Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dzīvesvietas īrēšana

 
Reitings 99
Reģ: 29.02.2012
Sveikas!
Man jautājums tiem, kas īrē dzīvokli. Vai dzīvokļa saimnieks/ce jaucās jūsu privātajā dzīvē? Kontrolē jūs? Vai ir bijuši aizrādījumi par to kāpēc nāk ciemiņi? Vai saimnieks/ce vēro kurā laikā pie jums ir ciemiņi un liek tiem atskaitīties?
Nu lūk man tā ir. Esmu nepatīkami pārsteigta, līgumā nekas tāds nav minēts. Un mutiski runājot kad ievācos arī prasīju vai ciemiņi drīkst nākt( atbilde bija jā drīkst).
Vai nu es esmu stul..a, Vai arī mans saimnieks ir vnk debī..s.
GODA VĀRDS man šitā ir pirmo reizi.
tagad nezinu ko darīt. Ja mainīšu dzīvesvietu ātrāk kā līgumā norādīts esmu zaudētāja, bet ja dzīvošu līdz terminja beigām, esmu zaudētāja jebkurā gadījumā.
Jo esošajai dzīvesvietai ir mīnusi. plānas sienas. Naktīs mostos augšā no kaimiņiem. VAI CILVĒKI TIEŠĀM NAKTĪS NEGUĻ????? dzīvoklī nāk iekšā smakas..ēdienu. Jā remonts ir labs...Bet padzīvojot ilgāk saku saskatīt mīnusus kas nepatīk.
Nevaru atļauties kredītu sava mājokļa iegādei, Nav man bijuši vecāki kas palīdzētu. Dzīvoju kā sanāk. Bet vai tiešām es kā patērētājs būšu zaudētājs jebkurā gadīuma..
Vai jūs esiet apmierināti ar savu esošo dzīvesvietu ko īrējat? taisni Rīgā
21.01.2018 13:57 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
kādi 9-10 mēn. pagājuši kopš ievākšanās, un ne reizi nav bijusi.
dumja saimniece. Velak tadas sudzas ka luk uzticejas bet izradaas...tucet sev nevar kur nu vel irniekiem. Ir reizi menesi jabrauc un jaredz skaititaji, un reali kas un ka uz vietas. Ja protams nav pofig par savu ipasumu.
22.01.2018 22:09 |
 
Reitings 80
Reģ: 10.12.2016
kādi 9-10 mēn. pagājuši kopš ievākšanās, un ne reizi nav bijusi.
22.01.2018 22:06 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Tas nav normāli. Tā jau ir iejaukšanās privātajā dzīvē.
Īrējam dzīvokli gadu. Ar saimnieci ir ļoti paveicies. Kad vācāmies iekšā, viņa mums pateica, ka droši varam dzīvot kā savā dzīvoklī, varam bērnus taisīt, dzīvniekus turēt :D Naudu braucam paši atdot pie viņas. Bet pie mums viņa nenāk. Tikai tagad decembrī bija, pagarināt līgumu. Papriecājās, kādu mēs foršu kaķīti esam paņēmuši :D
22.01.2018 18:17 |
 
Reitings 47
Reģ: 23.10.2017
mdc
-rūkšana!es darījumos izmantoju rūkšanas principu!

.
wtf i just read? :-O
tāds palags, bet par to rūkšanu sasmējos. paldies. made my day. :-D
22.01.2018 18:04 |
 
Reitings 368
Reģ: 31.12.2017
Izklausās, ka tirgo nekustamos īpašumus un labi uzvāries, ja jau tik mēmi labus darījumus dabū :D
22.01.2018 17:56 |
 
Reitings 78
Reģ: 27.07.2017
Tātad, klausieties uzmanīgi,ko es jums teikšu
-pirmkārt īrējot dzīvokli neriskējiet nekad un nepārkāpjat savu komfortu,ja jums prasa 180+180+200 drošības naudu un jūs neesat gatavas riskēt pazaudēt šādu summu sakiet īpašniekam,lai viņš iet dillēs!/viņi visi var būt krāpnieki,nenodrošināt ar solīto untmldz!
-maksājiet īpašniekam tikai tik cik varat atļauties pazaudēt,jo īpašnieks var pat pārdot dzīvokli nomainīt atslēgas un jūsu mantas pieliekamajā salikt,/neticiet tiem ipašniekiem!ne vārdam!ipašnieki naktī grib jums maku nozagt un jūs nolaupīt pārdot un īpašnieki smaida tikai tpc,ka jums ir nauda!skatieties vnm uz situāciju darījumiem šādiem kristālskaidri tā vairāk sevi pasargāsiet!
-tālāk par 180+180+200, te ir jārīkojas tikai vienā stilā lūk pareizais stils darījumos=īpašniek daram tā jūsu visi likumi ejiet ar viņiem dillēs,jo nauda ir man ne jums tpc darīsim sekojoši=likumi būs tikai mani!tātad man ir ērti maksāt jums 50eiro katru pirmdienu/tur 1x nedēļā/lai mums nekas negadās/nekādi starpgadījum!ko?nevar ar jums sarunāt tā kā man ērti?ejiet dillēs tad pilna rīga te ar dzīvokļu izīrētājiem!
-ja tu kā persona centies par sevi droši rūpēties bezriska,vai mazāk riska=jūs vnm būs mazāk starpgadījumu!
-uzzvaniet vnm vispirms saprast situāciju paprasiet kādā krāsā tapetes vai grīda nečīkst,vnk parasta parunāšana atklās,kas ir pretī jums,jo jums jāsaprot arī kāds ir pieprasījums īpašniekam,jo mazāks pieprasījums,jo vājāks īpašnieks izklausīsies,tas labi jums uzreiz ļoti daudz iespējas vienoties par daudzko!jo ar augstprātīgiem īpašniekiem švaki būs kko sarunāt
-vienvārdsakot visi tie vispārpieņemtie ipašnieku likumi,standarti,normas ir bleķis!jo vnm pastāv likums,ka jūs varat panākt savu to,ko jūs gribat!esmu dzīvojis centrā sarunājis viesnīcā istabu pa 100eiro mēnesī!istaba,kura vasarā viņiem maksā 900!kpc spēju sarunāt?=tpc,ka pārstāvēju savu pusi centos panākt to,ko vēlos es!
-parasti pa kapeikām nekaulējos necenšos aizvainot darījuma otru pusi,ja piedāvājums to vērts es maksāju pilnu visi mēs laimīgi tad!bet ja pieavajums pārspīlēts jājautā-vai cena runājama/tālāk ļoti uzmanīgi tikai klausieties,tad sapratīsiet pēc īpašnieka kādus vārdus vinš saka,sapratīsiet uzreiz vai spējat te sarunāt kko labāku
-rūkšana!es darījumos izmantoju rūkšanas principu!cenšos runājot saprast,kur darījumu otra puse sāk rūkt!:)tas ir tā,ka īpašniekam vnm jau prātā ir 2 cenas viena vēlamā un otra minimālā zem,pa minimālo atdos,bet ja prasīsiet zem minimālās tad būs rūkšana!:)rūcināt otru pusi nevajag,jo iegūsiet antipātijas un otra puse bloķēs darījumu!
-ir vēl daudz visādi likumi,cilvēku un darījumu psiholoģijas un nekas nemaksā tik cik prasa,ja jums kādreiz vjg dzīvokli pirkt,varu palīdzēt sarunāt pat 30% zemāku cenu kā viņi prasa,jo es tur kā zivs ūdenī saprotu uzreiz kas ir īpašnieks,un visus viņu blefus kā 2x2 saprotu
-vienvārdsakot nelieniet pie cilvēkiem,kas pa telefonu ir ar kunga sindromu lakoniski vadoši ejiet pie norm cilvēkiem,kuri laiž jūs pie vārda,paklausa jūs,tad ar jums rēķināsies varēsiet viegli kko pārrunāt,kāda jums jēga iet uz kalpa būšanu,kur grūti pat vnk lietas būtu sarunāt.es zibenīgi rakstu man šis teksts nav garš
22.01.2018 17:50 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nu autore jau pareizi saka ka zin 99% ka nedabus naudu atpakal.;-)
22.01.2018 12:26 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
Rīdziniece, es domāju, ka ir atsķirība starp negodīgu īpašnieku vai vienkārši kontrolfrīku, kā tas ir šajā gadījumā.
22.01.2018 12:24 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Tu doma ka šāds saimnieks atdos drosibas naudu? Diez vai...bet nu ja velas zaudet 300 eu...lai dara ka tu saki.
22.01.2018 12:20 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
no drošības naudas parasti sedzpapildus nodzīvotās dienas, ja vien līgums nav uzteikts mēneša ietvaros , un komunālos maksājumus par iepriekšējo mēnesi. manuprāt, tieši līguma laušana abām pusēm ir vissaistošākais punkts visa līgumā, nedomāju, ka šo drīkstētu neievērot.
22.01.2018 12:13 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
bet vai tad līgumā nav punkts, ka 30 dienas iepriekš brīdinot Tev ir tiesības lauzt līgumu un atgūt drošības naudu, t.i., neko nezaudēt?
pat ja tads punkts ir, nekur navteikts ka tads sainnieks to ieveros. Lidz ar to esneiztucetos...pedejo rekinu nemaksatu, lai sedz no drosibas naudas.
22.01.2018 12:08 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
bet vai tad līgumā nav punkts, ka 30 dienas iepriekš brīdinot Tev ir tiesības lauzt līgumu un atgūt drošības naudu, t.i., neko nezaudēt?
par ēmu - tieši nesen atradu gandrīz sapņu dzīvokli, bet nepaņēmu, jo saimnieks to vēlējās arī pārdot pēc aptuveni gada, bet ik pa laikam varētu vest īrniekus un pastavēja uz 1x mēneša profesionālo uzkopšanu no savas puses. man tas nav pieņemami - ja es īrēju, tā ir mana telpa par kuru es maksāju, un nevienam tur nav jājaucas.
22.01.2018 12:03 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Izpēti līgumu. Līgumā jābūt atrunātām īpašnieka tiesībām ierasties dzīvoklī. Ja līgums ir iesniegts VID, tad neatkarīgi no līguma satura, darbojas īrnieka tiesības. Saliec visu pa punktiem un ej runāt ar saimnieku. Racionālā sarunā vajadzētu varēt rast kompromisu. Ja ir pazīstams kāds notārs vai jurists, pieaicini sarunai. Likums ir tavā pusē.
Vispār šausmīgi. Nevaru iedomāties dzīvot tādos apstākļos. :-/
22.01.2018 10:16 |
 
Reitings 21
Reģ: 10.03.2014
es dzīvoju pie radiniekiem un man vēl trakāk, pat nevaru iedomāties kādu ataicināt pie sevis...un jaucas privātajā dzīvē vēl trakāk nekā jebkurš saimnieks droši vien ... it kā radinieki skaitās:)
Ja es īrētu, ja man būt tik daudz naudas, tad tikai atsevišķu dzīvokli, kur nekāds saimnieks nav blakus un nekādi radinieki tuvumā
22.01.2018 09:59 |
 
Reitings 51
Reģ: 11.06.2012
Manuprāt, tas nav normāli. :-O
Mēs savu dzīvokļa īpašnieku satikām tikai parakstot līgumu. Pārējais caur epastiem un pārskaitījumiem.
22.01.2018 09:57 |
 
10 gadi
Reitings 552
Reģ: 30.08.2010
Oficiali ir notariali apstirpinats ligums...100% tada nav
un?
22.01.2018 09:35 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Tikai tādēļ, ka ir līgums, nenozīmē, ka maksā nodokļus!
Man līgumā ir ierakstīts punkts, ka saimnieks drīkst ierasties tikai ar iepriekšēju saskaņošanu un bez īrniekiem dzīvoklī nedrīkst uzturēties. Arī nākamajā līgumā pieprasīšu šādu punktu (ja kāds piedāvā dzīvokļus - dodiet ziņu :D )
21.01.2018 18:54 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Vispār nejaucas, sākumā uzreiz pajautāju par nelielām pasēdēšanām - kāda runa, protams. Sazinamies tikai tad, kad ir kaut kas saistībā ar pašu dzīvokli, rēķinu vai samaksas dienu, citreiz tāpat papļāpājam, satikusi neesmu, kopš ievācos, atslēgu komplekts ir, bet esmu droša, ka nebrauc čekot, kamēr manis nav. :D
21.01.2018 18:35 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
un ja pedejo reekinu nemaksa, lai sedz no drosibas naudas. Mantas izvac un tad saki ka aizej. Tikai sada izeja. Un ka saprotu saimnieks dzivi taja pasa maja?
21.01.2018 16:29 |
 
Reitings 80
Reģ: 17.12.2017
Viennozīmīgi neapskaužama situācija..
Cik ilgi jau dzīvo šajā dzīvoklī? Vai tā ‘nākšana ciemos’ un pārbaudīšana sākās tikai tagad un cik ilgs laiks līdz līguma beigām?
Iespējams normāli izrunājoties ar īpašnieku var rast kādu kompromisu. Sliktākajā gadījumā meklētu kādu likuma punktu, kas darbojas tavā labā, jo tomēr ir tiesības uz personisko dzīvi.
_
Pati savu dzīvokļa īpašnieci esmu satikusi tikai vienu reizi, līguma parakstīšanas dienā. Galvenais, lai rēķinus maksāju laikā, nekad neesmu bijusi traucēta.
21.01.2018 16:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits