Rotaslietas ikdienaa!

 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Esmu vienmeer teikusi,ka man nepatiik rotaslietas ikdienaa,bet man ir viena rokasspraadze,bez kuras nespeeju iziet no maajas.Diivaini,jo taa ir ,vareetu teikt, pat masiiva!Darinaata peec pasuutijuma , tikai man vienai taada,varbuut taapeec iipasi miila.
Mans geerbsanaas stils ir loti vienkaars,nav daudz kraasu apgeerbaa,vairaak esmu tas baltais,peleekais,melnais cilveeks!Varbuut taapeec patiik tas akcents ,kas atdziivina kopskatu.
Kaa ir ar jums,vai neesaajiet ikdienaa daudz rotaslietu un kaadas taas buutu?
19.02.2018 18:53 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Nēsāju tikai zeltu. Laulību gredzenu, saderināšanās gredzenu un auskarus.
20.02.2018 09:04 |
 
Reitings 117
Reģ: 08.07.2011
Laulības un saderināšanās gredzeni, zelta ķēdīte ar krustiņu.
20.02.2018 09:13 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Ikdienā nēsāju tikai saderināšanās un laulību gredzenus un kaklā zelta ķēdīte ar Latvijas kontūras kuloniņu, kuru saņēmu dāvanā no vīra - šo "komplektu" praktiski nekad nenoņemu.
Ja atceros, uzlieku arī pulksteni.
Ārpus ikdienas parasti kārojas pievienot tēlam kādu odziņu ar rotām, bet es pat plašajā bižutērijas klāstā, kas pie mums ir veikalos nespēju atrast to, kas man tā nu patiesām iet pie sirds, tādēļ beigās arī svētkos sanāk rotāties tikai ar ikdienas komplektu. Nu, savukārt, tādas greznumrotas, kas man patīk vizuāli es vienkārši nevaru atļauties, tādēļ uz to pat neiespringstu :)
20.02.2018 09:20 |
 
Reitings 149
Reģ: 16.01.2018
Pirms gadiem 5 nēsāju visu iespējamo bižutēriju. Ar auskariem patika izpausties - koši, lieli, krāsaini.
Tad kaut kā viss apnika. Tiku pie zelta ķēdītes ar kuloniņu. Vīrs uzdāvināja zelta auskarus ar kuriem staigāju jau 4 gadus (un gribu nomainīt pret citiem tik pat ērtiem, jo mājās esošie zelta auskari nav ērti gulēšanai, ķeras matos utt.). Laulības gredzens, saderināšanās gredzens un uz kreisās rokas ir vēl viens vīra dāvināts zelta gredzens.
Tas ir mans ikdienas komplekts, ko nekad nenoņemu - ērtie auskari :D, ķēdīte ar kuloniņu, un 3 gredzeni.
20.02.2018 09:24 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Jums ir rotaslietu kastīte vai vieta, kur tos atsevišķi, netraucēti un pārskatāmi uzglabāt?

Jā, man ir 3 rotaslietu kastītes, viena pulksteņiem, viena zeltam un trešā visādiem sudrabiem, swarovski utt, nu krč ne zeltam :D
20.02.2018 09:26 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Es izcelšos. Nevalkāju nekādus zelta auskarus, ķēdītes nenēsāju kā tādas - tās mani žņaudz; un zelta gredzens man pirkstā nebūs pat pēc laulībām. Manējais ir sudrabs. Kādu laiku nēsāju nameja gredzenu, bet tas kļuva par lielu. Tagad nēsāju šāda veida sudraba gredzentiņus.

Bet mana vājība ir auskari. Vislabāk patīk ādas, garie, nokarenie, vienīgi visiem jāmaina āķīšus pret sudraba, jo ausis citus metālus nepanes.

Vēl ikdienā ap roku ir paliels, bet askētisks pulkstenis un sudraba stīpiņveida aproce. Nekā vizuļojoša, spīguļojoša, nekādu dimantiņu un kristāliņu. Neprotu jēgu pirkt vai dāvināt rotas, kuras netiek valkātas, bailēs tās pazaudēt. Un te es domāju materiālo, nevis sentimentālo vērtību. Naudu var ieguldīt arī citos veidos. Ar rotām ir jārotājas.
20.02.2018 09:37 |
 
10 gadi
Reitings 1697
Reģ: 29.01.2009
Ikdienā man ir auskari, ķēdīte ar kulonu un gredzens, viss no baltā zelta. Auskarus un ķēdīti novelku tikai tad, kad vēlos nomainīt uz citiem. Vēl obligāti katru dienu uzvelku pulksteni un ļoti bieži - Pandora vai Thomas sabo rokassprādzi.
20.02.2018 09:40 |
 
Reitings 2056
Reģ: 31.07.2010
Ikdienā nēsāju 2 zelta gredzenus, divas zelta ķēdītes, viena ar lielu kulonu, otra ar mazāku kā Cataleya bildē. Ir palieli zelta auskari kā bumbiņas un tad vēl 3 mazie auskari. Mājās lādītē stāv gan 3 zelta gredzeni, gan ķēdītes, gan kuloni, bet visu laiku gribu iegādāties kaut ko jaunu un vecais stāv.
20.02.2018 09:56 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Nēsaju ikdienā tikai sudraba gredzenu un sudraba ķēdīti ar kuloniņu. Divas lietas kuras nevelku nost, ne mazgājotie, ne ko citu darot. :-) Auskarus ielieku tikai tad kad atceros, vai tad kad mati ir saņemti astītē.
20.02.2018 09:59 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Ikdienaa neesaaju saderinaasanaas gredzzentinu ar mazu dimantinju, neuzkriitosus auskarus un 2vas Pandora rokasspraadzes ar daudziem charminiem.. Viss ir daavinaats, taapeec miiljs, jo saistaas ar ljoti miilju cilveeku. (l)
20.02.2018 10:21 |
 
10 gadi
Reitings 680
Reģ: 29.01.2009
Ikdienā zelta kediti,kuru nenemu nost,citreiz auskarus,lielakoties Zeilišas un dažreiz pulksteni.
20.02.2018 10:26 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Neprotu jēgu pirkt vai dāvināt rotas, kuras netiek valkātas, bailēs tās pazaudēt. Un te es domāju materiālo, nevis sentimentālo vērtību. Naudu var ieguldīt arī citos veidos. Ar rotām ir jārotājas.

Ja šis ir par manu komentāru, tad piekrītu, ka ar rotām jārotājas, un vairos neapzināti, jo reiz pazaudēju vienu auskaru un, lai gan tas bija dārgs, man lielākā bēda bija tieši dēļ tā sentimentālās vērtības. Nav gan tā, ka nekad nevelku. Vienīgi, ko nozīmē - naudu var ieguldīt citos veidos? Tās ir dāvanas. :-/
20.02.2018 10:42 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Piekrītu, ka ar dāvanām ir mazliet cits stāsts, un tomēr... Esmu saņēmusi dāvanās gan pērles, gan zeltu, kas man vienkārši nepatīk un ar visu savu materiālo vērtību šī dāvana man ir tik pat nevajadzīga un nepraktiska kā dārza rūķis.
Gan jau lieki, bet tomēr jāpiebilst arī, ka negrozos sabiedrībā, kas iet uz ballēm apkārušies ar 11k vērtiem auskariem :-D
20.02.2018 10:46 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Gan jau lieki, bet tomēr jāpiebilst arī, ka negrozos sabiedrībā, kas iet uz ballēm apkārušies ar 11k vērtiem auskariem

Es arī nē. Varbūt daļēji arī tā dēļ nevelku savas greznākās rotas (nav gan 11k vērti auskari :-D) - nesanāk īpaši daudz tādu vakara iziešanu.
20.02.2018 10:53 |
 
Reitings 86
Reģ: 16.08.2017
Ikdienā nēsāju un prakstiski nekad nenoņemu smalku zelta gredzentiņu un mazus zelta auskariņus, tad atkarībā no izvēlētā apģērba izvēlos klāt kādu kaklarotu, tā var būt gan smalka zelta ķēdīte, gan bižutērija (bet noteikums tāds, lai izskatās gaumīgi). Pārsvarā izvēlos zelta rotaslietas vai zelta krāsas bižutērijas kaklarotas. Rokassprādzes un pilksteņus labprāt nēsātu, bet tie man traucē rakstīt vai vienkārši liekas, ka roka apkarināta.
20.02.2018 11:08 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Nēsāju un patīk tikai zelta rotaslietas.

+++
No rotām man ir tikai auskari, kurus vecāku uzdāvināja gadus mmm..15 atpakaļ, varbūt pat vairāk.. zelta auskari ar melniem akmeņiem .. ļoti patīk! a..ikdienā arī pulkstenis, bet tas nav no zelta :D Nekādas ķedītes, kuloniņi u.c. - nē, tāda sajūta, ka traucē/žņaudz.. kaut gan jubilejā saņēmu ļoti skaistu zelta gredzenu - gana interesants, bet jākombinē, jo akmentiņi ir zilā krāsā, ļoti patīk, jo tiešām interesants, bet uzvilku tikai pāris reizes, uz pasākumiem (kas man tā jau daudz) + arī patīk uzdāvināta aproce (kaučuks + zelts).. to sen gribēju un velku nedaudz biežāk (1x mēnesī).. Atšķirībā no citām, uz vecumu tieši pielieku kko klāt un sāku valkāt, jo gadiem ilgi pulkstenis + auskari bija mans forever and ever komplekts uz visiem pasākumiem un ikdienā, tagad mēdzu "pārvarēt" sevi un uzlikt ko papildus (gredzens, aproce).. Ķedītes gan laikam nekad nevilkšu, jo br...
20.02.2018 11:26 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Nēsāju tikai sudrabu.
Laulības gredzenu un ķēdīti ar kulonu nēsāju 24/7. Citus gredzenus, auskarus, rokassprādzes mainu atkarībā no noskaņojuma un apģērba. Bižutēriju izvēlos vairāk vasaras sezonā.
Man ir alerģija no niķeļa piejaukumiem, tāpēc pamatā izvēlos auskarus ar sudraba āķīšiem. Patīk visi Meimelini, Lienes Zeilišas ādas auskari, utt.
Ļoti patīk masīvas sudraba rotaslietas.
20.02.2018 11:52 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Uz sava ķermeņa atzīstu tikai zeltu :D
Ikdienā nēsāju auskarus (zelta vai ārstnieciskos "akmentiņus"), laulības un saderināšanās gredzenu. Ā, un vēl nabā pīrsings, bet to es tikpat kā nejūtu, neatceros un neskaitu kā svešķermeni :D Kā saka, zelta naba.
20.02.2018 12:15 |
 
Reitings 949
Reģ: 03.02.2016
Tā kā man patīk katru dienu mainīt auskarus, tad ikdienā nesāju bižutērijas auskarus. Kādreiz nēsāju sudraba auskarus un sudraba ķēdīti. Bet tā kā ķēdīte saplīsa, un man ir veca galva (aizmirstu sataisit), tad ir tikai dažādi auskari :-D
20.02.2018 15:23 |
 
Reitings 116
Reģ: 29.01.2009
Tās, kas ikdienā nēsā zelta gredzenus, kā viņi jums kalpo? man vienam jaunam gredzentiņam burtiski otrajā dienā parādījās vairākas nesmukas švīkas.. :( skats uzreiz vairs nav tik labs. Tiešām zelts tik mīksts? 585 prove
20.02.2018 15:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits