Tinder randiņi un pieredze

 
Reitings 503
Reģ: 07.03.2016
Sveikas!
Vai esat Tinderī atradušas savu īsto? Kādas vispār ir jūsu domas par šo aplikāciju?:) Pieredze? Kuriozi?
26.01.2018 17:38 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Ghost, es esmu divreiz bildināta, es pati bēgu prom

es nerunāju par pagātni, bet gan par tagadni, ne jau tavi tagadējie tinder randiņotāji tevi ir bildinājusi.
Pie tam gala beigās visu noteiks ķīmija, gan vīriešiem, gan sievietēm. Esmu atraidījusi arī tos kas atbilst pēc prasību listes, jo nav īstās ķīmijas

Šim gan jāpiekrīt, ķīmija ir ļoti svarīga.
28.01.2023 17:30 |
 
Reitings 254
Reģ: 10.01.2023
AllSaints @ 28.01.2023 17:16

Domā, ka gribu ko citu?

Tā sanāk, tev tās prasības kā pēc grāmatas, ka jābūt tā un šitā, bet patiesībā dziļi zemapziņā tev tas nav nemaz tik svarīgi, tāpēc arī ātri zūd tā interese uz tādiem. Tev derētu kaut bezdarbnieks resnītis, ja vien viņš liktu tev justies labi.
Tā ka te iepriekš izskanējušais ieteikums par Aldi varbūt nav nemaz tik zemē metams. 😁
28.01.2023 17:31 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Pamēģinam! Ja ir interese, raksti pm.
:))
Vienīgi man nepatīk iet uz randiņiem ziemā, es randiņoju tikai vasarā.
28.01.2023 17:34 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Piekrītu. Es arī par AllSaints un Alda randiņu. 👍
28.01.2023 17:40 |
 
Reitings 399
Reģ: 09.08.2022
Es īsti nesaprotu kāpēc AllSaints prasības tik ļoti pievērš uzmanību. Tāds ir viņas tips un neredzu tajā neko sliktu, chill:) vai arī kādam škrobe, ka ir tādas sievietes ko nevar dabūt vai kas?
28.01.2023 17:53 |
 
Reitings 254
Reģ: 10.01.2023
Renaate301 @ 28.01.2023 17:53
Es īsti nesaprotu kāpēc AllSaints prasības tik ļoti pievērš uzmanību. Tāds ir viņas tips un neredzu tajā neko sliktu, chill:) vai arī kādam škrobe, ka ir tādas sievietes ko nevar dabūt vai kas?

Neviens jau neteica, ka tas ir slikti, turklāt, pēc viņas pašas teiktā, viņa arī atbilst tādai, kas šādu tipu var dabūt. Bet. Izrādās, ka ne jau šāda vīrieša tipa trūkumā ir vaina, viņai bijuši tādi pat vairāki pieejami, taču pašai vienmēr zudusi interese, tātad patiesībā tas nemaz nav viņas tips. Viņa tikai prātā ir iztēlojusies, ka tādam vajadzētu būt viņas tipam, bet patiesībā zemapziņa / sirds / sauc to kā gribi, prasa pavisam ko citu.
28.01.2023 17:59 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Arjan @ 28.01.2023 17:59

Neviens jau neteica, ka tas ir slikti, turklāt, pēc viņas pašas teiktā, viņa arī atbilst tādai, kas šādu tipu var dabūt. Bet. Izrādās, ka ne jau šāda vīrieša tipa trūkumā ir vaina, viņai bijuši tādi pat vairāki pieejami, taču pašai vienmēr zudusi interese, tātad patiesībā tas nemaz nav viņas tips. Viņa tikai prātā ir iztēlojusies, ka tādam vajadzētu būt viņas tipam, bet patiesībā zemapziņa / sirds / sauc to kā gribi, prasa pavisam ko citu.

jā, šis interesanti, bieži vien vide un audzināšana rada kaut kādu nepatiecu izpratni par to, kādu otro pusi mums vajadzētu meklēt. (līdzīgi kā ar karjeras izvēli utt)
Beigās cilvēks atrod to, ko meklējis, bet izrādās, ka vienkārši nebija sevī pietiekami ieklausījies un jāsāk no jauna.
28.01.2023 20:13 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Toksiski badboyi ar tendenci uz vardarbību, gan pret citiem gan pret paša GF, lai cik ironiski neizklausītos, tieši tādās attiecībās sievietes noturās visilgāk.
Es to neizdomāju, kaut kur izlasiju.
28.01.2023 21:04 |
 
Reitings 4911
Reģ: 11.08.2022
Aldis15 @ 28.01.2023 21:04
Toksiski badboyi ar tendenci uz vardarbību, gan pret citiem gan pret paša GF, lai cik ironiski neizklausītos, tieši tādās attiecībās sievietes noturās visilgāk.
Es to neizdomāju, kaut kur izlasiju.

Kāpēc? Jo tie vīrieši veiksmīgi manipulē. Pēc sliktā perioda atkal ir mannas kalni un ķīseļa upes un sieviete visu laiku atrados apburtajā lokā, jo tic, ka tas viss ir pārejoši un partneris taču cenšas. Sāk vainot sevi, ka nespēj būt ideāla (otrā puse tāāaaaa nožēlo un tāāāāaa cenšas), lai gan vaina nav viņā
28.01.2023 21:07 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Mušpapīrs @ 28.01.2023 21:07

Kāpēc? Jo tie vīrieši veiksmīgi manipulē. Pēc sliktā perioda atkal ir mannas kalni un ķīseļa upes un sieviete visu laiku atrados apburtajā lokā, jo tic, ka tas viss ir pārejoši un partneris taču cenšas. Sāk vainot sevi, ka nespēj būt ideāla (otrā puse tāāaaaa nožēlo un tāāāāaa cenšas), lai gan vaina nav viņā

Āmen baznīcā! 💯
28.01.2023 21:10 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Mušpapīrs @ 28.01.2023 21:07

Kāpēc? Jo tie vīrieši veiksmīgi manipulē. Pēc sliktā perioda atkal ir mannas kalni un ķīseļa upes un sieviete visu laiku atrados apburtajā lokā, jo tic, ka tas viss ir pārejoši un partneris taču cenšas. Sāk vainot sevi, ka nespēj būt ideāla (otrā puse tāāaaaa nožēlo un tāāāāaa cenšas), lai gan vaina nav viņā

Man gan šķiet, ka tur parasti ir ''tāds tādu atrod'' gadījums, un pārsvarā sievietes vai nu (1) nekad nav tikušās ar badboyiem vai arī (2) regulāri tiekas ar badboyiem un #vīriešiircūkas
28.01.2023 21:27 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
greece @ 28.01.2023 21:27

Man gan šķiet, ka tur parasti ir ''tāds tādu atrod'' gadījums, un pārsvarā sievietes vai nu (1) nekad nav tikušās ar badboyiem vai arī (2) regulāri tiekas ar badboyiem un #vīriešiircūkas

Ir gana daudz naivas sievietes,kurām nav pieredzes ar tādiem badboyiem un sievietes ar zemu pašvērtējumu,kas arī iekrīt tādu vīriešu skavās.
28.01.2023 21:32 |
 
Reitings 4911
Reģ: 11.08.2022
greece @ 28.01.2023 21:27

Man gan šķiet, ka tur parasti ir ''tāds tādu atrod'' gadījums, un pārsvarā sievietes vai nu (1) nekad nav tikušās ar badboyiem vai arī (2) regulāri tiekas ar badboyiem un #vīriešiircūkas

Esmu lasījusi pētījumus par šo, var teikt, "fenomenu". Tās sievietes viņos saskata vīrišķīgas iezīmes. Saprotu, no malas izklausās briesmīgi aplami, taču viņas redz "bara vadoņus", kas operatīvi spēj pieņemt lēmumus (vienalga, cik loģiskus) un nebaidās pielietot fizisku spēku, kas diemžēl pagriežas viņu pašu virzienā. Kaut kādu iemeslu dēļ daļai sieviešu ir kropļota izpratne par vīrišķību, līdz ar to "uzraujas" uz šādiem vīriešiem. Viņiem visiem ir milzīga pašpārliecinātība (un tik pat liels vadiņu iztrūkums dažās vai visās smadzeņu daļās). Ar to pārliecību arī uzvelk uz āķa.
Protams, daži no malas izskatās gandrīz svēti, bet iekša izpuvusi tāpat kā tiem, kam uz sejas pierakstīts, ka ir vardarbīgi
+ vēl Stokholmas sindroms lielā daļā gadījumu
28.01.2023 21:36 |
 
Reitings 272
Reģ: 17.05.2022
Mušpapīrs @ 28.01.2023 21:36

Esmu lasījusi pētījumus par šo, var teikt, "fenomenu". Tās sievietes viņos saskata vīrišķīgas iezīmes. Saprotu, no malas izklausās briesmīgi aplami, taču viņas redz "bara vadoņus", kas operatīvi spēj pieņemt lēmumus (vienalga, cik loģiskus) un nebaidās pielietot fizisku spēku, kas diemžēl pagriežas viņu pašu virzienā. Kaut kādu iemeslu dēļ daļai sieviešu ir kropļota izpratne par vīrišķību, līdz ar to "uzraujas" uz šādiem vīriešiem. Viņiem visiem ir milzīga pašpārliecinātība (un tik pat liels vadiņu iztrūkums dažās vai visās smadzeņu daļās). Ar to pārliecību arī uzvelk uz āķa.
Protams, daži no malas izskatās gandrīz svēti, bet iekša izpuvusi tāpat kā tiem, kam uz sejas pierakstīts, ka ir vardarbīgi
+ vēl Stokholmas sindroms lielā daļā gadījumu

Man gan šķiet, ka viss nāk no ģimenes - jo ģimene ir tie cilvēki apkārt bērnam, kas veido viņa personību un sniedz pārliecību par sevi - spriežu pēc sevis. Ja bērns ir mīlēts, viņa sasniegumus, prasmes utt. neviens nav apšaubījis, bet tieši otrādāk - viņš ir saņēmis uzmanību, savu spēju novērtējumu, ka viņš ir labs tieši tāds, kāds ir, tad arī pieaugušā vecumā viss būs kārtībā.
Attiecības ar vīriešiem manipulatoriem draud sievietēm bez pašpārliecinātības, kuru domas par sevi spēj ietekmēt apkārtējo cilvēku viedoklis, kā arī tās, kas ir maz saņēmušas vīriešu uzmanību vai vispār uzmanības apliecinājumus.
28.01.2023 21:56 |
 
Reitings 4911
Reģ: 11.08.2022
AllSaints @ 28.01.2023 21:56

Man gan šķiet, ka viss nāk no ģimenes - jo ģimene ir tie cilvēki apkārt bērnam, kas veido viņa personību un sniedz pārliecību par sevi - spriežu pēc sevis. Ja bērns ir mīlēts, viņa sasniegumus, prasmes utt. neviens nav apšaubījis, bet tieši otrādāk - viņš ir saņēmis uzmanību, savu spēju novērtējumu, ka viņš ir labs tieši tāds, kāds ir, tad arī pieaugušā vecumā viss būs kārtībā.
Attiecības ar vīriešiem manipulatoriem draud sievietēm bez pašpārliecinātības, kuru domas par sevi spēj ietekmēt apkārtējo cilvēku viedoklis, kā arī tās, kas ir maz saņēmušas vīriešu uzmanību vai vispār uzmanības apliecinājumus.

Tas noteikti ir sākums, kā līdz tādam prāta un dvēseles stāvoklim nonāk, lai iekļūtu vardarbīgās attiecībās
28.01.2023 22:04 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021

Pilnīgi visām sievietēm zemapziņā/instinktos patīk badboys, neatkarīgi no rases, sociālā stāvokļa, vecuma, u.c
28.01.2023 22:29 |
 
Reitings 4911
Reģ: 11.08.2022
Aldis15 @ 28.01.2023 22:29

Pilnīgi visām sievietēm zemapziņā/instinktos patīk badboys, neatkarīgi no rases, sociālā stāvokļa, vecuma, u.c

Atļaušos oponēt 😅 katrai bad boys patīk citā koncentrācijā. Vienai vajadzēs visus 100%, citai 15% un jau liksies par daudz. Nu tas tā... tēlaini izsakoties
28.01.2023 22:42 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Es brīžiem nesaprotu, kapēc sievietes ir jāpataisa sarežģītākas nekā viņas ir. 😀
Esi sakarīgs džeks, kas nav dīvānā pirdējs, un tu jau būsi virs vairākuma.
28.01.2023 22:44 |
 
Reitings 4911
Reģ: 11.08.2022
.Eksperte. @ 28.01.2023 22:44
Es brīžiem nesaprotu, kapēc sievietes ir jāpataisa sarežģītākas nekā viņas ir. ?
Esi sakarīgs džeks, kas nav dīvānā pirdējs, un tu jau būsi virs vairākuma.

Man dažreiz liekas, ja Aldis būtu sieviete, viņam patiktu tie tīrasiņu brutālie bad boys 😅
Saņemes, Aldi, Eksperte. Tev saka, ka nav tik traki (man arī tā šķiet) un noteikti vēl kādai tā liksies
Paņem rokās savas olas un uzaicini AllSaints uz randiņu. Pārmaiņas pēc forumietes Valentīndienā neskatīsies Titāniku, bet ar aizrautību un mutautiņu rokā slaucīs asaras, lasot jūsu mīlasstāstu
28.01.2023 22:49 |
 
Reitings 43
Reģ: 31.10.2022
AllSaints @ 28.01.2023 21:56

Man gan šķiet, ka viss nāk no ģimenes - jo ģimene ir tie cilvēki apkārt bērnam, kas veido viņa personību un sniedz pārliecību par sevi - spriežu pēc sevis. Ja bērns ir mīlēts, viņa sasniegumus, prasmes utt. neviens nav apšaubījis, bet tieši otrādāk - viņš ir saņēmis uzmanību, savu spēju novērtējumu, ka viņš ir labs tieši tāds, kāds ir, tad arī pieaugušā vecumā viss būs kārtībā.
Attiecības ar vīriešiem manipulatoriem draud sievietēm bez pašpārliecinātības, kuru domas par sevi spēj ietekmēt apkārtējo cilvēku viedoklis, kā arī tās, kas ir maz saņēmušas vīriešu uzmanību vai vispār uzmanības apliecinājumus.
Man bija loti sarezgitas attiecibas ar tevu. Gruti vinu par tadu pat nosaukt. Drizak priekshnieks,kuram nekad nedrikst teikt ne. Velejas caur mani piepildit savus jaunibas neizdevusos sapnus. Nekad neesmu sanemusi labus vardus par sasniegumiem,kuru bija daudz un dazadas jomas. Tikai un vienigi liela kritika par vismazako neveiksmi. Manu vecako masu sita,jo bija “nogajusi no celja”. Spardija pat ar kajam. Paldies mammai,kura sanemas un iesniedza skirsanos,kad man bija 13 gadi. Ta man bija laimiga diena,ko draugi un klasesbiedri nesaprata. No malas izskatijamies ljoti laba gjimene. Man bija tikai 1 pieredze ar toksisku virieti, kura sakas ar sexu un lielu kjimiju bez saistibam. Tad sakas iemileshanas periods abiem un es noticeju,ka tur kaut kas var izveidoties.Kopigas nedelas nogales viss bija ok,bet 1.celjojuma strids par neko. Celjojums tika izbojats,bet ta ka tas ilga 2 nedeljas,tad salabam. Atkal nedeljas nogales kopa,kur viss ok un nakamais celjojums,un scenarijs atkartojas… Es vinju pametu neatskatoties,kaut bija gruti,jo biju jau iemilejusies. Man tadas attiecibas nav pienemamas. Tikai velak sapratu,kas vins ir izlasot dazadus rakstus par manipulatoriem. 100% vinsh.
28.01.2023 22:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)