Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

telefona maiņa

 
Reitings 605
Reģ: 09.04.2009
Šodien nopirku jaunu telf. Esmu ielādējusi aplikācijas, un izņēmusi lādētāju no aizsargplēvītes, bet jo vairāk lietoju jo vairāk saprotu ka nav mans... Kā jūs domājat vai ir iespēja samainīt telf. pret citu? Visu laiku svarstijos starp huawei p9 un guawei p10 lite, nopirku p9, bet tgd saprotu, ka gribas to otru, tīri vizuāli patīk tās opcijas ko piedāvā. Vai tomēr p9 labāk? viņš ot kā arī dārgāks, bet tās programmas tādas vēl no vecākajiem telf nevis jaunās kā p10lite. Vai kāds ir mainījis vai tas vairs nav iespējams ja reiz jau atvērts un lietots vienu dienu? varbūy kāda strādā tele2 un var pateikt kā ir. Negribu baigi iet tur kur pirku, nebija diez ko pieklājīga pārdevēja... a un telf ir uz nomaksu ņemts.
27.12.2017 21:00 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
Uz tavu jautājumu diemžēl atbildēt nemācēšu, bet reāli kādas atsauksmes par p9? Kas visvairāk nepatīk? Un kamera tiešām ir tik laba, kā to reklamē? Vnk ļoti gribu šo telefonu itkaa..
27.12.2017 21:34 |
 
Reitings 213
Reģ: 26.01.2013
Es nesaprotu...kas var tik akūti nepatīk mūsdienu telefonos, jā viņi pēc vienas sablona taisīti. Darīt vairs nav ko?:-D
27.12.2017 22:58 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Kamera laba vienīgi ideālos (labas gaismas) apstākļos. Citiem apstākļiem ir ok melnbaltā (otra) kamera, bet tikai kameras dēļ es neieteiktu pirkt šo telefonu.
27.12.2017 23:22 |
 
Reitings 605
Reģ: 09.04.2009
Nē, viss ok. Pasteidzos ar secinājumiem. Pērkot jaunu telf tomēr gribas, lai ir arī kkas savādāk un jaunāks iekšā, un ieslēdzot šo likās, ka viss ir vnk vecs, bet nē, veicu atjauninājumus un parādijās vairāk programmas un iespējas. Tā ka viss ok, neko negribu mainīt :-D
Par kameru gan neko baigi nevaru pateikt, bet ja salidzina ar p8lite tad tās bildes ko skatijos caur abiem telf, tad jaunajā noteikti ir labāka attēla kvalitāte.
27.12.2017 23:25 |
 
Reitings 220
Reģ: 17.08.2016
Man ir huawei p9 kopš jūnija sākuma.
Esmu tiešām apmierināta ar šo telefonu. Kamera ir diezgan laba, nesūdzos.
Strādā labi, diezgan ilgi arī baterija turās (bet nu tas jau arī atkarībā, cik bieži tu dienā spaidi telefonu). Viss nepieciešamais, ko gribēju, skatoties telefonu, p9 tas ir. :-)
28.12.2017 09:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits