Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

nva piedāvātais brīvprātīgais darbs

 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
Sveikas!
Pienākusi mana kārta izvēlēties lietveža vakanci no nva piedāvātajām nevalstiskajā sektorā. Un te sākas apjukums.
Ir iespēja strādāt uz vietas izvēlētajā uzņēmumā, kā arī strādāt no mājām. Abiem variantiem ir savi plusi un mīnusi. Darbs no mājām skan labi, tiešām faktiski arī būšu mājās un strādāšu 4h no vietas. Mīnuss - kurš un kā mani apmācīs? Kā tikšu galā ar nesaprotamo? Itkā solīja apmācību materiālus, bet vai tas ko dos?
Darbs uz vietas konkrētajā uzņēmumā arī nav slikts variants, jo lielāka iespēja kko iemācīties, kas arī ir mans mērķis - iemācīties, ne tikai strādāt kā protu.
Taču vakar no konsultantes sapratu, ka te īsti nebūs apmācības, kko jau parādīs, bet vairāk būs strādāšana kā pašas apmācības. Aģente pirms visa šī gan citu dziesmu dziedāja, ka apmācīs no nulles un vēl rekomendāciju uzrakstīs.
Atteikties no pieteikuma nevar. Kkas ir jāizvēlas.
Ko izvēlētos jūs?
26.01.2018 14:20 |
 
Reitings 79
Reģ: 11.03.2017
Izvēlētos darbu uz vietas uzņēmumā ( man personīgi ir grūti strādāt no mājas- slinkums + vēl visas blakus lietas novēršs uzmanību)
Par apmācību neuztrauktos- nebūsi ne vadītāja, ne vienīgais cilvēks uzņēmumā- ja arī nebūs tāda nopietnā apmācība, vienmēr ir kāds kolēģis, vadītājs kam visu pajautāt, kā arī vienmēr var paskatīties ķā darīts iepriekšs...
26.01.2018 14:35 |
 
Reitings 79
Reģ: 11.03.2017
Savulaik kad sāku strādāt lietvedībā nespēju kopiju no noraksta atšķirt:-D
Galvenais nebaidies, noteikti esi apķērīga un viss izdosies:)
26.01.2018 14:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)