Drauga attieksme

 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Sveikas!
Ko jūs sakāt par situāciju:
Draugs brauc ar draugiem slēpot. Mani neaicināja līdzi kaut es arī ļoti gribēju braukt. Neko neteiktu ja brauc ar draugiem, bet citi draugi ņem arī savas draudzenes līdzi. Mani draugs neņem līdzi, jo es neprotu labi slēpot ( biju tikai 2 reizes pirms 6 gadiem). Tās draugu draudzenes arī ne visas prot labi slēpot. Kad viņa draugi viņam jautāja vai es braukšu, viņš atbildēja nē viņa nebrauc. Nav jau baigā drāma, bet nepatīkami ka tikai nemācēšanas pēc es nedrīkstu braukt. Nepatīk man tāda attieksme. Viena no draugu draudzenēm vienreiz ieminējās ka brauc līdzi bet būs laikam vislēnākā...mans draugs pēc tam man mājās teica ka tik stulbi ir ka kāds brauc līdzi kas neprot labi slēpot un šo cilvēku būs vienmēr jāgaida.
Ko jūs sakāt par tādu situāciju?
Jums tas būtu vienalga vai jus uzskatāt ka tā ir necienoša attieksme?
Man jau vienalga...Nav pirmā reize un nebūs arī pēdējā. Vienkārši interesē viedokļi.
11.02.2018 23:13 |
 
Reitings 619
Reģ: 01.02.2015
Man radās iespaids, ka slēpošana nav pie vainas (ja jau citas slikti slēpojošās meitenes ņem līdzi), varbūt viņam nepatīk, kā tu uzvedies draugu klātbūtnē vai grib no tevis atpūsties.. nezinu. Bet, protams, tā ir necieņa un es to nepaciestu.
Diskusijas iespaidā atcerējos, kā pirmo reizi slēpoju kompānijā, slēpoju nosacīti, jo jau pirmajās minūtēs nogāzos no tā pacēlāja, kas stumj uz priekšu, vīrs uzreiz pats palaida vaļā to striķi un pierāpoja man klāt, palīdzēja tikt lejā un piedāvāja visai kompānijai beigt šo pasākumu :-D. Protams, es teicu, lai turpina izklaidi un atradu labāku veidu, kā atpūsties - pasēdēju lejā, papļāpāju ar darbiniekiem, padzēru kafiju, viņš ar kompāniju turpināja snovot/slēpot. Es vienkārši negribēju turpināt mocīties pati, tas nav mans sporta veids, bet nu attieksme!!! (l)
Nezinu, es parunātu ar draugu par šo jautājumu. Un ko viņš atbild, kad tu jautā - kā tad es iemācīšos slēpot galu galā?
12.02.2018 08:04 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Man šķiet ,ka kādu gadu atpakaļ kautkas līdzīgs tāds te bija.:-)
12.02.2018 08:06 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Bet ,ja pa tēmu. No drauga puses ,tas ir ļoti nesmuki, un ka nemaki slēpot? Vai tas liedz paņemt līdzi mīļoto cilvēku, forši pavadīt laiku , atpūsties, iespējams pat mazliet pamācīties slēpot. Šaubos,ka slēpošanas nemācēšanā slēpjas,tas ka negrib tevi līdzi ņemt, tur ir kas cits , varbūt viņš grib baigi izrādīties tur visiem, bet re tu viņam traucesi, jo būs tevi jāgaida, jāpamāca .
Kā Alexxa jau rakstīja,ka tas ka nemāk nenozīmē,ka nevar līdzi ņemt. Es arī to pašu boulingu neprotu ,metu uz dullo, slēpot ar nemāku, par nepatīk un laikam arī nebrauktu,ja piedāvātu jo ziemas sporta veidi kā tādi nepatīk:-D. Tomēr, autores gadījumā cik saprotu, tas ir tāds draugu un otro pusisu pasākums.
Nezini, mēģini atrast kādu vidusceļu, vai negrib tevi līdzi-parunā ar kādu puiša drauga meiteni vai vari viņiem pievienoties un ar viņiem kopā braukt,ja braucat katrs ar savu mašīnu, jo tas ka viņš negrib tevi līdzi ņemt, nenozīmē ka tev ir aizliegts braukt:-);-) , brauc, pavadi laiku ar meitenēm un neņem galvā draugu. :-)
12.02.2018 08:26 |
 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Sognare
Tas ka viņam būtu kauns no manis jo es nemāku slepot, tas ari ir viens no argumentiem. Viņam ir svarīgi visu priekšā labi izskatīties. Un varbūt arī grib atpūsties bez manis. Mums vienreiz tā bija, ka abiem bija nedēļa brīva un jau trešajā dienā viņam nepatika ka esam abi kopā mājās...viņš aizbrauca ar velosipēdu pabraukāt un es gribēju braukt līdzi. Viņš man neļāva, teica ka grib kādreiz pabraukāt viens. Nevar taču tā, ka esam visu laiku kopā.
Un es viņam nekad nepārmetu kad viņš iet satikties ar draugiem.
Varbūt pavadām daudz laika kopā...bet tas viss nav iemesls, lai tā attiektos pret mani.
Tagad lasot tik daudz komentāru saprotu jo vairāk kas viņš ir par cilvēku. Dažkārt gribas dzirdēt arī citus viedokļus.
12.02.2018 09:09 |
 
Reitings 178
Reģ: 31.01.2018
Rodas sajūta, ka tu draugam neesi īsti vajadzīga un viņam tu besī... Izrunājies ar viņu un pasaki,ka tev nepatīk viņa attieksme. Ja tu viņam būsi svarīga, viņš meiģinās kaut ko mainīt. Lai izdodas!
12.02.2018 09:15 |
 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Mums vispār attiecības ar daudz problēmu. Nedomāju ka ar šo cilvēku vēl palikšu ilgi kopā. Kaut ja žēl pēc 6 gadiem izšķirties bet labāk tā nekā vienmēr uzklausīt šos nepatīkamos komentārus. Mums ari finanšu sadalē ir problēmas, vins nopelna 2x vairāk un viņam ir stabili ienākumi. Man nav stabilu ienākumu pagaidām. Bet viss tiek dalīts uz pusēm. Vienīgi par internetu samaksā viņš. Tāpēc kā viņš saka tas jau nav nekas ja es parmaksaju par produktiem jo viņš nomaksa internetu... bet vienalga tas nav godīgi. Tad viņš pasaka pašas sievietes ir vainīgas gribējāt vienlīdzību nu lūdzu te tev vienlīdzība.
12.02.2018 09:18 |
 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Katrinux
Es viņam tiešām neesmu svarīga. Runājuši esam. Bet tas nrpieka nenoved.
12.02.2018 09:19 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Viņam ir svarīgi visu priekšā labi izskatīties.

Interesanti, cik dažādas var būt izpratnes par to, kas liek cilvēkam “labi izskatīties”. Man personīgi partnera atstāšana mājās šādā situācijā, ar šādiem iemesliem, noteikti neliekas nekas tāds, kas liek viņam labi izskatīties, pat ja viņa slēpošanas prasmes būtu tuvas Olimpiskajam čempionam.
12.02.2018 09:23 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Es viņam tiešām neesmu svarīga. Runājuši esam. Bet tas nrpieka nenoved.

Hmm... Un kas Tevi priecē šajās attiecībās?
12.02.2018 09:27 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Tad viņš pasaka pašas sievietes ir vainīgas gribējāt vienlīdzību nu lūdzu te tev vienlīdzība

Jo vairāk viņu apraksti, jo vairāk viņš izklausās pēc ķēma. Neizskatās, ka viņš Tevi mīl, sorry. Mīloši cilvēki tā neuzvedas:-/
12.02.2018 09:31 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Delusion, vārds “ķēms” man kā reizi ienāca prātā, lasot tēmas pieteikumu :-D. Tāpēc man tiešām ir grūti saprast, kāds varētu būt iemesls autorei vēl būt šajās attiecībās.
12.02.2018 09:38 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Es teikšu pēc cosmo standarta- šķiries :D Bet nopietni, čalis vnk neciena tevi, sāc vismaz pati sevi cienīt.
12.02.2018 10:04 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Pasadena :-D
Nu bet uzvedas jau arī kā ķēms. Labās attiecībās ir jābūt foršāk, nekā vienatnē, bet te izskatās, ka ir otrādi.
Jāsaņemas un jāatver dzīvē jaunas durvis, ir arī forši čaļi pasaulē:-)
12.02.2018 10:24 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Es tādu džeku dirst pasūtītu un vēl pateiktu dažus skarbus pretīgus vārdus aizejot. Pilnīgs lohs, pilnīga neizpratne kā tādi pajoli dabū meitenes vispār.
12.02.2018 11:08 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Nevaru iedomāties kas tur tāds ir, ka nemāki labi slēpot. Neviens nepiedzimst mākot, tāpēc jau ir jāmācās. Mans vīrs slēpo par mani krietni labāk un viņam ar mani ir samērā garlaicīgi, viņam patīk trampalīni un visādi bezceļi, bet es pieturos pie garlaicīgākām trasēm. Parasti pirmo reizi noslēpojam kopā un tālāk jau nu vai es viena ņemos vai arī ar kādu meiteni, kas parasti arī ir manā līmenī.
Te jau vairs neiet runa par slēpošanu, bet gan pašu negribēšanu ņemt līdzi. Izlasot tavus komentārus, domāju, ka tev pašai ir skaidrs, kā rīkoties, tikai grūti saņemties.
12.02.2018 11:23 |
 
Reitings 613
Reģ: 20.11.2017
Viņam ir svarīgi visu priekšā labi izskatīties.

Viņš ir egoists. Ne jau izrādīšanās draugu priekšā un viņu draudzeņu, cik viņš labi prot slēpot atstāj labu iespaidu. No malas, draudzenes atstāšana mājās tikai tāpēc, ka viņa kaut ko nemāk un viņš nav ieinteresēts savu laiku tērēt, lai viņu iemācītu un abi pēc tam varētu labi laiku pavadīt kopā slēpojot - lūk, tas izskatās slikti.
Rūpes un cieņa par draudzeni uz kalna, ka viņš pavadītu laiku ar Tevi un pamācītu Tev, kā labāk un pareizāk to darīt - lūk, tas atstātu par viņu labu iespaidu arī citu cilvēku acīs.
Paskaidro to viņam, ja pats nesaprot.
12.02.2018 14:12 |
 
Reitings 438
Reģ: 04.05.2013
es savu puisi nekad neņēmu līdzi uz koncertiem, ja viņš nevarēja no galvas nosaukt vismaz trīs dziesmas, kas patīk. nav ko vilkties līdzi un krist uz nerviem, ja negrib dejot un dziedāt
12.02.2018 15:12 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Tas ir domāts LV slēpot, vai uz ārzemēm uz ilgāku laiku? Jebkurā gadījumā, man nebūtu pieņemama šāda attieksme, tur noteikti kaut kas ir tam visam apakšā. Man brālis ņēma slēpot līdzi draudzeni uz Alpiem pat gadījumā, ka viņa vispār neslēpoja, tieši pretēji, vēl dažas dienas pavadīja ekskursijās ārpus kalniem pa Itāliju, lai draudzenei ar nav garlaicīgi, pastaigājās, brauca ar pacēlāju kalnos tāpat bez slēpošanas un jā, draugi dažas dienas slēpoja bez viņa, tikai normāli sadalīt laiku draugiem un draudzenei.
Pati vienmēr braucu slēpot kopā ar vīru, es slēpoju jau no bērnības. Arī citās aktivitātēs piedalos vienmēr, pat, ja kaut kas līdz galam nesanāk tik labi, kā citiem.
12.02.2018 15:54 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
es savu puisi nekad neņēmu līdzi uz koncertiem, ja viņš nevarēja no galvas nosaukt vismaz trīs dziesmas, kas patīk. nav ko vilkties līdzi un krist uz nerviem, ja negrib dejot un dziedāt

Tas taču joks, vai ne?(t)
12.02.2018 15:57 |
 
Reitings 429
Reģ: 03.01.2017
Piedod, kad tā saku , bet tev ir tiešam stulbs draugs!
Tas, ka nemāki slēpot tevi neņem līdzi pa to ir vērts padomāt.
12.02.2018 17:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits