Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tiesības vs sapņi

 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
Pēdējās dienās uz savas ādas sāku apjaust cik būtu labi, ja man būtu auto. Ja man būtu auto, tad es varētu:

- vairs nesvīst staigājot pa tirdzniecības centriem virsdrēbēs (jaku vai mēteli varētu atstāt mašīnā)

- varētu visus pirkumus atstāt mašīnā lai mierīgi ietu pēc jauniem

- varētu vairs nestrādāt par krāvēju ejot pa ielām no TC ar visiem tiem drēbju maisiem

- nevajadzētu vairs uztraukties, ka maiss ar drēbēm guļ mikriņā uz grīdas (jo visas sēdvietas ir aizņemtas) un tās drēbes varētu izkrist no maisa

- nevajadzētu uztraukties, ka lietainajā laikā drēbes maisos var saslapt

Pēdējā reizē kad biju fotosesijā man bija vajadzīgi mugursoma, sporta soma un divi maisi viss pilns ar drēbēm. Un man visu to krāvu vajadzēja nest līdz Pļavniekiem! Un cik neērti un karsti ir staigāt jakā pa TC! Un cik neērti ir kad tu esi sapircis divus-trīs maisus, bet tev vajag vēl nedaudz apģērbu lai tie tavi tēli (looks) būtu pilnīgi un tu staigā pa pielaikošanas kabinām ar tiem maisiem.

Man ir draugs, kurš allaž mani grūst (nezinu kā pareizi pateikt) uz to lai es nokārtoju tiesības. Viņš pats mīl savu auto un sāka, ka sekss viņā dzīvē parādījās tikai kad viņš nopirka auto. Nu ja, to var saprast, jo auto, kā tālrunis, mūsdienās ir viens no dzīves veiksmīguma rādītajiem. Tas ir kā tāds radītājs, ka cilvēks stāv uz kājām šajā dzīvē. Pluss ja man būs auto, es varēšu piedāvāt meitenēm pēc dažādiem pasākumiem atvēzt viņas līdz mājām un līdz ar to būs vairāk iespēju viņām uzmākties. Jo tur, deju vakaros, pārāk daudz neuzmāksies – viņas kautrējas, ka visi redz… nevar pat iesūkt (noskūpstīt ar meli). Autiņā, domāju, tas būs daudz vieglāk izdarāms. Pluss tur var nodarboties ar seksu. Cosmo meitenes ciksta un sāka, kā neietu uz šādu dzīvokli, kādā es dzīvoju. Bet ar autiņa parādīšanos manā dzīvē es varētu atrisināt šo jautājumu drāžoties (atvainojiet par smagiem vārdiem bet nevarēju atrast sinonimu šīm darbības vārdam) automobilī!

Nu un jūs laikam tagad teiksiet: nu re, tu pats visu saprot – ej taču beidzot noliec tas tiesības. Bet ir divi knifiņi. Pirmais: es dzirdēju, ka ir cilvēki kuri vienkārši nav radīti lai brauktu. Man liekas, ka esmu viens no viņiem. Es nevaru saprast pēc kādiem principiem vadītāji cits citu palaiž. Un es bieži vien jūtos miegains. Es baidos, ka es uztaisīšu avārijas, ja apsēdīšos aiz stūres.

Otrais: cilvēki sāka, ka braukt ar autiņu nav tik dārgi. Ka dažos gadījumos tas ir pat lētāk, nekā ar sabiedrisko. Bet nez kāpēc es viņiem neticu. Es braucu uz pilsētu no četrām līdz desmit dienam mēnesī: uz barberšopu, pie fotogrāfa un uz TC. Tas sanāk ap 10 braucieniem. 10 braucieni ar e-talonu, cik es atceros, maksā kaut kur 10 eiro? Vai ar automobili es varēšu tos 10 braucienus nobraukt, teiksim, par 20 eiro? Pat pašam kļuva interesanti.

Bet pats galvenais ir tas, ka man ir sapnis aizlidot šogad uz Parīzi. Vēlams kaut kur pavasarī vai vasarā. Un vispār man ir sapnis aplidot Spāniju, Itāliju un daudzas citas valstis. Man liekas, ka mašīnas pirkums to sapni nogalinās, jo man tad vajadzēs maksāt par viņu nodokli utt. (starp citu svarīgs jautājums: vai to nodokli vajag maksāt ja tu nestrādā? jo es tagad nevaru atrast darbu)

Tā ka sanāk ka no vienas puses es varu ar autiņu atrisināt daudz savu problēmu (varēšu vairāk un bezkaunīgāk uzmākties meitenēm, būs vieta kur drāzties, kā arī varēšu staigāt pa TC bez jebkādiem maisiem un virsjakas) bet tajā pašā laikā es vairs nevarēšu ceļot un paradīsies risks, ka kādu nobraukšu uz ceļa.
05.01.2018 19:16 |
 
Reitings 356
Reģ: 03.10.2013
Ej strādāt. Mazāk būs laika fantazēt.
05.01.2018 19:23 |
 
Reitings 438
Reģ: 04.05.2013
nolikt tiesības nav lēts prieks + jāiegādājas pašam sava mašīna, kuru tavu gadījumā vajag krutu, jo ar hugo boss kreklu taču nevar sēdēt sarūsējušā opelī + nodokļi, kas jāmaksā arī, ja nestrādā + degviela + mašīnai kaut kas regulāri salūzīs un būs jāmaksā par remontu + ja kādu nobrauksi, būs jāsēž cietumā.
pa to naudu var 4x aizlidot uz Parīzi un vēl Spāniju apceļot :-)
05.01.2018 19:30 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Autiņā, domāju, tas būs daudz vieglāk izdarāms. Pluss tur var nodarboties ar seksu.

Tev vispār ir bijis sekss mašīnā? Jebkad? Tev vispār ir nojausmas, cik tas ir neērti? Un kur tu stāvvietu atradīsi, lai neviens pa logu iekšā neielūrētu? Uz mežu vedīsi? Gribi uz Kriminālprocesu uzrauties?
05.01.2018 19:34 |
 
Reitings 70
Reģ: 26.04.2017
atvēzt viņas
dieviņ tētiņ kur un ko tu vēzt vēl gribi :-D
05.01.2018 19:44 |
 
Reitings 70
Reģ: 26.04.2017
nevar pat iesūkt (noskūpstīt ar meli). Autiņā, domāju, tas būs daudz vieglāk izdarāms. Pluss tur var nodarboties ar seksu. Cosmo meitenes ciksta un sāka, kā neietu uz šādu dzīvokli, kādā es dzīvoju. Bet ar autiņa parādīšanos manā dzīvē es varētu atrisināt šo jautājumu

Vājprātrs, ja mani kāds censtos kaut kur iesūkt , tā dabūtu ar tupeli koka pa sūcamo vietu!
Nu nesaprotu tos cilvēkus , kuriem auto ir reizes 3 dārgāks par dzīvesvietu.. mājas bomžatņiks, kurš maksā līdz 10k un mašīna nu krutākā pie sāniem un no meitenēm slēpsi , ka pa kluso ēd roltonus.. :-D
05.01.2018 19:49 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Man sāka smadzenes sāpēt šito lasot... :'-( Vot līmenis! :-D
05.01.2018 19:50 |
 
Reitings 544
Reģ: 22.04.2016
Nu nesaprotu tos cilvēkus , kuriem auto ir reizes 3 dārgāks par dzīvesvietu.. mājas bomžatņiks, kurš maksā līdz 10k un mašīna nu krutākā pie sāniem un no meitenēm slēpsi , ka pa kluso ēd roltonus..

Man tas šķiet saprotamāk kā tas, ja mājās bomžatņiks, auto nav, bet drēbes dārgākas par dzīvokli ar visu iedzīvi. :-D
Par tēmu - auto tev nav vajadzīgs, lētāk ar sabiedrisko, kā arī drošāk, gan tev, gan citiem.
05.01.2018 19:53 |
 
Reitings 386
Reģ: 17.05.2012
Man reali patik MrCarrot temas, ta var nosmieties :-D laba izdoma, gramatika gan pieklibo, Bet visuma loti izklaidejosi, vnk nevajag nopietni uztvert :-)
Paldies, MrCarrot, uzlaboji garastavokli :-D
05.01.2018 19:54 |
 
Reitings 429
Reģ: 03.01.2017
Paldies, ka uzlaboji garastāvokli :-D:-D:-D
Dzīvē saka tā, kad sapņo aizver acis tapec aizver acis un sapņo tālāk.
05.01.2018 19:56 |
 
Reitings 70
Reģ: 26.04.2017
Nav gadījumā Aleksandrs Sokolovs noslēpies zem Carrot pseidonīma? :-D:-D:-D
05.01.2018 19:57 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Man tomēr dažreiz bail paliek no domas, ka šis autors nav gluži trollis vai ar bagātu fantāziju apdāvināts mākslinieks, kurš vnk īsina savu laiku un uzjautrinās, bet gan nopietni - ir tieši tāds kā raksta. Domā tā, dzīvo tā. Baisi...!
05.01.2018 20:03 |
 
Reitings 1180
Reģ: 03.06.2017
Neons,tas čalis dzīvē ir tieši tāds pats(t)Ja ne sliktāk(t)
05.01.2018 20:05 |
 
Reitings 386
Reģ: 17.05.2012
Neons, nu es nesaubos, ka dzive pastav ari tadi cilveki, tomer, nemot vera, kads ir rakstibas stils un ka tiek veidoti teikumi, man skiet, ka vins ir inteligents makslinieks, gandriz pat komatus spej salikt pareizas vietas. Cilveki, kas tiesam ir tik aprobezoti un, ja pareizi atceros, ar pamatizglitibu tikai, nespej veidot teikumus tik labi, ka to dara MrCarrot. Es pieturos pie ta, ka vins vnk raksta izklaidejosus rakstus un nekas no teikta nav patiesiba :-)
05.01.2018 20:10 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
pavedinataja, te dažas viņu pazīst dzīvē un visas saka, ka viņš neizliekas - ir tāds, kā par sevi raksta. :-/ Un es arī jau sāku tam ticēt.
05.01.2018 20:15 |
 
Reitings 386
Reģ: 17.05.2012
Neons, nu tada gadijuma zel, bet cepuri nost par teikumu veidosanu un gramatiku, zinu daudz cilvekus, kas ta nespej rakstit vel vidusskola un vel pec tas..
05.01.2018 20:20 |
 
Reitings 262
Reģ: 23.06.2017
Kad tu beidzot mums atbildēsi uz jautājumu, kur tu ņem naudu, ja tu nekad dzīvē neesi strādājis? Par kādu naudu tu sev tās šmotkas pērc un par kādu naudu esi sataisījies tiesības likt un mašīnu pirkt?
05.01.2018 20:24 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Man viņš arī nešķiet trollis, bet cilvēks bez mazākās realitātes izjūtas.
05.01.2018 20:24 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Man viņš arī nešķiet trollis, bet cilvēks bez mazākās realitātes izjūtas

Tas jau biedē visvairāk. Traks kā marta zaķis....
05.01.2018 20:32 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Traks kā marta zaķis....
Šitādu salīdzinājumu vēl nav nācies dzirdēt. :-D:-D:-D Kas ar tiem zaķiem martā notiek?
05.01.2018 20:44 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Kas ar tiem zaķiem martā notiek?

Tie sāk medīt vāveres:-P
05.01.2018 21:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!