākoties jaunais pāris piedāvā viesiem palikt.
Tāpēc es gribu painteresēties – kā bija Jums? Vienas dienas kāzas ar balli un došanos mājup vai arī ar nakšņošanu?
27.02.2018 15:59 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Un, ja man tik daudz meitenes te nebūtu centušās pateikt, ka kāzas pilsētā nav balle un kārtīgas svinības, tad es komentētu daudz mazāk un mierīgāk.

Nu bet taču prasīji, ko kura meitene atbalsta, kas pašām bija vai kā ir plānojušas. Nu viņas stāsta savu pieredzi, ka bija stulbi. Nu viņām tā bija, kur ir problēma, neredzu. :D
28.02.2018 12:02 |
 
Reitings 1093
Reģ: 17.05.2013
Un par to gulēšanu – nē, es neesmu izlepusi, un es varētu gulēt vienā telpā ar citiem, ja būtu vajadzība. Un esmu gulējusi.
28.02.2018 12:05 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Un priekš kam teikt, ka, ja jūs nepieņemat manu viedokli, tad jau neesat bijušas tādās labās kāzās. Nē, nu nemaz nav uzbrauciens. Dari, kā gribat jūs abi, un rēķinaties ar sīkumiem, kuri ir svarīgi tieši šai izvēlei, lai viesiem būtu kaut cik komfortabli (kā jebkurā variantā).
Pēdējās bija divu dienu kāzas, bet daļa brauca prom tajā vakarā, daļa palika, tā kā tas viss miksējas arī kādreiz.
28.02.2018 12:10 |
 
Reitings 1093
Reģ: 17.05.2013
nevaru iztēloties 150 dažāda vecuma cilvēku kāzas banketu zālē, kur omes spriež par asinsspiedienu, veči - par mašīnām, līgavas māsas piekārto kleitu un vēl sīkie skrien pa vidu

Nu es biju kāzās banketu zālē pilsētā, kur nebija gluži 150 cilvēku, bet aptuveni 60-70. Bija arī vecāka gada gājuma cilvēki un arī daži bērni. Visiem viss patika. Tuvāk pusnaktij vecākie cilvēki/bērni aizbrauca mājās, bet jaunie turpināja ballēt.
28.02.2018 12:12 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Un tāpat nevar zināt, kā viss izvērtīsies tev pašai, kamēr tas nav piedzīvots, tāpēc nevar teikt, ka kaut kas 100proc nu nav un nevar būt tā. :-)
28.02.2018 12:14 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Es par vienas dienas kāzām, turklāt,ar pašiem tuvākajiem. Paldiesdievam, mums ar vīru šīs domas sakrita - viņš arī negribēja viesu namus un desmitu desmitiem cilvēku. Iemesls galīgi nebija taupīšana vai naudas trūkums :D Vienkārši neredzējām tam jēgu. Mēs tā vietā uzrīkojām kāzu dienu sev diviem siltajā zemē (apvienojumā ar atpūtu/ceļojumu 2 ned garumā) un pēc tam Latvijā ar tuviniekiem un tuvākajiem draugiem svētku pēcpusdienu foršā dzimtsarakstu nodaļā un vakariņas restorānā ar glauniem ēdieniem. Pēc tam afterparty mājā, kur tad arī tika izguldīti "tālbraucēji". Rīdziniekus izvadāja nedzērājdraugs. Viss pa zolīdo, kā sak' :D neko negribētu mainīt.
28.02.2018 12:15 |
 
Reitings 17
Reģ: 26.10.2017
a) tu prasīji viedokļus, un tos tu dabūji. Kāpēc tev ir tik svarīgi mainīt to cilvēku viedokli, kas atšķiras no tavējā? Un kāpēc tevi tik ļoti uztrauc, ko domā svešinieki internetā?
b) Ja šī būtu diskusija par praktiski/ organizatoriskiem kāzu jautājumiem, tā noritētu mierīgi, kā kāzu beztēma, kur meitenes noskaidro, kas viņas interesē, bez lieka trokšņa. Tev ir ļoti svarīgi šeit pierādīt, ka tev ir taisnība, un citiem tās nav, kamēr tavs jautājums jau sakotnēji ir bez vienas pareizās atbildes, jo tas ir GAUMES jautājums, un kā mēs visi zinām, par GAUMI nestrīdas. :-) Nē, nu var jau to darīt, bet rezultāta tam nebūs nekāda, jo gaume ir subjektīvs jautājums. Tu tver visu, ko meitenes tev saka par kāzām vispārīgi kā personīgu uzbraucienu savām kāzam. Tātad problēma ir vairāk emocionāla... kāzu stress?
28.02.2018 12:16 |
 
Reitings 1093
Reģ: 17.05.2013
ka tā ļoti saspringti tver to un neglīti atbildi.

Duujaa, taču proties! Es neglīti atbildu? Kurā vietā?
Un es nevienā vietā neteicu, kā ir jādara, "''tomēr, ir jādara tā, nav ko stulbi domāt, ka''. Jā, es vnk pieklājīgi pateicu, ka nu nav tā, kā Jūs uzskatat, ka vienas dienas kāzas nav balle. Bet nekur es neglīti neatbildēju.
Vienvārdsakot, pirms komentē un apspried manus vārdus, komentārus, lūdzu, kārtīgi visu izlasi.
Paldies!
28.02.2018 12:20 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Tikpat labi būs švītīgi pilsētas draugi, kuriem nepatiks lauku viesu nams, vīramātei negaršos kotletes, sievasmātei negaršos torte, kāda ome nepratīs ēst garneles - visiem viesiem nekad neizdabāsi! Tāpēc rīko tā, kā TEV patīk.
28.02.2018 12:21 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Piekrītu meitenēm, kas izteicās jau pirms manis līdzīgi - pieklājīgi uzbrauc un centies iestāstīt sazin ko un pārliecināt, ka citām pieredze laikam izfantazēta, skaidrs.
28.02.2018 12:30 |
 
Reitings 1093
Reģ: 17.05.2013
pieklājīgi uzbrauc un centies iestāstīt sazin ko un pārliecināt, ka citām pieredze laikam izfantazēta, skaidrs.

Es neko tādu neradīju. Ja tā izklausījās, es ļoti atvainojos.
Bet nu palasi taču diskusiju - vai nebija tā, ka vairākas meitenes centās iegalvot, ka vienas dienas kāzas kādā restorānā nav ar balli, nav ar dejām, ir vienkāršākas?
28.02.2018 12:37 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Akdievs, jūs varbūt varat izbeigt? :D Katram sava uztvere! Daļa te tagad grib APGALVOT, ko autore ir domājusi ar savu rakstāmo, autore turpretim saka, ka TĀ NEbija domājusi! Nu tak rimstās reiz! :D runājiet un atbildiet pa tēmai!!
28.02.2018 12:46 |
 
Reitings 879
Reģ: 23.04.2014
Restoraniem ir mīnuss- parasti nevar trokšņot visu nakti, var uzlikt sodu. Maximalais laiks līdz diviem nakti utml. Viesnīcu restorānos droši vien tusēt līdz rītam neļaus, traucē visiem.
Ja gribēsi salūtu, nebūs, kur laist. Banketu zālēm, modernajām izstāžu telpām nav savi galdi,krēsli,to īre ir dārga,kā arī trauku īre utml.
28.02.2018 13:02 |
 
Reitings 1093
Reģ: 17.05.2013
Restoraniem ir mīnuss- parasti nevar trokšņot visu nakti, var uzlikt sodu. Maximalais laiks līdz diviem nakti utml. Viesnīcu restorānos droši vien tusēt līdz rītam neļaus, traucē visiem.
Ja gribēsi salūtu, nebūs, kur laist. Banketu zālēm, modernajām izstāžu telpām nav savi galdi,krēsli,to īre ir dārga,kā arī trauku īre utml.

Nu jā, jā, tas viss ir skaidrs, ka daudz kur tā ir. Bet ir iespējams atrast vietas, restorānus, kur var tusēt arī līdz rītam.
Vismaz vienā viesnīcā tiešām balle bija līdz 5iem, citā līdz kādiem 3iem.
Ja labi meklē, var visu atrast :-)
Nu tādas tukšas banketu zāles es negribu.
Un par salūtu - loģiski, ka pilsētā nelaidīs. Bet nu es to negribu :-)
28.02.2018 13:22 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Redzu to, ka atbildēja uz jautājumu, kā viņām pieredze. Ne jau jāmelo. :)
28.02.2018 13:24 |
 
Reitings 1093
Reģ: 17.05.2013
Jā, bet pieredze nenozīmē, ka tā būs vienmēr un visiem, vai ne?
28.02.2018 13:28 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Bet tāpēc nav jāapšauba katrā atbildē tā pieredze un viss pārējais. :D Jau minēju, pati nezini, kā tev būs, jo tas vēl nav noticis.
28.02.2018 13:32 |
 
Reitings 1093
Reģ: 17.05.2013
Nu ne visas te izteica tikai savas pieredzes, bet kā minējumus, jo pašām ir bijusi tikai laba pieredze ar divdiennieku, tāpēc izteica minējumus (un ar diezgan lielu pārliecību) par viendiennieku pilsētā.
Tās, kuras izsaka savas pieredzes - nu lūdzu, es paklausīšos!
28.02.2018 13:36 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Atkal uzbrūkoši. Minējumus - jo min lietas, kuras šķiet svarīgas un tunā par tēmu. Šis jau iet ārpus pašas tēmas, bet nu tas būtu kā pajautāt, čaviņ, meitenes, kādus seriālus skatāties, patīk ar vienu vai vairākām sezonām un tad rakstīt, ka nemāk skatīties, ja patīk x seriāls, tas jau stulbs, šaura domāšaba ja tur kaut ko saskata un vispār ko brauc virsū un grib iestāstīt, ka x seriāls nav labs, jo nepatīk sekojoši faktori. Nu vienam patīk tā, citam ne. Nav jau jautājums, kur taisīt vienas dienas kāzas un kā to uzrakstīt ielūgumā, bet gan vispār tēma par veidu, kurš labāk patika, patīk vai patiktu un kāpēc. Turklāt ja daudzas min tos pašus aspektus, par kuriem tādā gadījumā domātu, tad kaut kas jau tur ir.
28.02.2018 13:42 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Tavā vietā tieši to izmantotu, lai labāk izplānotu un rēķinātos ar visu iespējamo, cik nu var, jo arī tavi viesi būs noskaņoti tāpat kā te un tava draudzene jau arī izteicās - dažādi domās par jebko.
28.02.2018 13:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits