Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Balkāni, ceļojums

 
Reitings 92
Reģ: 29.01.2009
Sveikas! Vasarā vēlētos ar draugu atpūsties Balkānu pussalā. Vēlams būtu apartamenti, lai iespēja pašiem uztaisīt paēst. Būtu kādi ieteikumi, kur apmesties? Var arī ieteikt, kādu paketi - lidojums + apartamenti.
09.01.2018 13:51 |
 
10 gadi
Reitings 2083
Reģ: 01.08.2012
Balkāni ir plašs jēdziens, kura valsts?
Horvātija, Melnkalne, Bosnija-Hercogovina, Bulgārija, Serbija?
Iesaku Melnkalni. Budva vai Kotora. (l)
Melnkalne ir lēta, vēl neatklāta brīnumzeme. Kotoras līcis, Dumidor kalni, ezeri, otrais lielākais kanjons pasaulē - (l), romantiskas pludmales.
Es tur braucu ar tūrfirmu, jo man atcēla citu pašas plānotu ceļojumu, vajadzēja ko vietā ātri. Labākais lēmums 2017.gadā. Bet tāda budžeta klases firma, pamatā krievu valoda, bet gide viņiem Horvātijai un Melnkalnei burvīga.
09.01.2018 14:02 |
 
Reitings 553
Reģ: 23.03.2016
Es iesaku Horvātiju un Melnkalni.
Horvātijā nedēļu dzīvojāmies pa Dubroņikiem un uz Melnkalni braucām ekskursijā - ļoti skaisti, arī tieši Kotoras līcis, Budva. Man ļoti patika, gribētu atgriezties! :)
09.01.2018 14:48 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
Viennozimigi Melnkalne (l) pagajuso gadu bijam..loti skaista valsts un stipri letaka ka Horvatija. Kotoras licis ka pasaka, tur ari dzivojam, apartamentus leti var dabut! Budva obligati jaapskata..vienigais lielakoties visas pludmales akmenainas, bet nu skaisti loti (l)
09.01.2018 15:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits