Kāpēc viņas lido projām?

 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
Sveiki! Man ir tāds jautājums: kāpēc visas tagad kaut kur lido projām?

Vasarā gāju pa ielu netālu no Brīvības pieminekļa. Ieraudzīju smuko meiteni kura gāja viena. Pārvarēju savu kautrīgumu, pienācu klāt. Iepazināmies. Teica, ka atbrauca uz divām nedēļām uz Latviju no Īrijas. Aizgājām padzert kafiju. Kafejnīcā neizturēju – aizturot elpu es viņu noskūpstīju. Viņa atbildēja uz skūpstu, bet bez mēles. Laikam kautrējas, ka apkārt staigā viesmīļi. Es mēģināju viņu nomierināt, teicu, ka viss ir OK: ja kāds ieraudzīs – mēs esam brālis un māsa. Es esmu nevainīgs un viņa vienkārši izpilda māsas pienākumu un mēģina mani iemācīt skūpstīties ar sievietēm. Bet viņa vienalga kaut kā kautrējas. :( Randiņa beigās vairs nedeva sevi skūpstīt. Aizvadīju viņu līdz pieturai, tur pajautāju Facebook kontu. Viņa teica, ka negrib attiecības. Es paskatījos viņai acīs un teicu: „es gribu tikai ar tevi vēlreiz satikties, kamēr tu esi Rīgā, un parādīt cik skaistā pasaulē mēs dzīvojam, gribu tev iemācīt dejot latīņdejas, gribu ar tevi sadalīt kādu Long Island – tas arī viss; es neko no tevis neprasu”. Bija redzams, ka viņa svārstās, bet tajā brīdī jau pienāca viņas autobuss, viņa iekāpa iekšā un aizbrauca.

Pēc desmit minūtēm pievienošu citu piemēru…
11.02.2018 16:35 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
No visa šitā normāls anekdošu krājums sanāk.
15.02.2018 13:58 |
 
Reitings 77
Reģ: 23.01.2018
Es tā sasmējos par šo:
Viņa pati piegāja, pajautāja kā man iet. Forši, atteicu es. Bet viņa turpināja stāvēt blakus. Man bija neērti. Es nezināju ko viņa grib un ko viņa gaida. Beigās es iekāpu mikriņā un aizbraucu mājās.

Iedomājos to situāciju no malas... :D
15.02.2018 18:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits