Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kur Rīgā var piestrādāt 2-3 nedēļas?

 
Reitings 1069
Reģ: 15.06.2016
No oktobra mēģinu tikt darbā, bet man tas sanāk ne pārāk veiksmīgi, teiksim atklāti. Jau ir apnicis gaidīt. Sākumā man pazīstamais piedāvāja darbu vienā no kazino vietnēm Latvijā. Bet viņa priekšnieks sazinājās ar mani tikai pēc mēneša. Veselo mēnesi es gaidīju, kad ar mani sazināsies. Beigās sanāca tā, ka es tur nostrādāju pārbaudes laiku un man teica, ka es nederu. Pēc tam man tas paziņa piedāvāja jau citu darbu. Bet sanāca neliels pārpratums un uz to vietu jau ir divi pretendenti. Ja viņi netiks, tad strādāšu tur es. Bet es negribu vairs gaidīt. Gribu strādāt un pelnīt naudiņu, lai varētu staigāt uz randiņiem ar Tinder meitenēm un pirkt sev aifonus.

Nu un es janvāra sākumā aizsūtīju CV uz citu kompāniju (arī online gambling). Bet jau ir pagājusi nedēļa kopš es to izdarīju un viņi joprojām man neatbildēja. Pazīstama, kura tur strādā, mani mierināja, teicot ka dažreiz viņi atbild pēc divām nedēļām. Bet cits paziņa man teica tā: „es negribu tevi sarūgtināt, Burkān, bet ja viņi nav atbildējuši tev uzreiz, tad visticamāk tu viņiem neesi tik vajadzīgs”. Un tā ka es neesmu pārliecināts vai viņi man vispār atbildēs tuvākajā laikā, man ir nepieciešams atrast kaut kādu laicīgu darbu, kuru es varēšu bez problēmām pamest, kad man beidzot atbildēs uz manu CV.

Jo jau apnicis sēdēt bez graša kabatā. :( Bet man ir interesanti kas tas varētu būt par darbu? Man vajag darbu burtiski uz 2-3 nedēļām. Bet daudzi vadītāji darbā pārrunās sāka, ka meklē cilvēkus uz ilgo laiku, kuri strādās gadiem. Es tā nevaru, jo gaidu atbildi no cita darba devēja un aiziešu tiklīdz viņš man atbildēs. Bet melot, ka esmu nopietni noskaņots puisis, arī negribu. Un ja teikšu, ka vienkārši meklēju darbu uz divām-trim nedēļām – mani taču nepaņems nekur uz tik īso laiku?

Ja varētu kaut kur izvilkties nedēļas divas-trīs un man vēl par to samaksātu 100-150 eiro vispār būtu burvīgi. Vai ir tādi darbi Rīgā? :-/
10.01.2018 22:13 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
bet ko tu te mekle? Fb redzeti daudzi kas mekle halturas, liec visur kur var tur un mos paveiksies. DarbsLatvija vai ka ta un tml grupas.
10.01.2018 22:19 |
 
Reitings 71
Reģ: 03.07.2013
Ko tu te lej :-D
Ja runa ir par evo/elt, tad tur ir apmācības, tad eksāmens un uzreiz noteikti tā neatlaiž, pat ja kļūdas taisi, jo sākumā lielākā daļa pieļauj visai daudz k;lūdu, tad drīzāk nosūta uz atkārtotām apmācībām. Vismaz cik man zināms. Vienk nedomāju,ka uzreiz teiktu,ka nederi un viss, ja reiz būtu ticis cauri apmācībām.
Bet pa tēmu, meklē haltūras, gabaldarbus, tai pašā ss.com ir palīgu sadaļa vai studentu sadaļā ar reizēm uzpeld kāds tāds darbs.
10.01.2018 22:38 |
 
Reitings 1180
Reģ: 03.06.2017
Flo,palasi viņa citu tematu par Evo/elt.Viņš jau ir iegāzts Evo un visticamāk Elt,jo čalis ir diezgan labi pazīstams citos latviešu forumos,kur apgrozās strādājoši šajās vietās cilvēki(t)
Par darbu-kur problēma aiziet pastrādāt uz tuvāko Maximu/Drogasu/Rimi?
10.01.2018 22:44 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
10.01.2018 22:52 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Tu tak pats biji teicis ka esi iekārtojies darbā par sētnieku. Laikam tomēr neizturēji to sētnieku kastingu.
10.01.2018 23:08 |
 
Reitings 134
Reģ: 05.12.2017
man ir nepieciešams atrast kaut kādu laicīgu darbu, kuru es varēšu bez problēmām pamest, kad man beidzot atbildēs uz manu CV.

Tu nu gan esi varen optimistisks cilvēks!
11.01.2018 00:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits