Standarti

 
Reitings 87
Reģ: 17.04.2016
Labvakar. Tātad nu, man īsti nepatīk privātas lietas rakstīt šādos forumos, bet man ir vajadzīgs citu cilvēki viedoklis un domas. Lieta tāda- jau kādu laiciņu esmu bez otras pusītes, manuprār viens no galvenajaiem iemesliem varētu būt ka man ir “pārāk augsti standarti”. Man patīk tādi kuri diezgan atbilst manam ideālam, taču īsti ar nevienu nav nekas nopietns sanācis. Kā zināt ka tas ir manā galvā un vajadzētu nolaisties no mākoņiem? Bet varbūt vienkārši neesmu satikusi vēl to īsto un man ar tiem standartiem pret vīriešiem viss ok? Patiesībā tagd par to domāju, jo zinu ka patīku vienam puisim, taču es neesmu pārliecināta ka to vēlos tikai izskata dēļ. Protams nav jau arī ārkārtēja gadījums, bet galvenokārt tas, ka viņš ir vienā augumā ar mani, un es tā jau neesmu no tām garākajām. Nenoliedzu arī to ka man pašvērtējums ir tāds ka varētu būt nedaudz labāks. Pat īsti ne pašvērtējums, bet no bērnības ir dažādas nepatīkamas atmiņas un man vismazāk vajag cilvēku kurš neliktu man pašai justies pārliecinātai ka to gribu. Raksturs un tādā ziņā viss ir pat ļoti ok. Nezinu vai kāds ko palīdzēs, bet vēlos dzirdēt kādu citu viedokli.
09.01.2018 20:39 |
 
Reitings 408
Reģ: 21.12.2017
Ja nolaidīsi standartus, nebūsi laimīga, tik vienkārši.
10.01.2018 23:16 |
 
Reitings 737
Reģ: 26.10.2014
Varbūt ir vērts izvērtēt kuri no tiem Taviem standartiem ir Tev pašai tiešām svarīgi. Ar vecumu tie ļoti mainās. Tas kas Tev ir svarīgs 14 gados, 20 gados un 30+ būs ļoti atšķirīgs. Vēlies gara auguma puisi - cik garu? 5? 10? 20 cm garāku par tevi? Ja viņš būs dumjš un garš, vai tomēr īss un inteliģents, kas Tev būs svarīgāk? Varbūt vari atrast kādu kas ir nedaudz garāks, bet tomēr tevi interesē? Jebkurā gadījumā- izvērtē kas ir tas kas viņā Tev ir vai nav pieņemams, no zāģēšanas viņš garāks neizaugs un gudrāks nepaliks. Ja viņam ir īpašības, kas Tev kategoriski nav pieņemamas, nekas tur labs nesanāks.
10.01.2018 23:44 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Es nesaprotu, kāpēc vārda prasības vietā tiek lietots vārds standarti?
10.01.2018 23:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits