Attiecības ar līdzcilvēku

 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Ir pienākusi mana kārta arī lūgt padomu.
Sīkumos neizplūdīšu.
Ar draugu strādājam gadījuma darbus, lai paši varētu atļauties auto un tēmēt uz kaut ko augstāku.
Mums ir pašiem savs dzīvoklis, dzīvojam vienu nedēļu pie drauga radiem, kad strādājam, pārējo laiku savā dzīvoklī. Pagaidām ir tāda nepastāvība, bet drīz viņa beigsies.
Karoč īsumā līdzcilvēks visu laiku blamējas apkārt. Izrāda konkrētu nepatiku pret mani. AIZ MUGURAS! acīs gan smaida kā maija saulīte, bet aiz muguras esmu pataisīta par melnāko velnu.
Visu laiku apsaukājas, galvenais, ka apmelo. Ka nodirš man būtu vienalga, bet gan mani apmelo. Galvenais, ka mēs ar draugu neko nedaram, nestrādājam, sapņojam par auto, bet redz no sapņošanas nauda nerodas.
Nu kas tas par sviestu? Mēs strādājam 8 stundas dienā, pelnam naudu un bāžam zeķē, tādējādi realizējot plānu par auto iegādi.
Tam es atvainojos ķēmam ir 25 gadi. Tas nekas, ka viņam tiesības tika izmaksātas, auto tika viņam nopirkts un viss pasniegts uz paplātes. Es atšķirībā no viņa tiesības izmaksāju sev un arī auto tiks nopirkts pašas spēkiem!!! Bet viņš apmelo mani ka es gaidu no citiem visu
Saka, ka es esmu pilsētnieces caca, ka man vispār nevajag auto, ka man jāiet uz Rīgu atpakaļ, ka es laukos pūstu tik.
Galvenais, apmelo mani, ka es nemaz negribot viņa veco otru auto jo redz esmu pārāk izlepusi. Viņš man to nav pat piedāvājis!!
Kā satiek mani tā čaaau, un smaida kā saulīte. Nu ko neko acīs nesaka?
Jaucas manā un drauga dzīvē, ka viņš taču var atrast kārtīgu meiteni no laukiem, nevis pilsētnieces cacu. Un galvenais kladzina to apkārt pa visu pilsētu. Mēs ar draugu jau tā esam iemantojuši sliktu slavu dažu cilvēku acīs, pateicoties viņa radinieka pasaciņām.
Wtf?
Tas čalītis pat neprot kartupeļus izcept. Ne tualeti aiz sevis satīrīt. 25 gados!! Mājās viņš ne pirkstiņa nepakustinās. Redz, ka mātei smagi nest malku pa durvīm, viņš labāk izvēlēsies apsēsties jau uz siltas krāsns, nevis palīdzēt viņai. Kā jānes malka, tā vienmēr ielec mašīnā un pazūd.
Mājās durvis čīkst, nē, viņš neliksies ne zinis man jāiet viņa istaba haosā un jāmeklē eļļa. Ēst viņš netaisa, gaida kad māte visu pienesīs.
Nenosodiet mani no kurienes es to zinu, zinu viņa paroli un iečekoju intereses pēc ko viņš sarakstās. Un neticēsiet, lielāko daļu laika mani pataisa par melnāko velnu
Zinu, ka nav smuki līst svešās sarakstēs, taču man likās dīvaini, kādēļ daudzi cilvēki uz mani šķībi skatās. Sāku meklēt sakni Un redz kur iemesls!
Es nesaprotu vairs, kā man rīkoties? Es jau turu muti ciet un neko nesaku, citādi zinās kur esmu metusi acis.
Līdz ko mēs iegādāsimies auto, tā izgaisīsim no viņa dzīves. Atbrauks tik ciemos. Tas ir vēl aptuveni mēnesis.
Sakost zobus un iet uz priekšu? Man gribas vienkārši kliegt un ārdīties
23.01.2018 23:36 |
 
Reitings 139
Reģ: 23.11.2017
RedJasper
Mans novērojums ir tāds, ka viena daļa cilvēku ir tādi, kuri strāsta tā kā pie bikts un nesaprot, ka tas " draugs " visu var aiznest tālāk. Un tā pa ķēdīti.
Vienkārši pārtraucam stāstīt par sevi un tad šāda tipa " draugi " novērsīsies.
24.01.2018 11:53 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Manuprāt zemāk jau nav kur krist, līst sveša cilvēka sarakstē ir tik pat cūciski kā aiz muguras apmelošana, tikai tāds sīkums,tev jāklusē par savu deguna bāšanu viņa sarakstē,jo tad viņam noteikti būs iemesls tevi aprunāt.
24.01.2018 13:56 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Abi vienādi. Gan tu, gan vinjsh....
24.01.2018 19:46 |
 
Reitings 502
Reģ: 07.03.2018
Pati labā, pēdiņās, protams. Vēl zemākā līmenī nekā apspriest jūsu neracionālos lēmumus.
28.07.2018 11:50 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Arī tu tieši tāpat viņu aprunā. :D
28.07.2018 12:34 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Jūs strādājat vienu nedēļu mēnesī, to nedēļu pavadat radinieka mājās, un tu skaties ko viņš dara vai nedara savās mājās un vēl lasi viņa sarakstes? Nekauņa pēdējā tu esi, dzīt tevi ar sūdainu mietu no turienes.
28.07.2018 12:52 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Jūs strādājat vienu nedēļu mēnesī, to nedēļu pavadat radinieka mājās, un tu skaties ko viņš dara vai nedara savās mājās un vēl lasi viņa sarakstes? Nekauņa pēdējā tu esi, dzīt tevi ar sūdainu mietu no turienes.+
Un vel kapec divi viens otram juridiski svesi cilveki kraj naudu lau uz pusem nopirktu vienu auto? Tikai ta veci vari noturet? Jo auti bus uz vina varda.Sac tacu NORMALI stradat un dzivot savas majas. un tam lidzcilvekam taisniba jus neesat pilna simta.
28.07.2018 12:57 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Līdz ko mēs iegādāsimies auto, tā izgaisīsim no viņa dzīves. Atbrauks tik ciemos. Tas ir vēl aptuveni mēnesis.
Sakost zobus un iet uz priekšu?
nu vienkarsi pipec, nepateiciga izmantotaja esi.
28.07.2018 13:17 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Karoč īsumā līdzcilvēks visu laiku blamējas apkārt. Izrāda konkrētu nepatiku pret mani. AIZ MUGURAS! acīs gan smaida kā maija saulīte, bet aiz muguras esmu pataisīta par melnāko velnu.

Bet tu pati to pašu tikko izdarīji. Aprakstīji, ko viņš neprot utt. It kā mūs tas interesētu. Tā ir aprunāšana.
28.07.2018 13:32 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Nezinu, ja mani visu laiku noliktu un apmelotu, man butu pofig par tam moralem, easy uztaisitu screenshotus, lai pieraditu, ka dirs apkart. Un nu, vina jau riebigi izsakas par to radiniecinu, jo noteikti ir izbesijusies, ka vins pats nav nekads stradigais utt, bet dirs apkart.. man ir viena draudzene, kura nokrapa savu puisi, puisim pastastija... visu izrunaja, izskiras, ir viens chalis, kurs pats krapj savu draudzeni, 100% zinu, ta ka regulari, bet manu draudzeni noliek par palaistuvi utt, sokejas ka ta var utt... lai gan vina ar draugu visu izrunaja un izlema skirties... ka vina saka, ja vins turpinas visu laiku vinu padarit tagad par mauku, krapeju utt tad ari saks stastiti par vinju apkart, jo cik var ciest? Man liekas jocigi ka visi telo tadus neaprunatajus, kip jums kads bojas reputaciju utt, bet jus neviena bridi neaizsviltos?:-D
28.07.2018 13:55 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Ņemot vērā, ka tēma pusgadu veca, visdrīzāk autore jau sen tur vairs nedzīvo un arī problēma vairs nav aktuāla.
28.07.2018 13:56 |
 
Reitings 304
Reģ: 09.01.2018
Tu pārāk daudz streso par to, ko kaut kāds muļķis saka. Lai tak izpaužas. Un Tu tikmēr fokusē savu enerģiju uz sava sapņa piepildīšanu, nevis viņa sociālo tīklu stalkošanu. Un, kad viņš acīs smaida un tēlo labiņo, uztaisi poker face un pasaki "Da nomierinies" un ej prom, lai viņš zina, ka viņš Tavās acīs ir zaudējis cieņu. Bet vispār es iesaku meklēt citu dzīvesvietu, šādi lūzeri tikai kavēs Tavu mērķu izpildi.
28.07.2018 15:40 |
 
Reitings 304
Reģ: 09.01.2018
Kas te visu laiku ceļ augšā vecas tēmas? :-D
28.07.2018 15:41 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Nez tas auto iegaadaats? Normaala auto uztureeshana prasa naudu :-D Vai arii ir iegaadaats kaads vecs kraams, kuram spaini detalju shrotaa var salasiit par kapeikaam un skruuveet savaa garaazhaa :-D
I kur praats pirkt auto kopaa ar draugu, uz kaa vaarda tad tas auto? :-D
Oi, nevaru, kaads naivums :-D
28.07.2018 22:36 |
 
Reitings 813
Reģ: 16.04.2018
HAHA
29.07.2018 00:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits