Kur ir vīrieši?

 
Reitings 51
Reģ: 31.01.2018
Jautājums vienkāršs - kur var atrast normālus vīriešus? Runa ir gan par romantiskām attiecībām, gan par vienkārši čomiem ar, iespējams, kādu dzirksti flirta.
Prasības dotajā momentā (man tāds nenoteikts attiecību statuss ar ļoti lielu noslieci uz sabrukšanu, iespējams, pat šonakt) nav nekādas lielās, vienkārši - lai prot gramatiski rakstīt un ir par ko parunāt. Vēlāk, ja nonāks līdz kaut kam nopietnākam, tad jau skatīšos citas prasības. Neizslēdzu nekādus iespējamos variantus.
Flirts, otrapuse, tinder, tur tiešām tādi sakarīgie eksistē? Kur dzīvē iepazīties? Esmu lasījusi, ka cilvēki neprot dzīvē iepazīties.. Interesanti būtu izlasīt kādu patiesu stāstu, kur un kā tas notika.
10.02.2018 19:54 |
 
Reitings 59
Reģ: 03.12.2017
Esmu palaidusi garām Tavu vecumu. Ja man likās, ka 20 gados visi ir brīvi, tad 25+ brīvi ir vien tie, kurus visas izbrāķējušas vai arī tādi, kas jau ir ar smagu pieredzi dzīves karuselī.
Liekas mazliet nesmuki, ka meklē jaunas iespējas, kamēr tilti nav nodedzināti, bet - kas zin, varbūt Tava otra puse dara tieši tāpat. Par maz info no Tevis.
Foršus puišus var sastapt RTU :D Ja studiju vecums jau garām, tad noteikti uz ielas/veikalā/kino kāds Tevi uzrunās. 3 vietas, kurās cenšos ne ar vienu nerunāt, jo ir par daudz nevainīgu iepazīšanās mēģinājumu no vīriešu puses.
Smaidi, esi pozitīva un - esi Tu pati! (l)
11.02.2018 00:01 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Jautājums vienkāršs - kur var atrast normālus vīriešus?

To pašu var jautāt arī par sievietēm. Ir vērojams sakarīgu sieviešu deficīts.
lai prot gramatiski rakstīt un ir par ko parunāt.

Ar tādām prasībām Tev derēs katrs otrais vīrietis.
cik no tiem ir "locekļu bilžu" sūtītāji un cik normālie.

50%/50%
11.02.2018 00:09 |
 
Reitings 90
Reģ: 13.12.2017
Lai atrastu sakarīgu vīrieti, pašai jābūt sakarīgai.
Es uzskatu, ka tā saucamais sakarīgais cilvēks ar vēlmi atrast otru pusīti ilgi viens nepaliks. Ja tev ir, ko otram dot, partneri atradīsi. Tas attiecas uz abiem dzimumiem.
11.02.2018 00:32 |
 
Reitings 51
Reģ: 31.01.2018
Bbetija, par vecumu īsti nesapratu. Man ir 25 gadi, ja meklētu vīriešus romantiskām attiecībām, tad meklētu vecāku kategoriju, bet tā kā pašlaik tas nav vadmotīvs, tad der jebkurš sakarīgs vecums, kaut 19 gadi, ja prāts vietā vai var aizvest uz Munameği.
Es zinu, ka nesmuki meklēt variantu B, kamēr ir A, tomēr neviens nezina, kas notiek aiz manām dzīves durvīm, tāpēc par to tagad nav jēgas runāt.
Tāpat es nesaku, ka es baigi aktīvi no šodienas, no rītdienas kādu meklēju. Tās ir pārdomas, kur meklēt, ja gribēsies parunāt. Šodien gribējās kaut ko apspriest, kaut kur aiziet. Ar ko? Ar draudzeni, kas tāpat kā es piedzīvo attiecību izjukšanu? Ar draudzeni, kurai otrs bēbis vēderā? Nu. Neeezinu.
11.02.2018 01:02 |
 
Reitings 51
Reģ: 31.01.2018
Reizēm ir tā sajūta, ka vēlies justies viegli un nedomāt ne par attiecību jukšanu, ne par to, ka vēl vienai draudzenei bēbis, cita apprecējās, bet otrai trešais maģistrs kabatā. Gribas tā viegli, forši pavadīt laiku - un to arī ceru atrast, ja vispār meklēšu, šādās pazīšanās.
11.02.2018 01:04 |
 
Reitings 51
Reģ: 31.01.2018
Man ar iepazīšanos uz ielas vairāk ir jautro vai viendienīšu stāstu nekā nopietno (kas, iespējams, šajā gadījumā arī derētu, es tikai tā piebilstu). Es visvairāk esmu iepazinusies internetā (bet tie bija citi laiki, citi forumi, kad man bija 16 un tas nebija cosmo forums, bet vīriešu auditorijai vairāk domāts) vai dzīvē - skolā, savukārt tādu bibliotēkas stāstu, kas turpinātos vairāk par dienu, nav bijis. Arī tinder esmu bijusi vairākkārt, bet nekad neesmu tikusies.
Būs kaut kas jāmaina.
Oi, kad meklēšu nopietnas attiecības, tad.. Šķiet, ka misija vispār neiespējama. Man tas šķiet tik grūti sākt visu no sākuma, ja uzstādi sev mērķi atrast tieši šādu vīrieti, ar ko vēlies veidot ģimeni. Vismaz pašlaik tādas dažādas domas šaudās galvā.
11.02.2018 01:10 |
 
Reitings 51
Reģ: 31.01.2018
Starp citu, ir kaut kādi vīriešu forumi analogi šim forumam? :D Nejau copēt iešu, bet vienkārši interesanti palika, domājot par forumiem.
11.02.2018 01:16 |
 
Reitings 51
Reģ: 31.01.2018
Tik daudz komentāru no manis.
Jūs tajos tinderos uc līdzīgājos cik ilgi sarakstaties līdz tiekaties? Protams, ar katru dažādi, bet aptuveni - tas notiek tā "čau", "čau, šodien esi Rīgā? Tiekamies?" vai notiek garas sarunas?
11.02.2018 01:24 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Laikam tiešām sievietei jāsper pirmais solis, jo vīrietis atšķirībā no sievietes atbldēs uz uzrunājumu. Un neatkarīgi no tā, kurš iesāka, izredzes kaut ko dabūt ir vienīgi tad, ja nav tādā līmenī kā tēmas par gļotādiņu komentētājas, izņemot laikam vienu un pašu tēmas autori, ja tā ir sieviete.
11.02.2018 05:46 |
 
Reitings 93
Reģ: 02.12.2017
Es ar savu draugu iepazinos internetā. Sarakstījāmies dažas dienas un tad viņš uzaicināja uz tikšanos. (l)
Ja man šodien būtu jāmeklē otra pusīte, nav ne jausmas, kur to varētu darīt. Šķiet, ka internetā vairs neiepazītos, man jau toreiz likās, ka pārāk maz normālu vīriešu attiecībā pret dīvaiņiem.
11.02.2018 06:23 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Tā mākslīgi meklēt labu sarunubiedru nesanāks, manuprāt. Tam tomēr vairāk vai mazāk jānotiek dabiski. Protams, ir nepieciešama kaut kāda "platforma", uz kuras pamata var izveidoties kaut kādas attiecības/draudzība/komunikācija u.tml. Tam noder internets, vai kaut kādas grupas nodarbības utt. Taču mana pieredze ir tāda, ka tieši tajā brīdī, kad visvairāk slāpst pēc kādas sirsnīgas sarunas ar svešinieku/gribās iemīlēties kādā/meklē attiecības/meklē draudzību - tieši tad tu to vismazāk saņemsi/atradīsi/izjutīsi. Tāpēc vislabāk ir novirzīt savu "gribuli" uz kaut ko citu, kas nav saistīts ar citu cilvēku piesaisti sev, un tad maģiskā kārtā viss sakārtosies pats no sevis. Nav jau jānoslēdzas, nav jābūt aukstai, bet nav arī nekur jāsteidzas. Te ir forums - cilvēki dien dienā runā savā starpā diskusijās, sarakstās arī privāti, sarunā arī tikšanās, tiekās un draudzējas. Nu uzraksti kādam! Ja gribās vnk draudzēties/izkratīt sirdi/ sajusties saprastai - tam der ne tikai vīriešu kārtas pārstāvji. Ja gribās arī paflirtēt/pakoķetēt un vnk sastapties ar vīrieša viedokli un skatījumu - nu, lūdzu, lietotājs xanax mums te ir ļoti foršs puisis. :-D Lietotājs skudrulācis arī izklausās sakarīgs - vismaz intelektuāli (nav nācies iepazīties personīgi). :-P Gan jau te vēl ir daži klusāki lietotāji, kuri noteikti arī labprāt pakomunicēs, ja kāda izrādīs ieinteresētību... ;-)
11.02.2018 06:45 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Te dažas izteicās, ka internetā ir liela iespēja atrast dīvaiņus. Kā, jūsuprāt, tā dīvainība izpaudās?
11.02.2018 07:04 |
 
Reitings 531
Reģ: 09.02.2017
Labi ka pašas sevi neuzskata par dīvainēm:-D
11.02.2018 09:05 |
 
Reitings 34
Reģ: 15.03.2015
Tinderī esmu tikai satikusi visādus dīvaiņu -
viens bija ļoti pašpārliecināts par sevi vīrietis, bet kad bija nepieciešams runāt konkrētāk , lidinājās par mākoņiem.
otrs ,aizgāju uz randiņu, beigās izrādas tās bija fake bildes viņam profilā un viņš man kā svešinieks pagājis garām nopētnijis , neatsūtija sms ,ka neieradīsies. Aizmuka :-D, neesmu nesimpātiska sieviete, bet tas bija creepy.
trešais , ar to neiepazinos Tinderī, bet vēlāk viņu atradu tinderī, apraksts viņam bija tik valdzinošs , cik bildes vecas (2 gadus).
ceturtais, manai draudzenei ,kura aizgāja uz randiņu, viņš pēc tam viņu visur stalkoja un pat zvanijās uz darbu, kad viņa neatbildēja pa mobīlo telefonu.
11.02.2018 09:08 |
 
Reitings 531
Reģ: 09.02.2017
Žizzelle Nu ne jau vienmēr paveicās,dzīvē gadās visādi. Un katram prasības ar citādas. Es nepatīku nevienai,bet mani tas neuztrauc,jo man ir kam patikt jau :)
11.02.2018 09:23 |
 
Reitings 51
Reģ: 31.01.2018
Neons, liels paldies par komentāru, man laikam tiešām vajag atslābt. Meitenes draudzenes ir, tostarp arī jaunas pazīšanās bīdās (ir, kas pati atrakstīja šeit). Vispār tāds iedvesmojošs komentārs, jo reizēm tieši tie sīkumi aizmirstas, jo īpaši smagākās dienās, kad sēdi un domā, ka viena tāda neveiksminiece esi.
Savukārt xanax mani jau izbrāķēja. :D
11.02.2018 10:21 |
 
Reitings 51
Reģ: 31.01.2018
Es, cik saprotu, eny69 ir trollis?
Vienkārši privāti atrakstīja, es uzliku ignore.
*
Skudru lācis, man daudz dīvainu stāstu par tinderi, bet tas pirms gadiem diviem. Viens vīrietis OK, meklē nopietnas attiecības, vienkāršās tēmās sakarīgs, paldies dievam, runā aizgāja arī tuvākās sarunās, jo tad izrādījās, ka visas meitenes, kas negrib anālo, ir dievgosniņas, viņam nevajag tādas.
Vienu dzīvē neredzēju, fb nezināju, bet viņš man daudz rakstīja. Kaut kas man viņā nepatika, es ignorēju, tad nobloķēju viņu tinder. Viņš mani atrada kaut kādā veidā fb un ļoti daudz tur rakstīja. Es teicu, ka sākumā esmu aizņemta, nevaru atbildēt, tad, ka nevēlos turpināt saraksti. Bet viņš rakstīja stilā "čau, kur pazudi? Tagad vari runāt? Tagad gribi turpināt runāt?" nobloķēju fb.
Viens bija tāds, ar kuru draudzene sarakstījās, viņš gribēja īrēt pie viņas dzīvoklī istabu. Satikāmies (bija piektdienas vakars, tāpēc bijām draugu bariņš, kad skatījās dzīvokli), izteica vēlmi palikt uz vakaru, istabu ņems utt, pēc divām dienām aizbēg (burtiski, naudu un atslēgas atstāja uz galda un durvis neaizslēgtas), jo meitenei, kas izīrēja dzīvokli, izrādījās ir attiecības un viņš to tā nebija iecerējis, ko tad viņa vispār tinder meklēja? Samaksāja gan kā pienākas pat tåm dienām, viss OK.
Personīgi man tuvāk par stāstu nr 1 nav bijis, jo tas bija tāds ļoti normāls vīrietis un tad.. Un tad 8-) zuda cerības.
11.02.2018 10:30 |
 
Reitings 531
Reģ: 09.02.2017
Ir ir trollis:-P
11.02.2018 10:54 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
eny69, manis pēc Tu vari būt trollis, bet es nesaprotu, kas Tu esi pēc dzimuma, jo Tev vienu laiku bija bilde, kurā bija attēlots cilvēks (ja pieņem, ka pretēji Bībeles mājienam sieviete tiek uzskatīta par cilvēku) no mugurpuses sieviešu drēbēs? :)
11.02.2018 19:11 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
eny69 vai tad nav kurpju mīlis sikernieks?
11.02.2018 19:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits