Veikalu lojalitātes kartes

 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Vai lietojat šādas kartes? Jums tur norādīti visi īstie dati? Viņi pārbauda to kaut kā?
Vienkārši domāju, ka, ja uzrakstu ko ne tā un to atklāj, jutīšos muļķīgi. :-D
17.02.2018 14:37 |
 
Reitings 51
Reģ: 31.01.2018
Mis take, manuprāt, tev šajā diskusijā izpaužas problēmas ar teksta uztveršanu.
18.02.2018 02:57 |
 
10 gadi
Reitings 154
Reģ: 31.01.2010
MisTake, lai strādātu par farmaceitu, nepietiek ar 3 gadu izglītību. Ar 3 gadu izglītību iespējams strādāt tikai par farmaceita palīgu farmaceita uzraudzībā. Farmaceits tiek reģistrēts attiecīgā reģistrā tikai pēc 5 gadu absolvēšanas RSU vai maģistra grāda iegūšanas (5 gadi) LU. Farmaceita asistents var strādāt pēc koledžas absolvēšanas, mācību ilgums -2.5 gadi.
18.02.2018 08:41 |
 
Reitings 1465
Reģ: 10.02.2016
Nelietoju kartes vispar.
18.02.2018 09:20 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Es gan varu izteikt viedokli tikai par tām aptiekām, kuras atrodas Alfā, jo parasti iegriežamies tieši tajās. Un man ļoti patīk Mēness aptieka, nekad neemu tur saskārusies ar nelaipnu attieksmi. Vienmēr farmaceiri laipni apkalpo, visu paskaidro. Benu aptieka man atkal tur nepatīk, jo lielākoties farmaceites bijušas nelaipnas un pilnīgi neieinteresētas. Arī vīrs teica, ka vairs uz turieno neies, jo gadās, ka pat uz jautājumu neatbild, vienkārši noignorē.
Par cenu atšķirību neko nezinu, jo neesmu pievērsusi uzmanību.
18.02.2018 09:44 |
 
Reitings 668
Reģ: 04.05.2009
Par pārdevējām rakstīja vairākas meitenes, varēji atbildēt visām. Kāpēc vispār minēji kaut ko par izglītību, gribēji norādīt, ka aptiekāres ir izglītotākas par pārdevējām. Jauki, bet dzīvē redzam un lasot komentārus saprotam, ka izglītotās aptiekāres uzvedas, kā lētas bodītes pārdevēja bez izglītības. Un ja vēl tiec pie pārdevējas anniņas, tad caurejas zāles iemaisīs.:-O:-O
18.02.2018 09:45 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Vienmēr esmu zinājusi, ka aptiekā mani apkalpo cilvēks ar augstāko izglītību un zinu, ka farmaceits mūsdienā studē 5 gadus (nezinu, kā bija padomju laikos), tāpēc reizēm brīnos, ko tas cilvēks vispār ir mācījies un kā skolu pabeidzis, jo ir gadījies sastapties arī ar nekompetentiem farmaceitiem visās aptieku ķēdēs. Piemēram, ārsts paraksta kādas zāles, es lietoju OK, jautāju, kā pareizāk dzert, lai tās neieteknē OK kvalitāti, man pasaka, ka īsti nezina. Jautāju, vai preparāts X neietekmē OK efektivitāti, arī pasaka, ka īsti nezina. Reizēm šķiet, ka farmaceits iekalis tikai mūžīgo likumu "nedzeriet reizē Coldrexu un paracetamolu", vai atsakās saprast, ka Coldrex un paracetamolu es vienlaicīgi pērku tāpēc, ka Coldrex būs man, bet paracetamols - manai vecmammai. Tad ko īsti augstskolā 5 gadus māca? Kā zāles iesaiņot maisiņā? Vai arī es uzdūros farmaceita palīgam? Es saprotu, ka visu nevar zināt, bet nuuu, es pirku samērā populāras zāles.
Protams, tie ir reti gadījumi un par laimi pārsvarā gadās ļoti zinoši farmaceiti, kuri ierādījuši man efektīvus bezrecepšu preparātus un atbildēt uz dažādiem jautājumiem. Īpaši Dominas Eiroaptiekā un Benu aptiekā.
18.02.2018 10:23 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Man ir Rimi, Depo un Drogas karte, pēdējo gan vairs teju neizmantoju.
Uz aptieku eju 99% Olimpijā - Benu aptieka. Gan rimi naudiņas nopelnu ar katru pirkumu (5% no pirkuma summas), gan farmaceites ļoti jaukas, zinošas un izpalīdzīgas (l)
18.02.2018 11:06 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Izmantoju lojalitātes kartes, bet jūtos spiesta to darīt, jo bez tām daudzviet prece ir dārgāka. Taču atkal no otras puses vienmēr domāju, kāda tur "lojalitāte", ja man ir visas kartes visos veikalos un es izmantoju visu veikalu "lojalitātes" piedāvājumus. Šī funkcija šķiet zudusi jēgu, jo visus veikalus, kuros man ir tās kartes, apmeklēju vienlīdz bieži.
Aptieku kartes uzskatu par diskrimināciju, jo netiek nodrošināta vienāda pieeja medikamentiem visiem cilvēkiem. Ir jāizpilda nosacījums, un tad var saņemt zāles par konkrēto cenu, un pat ja nosacījums ir saņemt karti, tas tāpat ir nosacījums, un tas ir negodīgi un diskriminējoši.
_________
Runājot par nelaipnām aptiekārēm.. Uzskatu, ka nav vispār nekāda attaisnojoša iemesla būt nelaipnam, par rupjam pret jebkuru cilvēku jebkurā situācijā. Vienalga, vai esi ar astoņu klašu izglītību vai doktora grādu, tam nav attaisnojuma. Un vienalga, vai aptiekā vai birojā vai veikala kasē, un tāda izturēšanās liecina tikai un vienīgi par cilvēka zemo inteliģences līmeni un ļoti daudz iztrūkstošām cilvēciskām īpašībām, ētikas trūkumu. Un neviens grāds vai papīrs to neglābs.
18.02.2018 11:06 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Jābūt interesantam klientam, lai tieši farmaceitus kaut kā pētītu un paziņotu, ka tur visi nelaipni un viņu diploms ir tik viegli iegūstams, ka pat gandrīz virsū jāspļauj. Attieksme ir atkarīga no paša cilvēka, ne jau profesijas. Ja pirms jums ir bijis (drīzāk vairāki) īpatnēji klienti, tad nu oma var sašļukt. Domāju, ka viegli no malas pateikt ''tev jābūt visu dienu ļoti smaidošam''. Klienti ir pilnīgi tādi paši, tāpat citos veikalos. Man nekādu konfliktu vai briesmīgu attieksmju no farmaceitēm nekad nav bijis, interesanti gan, kā gan man tā, varbūt māku 'pieiet' un komunicēt ar cilvēkiem atšķirībā no citām, ja jau tas tik liels brīnums un skils. Un mēness aptiekas ir vairāk, lielāka iespēja sastapties ar cilvēkiem, te kaut kāda augstprātīga attieksme pret citiem cilvēkiem, tad nav brīnums, ka nekas nepatīk.
18.02.2018 12:44 |
 
Reitings 78
Reģ: 29.07.2017
Man pilns ar kartēm,
Drogas kartē uzkrājas laikam kaut kādi punkti, kurus var izmantot..
Stockmann noņem stāvvietu vienai stundai.
Rimi kartiņa protams, krāju tur naudu, un izmantoju arī lejot Neste, un arī Benu aptiekās.
Kidzone un Chicco - atlaide katram pirkumam.
Sportland - atlaide katram pirkumam.
Kino kluba karte, lētākas uzkodas un biļetes
Ir vēl dažas apavu veikalu, kuras nestāv makā.
18.02.2018 13:17 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Karšu ir daudz, bet uz reti kuras ir īstais vārds un dati. Tām vietām, kas ar karti dod atlaides uz jubilejām ir dzimšanas diena norādīta, bet uzvārds cits. Epasti visām norādīti kreisie inboxi uz ko spams var nākt straumēm un man netraucēs, jo pārskatu viņus labi, ja reizi mēnesī. Īsumā - jo mazāk sistēm zina par mani, jo labāk.
Cilvēkam nav jābūt kriminālim un noziedziniekam, lai nevēlētos sevi izklāt visādām iestādēm kā uz delnas.
18.02.2018 13:30 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Man arī nav skaidrs, ko tiem farmaceitiem īsti māca, jo diezgan bieži iesaka nejēdzīgus (problēmai neatbilstošus) medikamentus. Ļoti priecājos, ka beidzot ir pašapkalpošanās aptiekas, kur var bez steigas izpētīt visas līdzīgās preces un izvēlēties atbilstošāko un, kas ne mazāk svarīgi, lētāko alternatīvu. Parastās aptiekās (ar farmaceitu aiz letes) ciest nevaru un tur neeju. Jo es nezinu no galvas visu viņu produkciju, lai paprasītu konkrētu preci, bet ja prasu kādai konkrētai problēmai, tad nez kāpēc farmaceiti piedāvā vienu vai max 2 produktus, lai gan aptiekā līdzīgi produkti ir pat 5 un 6. Ir gadījies aizmirst nosaukumu medikamentam un tad 5-6 reizes jāprasa, vai nav vēl kāds alternatīvs medikaments līdz farmaceits negribīgi izvelk no atvilknes lētāko alternatīvu. Ir gadījies, ka farmaceits apgalvo, ka man interesējošais medikaments neesot, lai gan plauktā/atvilknē to redzu. Tad jāmēģina farmaceitam ieskaidrot, kur stāv medikaments.
No otras puses, klientūra arī interesanta. Pensionāri farmaceitus uzskata par skopiem ārstiem- prasa ārsta cienīgas konsultācijas (ārsts izrakstīja šādas zāles spiedienam, bet man liekas, ka vajag citas. Iesakiet! / Sāp sāns vēderā, iedodiet zāles!) un kad nosauc zāļu cenu, sāk izvirzīt pārmetumus farmaceitam par to, ka visu pensiju par zālēm izdod, ka nepietiek naudas ēdienam, utt. Par puskurlajiem pensionāriem, kas paši nezina ko grib, atsevišķs stāsts. Apbrīnojama pacietība farmaceitiem!
18.02.2018 15:07 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Man šķiet, ka uz visām kartēm ir mani dati, tikai e-pasti vecie, spamiem atstātie.
Visaktīvāk tiek izmantota RIMI karte, jo tas ir veikals, kurā man vislabāk patīk iepirkties. Citu pārtikas veikalu karšu man nemaz nav.
Vēl arī sanāk bieži lietot Drogas karti un Euro aptiekas karti (es nesaprotu viņu atlaižu sistēmu, bet parasti labas summas noņem nost).
Makā svaidās arī tādas kartes, kuras tiek izmantotas ļoti reti - Mēness aptieka, mīļākā pilsētas bāra lojalitātes karte, Depo, Čili pica, zooveikala karte un dažas apģērbu veikalu kartes.
18.02.2018 15:29 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Daudziem aptiekās ir rīkojums censties pārdot dārgāko - tas nav šo cilvēku = farmaceitu stulbuma dēļ. Tā ir uzņēmuma un nozares peļņa.
18.02.2018 15:31 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Macaw
Tad nevajag apvainoties, ja farmaceitus sauc par pārdevējiem.
18.02.2018 15:34 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Kāds sakars ar apvainošanos? Zāles tirgot ir tikai viena lieta no visa, kas ir zem farmaceitiem.
18.02.2018 15:35 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
Ha ha. Smieklīgi par tiem farmaceitiem. Uzskata par nekompetentiem pārdevējiem, bet kad vajag bez receptes OK (vai jebko citu no recepšu medikamentu klāsta), tad gatavas līst uz vēdera farmaceita priekšā.
Un smieklīgi par pašapkalpošanās aptiekām. Gribētos redzēt, kurā aptiekā pats var paņemt bezrecepšu medikamentus. Ar uztura bagātinātājiem ārstēties nav liela māksla, pārdozēt nevar un nomirt arī nē. :D Sliktākajā gadījumā vemšanu un caureju var dabūt izēdot visu kasti. :D
18.02.2018 16:07 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Datus norādu īstos un ir diez gan daudz to karšu. Visbiežāk tiek lietota Rimi, Maxima un Drogas.
Par aptiekām - man nekad nav nācies sastapties ar sliktu attieksmi, bet, ja konkrēti par Mēness aptieku, tad man tā liekas diez gan “krieviska”, cik esmu gājusi, tad tieši Mēness aptiekā sastopamas aptiekārītes ar akcentu vai nespēju kārtīgi izteikties latviski. Vislabāk patīk Benu vai Eiroaptieka.
18.02.2018 16:52 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Es biju pirmā, kas minēja par izglītību. Meitenes, jūs lasīt neprotat vai kas ar jums? Tas, ka es pieminēju, ka farmācijas studijas, bija tādēļ, ka Ērika pateica, ka farmaceiti ir pārdevēji, viņai aizrādīja, viņa pateica - baigie valodnieki utt, kāda starpība, kā nosauc. Es pastāstīju starpību. Augstākā izglītība nedod iespējas izturēties slikti, bet, ja tev attieksme pret citiem ir žopa (kāda ir Ērikai), tad tev arī pretī tādu sniegs (cilvēks ar vai bez augstākās). Augstāko pieminēju tikai kā skaidrojumu profesiju atšķirībai.

Šis no Anna grib laikam bija domāts šajā diskusijā.
Ha ha. Smieklīgi par tiem farmaceitiem. Uzskata par nekompetentiem pārdevējiem, bet kad vajag bez receptes OK (vai jebko citu no recepšu medikamentu klāsta), tad gatavas līst uz vēdera farmaceita priekšā.

+ :D
18.02.2018 17:03 |
 
Reitings 51
Reģ: 31.01.2018
Es biju pirmā, kas minēja par izglītību. Meitenes, jūs lasīt neprotat vai kas ar jums? Tas, ka es pieminēju, ka farmācijas studijas, bija tādēļ, ka Ērika pateica, ka farmaceiti ir pārdevēji, viņai aizrādīja, viņa pateica - baigie valodnieki utt, kāda starpība, kā nosauc. Es pastāstīju starpību. Augstākā izglītība nedod iespējas izturēties slikti, bet, ja tev attieksme pret citiem ir žopa (kāda ir Ērikai), tad tev arī pretī tādu sniegs (cilvēks ar vai bez augstākās). Augstāko pieminēju tikai kā skaidrojumu profesiju atšķirībai.
18.02.2018 17:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!