Rīgas sabiedriskais transports

 
Reitings 605
Reģ: 09.04.2009
Netieku skaidrībā ar Rīgas pilsētas kustības maršrutiem.
Ar kādu sabiedrisko var tik no rimi vai maksimas, kas atrodas iebraucot Rīgā no Olaines puses, laikam Vienības gatve ta sanāk līdz origo, vai vel labāk ja kāds pa taisno iet tuvāk uz Lāčplēša ielas 112. Vajag darba dienā.
03.02.2018 19:43 |
 
Reitings 77
Reģ: 23.01.2018
Heilla, man tāpat reiz gadījās, tikai atšķirība tajā, ka viss notika pašā centrā, Upīša ielas rajonā. Vajadzēja doties uz darba interviju, bet mirklī, kad vajadzēja iet vajadzīgajā virzienā, ieslēdzās topogrāfiskais idiotisms un es apstājos ielu krustojumā. Stāvēju tur kādas 10 minūtes, līdz sadūšojos uzrunāt kādu garāmgājēju. Izrādās, biju tikai 2 minūšu attālumā no meklētās iestādes. Un tādi gadījumi manā dzīvē ir visai bieži. :D
04.02.2018 01:49 |
 
Reitings 790
Reģ: 05.01.2016
Stella cik patīkami apzināties, ka neesmu vienīgā tāda. :D Man,piemēram, Vecrīga katru reizi kā pirmo reizi tur. :D
04.02.2018 01:55 |
 
Reitings 77
Reģ: 23.01.2018
Heilla, oi, jā, Vecrīga man arī ir kā brīnumu lauks. :D Vienmēr ilgi jo ilgi pētu karti, pirms vispār saprotu kur man jāiet. Tāpat varu pabūt kādā bārā/kafejnīcā, bet nākamajā reizē jau vairs neatceros kur tieši tas bārs/kafejnīca atrodas - man tā gadās bieži. :D
04.02.2018 02:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits